PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصادف شدید دو دستگاه موتور سیکلت crm و B-King در یزد(+18)

ali_r
15-06-1393, 09:48 بعد از ظهر
متاسفانه تو پیست یزد دو دستگاه موتور سیکلت ذکر شده بصورت شاخ به شاخ تصادف کردند و در جا دار فانی رو ودا گفتن
این صانحه تو پیست یزد اتفاق افتاده و هر دو راکب فاقد کلاه و لباس ایمنی بودند
خدا رحمتشون کنه

[Only registered and activated users can see links]

Alireza.BMW
15-06-1393, 10:15 بعد از ظهر
علی جان خبر داری سر چه جریانی به هم خوردن؟؟؟ بکینگ داشته تک میزده سی آر ام تک میزده رو به رو هم تک میزدن؟؟؟ اومدن افه بیان...چه جور پیستیه بدون کلاه و لوازم میزارن بیان...تو پیست مشهد لباس نداشته باشی رات نمیدن هرچندم عضو قدیمی باشی :fingersmiley:

ali_r
15-06-1393, 10:32 بعد از ظهر
بابا این ها چیه میزارین نصف شبیه

دقت کنید بالا نوشتیم +18

- - - Updated - - -

علی جان خبر داری سر چه جریانی به هم خوردن؟؟؟ بکینگ داشته تک میزده سی آر ام تک میزده رو به رو هم تک میزدن؟؟؟ اومدن افه بیان...چه جور پیستیه بدون کلاه و لوازم میزارن بیان...تو پیست مشهد لباس نداشته باشی رات نمیدن هرچندم عضو قدیمی باشی :fingersmiley:

علیرضا نه نمیدونم چی شده فقط میدونم که سی ار ام رفته لای بیکینگ بصورت شاخ به شاخ

ali_r
15-06-1393, 11:07 بعد از ظهر
من نمیدونم با دمپایی هم سوار موتور میشن؟
ولی قبول کنید تقصیر خودشون هم بوده اگه لباس که هیچ کلاه داشتن شاید الان زنده بودن و دست و پاهاشون شکسته بود
این طوری که تو عکس مشخص میکنه انگار بیکینک با سرعت200 تو زده تو دل سی ار ام
نظر شما چیه؟

MANHUNT
15-06-1393, 11:08 بعد از ظهر
خدا رحمتش کنه اگه لوازم ایمنی داشتن زنده میموندن هم کلاه و هم لباس مخصوص موتور سواری نداشتن متاسفانه من نمیدونم چرا تو پیست بدون تجهیزات افراد راه میدن

rooshak
16-06-1393, 12:17 قبل از ظهر
خدا رحمتشون کنه.اینه عاقبت آدمای ادعا که بدون تجهیزات سوار همچین موتورایی میشن

Milad
16-06-1393, 12:55 قبل از ظهر
خدا رحمتشون کنه و خدا کنه این چیزا درس عبرتی بشه برای اونایی که با تیشرتو دمپایی لاانگشتی میشینن پشت موتور سنگین!!

hosinmaster
16-06-1393, 08:47 قبل از ظهر
خدا رحمتشون کنه...دیدن این صحنه ها میتونه واسه دوستانی که به ایمنی اعتقاد ندارن یه تلنگر باشه..
یادتون باشه حادثه فقط مال مردم نیست برای ما هم هست...این بنده خداها هم پیش خودشون فکر میکردن تصادف مال بقیست نه مال ما!!!!
کلاه کلاه کلاه.....پشت موتور سنگین تا سر کوچه هم میخواید برید لباس بپوشید...موتوری که همچین شتاب و سرعت و وزنی داره..باش زمین خوردن = مرگ..
ایشالله روزی برسه که دیگه شاهد همچین صحنه هایی نباشیم...
مجید (rooshak) من خودم بارها دیدم با ویو هم میاد بیرون کلاهش رو سرشه..این خیلی خوبه...با دایلیم میاد بیرون لباس یه تیکه میپوشه...مردم هم هرچی میگن بزارید
بگن..جون آدم از همه چیز با ارزش تره..

stoncold
16-06-1393, 09:48 قبل از ظهر
مسلما کلاه داشتن جفتشون الان زنده بودن و چنتا خونوادرو عذادار نمیکردن.اقا کلاه بزاری از مردونگیتون کم میشه؟اعتبارتون میاد پایین؟کلاستون میاد پایین؟واله بخدا بدون کلاه رو موتور بشینی موتور رو جکم باشه بیوفته زمین احتمالش هست ضربه مغزی بشی.من یروزی تصادف کنم بمیرم جون خودم بکنار که درمیاد پدر مادر خونواده فامیل همه عذادار میشن

amir74
16-06-1393, 10:02 قبل از ظهر
خدا بیامرزشون.
ایشالا درس عبرتی بشه واسه بقیه.
اینجور معلومه بی کینگ سرعت داشته زده به سی ار ام از جلو به هرحال ضریه شدید بوده تا اگزوزا به این کلفتی له شده،دلیل مرگ جفتشونم به احتمال99% ضربه مغذی هستش،جنازه ها هم سالمن فقط سرشون...

Alireza.BMW
16-06-1393, 10:13 قبل از ظهر
سی آر ام که ترکیده...بکینگ هم بدجور داغون شده بدنه به اون محکمی کلا جلوش فنا رفته... کلاه نزاشتن ملت بشناسنشون اینا کین مخصوصا جنس مخالف و به قول خودشون افه بیان دیگه...ببین بخاطر یه کلاس گذاشتن خودشونو به فنای ابدی دادن:hanghead:

stoncold
16-06-1393, 10:42 قبل از ظهر
مسلما کلاه داشتن جفتشون الان زنده بودن و چنتا خونوادرو عذادار نمیکردن.اقا کلاه بزاری از مردونگیتون کم میشه؟اعتبارتون میاد پایین؟کلاستون میاد پایین؟واله بخدا بدون کلاه رو موتور بشینی موتور رو جکم باشه بیوفته زمین احتمالش هست ضربه مغزی بشی.من یروزی تصادف کنم بمیرم جون خودم بکنار که درمیاد پدر مادر خونواده فامیل همه عذادار میشن

ARSH
16-06-1393, 12:41 بعد از ظهر
یکی یزد
یکی بهشهر !

این دوتا شهر رک بگم ریدن تو موتور سواری ! هرکی هم میخواد بدش بیاد از حرفم مهم نیست حقیقت کلفته نمیره تو مخای تنگ !
30 میلیون تومن 40 میلیون تومن موتور رو با شلوار کردی یا تیپ پلوخوری میارن تو خیابون زرت و زرت تکچرخ . به جون مادرم من رو سی بی ار یارو رو دیدم با موبایل اهنگ گوش میداد ! یه دستش موبایل رو گرفته بود جلو صورتش اهنگ گوش میداد یه دستشم رو دست گاز
سرعت
فیلان بیسار
واقعا اوج بچه بازی هست !

این دو تا هم الکی خودشون رو به فنا دادن واقع بین باشید . همه میان و میرن ! ولی اینطور رفتن ها واقعا اعصاب ادم رو بهم میریزه ... رست این پیس

Alireza.BMW
16-06-1393, 12:52 بعد از ظهر
این هفته هفته جالبی نبود تو مشهدم تو پیست 4تا موتور افتادن زمین 3تا gsx یکی هم فلاپ ملاپ نداشت یکی رفت تو لاستیکا یکی زیاد خوابود خورد زمین اون 2تا هم تک زدن...اماااا تمام موتورا راننده هاشون کلاه و لباس کامل موتور سواری داشتن که خدا رو شکر همشون حالشون خوبه بدون حتی یه خش رو بدنشون عکس یکی از موتورای داغونم یکی از بچه ها گذاشته تو تاپیک موتور سنگین...gsx مدل بالاست نویه نو بود از همه بیشتر این خسارت برداشته

600cc
16-06-1393, 04:32 بعد از ظهر
وحشتناکه
بنده هم بیشتر وقت ها پشت سنگین کلاه نمیزارم سردرد شدید میگیرم
ولی دیگه تکچرخ زدن با این موتور ...

