PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در تولید قطعات پلاستیکی موتور

mahmoud.golzar
29-06-1393, 05:32 بعد از ظهر
دوستای گل سلام

یه جوون خوش ذوق هستم که در رابطه با کارم تحقیقات زیادی انجام دادم.

من می توانم قطعات پلاستیکی موتورهایی که از خارج وارد میشن و در بازار با قیمت زیاد یا موجودی ندارن را تولید کنم. البته ابتدا باید یک نمونه ازش داشته باشم تا کار های قالبشو انجام بدم.

البته میتونم طرح هایی که تغییرات ظاهری در موتور بوجود میاره و طرفدارایی حدود 15 نفر داره را هم تولید کنم. البته این بخش قضیه در آینده قراره انجام بدم.

هزینه به نسبت ارزانتر تمام می شود و 95 درصد کیفیت ساخت نمونه تحویل داده شده را هم تضمین می کنم تولید کنم.

البته میتونم ادعا کنم (اطلاعاتی در دست ندارم هزینه تعمیر چقدر است) اگر هزینه تعمیر فلاپی در محدوده 80 الی 90 هزار تومن باشد قطعه خام بنده بدون رنگ در محدوده 100 تومن می باشد.

من اصلا از قیمتها خبری ندارم از دوستان تقاضای راهنمایی دارم ابتدا روی چه قطعه ای می تونم کار کنم که در بازار نسبتا خریدار زیادی داره مثلا فلاپهای چه موتوری بیشتر در معرض شکستن هست که تقاضا هم در کنارش باشه؟ یا اصلا جای کار وجود داره؟

sorush
29-06-1393, 05:55 بعد از ظهر
سلام خداقوت
مثلا برای یه تریل جی وای کل فلاپ قیمتی حدود صد ده هزار تومان ولی نه نرمه ونه براق!!شما اگه بتونی بهتر از این بسازی قطعا مشتری زیادی پیدا میکنی
توی بازار بیشتر واسه تریل چون میرن کوه دردیوار خلاصه موتورهای شاسی بلند چه کراس چه تریل
جای داره کار کنی اما باید مشتری توی گمرک داشته باشی یه ذره تبلیغ بکنی جا می افته
واسه تعمیرات فلاپ که خش برداری انجام نمیشه یا براق کاری نمیشه و فقط جوش فایبرگلاس یا بازاری جوش پلاستیک میزنن
بستگی به علاقه خودتان داره

mahmoud.golzar
29-06-1393, 06:38 بعد از ظهر
سلام خداقوت
مثلا برای یه تریل جی وای کل فلاپ قیمتی حدود صد ده هزار تومان ولی نه نرمه ونه براق!!شما اگه بتونی بهتر از این بسازی قطعا مشتری زیادی پیدا میکنی
توی بازار بیشتر واسه تریل چون میرن کوه دردیوار خلاصه موتورهای شاسی بلند چه کراس چه تریل
جای داره کار کنی اما باید مشتری توی گمرک داشته باشی یه ذره تبلیغ بکنی جا می افته
واسه تعمیرات فلاپ که خش برداری انجام نمیشه یا براق کاری نمیشه و فقط جوش فایبرگلاس یا بازاری جوش پلاستیک میزنن
بستگی به علاقه خودتان داره

دوست عزیز ممنون از راهنمایی حالا تریل چند تا فلاپ داره متأسفانه از مدلهای موتور هم چیزی سر در نمیارم

sorush
29-06-1393, 06:46 بعد از ظهر
براتون عکس میزارم
یه سری هم به تاپیک های مشخصات موتورها بزنید

Alireza.BMW
29-06-1393, 06:51 بعد از ظهر
با سلام و خوش آمد گویی بایت پیوستن به جمع پرشین موتور
رند بازار فلات 250 و و روان 200 هستن... موتورهای دیگه ای هم هستن. خوردن زمین مختص تریل نیست آپاچی و پالس البته به غیر از 220 که نیم فلاپ هست یه فلاپ هایی دارن... کلا شما بهتره بری روی موتور های رند بازار اول شروع به کار کنی بعد کم کم روی بقیه موتور ها اگه بتونید قطعا آینده ای بسیار روشن در پیش رو خواهید داشت

mahmoud.golzar
29-06-1393, 10:28 بعد از ظهر
دوست عزیز من ممنون از راهنمایی تان کمک بزرگی کردید آیا قیمتی از فلاپ ها دارید؟

lیکی از دوستان موتور نینجا داره فلاپاش شکسته قیمتی که اون به من گفت خیلی گرون بود دوروبر 500 هزار تومن تازه فروشنده گفته 15 روز دیگه هم میاد آیا حقیقت داره؟

