PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بچهاي اصفهاني چه خبره اونجا!؟

kheyri
26-05-1390, 10:06 بعد از ظهر
يه چند روزه كه بگير بگير خفن موتور ميگم.كشت و كشتارم شده !جديدا گردن كلفتي و تRor نكردن!

حسـن
26-05-1390, 11:20 بعد از ظهر
منطورت چی بود الان
جملت سوالی بود یا خبری؟؟
اصفهان اوضاع خیلی خرابه دیروز با حکم قضایی اومدن در خونه تو پارکینگ را یه سرک کشید و رفت آخه موتور خونه همسایمون بود :1tongue:
یه رپسول سوار را کشتند یه سی بی 1300 را هم توقیف کردند کلا یه طرح گذاشتند که جمع آوری کنن موتور ها را

ali faghfouri
27-05-1390, 12:25 قبل از ظهر
من الان یه تماس با یکی از بچه های اصفهان داشتم انجوری گفت که دنبال یه آدم خاص میگردن.

mohamad javad
27-05-1390, 12:32 قبل از ظهر
حسن شانس آوردی

Kenji
27-05-1390, 12:35 قبل از ظهر
خدا رو شکر تهرانیم

nOviA
27-05-1390, 12:54 قبل از ظهر
تهرانم مثل ماهواره ها چند وقت دیگه همین طوری نشه خوبه

حسـن
27-05-1390, 12:58 قبل از ظهر
به قول علی آقا فکر کنم دنبال یه شخض خاص باشند
البته یه حرکتی چند روز پیش ها یه عده موتورسوار انجام دادند که واقعا جای تامل داره
با 4تا موتور سنگین از دمه در گمرک اصفهان رد شدند و انگشت شصتشون رابه نشانه احترام برا گمرگی ها بلند کردند بعد هم با الفاط رکیک محل را ترک کردند

nOviA
27-05-1390, 01:00 قبل از ظهر
حسن جان فقط خونه ی شمارو گشتن؟ مگه شمارو میشناختن؟؟

madadii
27-05-1390, 01:24 قبل از ظهر
تو محل ما هم حدود یک ماه پیش اومدن خونه یه بنده خدایی یه نینجا 600 داشت با حکم از خونشون برداشتن بردن .
بچه ها میگن زیر ابشو همسایه ها زده بودن . به خاطر سر و صدا ولی بعید میدونم

Mohammad aghili
27-05-1390, 08:50 قبل از ظهر
اوه اوه... اینجوری که خیلی ستمه

چی میکشید شما تو اصفهان...:sad:

بلند شید
پاشید بیاید مقیم مشهد بشین که اینجا خر تو خره
اونروز یارو با یه Bmw r1200 GS adventure اومده بود تو پیست موتور کراس.... بدون پلاک و مدارک
نه کسی کشتش و نه هم کسی بردش

در کل اینجا حتی با روان !!! هم بری تو خیابون کاری به کارت ندارن

حسـن
27-05-1390, 11:35 قبل از ظهر
حسن جان فقط خونه ی شمارو گشتن؟ مگه شمارو میشناختن؟؟
من چون عضو اون فدارسیون لعنتی بودم رفته بودند سر پرونده ام و آدرس و در اورده بودند
از بقیه سوال کردم یکی در میون رفته بودنه سراغشون
وقتی بهش گفتم موتور ندارم گفت خر خودتی حتی میدونست قبلا سی بی 400 داشتم
بهش گفتم بگرد هرچی بود مال خودت تو پارکینگ و حیاط را یه نیگا انداخت رو رفت

AMIR MOHAMMAD n
27-05-1390, 12:54 بعد از ظهر
اون موتورایی که میگیرن چیکار میکنن؟(از جمله اون رپسول هندا که صاحبش تصادف کرد مرد)

شفیع
27-05-1390, 01:00 بعد از ظهر
اون موتورایی که میگیرن چیکار میکنن؟(از جمله اون رپسول هندا که صاحبش تصادف کرد مرد)

موتورو می گیرن یه دستی به سر و روش می کشن اگر نیاز به روغن داشت روغنشو عوض می کنن، بنزین می زنن باکشو پره پر می کنن، می بیرن کارواش خوب برقش می ندازن بعدش با احترام تقدیم صاحبش می کنن، به همین راحتی !

