PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حادثه ی دلخراش موتور سواری در ولنجک تهران

nOviA
25-05-1390, 03:01 قبل از ظهر
امشب یه خبر بد شنیدم که گفتم دوستان هم در جریان باشن.
هفته ی پیش در ولنجک تهران سربازی برای تحویل دادن لباساش به خاطر تموم شدن سربازیش به دام مرگ کشیده شد.
اون روز اون سرباز و ستفان داشتن با هم حرف میزدن که یه موتور سنگین میگیرن. سوییچش رو ستفانه بر میداره و به راکب میگه موتورو بیار عقب.
راکب در همین حین سوییچ دوم رو در میاره و تا میخواد موتورو روشن که بره،ستفانه به سربازی که سربازیش تموم شده بود و لباس شخصی بوده میگه برو بگیرش. سرباز از همه جا بی خبر هم می پره پشت موتور که با درگیری راکب و سرباز موتور با سرعت زیاد به درخت برخورد میکنه و راکب و سرباز جا در جا کشته میشن.
راکب تیکه تیکه شده بود.بعضی از شاهدین حادثه بر اثر شک به بیمارستان منتقل شدند.

واقعا یک دستور نا به جا ارزش جون 2تا آدم رو داره؟!

حجله ی اون سرباز در سردر پارک ولنجک موجوده.

Kenji
25-05-1390, 03:10 قبل از ظهر
من نفهمیدم ماجرا چی شد. موتورو می گیرن بعد یارو میاد در بره سرباز میپره ترکش میشینه بعد رو موتور درگیر می شن با سرعت می خورن تو دیوار؟!

اینکه منطقی نیست آخه. چجوری سرباز می شینه ترکش و با هم درگیر می شن و سرعتشون زیاد میشه جوری که بخورن به درخت و تیکه تیکه بشن؟

nOviA
25-05-1390, 03:14 قبل از ظهر
به درخت میخورن. نمیدونم دقیقا سرباز سوار موتور میشه یا با موتور رو زمین کشیده میشه اما خب بلخره یه موتور 600 یا 1000 سی سی خیلی سریع به 100 میرسه.

شفیع
25-05-1390, 03:45 قبل از ظهر
وقتی هر ننه قمری، جو موتور سنگین می گیریتش و موتور سنگینو با دوچرخه دوران کودکیش اشتباه می گیره یا فکر می کنه با داشتن یه موتور سنگین دست چندمه اروپا برگشتی دیگه ته مسابقات موتور جی پیه، خوب معلومه همین می شه،
با جون مردم بازی می کنن.
توی شهر ما هم چند وقت پیش یکیو جو موتور سنگین گرفت، کسی که فقط پول داشت و حتی گواهینامه موتور هم نداشت، روز اول، دقیقا روز اول با سرعت بالای 120 تا خودش و موتور 1000 رو کوبوند وسط وانت نیسان، خسارت و جراهت در حدی بود که بعد حادثه مامورای شهرداری جارو و خاک انداز آوردن و پودر موتور 1000 رو از کف خیابون جمع می کردن، روحش شاد !

nOviA
25-05-1390, 04:22 قبل از ظهر
البته به نظر من تو این حادثه مقصر سربازه بوده که به دستور مافوق گوش کرده. البته نه میشه گفت سرباز. نه میشه گفت مافوق! صاحب موتورم اون موقع فقط فکر فرار بوده. نمیدونم تو این موقعیت ها بودید یا نه؟! اما واقعا مغز خیلی سخت تصمیم درست می گیره.

AMIR MOHAMMAD n
25-05-1390, 11:32 قبل از ظهر
چه داستان خنده داری.
اگه عکس از اون لحظات پیدا کردی بذازر ببییم میشه فهمید جریان چه جوری بوده یا نه.

