PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره براي خريد موتور تا ٨ تومن

Arash_rf
07-07-1393, 12:44 بعد از ظهر
سلام دوستان.مرسي از همه بخاطر اطلاعات خوبي كه در سايت قرار ميدن.من خيلي جيزا اينجا ياد كرفتم.
قصد خريد يه موتور واسه استغاده شهري و بهضي اوقات بيرون از شهر دارم. نهايت استفادم هم رفتن تا باشكاه و اخر شب يه دوري بزنم.
و موتورو صرفا واسه موتور بازي ميخرم و نهايت ٦ ماه استفاده ميكنم. بس مهم ترين فاكتورم اينه كه بعدأ واسه فروشش مشكل نداشته باشم. دومين فاكتورم هم زيبايي موتور هست. خودم بين دايليم و ns موندم كودومو انتخاب كنم. لطفان راهنماييم كنين.
در ضمن يه تابيك هم با عنوان دايليم يا ns بود خوندمش ولي نتونست اونجا سوالمو مطرح كنم.ببخشيد كه تابيك زدم.
خيلي حرف زدم.بازم عذر ميخوام. خيلي خيلي ممنون.

Gladiator
07-07-1393, 01:28 بعد از ظهر
ورودتو به سایت شادباش میگم
شما ان اس بخری خیلی کمتر از دایلیم افت قیمت داره و طالبشم بیشتره

MANHUNT
07-07-1393, 01:37 بعد از ظهر
ان اس بهتره اگه تو فصل سرما بخواي بخري با قيمت مناسب تري ميتوني بخري فقط يه سوال شما الان پالس 220 داري؟

Arash_rf
07-07-1393, 02:31 بعد از ظهر
ورودتو به سایت شادباش میگم
شما ان اس بخری خیلی کمتر از دایلیم افت قیمت داره و طالبشم بیشتره

خيلي ممنون دوست عزيز.
خودمم فكر مي كنم ان اس بهتر باشه از لحاظ خريد و فروش

- - - Updated - - -

ان اس بهتره اگه تو فصل سرما بخواي بخري با قيمت مناسب تري ميتوني بخري فقط يه سوال شما الان پالس 220 داري؟
اره تو فصل سرما ميخرم جون ما جنوب هستيم تقريبان سرما زيادي نداريم و تو زمستون ميشه از موتور استفاده كرد.
220 فروختم.

- - - Updated - - -

دايليم بازار فروشش جطوره? هر دوتا موتورو سوار شدم و هر دوتاشون خوبن. بدجور بين اين دوتا موندم:waiting:

saeidsalehi
07-07-1393, 08:41 بعد از ظهر
بهترین موتور برای 6 ماه هندا 125 هستش چون هر موتوری که بخری فرض 6 بخری باید 4.5 بفروشیش.به نظر من اصلا سوار نشی خیلی بهتره تا اینکه زیر قیمت بفروشی

Arash_rf
07-07-1393, 09:46 بعد از ظهر
بهترین موتور برای 6 ماه هندا 125 هستش چون هر موتوری که بخری فرض 6 بخری باید 4.5 بفروشیش.به نظر من اصلا سوار نشی خیلی بهتره تا اینکه زیر قیمت بفروشی

دوست عزيز من ميكم صرفا به خاطر علاقه و موتور بازي ميخوام يه موتور جديد بخرم شما ميكي 125????????????
موتور دست دو ميخرم كه زياد ضرر نكنم.در ضمن ضررش زياد مهم نيست.مهم اينه كه بازار داشته باشه و زود فروش بره.بازم ممنون از جوابتون

Alireza.BMW
07-07-1393, 09:52 بعد از ظهر
منم نظرم رو ان اس هست قیافه بسیار شکیل و زیبا آب خنک سوپاپ و شتاب عالی+ لاستیک های بهتر که سر خوردنش کمتر شده... دست 2 مدل 93ش رو بسته به رنگ میشه از 8300 تا 8600 معامله کرد

- - - Updated - - -

از دایلیم هم خوش بخر تره چون موتور گرون طلبه خاص خودشو میخاد که ان اس طلبه زیاد داره و به قول خودمون رو هوا میزننش مخصوصا رنگ زردشو

Arash_rf
07-07-1393, 10:42 بعد از ظهر
منم نظرم رو ان اس هست قیافه بسیار شکیل و زیبا آب خنک سوپاپ و شتاب عالی+ لاستیک های بهتر که سر خوردنش کمتر شده... دست 2 مدل 93ش رو بسته به رنگ میشه از 8300 تا 8600 معامله کرد

- - - Updated - - -

از دایلیم هم خوش بخر تره چون موتور گرون طلبه خاص خودشو میخاد که ان اس طلبه زیاد داره و به قول خودمون رو هوا میزننش مخصوصا رنگ زردشو

خيلي ممنون از راهنمايت.بس با اين حساب همون ان اس بر ميدارم. اكه كسي يه سالمشو سراغ داره يه خبر به ما بده.شيراز باشه بهتره.خيلي ممنون از همه بخاطر جواباشون

farshad 54
08-07-1393, 12:24 قبل از ظهر
به سلامتی

قفل .....