حسـن
27-05-1390, 01:05 بعد از ظهر
اون رپسول و مابقی توقیفی ها اگه اماراتی باشن به پارکینگ اداره مبارزه با کالای قاچاق منتقل میشن تا دادگاه حکم بده
اگر هم برگه سبز داشته باشه بعد از طی مراحل قانونیش به صاحبش پس میدن
این وسط میمونه برگه مزایده که 50 50 است یا پس میدن یا بالا میکشن:waiting:

موتورو می گیرن یه دستی به سر و روش می کشن اگر نیاز به روغن داشت روغنشو عوض می کنن، بنزین می زنن باکشو پره پر می کنن، می بیرن کارواش خوب برقش می ندازن بعدش با احترام تقدیم صاحبش می کنن، به همین راحتی !

جناب شفیع یک مورد این مدلی هم بنده شاهد بودم
از پسر یکی از مقامات کلفت یه cbr 600 گرفتند فرداش که فهمیدند موتور متعلق به کیه و چه غلطی کردند
تمام مراحلی را که گفتی رفتند انجام دادند و موتور را تو پارکینگ خونش بهش تحویل دادند
واقعا برام جالب بود که قانون مصوب و بخش نامه یک کشور را راحت یکی نقض میکنه

Kami
27-05-1390, 01:39 بعد از ظهر
الان سی جی بگیرین بدون مدارک میبرن واسه خودشون . دیگه چه برسه به موتور سنگین . قشنگ یه مدت پارکینگ اگه کسی نیومد واسه خودشون میشه

شفیع
27-05-1390, 02:07 بعد از ظهر
آقاجون،
ختم کلام:
موتور بدون مدارک = نداشتن یک لحظه خواب آرم، استرس، بیماری های روحی روانی، سر درد های عصبی میگرنی.

حتی اگر هم خدا نکرده یکی موتور بدون مدراکتونو بدزده به سبک قانون جنگل باید ازش پس بگیری، فکر مراجع قانونی رو باید از سرت بیرون کنی.

nOviA
27-05-1390, 02:10 بعد از ظهر
آقاجون،
ختم کلام:
موتور بدون مدارک = نداشتن یک لحظه خواب آرم، استرس، بیماری های روحی روانی، سر درد های عصبی میگرنی.

حتی اگر هم خدا نکرده یکی موتور بدون مدراکتونو بدزده به سبک قانون جنگل باید ازش پس بگیری، فکر مراجع قانونی رو باید از سرت بیرون کنی.

خیلی زندگی رو سخت گرفتیا

Kenji
27-05-1390, 02:14 بعد از ظهر
آقاجون،
ختم کلام:

همه ی اون سختیا رو با 1-2 کردن اول موتور تو نصفه شب می شه به شادی تبدیل کرد..

به قول دوستی عمرا نمی شه موتور سالم با برگ سبز پیدا کرد مگه با قیمت نجومی که نمی ارزه کلا.

شفیع
27-05-1390, 02:14 بعد از ظهر
خیلی زندگی رو سخت گرفتیا

خوب یه بخشیش واقعیته همه موتور سنگین دارا یا همه ی کسانی که موتور بدون مدارک دارن با این افکار روز و شبشونو می گذرونن.

حسـن
27-05-1390, 05:20 بعد از ظهر
جناب شفیع اینطوری هم نیست دیگه :297:
من شبا راحت میخابم استرس هم تا چراغ گردون پلیس را تو آینه ها نبینم سراغم نمیاد درضمن همه حال سنگین به همین استرسشه:gigglesmile:
اون بیماری های روحی و روانی هم که گفتی زمانی سراغم میاد که موتورم را میفروشم !

mohamad javad
27-05-1390, 05:46 بعد از ظهر
قاچاق سواری احتیاط های خاص خودشو داره
اگه رعایت بکنی هیچ مشکی پیش نمیاد
مهمترینش همسایه هست!!!!!
:3:

---------- Post added at 07:46 PM ---------- Previous post was at 07:44 PM ----------

جناب شفیع اینطوری هم نیست دیگه :297:
من شبا راحت میخابم استرس هم تا چراغ گردون پلیس را تو آینه ها نبینم سراغم نمیاد درضمن همه حال سنگین به همین استرسشه:gigglesmile:
اون بیماری های روحی و روانی هم که گفتی زمانی سراغم میاد که موتورم را میفروشم !

گل گفتی

حسـن
27-05-1390, 11:09 بعد از ظهر
اینجا شده منظقه عملیاتی !!!
امشب از بالا اتوبان داشتم میرفتم یهو صدا ترمز اومد نگاه کردم دیدم گذاشتند دنبال یه بندیت
بنده خدا با یه مشقتی داشت فرار میکرد !
خدا بخیر بگذرونه

Kenji
27-05-1390, 11:13 بعد از ظهر
یه خبر رسانی کنیم تو فیسبوک فعلا اصفهانیا موتور ها رو غلاف کنن

Kami
27-05-1390, 11:23 بعد از ظهر
تهران که انتن ماهواره جمع میکنن . اصفهان موتور میگیرن . هر شهری یه دردسر داره .

