PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهادات شما برای قالب جدید

Amir
26-05-1390, 12:10 قبل از ظهر
سلام؛ دوستان این اولین پروژه از تغییرات جدید سایت هست

ما در حال تهیه یه قالب جدید برای سایت هستیم و بهترین کسانی که می تونند ما کمک کنند شما عزیزان هستید

دوستان می تونن لینک سایت های دیگه و یا حتی نظرات شخصی خودشون رو بگن که قالب به چه شکل و رنگی باشه و یا مثلا آپشن ها و لینک های تنظیمات کاربری کجا باشن و ... (کلا هرچی که به ذهنتون میرسه)

منتظر راهنمایی هاتون هستیم:sarma:

حسـن
26-05-1390, 12:13 قبل از ظهر
امیر جان همین خوبه
تازه باهاش مچ شدیم اگه غالب عوض بشه تا دوهفته هی گیج میزنیم [Only registered and activated users can see links]

Amir
26-05-1390, 12:18 قبل از ظهر
امیر جان همین خوبه
تازه باهاش مچ شدیم اگه غالب عوض بشه تا دوهفته هی گیج میزنیم

این قالب استاندارد نیست و تو طراحیش خیلی چیزها رعایت نشده

سعی می کنیم قالب گویا تر و سبک تر باشه :hippie7:

شفیع
26-05-1390, 12:23 قبل از ظهر
خلاصه هر گلی زدی به سر خودت زدی،
ببینم چی کار می کنین :flower4:

Kenji
26-05-1390, 02:06 قبل از ظهر
من با همین قالب اخت گرفتم. تغییر قالب همیشه نشون داده برای هر سایت مضر هست. گوگل به اون خفنی هیچ وقت از ابتدای فعالیتش تغییر کلی در قالبش نداده. به خاطر دلایل روان شناسی.

nOviA
26-05-1390, 02:15 قبل از ظهر
امیر جان راحتی کار با قالب جدید شرط اوله. یه کاری کن زیاد نسبت به همین قالب تغییر چندانی نداشته باشه. مگه اینکه خیلی شاخ باشه.

Babak
26-05-1390, 11:38 قبل از ظهر
من کاری ندارم ولی تو غالبت خواهشم می کنم حتما رنگه صورتی لحاظ کن:flower4:

AMIR MOHAMMAD n
26-05-1390, 11:51 قبل از ظهر
قالب میخواین بسازین؟

همین خوبه بد نیس ولی به قول نویا یه چیزی باشه که دنگ و فنگ نداشته باشه و کار باش راحت باشه.
cms رو هم میخواین باش عوض کنین یا نه؟

Amir
26-05-1390, 12:09 بعد از ظهر
cms رو هم میخواین باش عوض کنین یا نه؟

مگه از وی بی بهترم هست؟

AMIR MOHAMMAD n
26-05-1390, 12:51 بعد از ظهر
شاید...

Kenji
26-05-1390, 01:00 بعد از ظهر
یه چیزی گفت دیگه ...

AMIR MOHAMMAD n
26-05-1390, 01:05 بعد از ظهر
یه چیزی گفت که نشد حرف ،جدی گفتم.

Kenji
26-05-1390, 01:08 بعد از ظهر
امیرمحمد اسم 3 تا سی ام اس رو بیار و تفاوت هاش و مزیت هاش رو نسبت به وی بی بگو/

AMIR MOHAMMAD n
26-05-1390, 01:11 بعد از ظهر
اسماشو میگم ولی من کاری به تفاوتش نداشتم یه سؤال بود.

در ضمن فکر نکن خودت استادیا منم بله داداش:gigglesmile::دی

nOviA
26-05-1390, 05:09 بعد از ظهر
کو اسماش؟! رفتی بسازی؟ :wow:

AMIR MOHAMMAD n
27-05-1390, 12:35 بعد از ظهر
آخه چه چیزای مسخره ای میپرسین.دیگه اگرم بلد نباشم یه سرچ که کنم اسم هزار تا سی ام اس میاره.یه بچه ی اول دبستانم دیگه این سوالارو نمیپرسه.

