PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقد و بررسي ابزار و وسايل موتور کاوازاکي 100cc

Ebi Yamaha
08-07-1393, 08:20 بعد از ظهر
در اين پست از شما دوستان خواهشمندم که به نقد و بررسي کاوازاکي صد سي سي بپردازيم

محمدرضا سوزوکی
08-07-1393, 08:34 بعد از ظهر
به نظر من بهتر. از بقیه ی 100 سی سی هاست. ولی قیمت ها فضاییه. لوازمش هم به اونصورت نیست ولی موتور عالی ای هست.من تو 100 سی سی ها ترجیحش میدم.در کل موتور عالی ای هست

TORNADO
08-07-1393, 11:43 بعد از ظهر
انجین خشکش 4 دنده 500تومن

ali_n
09-07-1393, 08:15 قبل از ظهر
انجین خشکش 4 دنده 500تومن

با مدارک باشه قیمت مناسبه...
موتور کجاست؟

محمدرضا سوزوکی
09-07-1393, 09:58 قبل از ظهر
من یه کاوازاکی 100 پیدا کردم .تمیز هم هست.میگه مدل 84 هست ولی 88 بنزین ریخته توش.مدارک کامل و قطعات هم فابریکه .آیا خوبه؟ قیمت هم 650 ههزار تومان هست

sina6525
23-10-1394, 02:04 بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز
کاوازاکی صد همینه دیگه؟؟
ب کسی در مورد اطلاعات فنیش چیزی میدونه؟؟ قطعات پیدا میشه؟؟ کلا هر چیزی قیمتش الان چقدره اینی که عکسشو گذاشتم

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

با تشکر

hosseinm
25-10-1394, 07:29 قبل از ظهر
سلام دوستان عزیز
کاوازاکی صد همینه دیگه؟؟
ب کسی در مورد اطلاعات فنیش چیزی میدونه؟؟ قطعات پیدا میشه؟؟ کلا هر چیزی قیمتش الان چقدره اینی که عکسشو گذاشتم

با تشکر
همین چند هفته پیش یکیشو در یک مغازه قدیمی دیدم سیلندر شماره صفر ولی کثیف بود مثل همین 350 تومان سند دست اول, بدون تعمیر.

sina6525
26-10-1394, 07:26 قبل از ظهر
اینم موتورش آچار نخورده

ولی خیلی علاقه دارم بگیرم و رو به راش کنم یعنی جوری که بشه عین صفر.
اما قطعاتش پیدا میشه؟؟ کلا ارزششو داره برم سراغش؟؟