شفیع
25-05-1390, 12:14 بعد از ظهر
البته داستانش که کمی مزحک هست، ولی خوب در چنین شرایط نمی شه سرباز یا مافوق رو مقصر دونست، به نظر من اون سرباز چقدر با مرام و وظیفه شناس می تونست باشه که حتی بعد از تموم شدن سربازی به خواسته ی مافوقش احترام گذاشت، تا به حال خیلی سربازان ماموران نظامی سر درگیری های پلیسی کشته شدن، خنده داره اگه بگیم آقا دزده بی تقصیر بود پلیسا نباید می رفتن دنبالش !!! داشتن موتور سنگین بدون مدارک خلاف مقرراته اینو هر بچه اول دبستانی می دونه، این یارو متور سواره هم حتما یه ریگی به کفشش بوده که به این شکل با جون خودش و یه یه سرباز بی گناه بازی کرده. البته در کل که ماجرا کمی بو داره.

Kenji
25-05-1390, 03:00 بعد از ظهر
شفیع جان موتور بی مدارک بوده نخواسته 10-20 تومنش بپره. گاز داده در بره/ کاری که همه ی ما می کنیم در اون شرایط

شفیع
25-05-1390, 08:35 بعد از ظهر
شفیع جان موتور بی مدارک بوده نخواسته 10-20 تومنش بپره. گاز داده در بره/ کاری که همه ی ما می کنیم در اون شرایط

Kenji جان به نظرت بهتر نیست دنبال مدارک باشن تا این طوری با جون مردم بازی نکنن !؟
یا به نظرت 10-20 تومن بیشتر ارزش داره یا جون خودش و یه سرباز بد بخت !؟

nOviA
25-05-1390, 09:31 بعد از ظهر
نظرات شخصی هرکس محترمه. شفی جان یکی مثل شما اینطوری فکر میکنه...یکی مثل منی که پولشو ندارم 10 تومن بیشتر بدم مجبورم بدون مدارکشو سوار شم. در هر صورت اون موتور چه مدارک داشته باشه،چه نداشته باشه اجازه ی تردد نداره و در هر صورت میگیرفتنش.
یه جورایی تو این حادثه همه مقصر هستن. از راکب که بی موقع موتور رو آورده بیرون بگیر تا آدمی که به حرف ستفان گوش کرده.

mosim2m
26-05-1390, 12:21 قبل از ظهر
، خنده داره اگه بگیم آقا دزده بی تقصیر بود پلیسا نباید می رفتن دنبالش !!! .
یعنی هر کی سنگین سواره و در میره دزده ؟؟ بابا بیخیاااال . :wow: اصلا حرفتو قبول ندارم . من شخصا حاظرم با لاستیکای موتورم از رو مامورای نیرو انتظامی ( نه سربازای بد بخت ) رد شم و خیالیم نباشه چون همشون حروم زادن . همشون

شفیع
26-05-1390, 12:40 قبل از ظهر
یعنی هر کی سنگین سواره و در میره دزده ؟؟ بابا بیخیاااال . :wow: اصلا حرفتو قبول ندارم . من شخصا حاظرم با لاستیکای موتورم از رو مامورای نیرو انتظامی ( نه سربازای بد بخت ) رد شم و خیالیم نباشه چون همشون حروم زادن . همشون

من مثال زدم، نگفتم که خدا نکرده همه دزدن ! مـ ثـ ا ل
و اینکه هر کی در میره دزد نیست ولی حتما یه ریگی به کفشش هست، اینو که دیگه قبول دارین، حالا این ریگه ممکنه نداشتن مدارک باشه یا ممکنه خدا نکرده آقا دزده باشه که موتور سنگین من یا شما رو دزدیده، درسته ؟

mosim2m
26-05-1390, 01:10 قبل از ظهر
بنظرت اگه یه سی جی 125 بود یا آپاچی یا پالس ممکن بود همچین اتفاقی بیافته ؟ که طرف بپره پشت موتور و بخواد به هر قیمتی شده بگیرتش ؟ بخاطر ممنوع بودن موتور سنگینه که اینجوریه . احتمالا واسه گرفتن موتور سنگین ترفیع درجه یا پول زیادی به سرکاره میدن که جون سرباز بد بخت براش مهم نبوده .