خدا به پدر و مادرشون صبر بده

کاوه
16-06-1393, 06:50 بعد از ظهر
نمیشه گفت اگر کلاه داشتن زنده بودن
لوازم ایمنی از قبیل کلاه و لباس و بوت تا حدودی میتونه راکب رو حفظ کنه
مگه مرحوم حسین یاری نبود همین پارسال با تمام لوازم کامل تصادف کرد و فوت کرد (خدا رحمتشون کنه )
مسئله مهم اینه که عزیزان رعایت کنن یسری اصول رو
هر جایی سرعت - تک زدن - استاپی زدن و حرکات نمایشی کار صحیحی نیست
رو موتور های حجم بالا یه اشتباه به قیمت جون آدم تموم میشه بازم میگم حتی اگه لوازمتون تکمیل باشه
این حرف درستی نیست که وقتی لباس و کلاه داری پس هیچیت نمیشه
رعایت اصول موتور سواری خیلی مهم تر هستش خیلی

ali313
17-06-1393, 02:07 بعد از ظهر
نمیشه گفت اگر کلاه داشتن زنده بودن
لوازم ایمنی از قبیل کلاه و لباس و بوت تا حدودی میتونه راکب رو حفظ کنه
مگه مرحوم حسین یاری نبود همین پارسال با تمام لوازم کامل تصادف کرد و فوت کرد (خدا رحمتشون کنه )
مسئله مهم اینه که عزیزان رعایت کنن یسری اصول رو
هر جایی سرعت - تک زدن - استاپی زدن و حرکات نمایشی کار صحیحی نیست
رو موتور های حجم بالا یه اشتباه به قیمت جون آدم تموم میشه بازم میگم حتی اگه لوازمتون تکمیل باشه
این حرف درستی نیست که وقتی لباس و کلاه داری پس هیچیت نمیشه
رعایت اصول موتور سواری خیلی مهم تر هستش خیلی

حسین یاری خدا بیامرز کلاه سرش بوده --ولی بندشو نبسته

hosinmaster
17-06-1393, 02:48 بعد از ظهر
رعایت اصول موتور سواری + ایمنی..
خیلی از مواقع هستش که اصلا" شما داری خیلی اروم راهتو میری یکی دیگه میاد میزنه بت!!!
شما باید ایمنی خودتو رعایت کنی..به هر حال موتور سواری زمین خوردن هم داره...تا اکثر مواقع کلاه جونتو نجات میده..یه وقتایی هم اینقدر شدت ضربه زیاده که
کلاه هم بی فاییده هستش...من پارسال با r1 خوردم زمین تو شیخ فضل الله..سرعتم هه زیاد بود..بالای 20 متر ملغ زدم..اگه کلاهو لباس نداشتم..خصوصا" کلاه شاید الان اینجا نبودم..
سرم چندین بار خورد زمین..کلاهمم ترک برداشت..

RED-LINE
18-06-1393, 12:07 قبل از ظهر
ای بابا نصفه شبی اعصابم بهم ریخت

دو هفته پیش بعد از 3-4 ماه موتورمو آوردم بیرون ببرم درستش کنم با رفیقمم بودم
داشتم آروم تو خیابون اصلی میرفتم یهو یه پیکان وانت با 90تا یا ‌100 تا سرعت از فرعی اومد تو اصلی که بره تو فرعی روبرویی اولش ترمز کردم ولی این بی ناموس حرومزاده با چنان سرعتی داشت میومد که اگر همونجوری میرفتم میزد جفتمون رو میکشت فقط تنها کاری که از دستم بر اومد یه معکوس کشیدم و تا جایی که میتونستم گرفتم گوشه شاید با 5 سانت فاصله از ما رد شد حتی یه ترمز هم نزد و رفت تو فرعی روبرویی توی اون صحنه کلاه که هیچی زره هم پوشیده بودم در بهترین حالت چند سالی خونه نشین میشدم
بعدش یارویه رو تو یه مسیر دیگه خفت کردیم فقط باید دعا به جون زن و بچش بکنه که همراهش بودند و به احترام اونا کاری نکردیم وگرنه خودشو با ماشینش آتیش میزدم

میخواستم بفروشم یه موتور بهتر بخرم ولی به قدری از موتور متنفر شدن که از اون روز بهش دستم نزدم، اگهیش میکنم و ميفروشمش واسه همیشه دیگه سمت موتور نمیرم

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

h0ssein
18-06-1393, 01:31 قبل از ظهر
اینم لینک دانلود فیلمش...

([Only registered and activated users can see links])
2WfHx

MANHUNT
18-06-1393, 01:40 قبل از ظهر
خیلی بی احتیاطی کردن هر دو موتور مخصوصا اونی که سوار بی کینگ بود چون هم سرعتش بالا بود هم یه جورایی به سمت لاینی که از اون ور موتور های دیگه تردد میکردن رفته بود در کل پیست فاقد امنیت و نظارت هستش

- - - Updated - - -

فقط حسین داداش فیلم کاملتری وجود نداره؟

- - - Updated - - -

فقط حسین داداش فیلم کاملتری وجود نداره؟

stoncold
18-06-1393, 06:24 قبل از ظهر
مقصر اصلی بی کینگ بوده و واضح ناشی تشریف داشته

Hesam Kabiri
18-06-1393, 09:05 قبل از ظهر
یه عده موتور سوارن ولی یه عده موتور دارن !!!

کسی که سنگین میخره(به غیر از یه عده خاص ) به دلیل شرایط مملکت دوس داره یه کاری بکنی که همه موتور رو نگاه بکنن و بگن عجب موتوریه !!!! منطقیه برایه جامعه ما

حالا چرا مسئولین برایه این افراد یه پیست درست و حسابی درست نمیکنن ؟! چرا به این افراد توجهی نمیشه ؟؟!!!

از طرفی خود افراد هم مُقصِر هستند چون نباید که با زور بگن ایمنیو رعایت بکن ! واقعا کسی که 50 میلیون نه 10 میلیون برایه یه موتور میده ، 100 تومن پول برایه یه کلاه نداره ؟؟!!

خدا شاهده از زمانی که گواهینامه گرفتم همیشه کلاه میذارم اما نمیدونم کسی که سنگین میخری چطوری بدون هیچ گونه تجهیزاتی سوارش میشه !!!!؟؟؟

متاسفانه موتور سوارایه جامعه مارو کسایی تشکیل دادن که سوار شدن رویه موتورو با عینک دودی جزئی از شخصیتشون میدونن ... طرف میاد میگه من تویه یه خیابون یه طرفه 150 تا پر کردم ! تازه با افتخار !! آخه بی شعور تو راننده ای ؟ تو از موتور چیزی سرت میشه ؟ جالب اینجاس یه عده که این ادما رو بزرگ نشون میدم و میگم دست فرمونه خوبی داره

حرفه آخرم اینه همیشه از خدا ((( جنبه چیزی رو طلب بکنین ))) بعد خودشو چون عواقبه بدی داره

Gladiator
18-06-1393, 09:35 قبل از ظهر
تا زمانی که توی جامعه فرهنگ استفاده از هر وسیله ای جا نیفته همینه
درسته موتور سنگین آزاد نیس ، درسته که مسئولین بفکر نیستن ، درسته که یه پیست استاندارد تو بیشتر شهرای کشورمون وجود نداره ، همه اینا درسته ، پس درک و شعور خود ما کجاست؟
باید پذیرفت که شرایط اینه و یه جوری خودمونو با این شرایط وفق بدیم نه اینکه لج کنیم و بگیم حالا که اینطوره میریم تو خیابون سر موتورو سیخ میکنیم و ...
من خودمم قبلا بدون کلاه و لباس سوار موتور سنگین میشدم و میشم ولی نه اینقدر سرعت میرم و نه دنبال جلب توجه و حرکت نمایشی ام ، میدونم که اشتباست و بدون کلاه و لباس نباید سوار موتور سنگین شد ولی خب چون مسیری که میریم جاده وسیعی داره و یکطرفست و سرعت همون حدود 120 تا 140 بیشتر نمیریم و خداروشکر تاحالا اتفاقی برای کسی نیفتاده و کاملا مسیرو میشناسم میرم ، از طرفی تو رطوبت تابستون شمال اگه لباس و کلاه کامل تن کنی تمام هیکلت میشه عرق که آزار دهندست ، مواقعی که میخوایم خارج از شهر و مسافت طولانی رو با موتور تخت بریم لوازم ایمنی مو کامل میکنم
تو شهر هم قبلا هیچوقت کلاه نمیذاشتم ولی الان بیشتر مواقع کلاه بدون فکمو میذارم سرم
متاسفانه تو جامعه ما خیلی از افراد واقعا شعور استفاده از حتی سی جی رو ندارن چه برسه به موتور سنگین ، نمونشم همین دو نفر که هم خودشونو نابود کردن هم دوتا خونواده رو داغدار کردن ، آخه کدوم آدم عاقلی تو یه همچین مسیر باریکی که یکطرفه هم نیست تک چرخ میزنه یا اینقدر سرعت میره

hosseinpalang
18-06-1393, 10:32 قبل از ظهر
این حادثه 100% گردن مسئولین هیئت موتورسواری اونجاست
اینا فقط حقوق از فدراسیون میگیرن
و
در عوض هیچ کاری برای موتور سورا نمیکنن
من با شما شرط میبندم که در نهایت خواهند گفت مقصر خود موتورسوارها و بودن
خون 2 نفر آدم گردنشونه
یه آمبولانس هم نیست
اگه بود شاید....

FARSHAD_TORNADO
19-06-1393, 06:51 بعد از ظهر
واقعا حسام راست میگه که
یه عده موتور سوارن ولی یه عده موتور دارن! بی کینگیه اگه واقعا موتور سوار بود قشنگ میتونست رد بده crmرو اما فیلمو که میبینی انگاری از قصد خواسته بره تو دل crm چون نه ترمزی نه چیزی اگه موتورسوار بود راحت میتونست عکس العمل نشون بده.

به نظر شما فرضا 2تا موتور با همین شرایت شاخ به شاخ بشن ولی هر دو ایر بک داشته باشن جواب میده و جلو ضربه به موتورسوارو میگیره؟

stoncold
19-06-1393, 07:05 بعد از ظهر
واقعا حسام راست میگه که
یه عده موتور سوارن ولی یه عده موتور دارن! بی کینگیه اگه واقعا موتور سوار بود قشنگ میتونست رد بده crmرو اما فیلمو که میبینی انگاری از قصد خواسته بره تو دل crm چون نه ترمزی نه چیزی اگه موتورسوار بود راحت میتونست عکس العمل نشون بده.

به نظر شما فرضا 2تا موتور با همین شرایت شاخ به شاخ بشن ولی هر دو ایر بک داشته باشن جواب میده و جلو ضربه به موتورسوارو میگیره؟

ایر بک؟:wow:
بی گینگ موتور سوار اصلا نبود موتور سنگین هرچی هستو نیست ترمز جلوس که موتورو نگه میداره ولی اصلا از ترمز جلو استفاده نکرد یه مسافتی ترمز عقبو میگیره که اونم کارساز نیست بنده خدا سی ار ام سوار همیشه حق این شاسی بلند سوارا ضایع میشه

mrdtt
23-06-1393, 05:12 قبل از ظهر
سلام دوستان'من بچه یزدم تو یزد هیچی بدرد بخور نیست والا این پیستی که میبینید از سگدونی هم بدتره یه خیابون داراز داره با هزارتا موتوری بیتجربه که فقط فکر اینن که خودی نشون بدن بدونه تجهیزات حتی کلاه هم ندارن فرهنگ ما یزدیا هست دیگه'من خودم تو سانحه تصادف با موتور قطع نخاع شدم ۱۹ سالم بوده حال ۲۴ سالمه 'اینقدر هم به اینو اون نصیحت کردم کو گوش شنوا مسعولین هم که الا ماشالا شماها مواظب خودتون باشین دمتون گرم

dkmos
29-06-1393, 01:40 قبل از ظهر
دردناکه...
دردناکه سرنوشت دوتا جوون که تباه شد...
دردناکه تجربه ای که به این قیمت بدست بیاد...

دردناکترین قسمت اینه که این آخریش نخواهد بود...

02109002
29-06-1393, 11:49 قبل از ظهر
درود ...

قفل شد

پست های اضافی حذف خواهد شد

موفق باشید

اینم لینک دانلود فیلمش...

([Only registered and activated users can see links])
2WfHx

راستی اینم فیلم دیگری از نمای نزدیکتر واقعه :

WYB2x