PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصاویر قرار ملاقات شبانه 14 شهریور | مشهد

Mohammad aghili
14-06-1393, 09:17 بعد از ظهر
سلام به همگی
بعد مدتها دوستان عزیز دور هم جمع شدن
بسیار خرسندیم از این حرکت

دوتا از رفقای مجازیمون رو که خیلی دوسشون داریم رو تو دنیای واقعی دیدیم اقا مصطفی گل mata و امیر عزیز amirkhafan68
درکل جالبناک بود

ایشالله در آینده قرار های منسجم تر و پرشور تر
و البته با برنامه های غذایی :20:

[Only registered and activated users can see links]

دوستان تصاویر رو اینجا بذارید
منم میذارم مابقیشو

فعلا
یاعلی

amirkhafan68
15-06-1393, 11:41 قبل از ظهر
مرسیی محمد جان
با تشکر فراوان از آقا همیلتون و مصطفی جون
مهم اینکه بالاخره تونستیم دور هم جمع شیم و البته وکیل آبادو کلا قوروق کردیم!!!

hamiltoon
15-06-1393, 01:30 بعد از ظهر
محمد جان از اون ۵۰ تا عکس یکی رو اپ کردی .خسته نباشی

mata
15-06-1393, 09:54 بعد از ظهر
من که عکس نگرفتم...:297:
خعلی خوب بود واقعا راضی ام ازت محمد جان. هم از خودت هم از دوربینت. راستی محمد اون تکی که لحظه آخر که داشتی از ما جدا میشدی زدی خعلی ریسکی بود هاا ، من احساس کردم موتور کلا داره لیز میخوره:wow::13:
از امیر هم ممنونم برای حضورش و تبریک میگم برای لقب بهترین آمیکو سوار:5: منظورم اینه که آمیکوش بهترین آمیکوئه
از جناب همیلتون هم تشکر میکنم برای همراهی و همراه آوردن دوستانش و کمک در تسخیر وکیل آباد:1::6:
ایشالا قرار بعدی جمعه این هفته با برنامه محمد آقای عقیلی

rooshak
16-06-1393, 12:33 قبل از ظهر
به به بسیار عالی .تعریف کنین کامل کجا رفتین و چکارا کردین عکسم بیشتر بذارین ممنون

monazzah
16-06-1393, 07:20 قبل از ظهر
من نتونستم بیام شرمنده همه دوستان

hamiltoon
16-06-1393, 07:05 بعد از ظهر
شما عزیزم عذرت موجه بود.

ali_r
16-06-1393, 09:23 بعد از ظهر
پس کو عکسا؟؟؟!!

mata
17-06-1393, 10:24 بعد از ظهر
من یه گزارش مختصر تشریحی میدم و عکسا باشه تا محمد عقیلی زحمتشو بکشه..
نفر اول محمد عقیلی در صحنه حاضر بود و بعد من و همیلتون در محل پارک کوثر بهش پیوستیم و سپس دیگر دوستان ملحق شدند و پس از مقداری خوش و بش شروع به عکس برداری نمودیم. بعد راه افتادیم دور دور کردیم. موتورها 3عدد آمیکو 250 و یک آپاچی و محمد با پیشرو 150 تقلبیش اومده بود (ایکس ال رو نیاورده بود) و من با روان. متاسفانه برخی دوستان من جمله خودم کلاه همراه نداشتیم. چندبار کورس گزاشتیم و در نهایت ناباوری آمیکوی امیر با اختلاف زیاد از بقیه موتورها پیش بود. به گفته خودش علت را در شمع باید جستجو کرد و همه اذعان داشتند که این یه دونه آمیکو تمبل از آب درنیومده، بعله خلاصه بعدش نخود نخود هرکی رفت خونه خود به جز من و امیر که رفتیم روان جدید امیر رو ورداشتیم و به قول امیر رفتیم تا ببینیم آخر شاندیز چیه.. رفتیم و رفتیم ولی متاسفانه هرچی میرفتیم تموم نمیشد و خلاصه همینقدر بگم که مردم تو ماشین شیشه هاشون بالا بود و ما رو موتور سگ لرز زدیم تا رسیدیم زشک و بعد برگشتیم . امیدوارم امیر قانع شده باشه که شاندیز ته نداره..
منتظر اس ام اس محمد عقیلی هستیم واسه برنامه جمعه. میخایم بریم یه جای خوب

Mohammad aghili
18-06-1393, 09:31 بعد از ظهر
شرمنده بابت دیرکرد عکسا
مشغله زیاد بود دیگه
اینم دوستان گل گلاب[Only registered and activated users can see links]امیر عزیز با جیگر آبیش

اینم HAMILTOON

mata
20-06-1393, 05:16 بعد از ظهر
دستت درد نکنه محمد جان فقد لدفا یه عکسی بزار که دیده بشه.. من فکر میکردم مشکل از اینترنت منه که نمتونم عکسا رو ببینم الان متوجه شدم هیشکی نمتونه ببینه دادا:biggrin::gigglesmile:

hamiltoon
21-06-1393, 01:08 بعد از ظهر
افرین متا که زدی وسط برجک .من هم همنوز عکسس ندیدم بجز همون اول ی که همه دیدن ً.............‌.........

Mohammad aghili
22-06-1393, 08:33 قبل از ظهر
اینم مجدد

hosinmaster
22-06-1393, 09:27 قبل از ظهر
زیر عکسا اسم بچه هارم مینوشتید کاشکی..