Kenji
27-05-1390, 12:44 بعد از ظهر
قربون اون شکلت، کسی که بلد باشه 3 ثانیه اول پست می ده کسی که بره سرچ بزنه بعد از 1 روز میاد می گه همه بلدن و..... : ))

AMIR MOHAMMAD n
27-05-1390, 12:51 بعد از ظهر
3 ثانیه که نه ولی 3 دقیقه بعدش گفتم بلدم.برو ببین.

دیگه ادامه ندید تا تاپیک از موضوع دور نشه.

شفیع
27-05-1390, 12:52 بعد از ظهر
چی شده !؟ سایت چرا اینقدر خلوت شد ! مسئولین محترم نیستن.
یعنی پین شنبه جمعه همه رفتن شمال !؟

nOviA
27-05-1390, 01:51 بعد از ظهر
امیر جان برای قالب جدید سعی کن تا جایی که امکان داره ثبت نام راحت تر باشه. ایمیل تاییدیه ارسال میشه برای اونایی که تازه ثبت نام میکنن؟ اگه ایمیل تاییدیه حذف شه خیلی بهتره.

Amir
27-05-1390, 02:01 بعد از ظهر
اینجا تاپیک پیشنهادات واسه قالب هست لطفا پست خارج از موضوع نزنید

Kami
27-05-1390, 02:05 بعد از ظهر
قالب ساده حال نمیده به نظرم هر چی حرفه ای تر . هر چی پیچیده تر اما ساده . یعنی حرفه ای اما ساده
رنگشم همین ابی خوبه . رنگ نباید جلف باشه .

Kenji
27-05-1390, 02:12 بعد از ظهر
**** برعکس اتفاقا هر چقدر ساده تر باشه کار باهاش راحت تره. تجربه تو خیلی از فروم ها همین رو نشون داده. تقریبا تمام فروم های بزرگ ایرانی و خارجی کمترین تغییرات رو می دن رو غالب اصلی فروم.

حسـن
18-06-1390, 08:18 بعد از ظهر
این هدر او بالا فسیل شد بی زحمت عوضش کنید:vardane:

Amir
18-06-1390, 08:23 بعد از ظهر
متنظر هدر ها باشید !!

nazamm
18-06-1390, 11:34 بعد از ظهر
**** برعکس اتفاقا هر چقدر ساده تر باشه کار باهاش راحت تره. تجربه تو خیلی از فروم ها همین رو نشون داده. تقریبا تمام فروم های بزرگ ایرانی و خارجی کمترین تغییرات رو می دن رو غالب اصلی فروم.

چون این فروم یه فروم تخصصی از لحاظ دیداری باید به سبک کلاسیک نزدیک باشه نه مدرن

موتور موضوعی که هر کسی از آدم های تحصیل کرده تا عامی به سراغش میان سادگی و سهولت استفاده
از پیج ها و ایجاد پست و خوانایی موارد ارسال شده کمک بسیاری در جلب کاربران داره
در
عین حال باید ظاهر سایت ارامش بخش باشه تا ساعت ها نگاه کردن به مونیتور چشمو خسته نکنه

Kami
22-06-1390, 11:10 بعد از ظهر
زیباس قالب جدید

Amir
22-06-1390, 11:13 بعد از ظهر
حتما حتما برای بروزرسانی کامل کلید های ctrl+f5 را فشار دهید

Alireza
22-06-1390, 11:16 بعد از ظهر
امیر قسمت موتو جی پی بنرشو اصلاح کن اشتباه قرار گرفته

Kami
22-06-1390, 11:20 بعد از ظهر
قسمت از ایشان تشکر شده کادر بندی نداره واسه من

Alireza
22-06-1390, 11:22 بعد از ظهر
درست میشه اینا

Kenji
23-06-1390, 12:41 قبل از ظهر
به شخصه به جز بنر ها و تعویضشون (به جز بنر صفحه اصلی که کلا باهاش مشکل دارم) از قالب قبلی بی نهایت بیشتر لذت می بردم.

به n دلیل

شفیع
23-06-1390, 12:58 قبل از ظهر
برای ارسال مطالب، گزینه ی (پیش نمایش) در اکثر مواقع وجود نداره ؟ علت چیه ؟ بهتره گزینه پیش نمایش در هر صورتی موجود باشه.
مثلا همین الان که دارم می نویسم در زیر نوشته ها گرینه ای با ابن نام وجود نداره !

