PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش دایلیم مدل 91.(توسط پرشین موتور)

hosinmaster
19-06-1393, 11:41 قبل از ظهر
نوع موتور : یک دستگاه دایلیم 250
.
رنگ : سفید
.
حجم : 250 سی سی - تک سیلندر
.
ساخت : کره جنوبی
.
کارکرد : 3000تا
.
وضعیت لاستیک : 90 درصد
.
وضعیت بیمه : تا آخر سال 93
.
موقعیت : تهران
.
وضعیت سند : آماده به نام زدن
.
قیمت : 7.800.000 هزار تومان
.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ...
توضیحات بیشتر :
انجین پلمپ-ست بدون رنگ شدگی-یه خط کوچیم سمت چپ موتور -بدون زمین خوردگی-لاستیکها 90درصد(فابریک)-سرویسها انجام شده-
موتور در سلامت کامل هستش و مورد تائید پرشین موتور میباشد..موتو نو و در حد صفر میباشد.پسشنهاد میشه اگه دنبال دایلیم هستید این موردو از دست ندید.
قیمت گذاری توسط پرشین انجام شده است..
قیمت پیشنهادی فروشنده : ---

قیمت کارشناسی : 7.800.000
................................
قیمت نهائی : 7.800.000
.
شماره تماس : 09363391995
.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ....
عکس از تمام زوایا :
............................

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

saeed1024
19-06-1393, 02:38 بعد از ظهر
ای کاش عکس از خط اون خطی که میگید میگرفتید،در ضمن این آگهی قبلا موجود بوده و جالبه که دقیقا همین سه تا عکس ازش گرفته شده،مطمئنین توسط پرشین موتور بازدید شده؟!!!:waiting:

hosinmaster
19-06-1393, 03:07 بعد از ظهر
شما به جای زرنگ بازی بهتره برید اون اگهی قبلیو پست اخرشو بخونید..این همون اگهیه و موتور هم قبلا" بازدید شده.قیمتشم کاملا" مناسبه ..فقط عکساش به این قسمت منتقل شده.
هدف پرشین موتور عکاسی نیست..هدف انجام پروسه خرید و فروش موتور با شرایط منصفانه هستش.موتور سالم-قیمت خوب-هم برای خریدار و هم فروشنده.

ahmad.jalali
19-06-1393, 03:58 بعد از ظهر
من با اقا بهنام صحبت کردم اگه تا هفته اینده فروش نره احتمالا بردارمش.البته بعد از بازدید موتور :2i8d4ao:

hosinmaster
19-06-1393, 04:22 بعد از ظهر
انشااله..موتور خوبیه و مورد تایید...ولی بازدید و چک کردن موتور حق مشتریه..موتور صفر ادم میخره مشکلاتی داره حالا چه برسه به کار کرده..ولی به هر حال این موتور جزو موتورهایی هستش
که مورد تاییده..شرایطشم که گویای همه چیزه..امیدوارم قسمت بچه های پرشین بشه نه دلالهای گمرک..

stoncold
19-06-1393, 06:41 بعد از ظهر
قیمت بسیار مناسب

saeed1024
19-06-1393, 08:26 بعد از ظهر
شما به جای زرنگ بازی بهتره برید اون اگهی قبلیو پست اخرشو بخونید..این همون اگهیه و موتور هم قبلا" بازدید شده.قیمتشم کاملا" مناسبه ..فقط عکساش به این قسمت منتقل شده.
هدف پرشین موتور عکاسی نیست..هدف انجام پروسه خرید و فروش موتور با شرایط منصفانه هستش.موتور سالم-قیمت خوب-هم برای خریدار و هم فروشنده.
من نمیدونم حرف های من چه ربطی به زرنگ بازی داشت من میگم اگه واقعا پرشین موتور این مورد رو بررسی کرده پس باید عکس از زوایای مختلف موتور و اون خطی که گفته شده باید گرفته بشه الان سه عکس گذاشته شده که دوتاش مربوط به قسمت چپ موتوره و اون یکی هم خیلی دوره و مشخص نیس!! اگه واقعا قراره منصفانه باشه باید عکس ها رو مث همون آگهی هیوسانگ گرفته شه نه اینجوری!!

Alireza.BMW
19-06-1393, 09:18 بعد از ظهر
عکس از لاستیک و اون خط تو تاپیک خودش موجود هست... یعنی عکسش باشه شما خریداری دیگه؟؟؟ اینم عکس

[Only registered and activated users can see links]
[Only registered and activated users can see links]

hosinmaster
20-06-1393, 08:42 قبل از ظهر
من نمیدونم حرف های من چه ربطی به زرنگ بازی داشت من میگم اگه واقعا پرشین موتور این مورد رو بررسی کرده پس باید عکس از زوایای مختلف موتور و اون خطی که گفته شده باید گرفته بشه الان سه عکس گذاشته شده که دوتاش مربوط به قسمت چپ موتوره و اون یکی هم خیلی دوره و مشخص نیس!! اگه واقعا قراره منصفانه باشه باید عکس ها رو مث همون آگهی هیوسانگ گرفته شه نه اینجوری!!
........
عکسش تو تاپیک خودش بود... عرض کردم از عکسای قبلی استفاده شده...به هر حال خریدار بهتره که موتورو از نزدیک چک کنه...ایرادی که این موتور داشت از نظر من فقط
همون خط رو فلاپش هست...

pouria.
21-06-1393, 06:57 بعد از ظهر
شرایط هم میدی؟5 میلیون نقد الباقی ماهی ۵۰۰

hosinmaster
29-06-1393, 07:35 قبل از ظهر
..up..

Babak
29-06-1393, 03:43 بعد از ظهر
دایلیم بخر هاش بخرن که با این شرایط قیمت خیلی خوب می باشد:4chsmu1:اون خط هم اصلا ناراحت نباشید هیچی نیست همینو گمرک زیره 9 نمیدن بهتون:icon_pf (94):

hosinmaster
31-06-1393, 12:23 بعد از ظهر
موتور 7/250 فروخته شد..
قفل میشه..