RIDER
28-05-1390, 01:42 قبل از ظهر
رشت امن ترین شهر ایران برا موتور سواریه چون ماشاالله پلیاش تا رنگ ۱۰ هزارتومنیو میبینن چنان برقی تو چشاشون میوفته لپ گل میندازن تازه یدونه ماچتم میکنن اینجا هرشب و تکو توک صبح موتور سنگین میاد تو ترافیک دیدم یبار صبح شب که همیشه میبینم پلیس هیچی نمیگه اگرم گیر بده پوله کارشو میکنه.اینجا اومدن ماهواره هارو جمع کنن بجا دیش داشتن پول جمع میکردن انگار سوپور شهرداری اومده ماهانشو بگیره

SaeedrS
30-05-1390, 03:46 بعد از ظهر
تو اصفهان بلد بودن کوچه وپس کوچه های مسیر گشت و گذار خیلی واجبه...
من دوستم موقع تصادف اون رپسول اونجا بوده وفیلم گرفته و الان دارمش میگفت شنیده از دمه پل فلزی دنبالش بودن....میگفت داداش های اون پسره پلیس هارو تا میخورد زدن.
اما ترکیده بود..در کل همه حواسشون باشه....
اگه مشکلی نداره برتون فیلمش بذارم...مدیرا مشکلی نیست؟؟

nOviA
30-05-1390, 03:52 بعد از ظهر
داداشاش زدن به این بنده خدا چه ربطی داشته؟!

آره آقا بزار مشکلی نیست.

AMIR MOHAMMAD n
30-05-1390, 04:21 بعد از ظهر
مطمئنم اگه کلاه داشت الان زنده بود.اونیم که مرده بخاطر ضربه مغزی بوده.

حسـن
30-05-1390, 05:36 بعد از ظهر
تو اصفهان بلد بودن کوچه وپس کوچه های مسیر گشت و گذار خیلی واجبه...
من دوستم موقع تصادف اون رپسول اونجا بوده وفیلم گرفته و الان دارمش میگفت شنیده از دمه پل فلزی دنبالش بودن....میگفت داداش های اون پسره پلیس هارو تا میخورد زدن.
اما ترکیده بود..در کل همه حواسشون باشه....
اگه مشکلی نداره برتون فیلمش بذارم...مدیرا مشکلی نیست؟؟

از اتوبان چمران میزراند دنبالش یه929 و یه zx12 هم باهاش بوده که اونا فرار میکنن ایشون اصلا داداش هم نداره
پلیس هم وقتی میبینه طرف تصادف کرد فرار میکنه اون پلیس هایی که تو صنحه هستند از کلانتری دروازه تهران بودند
که مردم میریزن سرشون و کتک کاری میشه
از اون دو موتوری که باهاش بودند پرسیدم گفتند بزرگترین اشتباه زندگیش این بود که از اتوبان اومد بیرون و رفت به
سمت دروازه تهران و خیابان یک طرفه فروغی والا اگه تو اتوبان بود این cbx750 ها عمرا بهش نمی رسیدند
همون طور که 929 و zx12 از اتوبان راهشون را کشیدند و فرار کردند

SaeedrS
30-05-1390, 08:17 بعد از ظهر
از اتوبان چمران میزراند دنبالش یه929 و یه zx12 هم باهاش بوده که اونا فرار میکنن ایشون اصلا داداش هم نداره
پلیس هم وقتی میبینه طرف تصادف کرد فرار میکنه اون پلیس هایی که تو صنحه هستند از کلانتری دروازه تهران بودند
که مردم میریزن سرشون و کتک کاری میشه
از اون دو موتوری که باهاش بودند پرسیدم گفتند بزرگترین اشتباه زندگیش این بود که از اتوبان اومد بیرون و رفت به
سمت دروازه تهران و خیابان یک طرفه فروغی والا اگه تو اتوبان بود این cbx750 ها عمرا بهش نمی رسیدند
همون طور که 929 و zx12 از اتوبان راهشون را کشیدند و فرار کردند
والا ما هر چی رو که بهمون گفته بون گفتیم...مهم نیس..
ولی خیلی خریت کرده که حتی یه کلاه هم سرش نذاشته بود(البته پشت سر میت حرف نمزنند...)

