PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازسازی و تیونینگ ظاهری کراس kdx قدیمی

600cc
09-06-1393, 01:51 بعد از ظهر
سلام و عرض ادب خدمت اساتید گرانقدر
غرض از مزاحمت یک دستگاه kdx قدیمی موجوده که پلمپ و سالمه
فقط میخواستم برای تغییر حالت قدیمی بودنش 3کار انجام بدم:

1-رنگ کردن شاسی ترجیحا مشکی براق
(شنیدم با اسپری معمولی میشه ولی یه بار 2 سال پیش اینکارو کردم و خوب نشد رنگش آب میخورد میرفت اسپری هم 5 دقیقه تکان داده بودم)

2-یه برچسبی چیزی روی باک و گلگیر و به طور کل قسمت های پلاستیکیش بکشم

3-ساخت یا تهیه یک اسپری براق کننده

منظورم از برچسب یه همچین چیزی هست:
[Only registered and activated users can see links]

برای این قسمت ها:

حالا مشکلاتی که دارم اینه
1-شاسی رو چطوری رنگ کنم که رنگش براق باشه و با شستن اصلا نره و مثل رنگ فابریک بشه؟

2-همچین برچسبی از کجا گیر بیارم؟ با چه اسمی دنبالش بگردم و کجا؟ برچسبی که بشه روی آهن و پلاستیک زد

ممنون میشم اساتید راهنمایی کنند

ali_r
09-06-1393, 01:58 بعد از ظهر
محض اطلاع برسونم که کادیکس کراس نیست تریل هستش
موفق باشید...

Gladiator
09-06-1393, 02:09 بعد از ظهر
اگه میخوای شاسی رو رنگ کنی با اسپری این کارو نکن ، شاسیتو یا باید بسوزونی تا رنگاش راحت کنده بشه یا باید ضد رنگ بخری بیفتی به جونش تا آهن بشه ، اونوقت بده دست یه نقاش ماشین ماهر ، رنگشو خودت برو بخر ( حتما رنگ ماشین جنس خوب بخر ) بده برات بپاشه
برای استیکر یا برچسب فابریکیشو بخر یا اگه میخوای به دلخواه خودت بشه برو پیش مهدی رخشا برات چاپ و نصب کنه ، خودت اگه وارد نباشی استیکرهارو خراب میکنی و نمیتونی خوب بچسبونی

ARSH
09-06-1393, 02:27 بعد از ظهر
آقا خیلی وقت بود ندیده بودیمت . خوش اومدی
به نظر من کامل موتور رو لخت کنید
شاسی رو جدا کنید بدید رنگ کوره ای بزنن عالی میشه
اون برچسب هارو هم اسپورتی های ماشین دارن . بچه های کرج زیاد رو ماشیناشون میزنن بیشتر در جریانن
به نظرم
پیچ های اصلی انجین که تو چشم هستن - پدال دنده و ترمز رو بدید ابکاری رنگ سبز بزنن
طبق عقب رنتال رنگ سبز موجوده ( rk هم رنگ سبز موجوده ) زنجیر rk هم رنگ سبز هست d.i.d هم سبز رنگ اگه اشتباه نکنم هست . رنتال هم هست

عکس از خود موتور بتونید بزارید خوب میشه

Amir R1
09-06-1393, 02:28 بعد از ظهر
میتونی برای از بین بردن رنگ از روغن ترمز استفاده کنی بعد 6-7 ساعت رنگو میتونی مثل یه تیکه خامه روی ماست برداری.

600cc
09-06-1393, 04:04 بعد از ظهر
سلام غلی آقا درست میفرمایید اشتباه لبی بود حواسم نبود نوشتم کراس
---------------

اگه میخوای شاسی رو رنگ کنی با اسپری این کارو نکن ، شاسیتو یا باید بسوزونی تا رنگاش راحت کنده بشه یا باید ضد رنگ بخری بیفتی به جونش تا آهن بشه ، اونوقت بده دست یه نقاش ماشین ماهر ، رنگشو خودت برو بخر ( حتما رنگ ماشین جنس خوب بخر ) بده برات بپاشه
برای استیکر یا برچسب فابریکیشو بخر یا اگه میخوای به دلخواه خودت بشه برو پیش مهدی رخشا برات چاپ و نصب کنه ، خودت اگه وارد نباشی استیکرهارو خراب میکنی و نمیتونی خوب بچسبونی

