PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش هیوسانگ RC مدل 93 رنگ پرچمی

Prince_Amin
14-07-1393, 05:44 بعد از ظهر
سلام دوستان!از اونجایی که چند روزیه به شهرستان نقل مکان کردم تصمیم نهاییمو گرفتم که موتور رو به شهرستان منتقل نکنم و همون تهران بفروشمش!
دوستانی که تو این سایت با من اشنا هستن میدونن چقدر روی این موتور حساسیت میکروسکوپی و دقیق داشتم!و کوچکترین صداها و دیگر مسایل یک موتور رو که برای هر راکبی ممکنه عادی باشه من پیگیر شدم !روغن کاسترول ریختم!و فیلتر روغن سر هزار تا عوض شده!
مشکلات فنی نداره مشکلات ظاهری هم یه خراش دو سانتی روی باک داره که سمت درب باک بنزینه و یه ترک میشهگفت مخفی در قسمت تلق سیاه رنگه دور تا دور کیلومتر داره که همون اوایل خرید موتور با سهل انگاری خودم موقع ور رفتن به بوق موتور اتفاق افتاد!امروز با کویر تماس گرفتم فابریکی اون تلق مشکی رنگ رو 45 هزار تومن بهم قیمت داد!انصافا اصلا نیازی هم به تعویض تلق نیست چون اصلا ترکش نامشخصه!
ممنون میشم دوستان قیمت پیشنهادی ارایه بدن!کارکرد موتور 2500 کیلومتره و اچارکشی به تازگی نزد اقای سلیمانی انجام شده!

در ضمن اضافه کنم یه اگزوز ixil مشکی اصل که به تازگی به قیمت 1 میلیون و 450هزار تومن برای همین موتورم خریدم به مبلغ 1 میلیون و 250 برای فروش گذاشتم!

شماره تماس بنده: 09212036625 !لطفا فقط مسیج بدین!بازدید تهران اریاشهر

malmal
14-07-1393, 06:12 بعد از ظهر
قیمت و چنتا عکس از موتور

Gladiator
14-07-1393, 10:45 بعد از ظهر
لطفا عکس از موتورتون قرار بدین و قیمت پایه تعیین کنید

احسان
21-07-1393, 08:02 بعد از ظهر
قیمتش پایه تو بگو داداش