joOoker_silence
30-05-1390, 08:19 بعد از ظهر
اینجا شده منظقه عملیاتی !!!
امشب از بالا اتوبان داشتم میرفتم یهو صدا ترمز اومد نگاه کردم دیدم گذاشتند دنبال یه بندیت
بنده خدا با یه مشقتی داشت فرار میکرد !
خدا بخیر بگذرونه
-------------------------------------------
مشقتم داره خدا وکیلی، مگه بندیت چند تا را میره، حالا بیچاره شبونه موتورو کشیده بیرون یه حالی بکنه به چه بد بختی افتاده، منم موتورمو سر همین سر زبون افتادن همسایه ها که فلانی فلان موتورو داره فروختم الانم خوابشو میبینم هنوز، دیگه گفتی سی بی داشتی میدونی چه سواری شیرینی داره،دلم تنگ شده برا تمیز کردنو دستمال انداختن بهش

kheyri
30-05-1390, 10:20 بعد از ظهر
دم مردم گرم .مامورارو برا چي زدن

ap_peiki
31-05-1390, 04:34 قبل از ظهر
حالا تا اونجایی که من شنیدم تیر انداری در کار نبوده

Kenji
31-05-1390, 04:42 قبل از ظهر
عکس های رپسوله کو؟

جای تیر کاملا مشخص بود رو بدنه

ap_peiki
31-05-1390, 05:36 قبل از ظهر
اون جای تیر فکر نکنم باشه چون اگه تیر اونجا می خورد میرفت تو سیلندر و موتور دیگه حرکت نمی کرد:25:

---------- Post added at 06:36 AM ---------- Previous post was at 06:34 AM ----------

ولی اگه تیر هم باشه همون طوری که به نا حق این جوونو کشتن خدشم نا حق به فنا میره

Amir_GsX
19-02-1391, 11:55 بعد از ظهر
تو رفسنجان که زورشون نمیرسه !!!!!!
یه بار ریختن تو جاده موتور هارو جمع کنن قبل از این که مامورا بیان یه یارو اومد کنار ما به پسر خالم گفت موتورتو بده یه دور بزنیم پسر خالمم یارو رو می شناخت موتورشو داد تا که یارو نشست حرکت کرد 3 تا الگانس با چند تا تویوتا ریختن همه زرنگی کردن انداختن تو خاکی ولی نگو که زیر هر پل زیر جاده از قبل 4 5 تا مامور ئایساده بودن و موتوراشونو گرفتن ولی فکرشو بکنید اینهمه مامور نتونستن یه موتور رو هم ببرند بالاخره اونروز تمام مردم ریختن سر مامور ها و از خجالتشون در اومدند اخه اونروز جاده خیلی شلوغ بود شاید نزدیک 100تا موتور تو جاده بود مردمم با ماشیناشون بغل جاده بودن!!!!!

خلاصه تا شب دنبال یارو بودیم تا پیداش کردیم ولی دیگه از اونسال دیگه کاری به موتور سنگین ها ندارن اخه اینجا حاضرن بمیرن ولی موتور لو ندند لو هم که بدند مامورا چه جوری می خوان از زیر دست مردم موتورو ببرند؟؟؟؟؟؟

nopo
20-02-1391, 07:42 قبل از ظهر
تو رفسنجان که زورشون نمیرسه !!!!!!
یه بار ریختن تو جاده موتور هارو جمع کنن قبل از این که مامورا بیان یه یارو اومد کنار ما به پسر خالم گفت موتورتو بده یه دور بزنیم پسر خالمم یارو رو می شناخت موتورشو داد تا که یارو نشست حرکت کرد 3 تا الگانس با چند تا تویوتا ریختن همه زرنگی کردن انداختن تو خاکی ولی نگو که زیر هر پل زیر جاده از قبل 4 5 تا مامور ئایساده بودن و موتوراشونو گرفتن ولی فکرشو بکنید اینهمه مامور نتونستن یه موتور رو هم ببرند بالاخره اونروز تمام مردم ریختن سر مامور ها و از خجالتشون در اومدند اخه اونروز جاده خیلی شلوغ بود شاید نزدیک 100تا موتور تو جاده بود مردمم با ماشیناشون بغل جاده بودن!!!!!

خلاصه تا شب دنبال یارو بودیم تا پیداش کردیم ولی دیگه از اونسال دیگه کاری به موتور سنگین ها ندارن اخه اینجا حاضرن بمیرن ولی موتور لو ندند لو هم که بدند مامورا چه جوری می خوان از زیر دست مردم موتورو ببرند؟؟؟؟؟؟

تاريخ پست ها رو ديدي خوشگل پسر مال چند وقت پيشه؟:acigar:

Kami
20-02-1391, 10:40 قبل از ظهر
قفل میشه