سلام و عرض ادب و ارادت
راستش تو فکرش بودم رنگ اولیه شاسی رو پاک کنم فکر خوبیه
آقای مهدی رخشا تهران تشریف دارن؟ گمرک؟
تشرکر فراوان خیلی به کارم اومد

آقا خیلی وقت بود ندیده بودیمت . خوش اومدی
به نظر من کامل موتور رو لخت کنید
شاسی رو جدا کنید بدید رنگ کوره ای بزنن عالی میشه
اون برچسب هارو هم اسپورتی های ماشین دارن . بچه های کرج زیاد رو ماشیناشون میزنن بیشتر در جریانن
به نظرم
پیچ های اصلی انجین که تو چشم هستن - پدال دنده و ترمز رو بدید ابکاری رنگ سبز بزنن
طبق عقب رنتال رنگ سبز موجوده ( rk هم رنگ سبز موجوده ) زنجیر rk هم رنگ سبز هست d.i.d هم سبز رنگ اگه اشتباه نکنم هست . رنتال هم هست

عکس از خود موتور بتونید بزارید خوب میشه

سلام و عرض ادب دوست خوبم و تشکر فراوان
این برچسب ها اسم خاصی دارن؟ متری میفروشن؟ از قیمتش اطلاعی داری؟ به نظرم خیلی جالب اومد از استیکر فابریک یه ذره میشه قشنگ تر کار کرد روش

میتونی برای از بین بردن رنگ از روغن ترمز استفاده کنی بعد 6-7 ساعت رنگو میتونی مثل یه تیکه خامه روی ماست برداری.

سلام و تشکر فراوان دوست خوبم
اینطوری خیلی خوبه اگه مجبور شدم رنگ شاسی هم عوض کنم این کارو میکنم حتما یک دنیا ممنون

Mersad_Gothic
09-06-1393, 06:06 بعد از ظهر
یه رنگ فروشی تقاطع خیابان مولوی - ولیعصر ضلع شمال شرقی هست که اسپری های جنس خوب خارجی میفروشه در حد رنگ ماشین.
اون برچسبا هم اسم خاصی نداره لوازم یدکی ماشین و البته گمرک زیاده. متری میفروشن، با طرحهای مختلف

senior.alireza
09-06-1393, 06:10 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز بهترین راه ها رو دوستان پیشنهاد کردن و تمومه .
برای خرید برچسب اگه تهران هستی برو خیابون فردوسی جنوبی بالاتر از میدون توپخونه برچسب فروش ها طرح و رنگ های مختلفشو دارن . خوددشون برات میچسبونن قیمتش هم متری باید باشه

shahriarr
09-06-1393, 10:29 بعد از ظهر
سلام
دوست عزیز واسه رنگ که باید تنه رو خالی کنیش بدی صافکار یا برات میسوزونه رنگو یا صاف میکنه آستر میزنه و نهایتا رنگ
اسپری های مختلفی هست برای براق کردن و جلوه خاص دادن بهش(لوازم یدکی ماشین داره)
واسه برچسبا یا استیکر ها اگه میخوای خاص و تک باشه باید تو نت دنبال برچسب های بازی های ماشین معروف مثله need for speed --asphalt و این چیزا باشی بیشتر با نام های vector -psd logo -یا همین چیزای مشابه باشی
ktm vectors psd
ktm logos psd files
اینجور چیزا رو سرچ کن چیزای خوبه میابی
بعد میدی دست یه چابگر معروف ک بتونه کمی برجسته کار کنه جنسش پلاستیکی باشه تقریبا خیلی خیلی زیبا میشه
اندازه فلاپ هاتم میدی و اگه کاربلد باشه تمومه
یادت نره از جنسی استفاده کن با چسب که میخوای بچسبونی رنگ برچسباتو نبره
سایز های اصلیش وجود داره که اگه بتونی درش بیاری عالی میشه
تاپیک یاماها دبلیو ار زین دو شاخ رو پیدا کن توش چنتا برچسب مرچسب قرار دادم ببین سلیقت با اونا چقد فرق داره