Classified
23-06-1390, 01:13 قبل از ظهر
واقعا زیباست، خدا قوت

یه نکته اینکه نوار "کلید های میانبر" "عملیات انجمن" و ... روشون که کلیک کنید کادر سفید نشون میده و وقتی موس رو روشون

می برید میان!!

رنگ نمیشه کمی جدی تر بشه؟!

ویرایش: وقتی داخل پروفایل میریم لینک برگشت به صفحه اصلی رو نداریم!

reza KTM
23-06-1390, 05:51 قبل از ظهر
نمیشه این قسمت کنترل پنل همون بالا باشه؟
یه فلش کوچیک هست روی ارسال های من و کلید میانبر و ... مال من اون فلش ها روی نوشته هست یعنی رفته تو هم که کمی زشتش کرده
نوشته روی بنر رو هم اگر میخواید کج بنویسید یه خورده بیشتر کجش کنید تا طرف بفهمه که کجه این طوری انگار مثل دبستانی ها که اول جمله رو خطه بعد آخره جمله میرو رو خط بالا شده
کلید آخرین ارسال ها جزو مهمترین هاست به نظر من اگه میشد جاش رو بعد از ارسال های من قرار میگرفت بهتر بود (مثل قبل)

حسـن
23-06-1390, 09:05 قبل از ظهر
من که اصلا نمی تونم با این غالب جدیدخودم را وفق بدم رنگ بندی اون قبلی بهتر بود
امیر تو راخدا درستش کن من که دو ساعته دارم گیج میزنم تو سایت
سری که درد نمی کنه را دستمال نمی بندند

Kami
23-06-1390, 09:32 قبل از ظهر
اسم کاربر و عنوان کاربر خیلی نزدیکن

Babak
23-06-1390, 01:02 بعد از ظهر
خیلی باهاله.
:20:

---------- Post added at 02:01 PM ---------- Previous post was at 01:52 PM ----------

برگشت به صفحه اصلی نداره:gigglesmile:

---------- Post added at 02:02 PM ---------- Previous post was at 02:01 PM ----------

وقتی تو آخرین ارسال ها

nOviA
23-06-1390, 11:19 بعد از ظهر
روی بنر انجمن کلیک کنید میره تو صفحه اصلی.

به نظرم خیلی عالی شده و رنگ ها حس خستگی قدیم رو نداره بسیار Relax تر شده. همیشه هر تغییری کمی زمان می بره تا بهش عادت کنید.

Alireza
23-06-1390, 11:24 بعد از ظهر
عزیزم مگه سایت روانشناسیه که اروم بشی این رنگ برای این محتوا مناسب نیست تو هیچ چیز همخونی نداره

nOviA
23-06-1390, 11:33 بعد از ظهر
عزیزم به سایت روان شناسی چه ربطی داره؟! اون ور یکی اومد یه چیزی گفت تو اشتباه برداشت کردی. گفت از نظر روان شناسی رنگ سرد و آرامش بخشیه.

Kenji
23-06-1390, 11:37 بعد از ظهر
خوب روانشناسی نه. مگه فروم مشاوره به دعواهای والدین و زن و شوهره که از رنگای اروم و بدون هیجان توش استفاده بشه!

حتی قالب قبلی انقدر احساس آرامش نمی داد. من می ترسم کارم به افسردگی برسه با این همه آرامش!

Alireza
23-06-1390, 11:38 بعد از ظهر
من با اون ور کاری ندارم تو هم متوجه نشدی منظورم چیه تو اومدی میگی این رنگ ها خیلی خوبه ادم ریلکس میشه کجای این رنگ ها به این سایت میاد؟ کجای این رنگ ها به بنر میاد؟
کدوم قالبیو دیدی 10 رنگ باشه؟
این قالب از پایه ایراد داره یا باید تغییر اساسی توش داده بشه یا هم که بره رو قبلی

mosim2m
23-06-1390, 11:46 بعد از ظهر
من عاشق تغییرم . امیر جون اینکه تو هر فروم بنر تغییر میکنه خوبه . ولی ایرادم داره . ما نیمه ی پره لیوان رو میبینیم

reza KTM
24-06-1390, 01:13 قبل از ظهر
امیر کجایی تو بیا یه چی بگو دیگه
من مشکل خاصی ندارم به غیر از اون چند مورد که گفتم ولی مثل اینکه خیلی ها مخالفن
بیا یه نظر سنجی بزار و در نهایت اگه رای به نبود این قالب شد قالب رو به صورت اول در بیار

