PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تیوننیگ تاک فیلتر شد

Kami
27-05-1390, 09:16 قبل از ظهر
طبق اخرین بازدید از سایت [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) به دلیل رعایت نکردین قوانین جمهوری اسلامی ایران فیلتر شد

Ali
27-05-1390, 09:22 قبل از ظهر
چرا مگه چیکار کردن؟ من که همین دیشب رفتم یه نگاه کردم یعنی امکان دوباره باز شدنش نیست؟

Kami
27-05-1390, 09:25 قبل از ظهر
به نظرم ایراد از مدیریت سایتشونه چون واقعا نظارت ندارن روی کاربر ها . امکانش هست باز شه دوباره

Mohammad aghili
27-05-1390, 12:05 بعد از ظهر
چند وقت پیش ها هم یبار فیلتر شد اما دوباره باز شد

حسـن
27-05-1390, 12:06 بعد از ظهر
بهتر !:98:

شفیع
27-05-1390, 12:08 بعد از ظهر
نباید چیز مهمی باشه، از این جور مشکلات واسه سایت من هم پیش اومده بود، بعد از گزارش دادن معلوم شد اشتباهی فیلتر شده و بازش کردن.

ap_peiki
27-05-1390, 04:10 بعد از ظهر
چیلتر شده یا گل گرفتن
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Kami
27-05-1390, 04:11 بعد از ظهر
پلمب کردن

ap_peiki
27-05-1390, 04:14 بعد از ظهر
کامپوتر من قاطه یا برا شما هم همینه

Kenji
27-05-1390, 04:28 بعد از ظهر
متاسفانه گویا فیل تر شده. گمون نمی کنم مشکلی باشه و ایشالا سریعتر این سایت ادامه فعالیت بده.

نیما نادری
27-05-1390, 05:21 بعد از ظهر
متاسفانه گویا فیل تر شده. گمون نمی کنم مشکلی باشه و ایشالا سریعتر این سایت ادامه فعالیت بده.

بسیار متاسف و نگران شدم امید وارم مسئولان هر چه سریعتر وازش کنن یک هوایی بخوره واقعا متاثر شدم اوهون اوهون

ضمن عرض خسته نباشید به دست اندرکاران پروژه b ga e

nOviA
27-05-1390, 05:29 بعد از ظهر
خدایا شکرت.

nazamm
27-05-1390, 06:18 بعد از ظهر
سلام دوستان پورتالی

با عرض تسلیت به مدیران :khak:زحمت کش تیتی به خاطر فیلتر ناگوار این سایت بسیار فنی:out:

---------- Post added at 07:18 PM ---------- Previous post was at 07:15 PM ----------

عجیب من از این اتفاق خورسندم به چند دلیل که حتما میگم

دوستان هم اگه مشکلی با این سایت داشتن بگن
شاید اگه از فیلتر درومد مدیرا یه فکری به حالش بکنن

هر تاپیکی اونجا ایجاد کردم قفل شد نمیدونم چرا شاید جنبه مباحث متفرقه رو نداشتن

[Only registered and activated users can see links]

AMIR MOHAMMAD n
27-05-1390, 06:20 بعد از ظهر
آره منم دیدم خیلی تعجب کردم ولی زود از باقالیا میکشنش بیرون.

nazamm
27-05-1390, 06:25 بعد از ظهر
البته تلاش های آقای نادری نمیشه نادیده گرفت با او موضوع روح پلید مدیرات تیتی که حریم خصوصی کاربران برای اونها اصلا اهمیت نداره

دم نیما نادری گرم به خاطر فیلتر شدن تی تی

به افتخار بنیانگذار این تاپیک : آقای نادری

:5::5::5:

mosim2m
27-05-1390, 08:50 بعد از ظهر
بی رقیبی حال نمیده . من که اصلا سر نمیزنم اونجا ولی باز بشه بهتره . اینام شورشو درآوردن با فیلثر کردنا . ریدن تو اینترنت ( الان مارم فیلثر میکنن )

نیما نادری
27-05-1390, 09:46 بعد از ظهر
Ttخودش مظهر سانسور فیلتر و حریم شکنی حتی در مورد کاربران قدیمی خودش هست

فیلتر کردن نقطه نظرات فنی و غیر فنی و رهنمون کردن کاربر به اجبار به سمت سوی خواستگاه مدیریت

اگر پستی در راستای خدچه دار کردن علایق مدیریت یا در منافات با کاسبی مدیریت ظاهر گردد در کسری از ثانیه ناپدید خواهد شد به ترتیبی که حتی خود کاربر شک میکند که آیا ارسال شد یا نشد !!!

