PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قرار ملاقات بچه های گیلان (افرود & انرود)

FARSHAD_TORNADO
06-06-1393, 10:48 بعد از ظهر
سلام به دوستان. search کردم قرار این استانو پیدا نکردم. نیاز دونستم این تاپیک رو اضافه کنم تا بچه های گیلان هم از طریق پرشین موتور با هم آشنا بشن و قرار های خوب و پر خاطره ای رو بتونن داشته باشن و لذت ببرن با این مساحت عظیمی از طبیعت فوق العاده زیبا ی گیلان. امیدوارم قرارهاتون فعال باشه. با تشکر
منتظر نظر به قرارهاتون هستیم.

armin_fallahi
07-05-1394, 01:33 قبل از ظهر
سلام
دوستان گیلانی چرا نظری نمیدن؟
الان که فصل تابستان و گردش هست. من و یه کاربر دیگه سایت باهم بیرون میریم اگر کسی مایل بود هماهنگ کنه یه قرار دور همی بزاریم
آقا فرشاد شما خودت وقت نداری؟با تشکر

CGL
15-05-1394, 01:04 بعد از ظهر
:999:

sajjadme
16-08-1394, 09:36 بعد از ظهر
سلام چرا اینقدر بچه های گیلان غیر فعال هستن البته خودم موتور ندارم :)))) ولی ان شاالله به امید خدا بگیرم امیدوارم دوستان گیلان فعال تر بشن

- - - Updated - - -

سلام چرا اینقدر بچه های گیلان غیر فعال هستن البته خودم موتور ندارم :)))) ولی ان شاالله به امید خدا بگیرم امیدوارم دوستان گیلان فعال تر بشن

- - - Updated - - -

ata313
17-08-1394, 08:01 قبل از ظهر
سلااااااااااااااااااااااا اااام.
اییییییییییییول فقط همینو کم داشتیم تو سایت
الان که پاییزه همش بارونه.ولی یه قرار بزاریم باهم آشنا بشیم خیلی خوبه :flower4:

sajjadme
18-08-1394, 12:24 قبل از ظهر
دوستان خوب و بچه های خوب رو دور هم اینجا جمع کنید در ارتباط باشیم تا اروم اروم شروع کنیم

- - - Updated - - -

عطا جان چند ساله که موتور سوار هستی و تا الان بعنوان سفر کجاها رفتی با موتور

ata313
18-08-1394, 05:05 قبل از ظهر
فکر کنم چهار یا پنج سال میشه
سفر که چه عرض کنم ! استانه خیلی میریم با بچه ها

mogrem
20-02-1395, 08:32 قبل از ظهر
سلام ماه دیگه میخوام بیام ماسوله 2 یا 3 روز هستم هستم کسی از گیلان نیست بخواد بیاد