ولی یه کم شبیه سایت های دخترونه نشده؟

nOviA
24-06-1390, 02:40 قبل از ظهر
کادر مشخصات در سمت راست پست ها برای هر فرد خیلی زیبا شده.

Amir
24-06-1390, 11:07 بعد از ظهر
سلام؛

برای ارسال مطالب، گزینه ی (پیش نمایش) در اکثر مواقع وجود نداره ؟ علت چیه ؟ بهتره گزینه پیش نمایش در هر صورتی موجود باشه.
مثلا همین الان که دارم می نویسم در زیر نوشته ها گرینه ای با ابن نام وجود نداره !

در وی بی 4 همچین امکانی در پاسخ سریع نیست , گزینه ی تنظیمات اضافی را بزنید و در صفحه ی باز شده گزینه مشاهده ی تغییرات رو بزنید

واقعا زیباست، خدا قوت

یه نکته اینکه نوار "کلید های میانبر" "عملیات انجمن" و ... روشون که کلیک کنید کادر سفید نشون میده و وقتی موس رو روشون

می برید میان!!

درست خواهد شد

رنگ نمیشه کمی جدی تر بشه؟!

رنگ مورد نظرتون رو از اینجا انتخاب کنید و کدش رو بهم بدید که چک کنیم , [Only registered and activated users can see links]

([Only registered and activated users can see links])

ویرایش: وقتی داخل پروفایل میریم لینک برگشت به صفحه اصلی رو نداریم!

از لوگوی اسب استفاده کنید

یه فلش کوچیک هست روی ارسال های من و کلید میانبر و ... مال من اون فلش ها روی نوشته هست یعنی رفته تو هم که کمی زشتش کرده

وی بولتین 4 یه سیستم جدید هست و با مرورگر های قدیمی سازگاری نداره , مرورگرتون رو به آخرین نسخه از کروم یا فایرفاکس تغییر بدید (اینکار به امنیت و سرعت مرور وب برای خودتون هم بهتره)

نوشته روی بنر رو هم اگر میخواید کج بنویسید یه خورده بیشتر کجش کنید تا طرف بفهمه که کجه این طوری انگار مثل دبستانی ها که اول جمله رو خطه بعد آخره جمله میرو رو خط بالا شده

بنر عوض خواهد شد

کلید آخرین ارسال ها جزو مهمترین هاست به نظر من اگه میشد جاش رو بعد از ارسال های من قرار میگرفت بهتر بود (مثل قبل)

سعی می کنیم یه تغییر تو نوبار (نوار آبی بالای سایت) بدیم , پیشنهاد ما استفاده از باکس آخرین ارسالات پایین سایت هست

امیر تو راخدا درستش کن من که دو ساعته دارم گیج میزنم تو سایت

رفیق کجاش گیجت کرده بریم بزنیمش؟ :4chsmu1: (بی شوخی , با کجا مشکل داری؟)

اسم کاربر و عنوان کاربر خیلی نزدیکن

درست شد.

برگشت به صفحه اصلی نداره

دقت کنید که سیستم عینا مثل وی بی 3 شده هر کجای انجمن می تونید با کلیک روی کلمه ی انجمن به صفحه اصلی منتقل بشید

[Only registered and activated users can see links]

یا راه راحت تر رو انتخاب کنید و از لوگوی اسب استفاده کنید

امیر کجایی تو بیا یه چی بگو دیگه
من مشکل خاصی ندارم به غیر از اون چند مورد که گفتم ولی مثل اینکه خیلی ها مخالفن
بیا یه نظر سنجی بزار و در نهایت اگه رای به نبود این قالب شد قالب رو به صورت اول در بیار