ARSH
09-06-1393, 10:40 بعد از ظهر
اقا پیرو صحبت های شهریار
وقتی برچسب هارو زدی
سلفون یادت نره

600cc
10-06-1393, 12:45 قبل از ظهر
سلام و تشکر فراوان از همه دوستان یک دنیا ممنون
امروز برچسب یک جا پیدا کردم متری 40 تومن !!!
فقط یک نکته رو متوجه نشدم روی برچسب سلفون بکشم؟ سلفون که به راحتی پاره میشه

ARSH
10-06-1393, 09:00 قبل از ظهر
نه سلفون نازک نه . سلفون زخیم
ست موتور من رو ببینید

برچسب کشی و بعد سلفون کشی شده
سلفون شیشه ای زخیم هست . به راحتی پاره نمیشه
وگرنه با کوچیکترین خط و خط برچسبتون از بین میره
این برچسبایی که رو همین ست من هست 520 هزار تومن زخامتش یه سانت هست مثل کمربند میمونه ! ولی بازم زدم سلفون رو خیلی نگهداری میکنه

sorush
10-06-1393, 09:30 قبل از ظهر
امید جان بلاخره سفلون یا سلفون؟؟؟
راستی امید جان این برچسب ها ازکجا گیر میاری؟؟من کل شهر گشتم یکی پیدا کردم ضخامتش پنج میل بود گفت باید ضخیم تر از این بری تهران گیر بیاری

ARSH
10-06-1393, 09:34 قبل از ظهر
ســِـــلــِــفُـــن :D

این ست برچسب قهرمانی ها ساخت شرکت Black Bird ایتالیا هست
باید لوازمی ها براتون بیارن

مدل موتور رو اون بغل انتخاب کنید نمونه هایی که شرکت ساخته رو میاره براتون . کد داره . کد رو به فروشنده بگید براتون بیاره ( اگه بتونه )

shahriarr
10-06-1393, 10:32 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

- - - Updated - - -

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

- - - Updated - - -

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

- - - Updated - - -

به دردت خورد عزیز؟

ata313
10-06-1393, 05:36 بعد از ظهر
سلام. این استیکر هایی که شما عکسشو گذاشتی رو از کجا میشه تهیه کرد ؟ اصلا تو ایران جایی هست که از این چیزا طراحی کنه ؟ من از رشت هستم اینورا فقط همین اسامی و مارک موتور هارو چاپ میکنن همین :98:

600cc
10-06-1393, 09:36 بعد از ظهر
سلام تمام عزیزان دستتون درد نکنه تاپیک رو گل باران کردید

آقا امید خیلی قشنگه طرح شما
البته برای کراس قشنگیش چندین برابره تا تریل
فکر کنم از این چسب پهن ها هم بشه استفاده کرد

آقا شهریار عالی بود استیکر ها
فقط از کجا میشه گیر آورد؟
فکر کنم هزینه اش خیلی بشه ولی واقعا زیباست

shahriarr
10-06-1393, 09:57 بعد از ظهر
سلام تمام عزیزان دستتون درد نکنه تاپیک رو گل باران کردید

آقا امید خیلی قشنگه طرح شما
البته برای کراس قشنگیش چندین برابره تا تریل
فکر کنم از این چسب پهن ها هم بشه استفاده کرد

آقا شهریار عالی بود استیکر ها
فقط از کجا میشه گیر آورد؟
فکر کنم هزینه اش خیلی بشه ولی واقعا زیباست

عزیز گیر اوردن نمیخواد که
شما یکی از این طرح هارو دانلود میکنی میدی به جاهایی که چاپ برچسب دارن میگی رزولیشن.کیفیت.وضوح رو تا حد ممکن ببرن بالا با این کار میتونی اینا رو بزرگ کنی و وقتی جوری شد که اندازشو بزرگ کردی کیفیتش تغییر نکرد میدی چاپ برجسته
چاپ برجسته هم جنس هها قیمت های خودشو داره
نه هیزینش زیاد نمیشه رفیق
یکم وقتتو بده به این کار کادیکستو تک کن بین کادیکسا چهارتا فلاپه دیگه
برچسبای خود کادیکسم گذاشتم فقط ببری چاپ بدون برش
منظورم از چاپ برجسته این نیست که روش دست بکشی حسش کنی برجسته بودنو
منظوور اینه برجسته دیده شه