PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان لطفا کمک کنید میخوام موتورسواری یاد بگیرم

ehsaan_gh
10-06-1393, 08:16 بعد از ظهر
سلام دوستان
من به چند تا آموزشگاه تو تهران زنگ زدم هیچ کدوم آموزش عملی واسه موتورسواری نداشتن
من تا حالا موتور نداشتم و هیچی از روندن موتور نمیدونم(البته گواهینامه ماشین دارم) ولی الان به موتور احتیاج دارم میخوام اول گواهینامه موتور رو بگیرم بعدش موتور بخرم
میخواستم خواهش کنم کسی از دوستان اگه فرصت داشته باشه یه مدت بهم عملی آموزش بده و با موتورش تمرین کنم تا بتونم گواهینامه بگیرم البته اگه کسی همچین لطفی رو در حقم بکنه حتما هزینش رو هم پرداخت خواهم کرد.ضمنا من شرق تهران هستم.با تشکر

Alireza.BMW
10-06-1393, 08:19 بعد از ظهر
بهترین راه اینه خودتون یک موتور بخرید همون سی جی هم باشه بهتره چون موتور آموزشگاه سی هست صفرش 2 تومنه بیشتر از اینم پای سی جی پول دادن اشتباست بعدشم خب سوار میشید...دست دومش هم 1700.میشه پیدا کرد مدل 93

FARSHAD_TORNADO
10-06-1393, 08:27 بعد از ظهر
حدود 90% ملت به همین صورت یاد گرفتنو میگیرن.

stoncold
10-06-1393, 08:32 بعد از ظهر
دوچرخه بلدی؟موتورم پس بلدی برو بخر

hamed510
10-06-1393, 09:56 بعد از ظهر
ضمن خوش آمدگویی به شما دوست عزیز

پیشنهاد میشه تاپیک >> [Only registered and activated users can see links] رو با دقت مطالعه کنید!!

AMIR_NINJA
18-10-1393, 03:52 بعد از ظهر
سلام دوستان
من به چند تا آموزشگاه تو تهران زنگ زدم هیچ کدوم آموزش عملی واسه موتورسواری نداشتن
من تا حالا موتور نداشتم و هیچی از روندن موتور نمیدونم(البته گواهینامه ماشین دارم) ولی الان به موتور احتیاج دارم میخوام اول گواهینامه موتور رو بگیرم بعدش موتور بخرم
میخواستم خواهش کنم کسی از دوستان اگه فرصت داشته باشه یه مدت بهم عملی آموزش بده و با موتورش تمرین کنم تا بتونم گواهینامه بگیرم البته اگه کسی همچین لطفی رو در حقم بکنه حتما هزینش رو هم پرداخت خواهم کرد.ضمنا من شرق تهران هستم.با تشکر
سلام
شما میتونی به آموزشگاهی مثل رهرو در سه راه آذری مراجعه کنی
بهت توصیه میکنم دنبال یادگرفتن توی خیابون نباشی
تصادفش جرمه چون بدون گواهینامه نشستی
و از طرفی خطر آسیب دبدگی داره که وقتی آدم آسیب دید شاید رو تخت بیمارستان بگه کاش میرفتم آموزشگاه یا پیست.

ZirCgari
18-10-1393, 04:13 بعد از ظهر
بهترین راه اینکه چندبار عمدا خودت موجبات زمین خردن خودت رو فراهم کنی تا ترست بریزه :29:

میخوای چندتا از نمونه کارهامو بگم؟:دی

[Only registered and activated users can see links]

فلات دوست
20-10-1393, 08:48 قبل از ظهر
سلام دوستان

دوست عزیز ، موتور سوار ، عشقش موتورش هستش و هیچ موقع موتورش رو دست آدم ناشی نمیده ، اینجا هم سایت موتورسواران هستش و برا موتورسواری بهتره یه سی جی دست دوم بخری و مثل بقیه یاد بگیری و هرموقع خواستی موتور جدید بخری با ضرر کم بفروشی

کاوه
20-10-1393, 11:12 قبل از ظهر
تاپیک تکراری هست
در همین تاپیک ادامه بدید

قفل