ولی یه کم شبیه سایت های دخترونه نشده؟

رضا جان قالب در حالت تست هست , یه سری چیزارو تغییر می دیم

من عاشق تغییرم . امیر جون اینکه تو هر فروم بنر تغییر میکنه خوبه . ولی ایرادم داره . ما نیمه ی پره لیوان رو میبینیم

ممنون رفیق :icon_pf _15_:, ولی لطفا مشکلاتو با قالب بگو که یه کار قوی دربیاریم

Babak
25-06-1390, 11:18 قبل از ظهر
دقت کنید که سیستم عینا مثل وی بی 3 شده هر کجای انجمن می تونید با کلیک روی کلمه ی انجمن به صفحه اصلی منتقل بشید
[Only registered and activated users can see links]

نداره امیر جونم

Amir
25-06-1390, 11:24 قبل از ظهر
از لوگوی اسب فعلا استفاده کنید

Alireza
25-06-1390, 11:25 قبل از ظهر
تو بخش های تاپیک ها داره فقط
در کل ایراد داره به زودی رنگ ها عوض میشه
بنر ها عوض میشه و این مشکلات درست میشن

کوروش
06-11-1390, 10:14 بعد از ظهر
تغییرات جز سر در گمی واسه اعزای سایت و دردسر هیجی نداره/از اون طرف مدیران یا بهتر بگم دوستان میگن سایت باید بهتر و اطلاح بشه !!!
مثلا اگه قراره 10 تغییر کلی انجام بشه و شب بخوابیم صبح بلند شیم ببینیم سایت کلا یه چی دیگه شده /بهترین راه اینه اگه 10 تغییر رو یکی یکی و در دراز مدت انجام بدیم تا اروم اروم بچه ها به اون عادت کنن خیلی خیلی بهتره !!! البته به نظر من ...
یه نظر هم راجع به تغییرات داشتم اونم اینه که فظا برای نوشته ها زیاده مثلا یکی یه جمله نوشته ولی اندازه 50 جمله جا واسش اختصاص داده شده این اصلاح بشه بد نیست:20:

Amir
07-11-1390, 07:47 بعد از ظهر
کورش جان اون فضا بخاطر پست بیت (ستون سمت راست که اطلاعات توشه) هست و ارتفاع رو نمیشه کمتر کرد

K.I.A
07-11-1390, 08:02 بعد از ظهر
امیر جان اگه مثلا کل قالب عوض شه (نه فقط عکس بالا) به صورت حرفه ای پس زمینه داشته باشیم و تداخل عکس فک کنم زیبا بشه واگرم رنگ زمینه تیره بشه و کلا حجم پردازی انجام بشه برای جلب توجه و زیبایی امکان داره؟ و با این کار سرعت باز شدن صفحه ها میاد پایین؟ نمیشه کمی تغییر باحال بدی سایتو خسته کننده شده این قالبا؟ کمی طراحی رو عکسا و قالب لازم داره ؟

Amir
07-11-1390, 09:09 بعد از ظهر
امیر جان اگه مثلا کل قالب عوض شه (نه فقط عکس بالا) به صورت حرفه ای پس زمینه داشته باشیم و تداخل عکس فک کنم زیبا بشه واگرم رنگ زمینه تیره بشه و کلا حجم پردازی انجام بشه برای جلب توجه و زیبایی امکان داره؟ و با این کار سرعت باز شدن صفحه ها میاد پایین؟ نمیشه کمی تغییر باحال بدی سایتو خسته کننده شده این قالبا؟ کمی طراحی رو عکسا و قالب لازم داره ؟

خیلی طرح ها هستند که تو فکرم هست اما برای سرعت نت ایران واقعا عملی نیست مثل همینی که گفتید

K.I.A
07-11-1390, 09:13 بعد از ظهر
ولی فک کنم بتونی تا حدودی عملیش کنی؟

Alireza
07-11-1390, 09:16 بعد از ظهر
فعلا بهتره قالب عوض نشه به این قالب هممون عادت کردیم

Kenji
07-11-1390, 09:20 بعد از ظهر
این تاپیک بسته بشه بهتره.

قالب جدید به اندازه کافی سنگین هست.

نیازی به تغییر نداره.