مدیران TT به جز برخی همه یکسری بچه پروی بی ادب هستند که فقط مجهز به ابزار مدیریت شده اند و بویی از احترام و شعور نبرده اند

در نهایت چیزی که عوض داره گله نداره ....

nopo
28-05-1390, 01:24 قبل از ظهر
کی پست منو حذف کرد؟:9:

Amir
28-05-1390, 01:28 قبل از ظهر
کی پست منو حذف کرد؟:9:

کسی پست شما رو حذف نکرده مشکل می تونه از اختلالات سرور باشه دوباره ارسال کنید

Kenji
28-05-1390, 01:36 قبل از ظهر
امیر یه بررسی بکن ببین مشکل از چیه. چت می زنه سیستم ارسال پست.

nOviA
28-05-1390, 02:10 قبل از ظهر
بعضی شبا اینطوری میشه.با وی چیز ان میام درست میشه.

soroush adventure
28-05-1390, 08:01 قبل از ظهر
بابا خجالت بکشین ادمای مثلا گنده . بجای اینکه درباره موضوع سایت فعالیت کنین نشستین مثل خاله زنکا ببینین کی چیکار میکنه و از زمین خوردن این و اون حال میکنین ؟ ......................................

---------- Post added at 09:01 AM ---------- Previous post was at 08:59 AM ----------

فرهنگ اینجا داره کم کم به سمت فرهنگ سی جی سوارا متمایل میشه

نیما نادری
28-05-1390, 10:26 قبل از ظهر
بابا خجالت بکشین ادمای مثلا گنده . بجای اینکه درباره موضوع سایت فعالیت کنین نشستین مثل خاله زنکا ببینین کی چیکار میکنه و از زمین خوردن این و اون حال میکنین ؟ ......................................

---------- Post added at 09:01 AM ---------- Previous post was at 08:59 AM ----------

من مخالف مخاطب قرار دادن گروه خاصی موتورسوار هستم که موتور خاصی سوار میشن !!! این خودش ته بی فرهنگیه

ضمنا کسی خاله زنک بازی در نیاورده (البته اگر میدونی خاله زنک چیه) اینجا و در هر سایت دیگه ای همیشه صحبت از فیلتر و سانسور و زورگویی TT بوده حالام داره نقد میشه

این تاپیک بعد از دوروز شده سه صفحه در قیاس با تاپیک شناسایی nazamm که در یک شب 13 صفحه شد !!!

از دوستان لوتی منش دیگه, که دست زمین خورده رو میگیرن خواهش میکنم این تاپیک رو با تشک کشتی اشتباه نگیرن

ممنون

ARSH
28-05-1390, 10:53 قبل از ظهر
من زیاد سر نمیزدم بش فقط به خاطره تاپیک CRM میرفتم که اونم همشو کپی گرفتم :icon_pf (3)::sarma:

Kami
28-05-1390, 11:00 قبل از ظهر
تی تی مدیران مناسبی نداره . هرکی دلش میخواد پست پاک میکنه .و بخش موتورش که خداروشکر کامل تعطیله . یکی نیست بگه وقتی مدیر بخش موتورسیکلت تی تی صبح تا شب سرکار چرا باید مدیر باشه؟ که نصفه شب باید سر بزنه به سایت که بعد از 7 ساعت پست های نامناسب رو پاک کنه

nOviA
28-05-1390, 01:19 بعد از ظهر
سروووش:vahidrk:

RIDER
28-05-1390, 02:50 بعد از ظهر
اون سایت فعال ترین کاربرش دست قشنگه یا همون پلنگه:hanghead:

BKING
28-05-1390, 07:59 بعد از ظهر
سروووش:vahidrk:

لازمه یکی هم من بزنم:bitarbiat:

حسـن
28-05-1390, 09:59 بعد از ظهر
منم یه مدت سی جی سوار بود البته مربوط با سالها پیشه
پس :khak::27::bitarbiat:

ARIA
28-05-1390, 11:21 بعد از ظهر
واقعا" متاسفم.
یاد تلویزیون های فارسی زبان میافتم که اون موقع که برو بیا داشتند(دهه 80) همدیگه را میکوبوندند، متهم به رابطه با ج.ا.ا میکردند، انشقاق میکردند، تا ثابت بکنند به مردم داخل ،که اونطرف هم بجز یک مشت ابله که بفکر نفع شخصی اند ، هیچ جا هیچ خبری نیست .
یاد دهه50میافتم که اگه یک پاسبان بهمون تو گفته بود یا تو گوشمون زده بود باید سینماها و مملکت را آتیش میکشیدییم و از اعدام هر صاحب منسبی لذت میبردیم.حتی اگه کسی در اواخرش میگفت که آقا این آزادی ، روزنامه ، حزب ...، اما میگفتیم که نه، دیگی که برا من نجوشه سر سگ توش بجوشه.
حالا اگه من اومدم و یک موقع که منافعم با شرکتی برابر هست مثل چاله میدونیا ازش دفاع کردم و اگه یک روز (احتمالا" بخاطر همین رفتارم انداختنم بیرون) باز مثل خزوخیلا کوبوندمش و کارای دیگه باعث بن شدنم شد(که اسنادش براحتی موجود و مردمم هالو نیستند) باید خوشحال بشم ، از نابودی اون افراد و مجموعه که بنفع شخصیم نبوده؟؟؟

د همین رفتار باعث شده که همچین وضعیتی تو دنیای غیر مجازیم داشته باشیم.
یک موقع 1400 سال پیش چون با وضع موجود موافق نیستیم میگیم دیگی که برا من نجوشه..... و باز 57 همین را میگیم و باز ......

چرا ما ایرانیا یک کار گروهی نمیخواییم انجام بدیم؟؟؟ چرا اگه کسی یک فعالیت تجاری کرد 10 تا مشابهش با حتی ضرر دادن تاسیس میشه و اون اصلیه نمیشه مثلا"هندا یا جینگجی.

القصه تی تی از سرور هم قطعه امروز ، مطلبی داشت که از مینی بوس مقام اعظم و نورپردازیش که نورانیت را رمز گشایی میکرد درج شده بود و کسی هم از تعداد زیاد کابراش تو سرش میزد که واویلا من ذوب شده در ...

این مطلب برای من و تو هم میتونه حادث بشه پس لااقل از اون قسمت فرهنگمون که موقع مرگ کسی باهاش دوست میشیم استفاده کنیم و اگه کاری از دستمون نمیاد لااقل به جسدش لگد نزنیم.

شفیع
28-05-1390, 11:51 بعد از ظهر
ما اینجا جمع نشدیم تا کسی رو مسخره و یا به گرفتاری و مشکل دیگران بخندیم و شادی کنیم، من نمی دونم چرا بعضی از دوستان دچار جو گرفتگی می شن، و زبونم لال دیده شده از گرفتاری دیگران شادن و پایکوبی می کنن،
تیونیگ تالک یک انجمن مجازی تخصصی خودرو بوده و هست، من کاری ندارم چی شد و چطوری شد که اینطور شده، هر طور که بوده و هست، هممون باید از یک سری قوانین و مقرارتی پیروی کنیم در غیر این صورت سنگ روی سنگ بند نمی شه، این مسئله محدود به انجمن یا گروه خاصی هم نمی شه.

نیما نادری
29-05-1390, 01:58 قبل از ظهر
واقعا" متاسفم.
یاد تلویزیون های فارسی زبان میافتم که اون موقع که برو بیا داشتند(دهه 80) همدیگه را میکوبوندند، متهم به رابطه با ج.ا.ا میکردند، انشقاق میکردند، تا ثابت بکنند به مردم داخل ،که اونطرف هم بجز یک مشت ابله که بفکر نفع شخصی اند ، هیچ جا هیچ خبری نیست .
یاد دهه50میافتم که اگه یک پاسبان بهمون تو گفته بود یا تو گوشمون زده بود باید سینماها و مملکت را آتیش میکشیدییم و از اعدام هر صاحب منسبی لذت میبردیم.حتی اگه کسی در اواخرش میگفت که آقا این آزادی ، روزنامه ، حزب ...، اما میگفتیم که نه، دیگی که برا من نجوشه سر سگ توش بجوشه.
حالا اگه من اومدم و یک موقع که منافعم با شرکتی برابر هست مثل چاله میدونیا ازش دفاع کردم و اگه یک روز (احتمالا" بخاطر همین رفتارم انداختنم بیرون) باز مثل خزوخیلا کوبوندمش و کارای دیگه باعث بن شدنم شد(که اسنادش براحتی موجود و مردمم هالو نیستند) باید خوشحال بشم ، از نابودی اون افراد و مجموعه که بنفع شخصیم نبوده؟؟؟

یک موقع 1400 سال پیش چون با وضع موجود موافق نیستیم میگیم دیگی که برا من نجوشه..... و باز 57 همین را میگیم و باز ......

چرا ما ایرانیا یک کار گروهی نمیخواییم انجام بدیم؟؟؟ چرا اگه کسی یک فعالیت تجاری کرد 10 تا مشابهش با حتی ضرر دادن تاسیس میشه و اون اصلیه نمیشه مثلا"هندا یا جینگجی.

القصه تی تی از سرور هم قطعه امروز ، مطلبی داشت که از مینی بوس مقام اعظم و نورپردازیش که نورانیت را رمز گشایی میکرد درج شده بود و کسی هم از تعداد زیاد کابراش تو سرش میزد که واویلا من ذوب شده در ...

این مطلب برای من و تو هم میتونه حادث بشه پس لااقل از اون قسمت فرهنگمون که موقع مرگ کسی باهاش دوست میشیم استفاده کنیم و اگه کاری از دستمون نمیاد لااقل به جسدش لگد نزنیم.