شفیع
26-05-1390, 01:17 قبل از ظهر
بنظرت اگه یه سی جی 125 بود یا آپاچی یا پالس ممکن بود همچین اتفاقی بیافته ؟ که طرف بپره پشت موتور و بخواد به هر قیمتی شده بگیرتش ؟ بخاطر ممنوع بودن موتور سنگینه که اینجوریه . احتمالا واسه گرفتن موتور سنگین ترفیع درجه یا پول زیادی به سرکاره میدن که جون سرباز بد بخت براش مهم نبوده .

داداش من، پالس و آپاچی سر جای خودش، چند بار دیدم و شنیدم که یه الگانس افتاده دنبال یه 125، فرقی نمی کنه چه موتوری باشه خوب هر ماموری وقتی ببینه یکی می خواد از دستش فرار کنه به این نتیجه می رسه که حتما یارو یه ریگی به کفشش هست خوب می افته دنبالش. توی همین پرشین موتور در قسمت خاطراتی که اعضا تعریف کردن می تونید ببینید تا به حال چند بار پلیس افتاده بوده دنبال 125 اعضای همین سایت، این افراد اصلا موتور سنگین نداشتن.

nOviA
26-05-1390, 01:46 قبل از ظهر
شفی جان دوستان از جمله من منظور شمارو اشتباه برداشت کردیم. فکر کردم میگی چون موتور سنگین مجوز نداره پس نباید سوار شد.

شفیع
26-05-1390, 03:29 قبل از ظهر
شفی جان دوستان از جمله من منظور شمارو اشتباه برداشت کردیم. فکر کردم میگی چون موتور سنگین مجوز نداره پس نباید سوار شد.

من مخالف موتور سنگین نیستم، هستن کسانی که به روش هایی قانونی موتور سنگین سوار می شن و از پلیس هم هیچ ترسی ندارن.

Kenji
26-05-1390, 03:43 قبل از ظهر
من مخالف موتور سنگین نیستم، هستن کسانی که به روش هایی قانونی موتور سنگین سوار می شن و از پلیس هم هیچ ترسی ندارن.

منظورتون از سنگین سواری قانونی سالی یه بار یه دور تو پیست زدنه؟

شفیع
26-05-1390, 03:55 قبل از ظهر
منظورتون از سنگین سواری قانونی سالی یه بار یه دور تو پیست زدنه؟

بله :4chsmu1:

Kenji
26-05-1390, 04:06 قبل از ظهر
جامعه ی ضد موتورسواران ایران از شما تشکر خواهند کرد.

AMIR MOHAMMAD n
26-05-1390, 06:58 قبل از ظهر
بله :4chsmu1:

آخه دیگه آدم کلی پول بده چرا؟برا سالی دوبار بره یه موتور از یه دوست یا آشنا بگیره...

mohamad javad
26-05-1390, 12:14 بعد از ظهر
خاصیت موتور در رفتن از دست پلیسه، چه مینی 80 چه هایابوسا
البته من خودم هیچوقت در نمیرم مثل یه مرد میزنم بغل مثل اون دفعه با سینا

Kami
26-05-1390, 02:09 بعد از ظهر
موتور سنگین کسی میخره که واسش مهم نباشه که بگیرن پولش چی میشه . موتور سنگین حتی یه هوندا 400 خیلی خوبه اما حیف حیقفففف که یه موشت بی فکر ترددشو ممنوع کردن . البته با این قیمت ها مثل نینجا که 16 میلیون اونوقت یاماها ار 1 از 30 تومن به 60 تومن میرسه

حسـن
26-05-1390, 02:13 بعد از ظهر
من هر وقت با سنگین میرم بیرون چنتا احتمال را تو پارکینگ خونه بررسی میکنم

1-ممکنه موتور توقیف بشه و دردسرهای بعدیش

2- ممکنه تصادف کنم یا کسی را بکشم یا کشته بشم یا قطع نخاع بشم

همیشه بعد مرور این موارد سوار میشم کلا هرکی سنگین سوار میشه این خطرات را به جون میخره و لذت میبره

