PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش یک تعداد موتور های کلکسیونی

ali rahimi353
11-06-1393, 05:57 بعد از ظهر
با سلام خدمت عزیزان من یک مینیسک125 روس دارم میخوام بفروشمش انجین پلمپ از اون که خریدم گفت همه جا فابریک قبولشم دارم رنگش قرمزه ترا تمیزه 130 تا باهاش رفتم بازم جا داشت که بره ولی خیابون تموم شد موتور واقعا خوشکلیه اگه ببینیش سیلندر شو میگی 350 سی سیه ولی بادگیر زیاد داره برا خنک کردنش اگه کسی خواست نوکرشم فی2میلیون تومن

یه موتور قدیمه دیگه دارم بنام یاماهاny125یه دنده پایین میخوره چهار تا بالا رنگش ابیه و زرشکی ولی کسی به این نام نمیشناسنش بهش میگند یاماها اذر اینم بدونه صدا سیلندرشم پایینه شاید25 یا 590 باشه شایدم اصلا باز نشده چون که برگه اوراقیه همه جاش فابریک خودشه با کاواساکیم کورس بستم همپای کاواساکیgto میرفت بازم نوکر هرکیم که بخواد فی1.5 میلیون تومن

یه تریل ایکس ال250 اماراتی هم دارم به رنگ قرمز برگه مزایده ای از سپاه داره همه جا فابریک بدونه صدای انجین اونم سیلندرشو نمیدونم چنده ولی پایینه اما شتابش در حد یه gto125 هستش فی7 میلیون تومن

یه سوزوکی gp125هم دارم همه جا فابریک کار کرد 7هزارتا انجین بدونه صدا و پلمپ همه جا فابریک برنگ ابی تیره با کارتو پلاک اینم در میاد4میلیون تومن

یه ایژ تک سیلندر 350 تک لولم دارم همه جا فابریک در حد هستش رنگشم قرمزه تازه تمیر با کارتو پلاک در میاد1.7تومن

یه کاواساکی100 اسپورتم دارم درحد مدل1367 کارتو پلاک سیلندرشم100 هستش ولی موتور در حد صفر هس نمیدنم صاحب قبلیش چه جور اینو تعمیر میورده روزانه یه دست سیلندرشو میداده تراش ولی تمیزه رنگشم قرمزه در میاد1.2میلیون تومن

دوتا یاماها200 هم دارم یکیش همه جا فابریک دو سیلندرش25 بدونه صدای انجین استارتشم کار میکنه رنگ ابی در حد با تک استارت روشنه 4میلیون در میاد
دومیشم همه جا فابریک سیلندرشو نمیدونم استارتشم کار نمیکنه برنگ ابی اینم در حد همونه در میاد3میلیون تومن

دوتا کاواساکیgto125هم دارم یکیش رنگ مدادی همه جا به غیر از گلگیر جلوش فابریکه سیلندرش75 فابریکه در میاد3.5میلیون تومن
دومیشم رنگ زرشکی پرچمی سیلندر25همه جا فابریک بدونه یه نم صدا در حده در میاد6میلیون تومن

این موتور های کلکسیون من بود همه این موتور ها سیلندر هایشون بدونه بوش و فابریک هستش قیمت هاشم خیلی کم گفتم و خوبم گفتم که اگه کسی میخواد بیاد دنبالش
شماره مم09103537076فقط بعد از ظهر یه پیام بدید کدوم موتورا میخواید و بعدش یه زنگ بزنید رحیمیم مال اصفهان فلاورجان.

- - - Updated - - -

اگه کسی صد درصد میخواد بزنگه همه چیزو وازح گفتم زنگ نزنیدو دوباره سوال بپرسیدا !!!!!!

- - - Updated - - -

:bann::khosh::icon_pf _52_::fingersmiley::wow::bann::jealous::crazy::ico n_pf _37_:

- - - Updated - - -

همه ی این موتورها برای کلکسیونی ها خوبه ولی اگه کسی هم خواس بزنگه در اختیار عزیزان هستم

- - - Updated - - -

[Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

hamed510
11-06-1393, 06:13 بعد از ظهر
انتقال داده شد به بخش بازارچه!!

عنوان ویرایش شد!!

در زدن تاپیک در جای مناسب دقت کنید!!