PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوکاتی یا سوزوکی

عشق سوزوکی
19-06-1393, 02:47 بعد از ظهر
میخام یه موتور سنگین بخرم در حد 120تا 140 تومن بنظرتون هایا بوسا بخرم یا دوکاتی1199 لطفا کمکم کنید تودو راهی گیر کردم

ali_r
19-06-1393, 03:02 بعد از ظهر
انتقال داده شد به بخش مناسب
دوست عزیز شما تا بحال سنگین داشتین یا این اولین سنگینی هست که میخواینن سوار بشین؟
سن و وزنتون چقدره؟

farshad 54
19-06-1393, 06:34 بعد از ظهر
میخام یه موتور سنگین بخرم در حد 120تا 140 تومن بنظرتون هایا بوسا بخرم یا دوکاتی1199 لطفا کمکم کنید تودو راهی گیر کردم

به نظر میاد به این دو تا موتور آشنائی کامل دارین

میشه اطلاعات فنی و .... هر دوشو بذارین تا بهتر بشه کمکتون کرد که از دو راهی در بیاید

در ضمن سوالات علی آقا رو هم بی زحمت پاسخ بدید

stoncold
19-06-1393, 06:40 بعد از ظهر
داداش بهتره هایابوسا بخری
به دودلیل
چون هم تو ایران بیشتر مورد پسنده در نتیجه هم بهتر خرید فروش میشه هم وسیله هاشو میشه گیر اورد یا سفارش داد

Gladiator
19-06-1393, 08:23 بعد از ظهر
هرچند تیپو قیافه پانیگالو بیشتر دوست دارم ولی پیشنهاد میکنم بری سراغ موتور ژاپنی ، موتورای اروپایی هیچیشون پیدا نمیشه یا به سختی پیدا میشه

عشق سوزوکی
19-06-1393, 09:34 بعد از ظهر
اره ی 400 ccداشتم اگه سنگین حساب شه

معمار
21-06-1393, 05:45 بعد از ظهر
من جا شما بودم تو کرمانشاه این موتورها رو نمیخریدم

دلیل اولم نبود تعمیرکار
دلیل دومم نبود پیست درست حسابی (اگه برا نصف شب میخای که هیچی)
دلیل سومم در امان نبودن از دست دزدان کثیف
و اخری قبول کن اون منطقه اوضاع مالی خیلیا بیریخته و با دیدن کسی که کلی پول داده به موتور براشون عذاب اور
حالا شاید شما بگید من پول شو میخام بدم و خیلی دیگه از این حرف ها که قبول دارم که اگه خاستی تو پ خ برات میگم

عشق سوزوکی
21-06-1393, 07:44 بعد از ظهر
من جا شما بودم تو کرمانشاه این موتورها رو نمیخریدم

دلیل اولم نبود تعمیرکار
دلیل دومم نبود پیست درست حسابی (اگه برا نصف شب میخای که هیچی)
دلیل سومم در امان نبودن از دست دزدان کثیف
و اخری قبول کن اون منطقه اوضاع مالی خیلیا بیریخته و با دیدن کسی که کلی پول داده به موتور براشون عذاب اور
حالا شاید شما بگید من پول شو میخام بدم و خیلی دیگه از این حرف ها که قبول دارم که اگه خاستی تو پ خ برات میگم

اره والا داداش دمت گرم یه مگلی خریدم اینقد چششون دنبالش بود تریلی رفت روش

farshad 54
21-06-1393, 09:00 بعد از ظهر
تاپیک بی محتوا

قفل ........