Alireza.BMW
30-06-1393, 06:56 قبل از ظهر
قیمت فلاپ ندارم اما بله نینجا خودش نزدیک 30 تومن موتوره فلاپاش باید گرون باشه البته کیفیت فلاپاش عالیه اما بخوره زمین بلاخره یه فلاپه میشکنه

masoud rm
30-06-1393, 09:48 قبل از ظهر
دوست عزیز ازچه جنسی تولید میکنید ؟

Gladiator
30-06-1393, 10:21 قبل از ظهر
دوستای گل سلام

یه جوون خوش ذوق هستم که در رابطه با کارم تحقیقات زیادی انجام دادم.

من می توانم قطعات پلاستیکی موتورهایی که از خارج وارد میشن و در بازار با قیمت زیاد یا موجودی ندارن را تولید کنم. البته ابتدا باید یک نمونه ازش داشته باشم تا کار های قالبشو انجام بدم.

البته میتونم طرح هایی که تغییرات ظاهری در موتور بوجود میاره و طرفدارایی حدود 15 نفر داره را هم تولید کنم. البته این بخش قضیه در آینده قراره انجام بدم.

هزینه به نسبت ارزانتر تمام می شود و 95 درصد کیفیت ساخت نمونه تحویل داده شده را هم تضمین می کنم تولید کنم.

البته میتونم ادعا کنم (اطلاعاتی در دست ندارم هزینه تعمیر چقدر است) اگر هزینه تعمیر فلاپی در محدوده 80 الی 90 هزار تومن باشد قطعه خام بنده بدون رنگ در محدوده 100 تومن می باشد.

من اصلا از قیمتها خبری ندارم از دوستان تقاضای راهنمایی دارم ابتدا روی چه قطعه ای می تونم کار کنم که در بازار نسبتا خریدار زیادی داره مثلا فلاپهای چه موتوری بیشتر در معرض شکستن هست که تقاضا هم در کنارش باشه؟ یا اصلا جای کار وجود داره؟

خوش اومدی داداش ، شما کدوم شهر هستین؟

mahmoud.golzar
30-06-1393, 04:15 بعد از ظهر
سلام
از جنس های مختلف میتونم بزنم از پی ال ای که تقریبا شبیه ای بی اس هست.
از اپکسی. پلی اورتان . فایبرگلاس
البته کار ترکیبی خودم تقریبا مثل پلاستیک نیست ضربه رو جذب میکنه میتونم یه کاری کنم اصلا نشکنه اما یه جای دیگه گیر میکنم که دارم روش کار می کنم انشالله اینم حل میشه.
بنده در تهران ساکن هستم

violon777
31-06-1393, 01:36 قبل از ظهر
سلام خوش اومدی جوون،خوش ذوق،بامرام،طلا
اگه قیمتا مناسب باشه من یکی برا کراس مشتری دایم شمام
کاش یه توضیح هم درباره کارتون ونوع قالب ها وقالبگیریتون میدادین روشن شیم،چندتا ایده دارم براتون
babak5452
05-07-1393, 03:20 بعد از ظهر
دوست عزیز منم ی موتورatv دارم که ی سری از فلاپ هاش شکسته و متاسفانه فلاپ شکسته شدش رو ندارم اما قرینه همون فلاپ سمت دیگه موتورم هست ایا شما می تونید برای من اون فلاپ شکسته شده رو بسازید و چه قیمتی برام در میاد

mahmoud.golzar
09-07-1393, 05:54 قبل از ظهر
سلام دوست عزیز ازش عکس بگیر یه خط کش هم کنارش بذار ببینم حجمش چقدره

من فکر می کنم با اینکه معکوس کنم هنگام فیکس کردن رو موتور به مشکل بخوری. ولی اگه درخواست شما اینه که از اونطرفی یکی ساخته بشه امکانش هست.