متاسفانه یادم نمیاد تا حالا تو tt یا جای دیگه ریده باشم بهت ولی اگر جزو اون دسته هستی با این دو تا فحشی که دادی نشون دادی که خوشت اومده و اومدی که دست خالی نری (اسم کاربریت تو tt رو بگی خوب یادم میاد )

از کارم هم راضی هستم چون امثال تو مثل خری هستن که زیر بار نمیرن ولی من بارو میزارم روشون ... تو اونجا بودم هر چیش خوب بود گفتم خوبه هر چیشم بد بود سکوت کردم چون نون اونجا رو میخوردم

حالا هم هر چیش خوب یاشه میگم خوبه هر چیشم بد باشه میگم بده چون قبل اونجا کارم همین بود ...زیاد هم آدم آرام مهربان و منعطفی نیستم و بدم نمیاد کسی تیکه بندازه دندوناشو خرد کنم

حالا اگر مزه خزوخیل چاله میدونی رو یادت رفته میتونی همیشه رو من حساب کنی

nazamm
29-05-1390, 02:33 قبل از ظهر
واقعا" متاسفم.

کاربر نسبتا محترم با اسم مستعار اریا

بعید میدونم به حرفای قلمبه سلمبه بالا نه اعتقاد داشته باشی و نه فهم اجرای اونو بدونی مثل خری که تو گل مونده

به هر حال یقینا لایق توهین های دهه ی پنجاهی که اونارو به کوچه بازاریا و چاله میدونیا نسبت میدی هستی(که بازم بعید میدونم این بحث ها اندازه دهنت باشه)

در ثانی جناب قاضی اگه یادتون باشه همون ادامای لوتی چاله میدون اگه نبودن الان داشتی *** لیسی هندیارو میکردی که بری اگزوز موتورشونو بلیسی

از زیر سوال بردن زحمت های آدم هایی که تلاش مثبت در جهت تجارت سالم دارن فقط نشون میدی هنوز در دنیای کوچیک خودت هستی همین.

عمیقا متاسفم و از رئیس عذر می خوام که این پست که لایق کاربر مورد نظر رو گذاشتم

نیما نادری
29-05-1390, 02:33 قبل از ظهر
aria_m این اسم کاربریت تو TT بود ...یادم هست آخرین بار تو مبحث روغن موتور کلی اطلاعات بهت دادم شادو شنگول شدی بعدم از تشبیهات من در مورد "وقتی ننه نیست باید با زن بابا ساخت " در مورد نبود روغن ها کلی به وجد اومدی

و پیغام خصوصی دادی که حالا زن بابا کی هست ما یک سیخی بزنیم ووووو که من جوابتو ندادم

حالا لاشی اومدی اینجا واسه من سیاسی میشکونی .... 4 تا مثل تو واسه گند زدن به کل یک امپراطوری کافین ...4 تا مثل تو با ت ت حال میکنن ...نشستی انقلاب 57 رو نقد میکنی ... روزی 100 تا مثل تو سکان یک جا رو گرفتن دارن چپ میتابونن توقع داری تو بهشت زندگی کنی ... حقا که بی چشم و رویی

اومدیid جدید منو وقتی داشتم به رضا عمرانی میگفتم لجبازی نکنه نصیحت کنی بهت پیغام دادم من فلانیم با 1200 تا پست یادته فکر کردی یک کاربر صفر کیلومتر گیر آوردی و حالا وقتشه نصیحتش کنی و خودتو بندازی تو دامن مدیر کلوپ

ولی افسوس که دیدی من پشت اون id بودم و همچین پک و پوزت هم اومد که یک پیغام خصوصی ندادی ...بازم بگم ...هنوزم فکر میکنی خیلی آدم باحالی هستی چون خونت بالا شهره و من خونم چاله میدونه

تو با کلاسی و من خزو خیلم .....

nazamm
29-05-1390, 02:45 قبل از ظهر
بسیار خوشحالم که یک سایت تک محور تجاری که صرفا در جهت منافع یکسری آدم های خودسر و مغرور و جاه طلب به هر قیمتی ایجاد شده به حالت تعلیق در اومده

:clap::clap::clap:

---------- Post added at 03:45 AM ---------- Previous post was at 03:39 AM ----------

رئیس کنجی لطفا یه نگاهی اینجا بندازید
نزارید هر بی سرو پایی سرشو بنداز بیاد به پورتال و تاپیک های کاربرا توهین کنه بره

:26:

Kenji
29-05-1390, 02:59 قبل از ظهر
خوب همه فهمیدیم سایت تی تی فیل تر شد.

نظرهای دوستان هم شنیدنی بود.

برای احترام به آزادی بیان تا فردا تاپیک باقی می مونه و بعد حذف می شه.

صحبت دیگه ای فکر نمی کنم باشه.

تاپیک قفل