شفیع
26-05-1390, 08:30 بعد از ظهر
توی شهر ما یه مدتی به خاطر حوادثی که سر قضیه موتور سنگین به موجود اومده بود، پلیس آمار موتور سنگین دارارو گرفت خونه به خونه دنبال موتور سنگین می گشت، یه مدت همه موتور سنگین دارا ایام سختی رو می گذروندن، البته یه تعدادی هم موتوراشون پرید !

ali faghfouri
26-05-1390, 09:50 بعد از ظهر
توی شهر ما یه مدتی به خاطر حوادثی که سر قضیه موتور سنگین به موجود اومده بود، پلیس آمار موتور سنگین دارارو گرفت خونه به خونه دنبال موتور سنگین می گشت، یه مدت همه موتور سنگین دارا ایام سختی رو می گذروندن، البته یه تعدادی هم موتوراشون پرید ! هیچ بنی بشری حق نداره بدون مجوز رسمی از قوه قضایی وارد حریم شخصی(جایی که سند داره) شه میتونستن راشون ندن.در ضمن موتور سنگینی که حرکت نکنه رو نمیتونن بگیرن مگر اینکه مدرکی از شما داشته باشن مبنی بر تردد کردن موتور.

nOviA
26-05-1390, 10:16 بعد از ظهر
موتور سنگين اگه برگ سبز نداشته باشه ميتونن بگيرنش.البته همون طور که علي جان کفتن بدون مجوز حق ندارن داخل شن.

شفیع
26-05-1390, 10:16 بعد از ظهر
هیچ بنی بشری حق نداره بدون مجوز رسمی از قوه قضایی وارد حریم شخصی(جایی که سند داره) شه میتونستن راشون ندن.در ضمن موتور سنگینی که حرکت نکنه رو نمیتونن بگیرن مگر اینکه مدرکی از شما داشته باشن مبنی بر تردد کردن موتور.

دوست من، پلیس هم اون قدرام گلابی نیست، حتما با دلیل و مدرک وارد می شده، آخه یه چند تا حادثه و سرقت توی شهر رخ داده بود به همین خاطر خونه به خونه می گشتن.

این برگه سبز دقیقا چیه ؟ توش چی نوشته ؟

Kenji
26-05-1390, 10:19 بعد از ظهر
موتور سنگين اگه برگ سبز نداشته باشه ميتونن بگيرنش.البته همون طور که علي جان کفتن بدون مجوز حق ندارن داخل شن.

دقیقا اما با حکم دادگاه و مجوز رسمی ورود. که هیچ وقت رعایت نمی شه

---------- Post added at 11:19 PM ---------- Previous post was at 11:18 PM ----------

دوست من، پلیس هم اون قدرام گلابی نیست، حتما با دلیل و مدرک وارد می شده، آخه یه چند تا حادثه و سرقت توی شهر رخ داده بود به همین خاطر خونه به خونه می گشتن.

این برگه سبز دقیقا چیه ؟ توش چی نوشته ؟

کی پلیس ایران؟ : ))

شفیع
26-05-1390, 10:43 بعد از ظهر
دقیقا اما با حکم دادگاه و مجوز رسمی ورود. که هیچ وقت رعایت نمی شه

---------- Post added at 11:19 PM ---------- Previous post was at 11:18 PM ----------

کی پلیس ایران؟ : ))

رعایت نمی شه !؟ می دم پدرشونو در بیارن :vardane:

nOviA
26-05-1390, 10:46 بعد از ظهر
این برگه سبز دقیقا چیه ؟
یه چیزی مثل برگ سبز اتومبیل. نشون میده که موتور شما قاچاق نیست و وجودش کاملا قانونیه. اما هیچ موتور سنگینی اجازه ی تردد نداره مگر در مواقعی که برنامه ای از طرف هر ارگانی وجود داشته باشه.

BKING
23-07-1390, 11:08 بعد از ظهر
عجب .... بوده سربازه

ما که هنگام خدمت اکثرا حرف مافوق رو به ت خ م مون هم نمی گرفتیم و یه جوری می پیچوندیم:29dz8zk: