PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویدئو های دانهیل

ARSH
25-05-1390, 04:58 بعد از ظهر
به نام خدا
سلام اینجارو زدم ویدئو های مسابقات دانهیل و آموزش هاشو بزارم کسی هم اگه دوست داشت میتونه بزاره
از سایت مدیا فایر آپ میکنم ویدئو هارو سعی میکنم حجم ها از 10 الی 15 مگ و نهایتا 20 مگ تجاوز نکنه
هر دو یا سه روز ویدئو میزارم شایدم زودتر چون اینترنتم محدوده

برای شروع تیزر مسابقات رد بول رمپیج سال 2010 رو میزارم که تو دشت های یوتاه برگزار شد
ردبول رمپیج هم که از اسمش پیداست RedBull RamPage شرکت ردبقول این مسابقات رو برگزار میکنه ( حتی تو ایران مسابقات تریال و دانهیل و کورسی رو گاهی اوقات پشتیبانی میکنه )
مدت این تیزر 1 دقیقه هست که به مرور زمان خوده تیکه های مسابقه رو هم میزارم...
حجم فایل 6 مگ
فرمت فایل FLV

( آقایون آپلود سنتر سایت موقع عکس گذاشتن واسه من آپ نمیشه یه ارور میده 7 8 خط میخوام لینک از جای دیگه هم بزارم لینک سالم رو میگه لینک خرابه اگه میشه برطرف کنید یا اگه مشکل از منه بگید )(این عکس رو میشه ویرایش کنید طوری که بیاد بالا و به صورت لینک نباشه.اسکرین شات از ویدئوء )

[Only registered and activated users can see links]

دانـــــــلــــــود ویـــــدئــــــو ([Only registered and activated users can see links])

eshgh_namordeh
25-05-1390, 05:22 بعد از ظهر
بسار عالی منتظر بقیه هم هستیم
ظاهرا یک سری تغییرات سایت هست مدیران میدن واسه مدتی عکس آپ نمیشه که درست میشه
عکس را در همین لینکی گذاشتید وقتی نمایش داد ctrl+a را بزنید تا انتخاب بشه (آبی رنگ میشه) سپس ctrl+c (یا راست کلیک و کپی) بعدش بیائید در همین جا که تایپ میکنید paste کنید و ارسال کنید عکس به صورت بزرگ نمایش داده میشه .

mehdi2
25-05-1390, 06:09 بعد از ظهر
ببخشيد من ديگه تاپيك نزدم. عشق است BMX :14:

([Only registered and activated users can see links])لینک مستقیم

mani_tb
10-10-1390, 08:29 بعد از ظهر
مرسی ویدیو اولی خیلی باهال بود !!!!!!!!!
دومی هم که سبک تریال بود زیاد حال نداد
من عاشق کوهستان هستم اما هنوز پایه پیدا نشده با دچرخم باهاش برم :i'm ok:

02109002
10-10-1390, 08:48 بعد از ظهر
دوست عزیز در صورتی که از مطلب ارسال شده خوشتون اومده میتونین از دکمه تشکر استفاده کنید تا تاپیک اسپم نشه
ممنون

mx2racecom
02-01-1392, 12:14 قبل از ظهر
اینم یه کلیپ دیدنی

30646

پیش نمایش و دانلود مستقیم با کیفیت های مختلف

لینک ([Only registered and activated users can see links])