PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قرار ملاقات بچه های استان گلستان

Gladiator
06-06-1393, 10:17 بعد از ظهر
درود بر همه دوستان
خوشحالم از اینکه تو این باشگاه قرار ملاقات برای برگزاری تورهای آفرود و آنرود دوستان گرگانی و شهرهای استان رو راه اندازی کردیم .
هرچند فکر میکنم تعداد دوستان هم استانی تو این سایت زیاد نیست ولی خوشحال میشم که بیاین تو این تاپیک تا با کمک هم قرار ملاقات هارو فیکس کنیم و تورهارو برگزار کنیم ، هم فاله هم تماشا .
خوشبختانه اقلیم استان هم این اجازه رو بهمون میده که قرارهای خوبی رو برگزار کنیم .
فعلا هیچ تاریخی برای برگزاری قرار ملاقات فیکس نمیکنم ، منتظر نظراها و پیشنهادهاتون هستم تا به امید خدا دور هم جمع شیم .

ashkan.7411
07-06-1393, 01:06 قبل از ظهر
ma ke paye iiiim :biggrin::biggrin:

فلات دوست
31-06-1393, 11:32 قبل از ظهر
سلام منم از گنبد میام. پیامک به 09119798369

mohamad.gh
01-07-1393, 06:31 قبل از ظهر
سلام مام ي آپاچي قراضه داريم ، افرودي بود ك موتور هندي بتونه از پسش بر بياد ، هستيم دادا

hosinmaster
01-07-1393, 08:43 قبل از ظهر
به به... بچه های شمال هم بالاخره دارن یه خودی نشون میدن...یه اکیپ خوب دست و پا کنید ..آخر هفته ها برید عشق و حال..

Gladiator
02-07-1393, 03:07 بعد از ظهر
هم استانیهای خوبم ، برای جمعه هفته آینده یه تور میذاریم ، قبلش پیشنهادات خودمو میدم ، شمام نظراتونو بگین تا یه جارو انتخاب کنیم که هم اومدنش براتون مشکل نباشه و هم حسابی خوش بگذره :acigar:

دم همگی گرم

Gladiator
10-07-1393, 04:33 بعد از ظهر
با توجه به شرایط آب و هوایی و عدم استقبال قرار فردا به روز دیگه ای موکول میشه
دوستانی که تمایل به برگزاری قرار ملاقات هستند شماره همراهشونو برام خصوصی بفرستند تا باهاشون در تماس باشم
مرسی

موتورسوار گرگان
30-08-1393, 07:01 بعد از ظهر
برو بچ موتور سوار سلام منم یه موتور دارم همه جا پایه ام قرار گزاشتین مارو هم فراموش نکنین .........................:35:

roots
02-09-1393, 07:19 بعد از ظهر
برو بچ موتور سوار سلام منم یه موتور دارم همه جا پایه ام قرار گزاشتین مارو هم فراموش نکنین .........................:35:
دوست عزیز بهتره اگه میخواین از طرف سایت قراری بزارین 1 نفرو بعنوان لیدر شهرتون بین خودتون انتخاب و معرفی کنین.

Gladiator
03-09-1393, 09:20 قبل از ظهر
دوستان گلستانی تو این تاپیک جمع بشن و اعلام آمادگی کنن تا قرارو هماهنگ کنیم

فلات دوست
03-09-1393, 09:58 قبل از ظهر
دوستان گلستانی تو این تاپیک جمع بشن و اعلام آمادگی کنن تا قرارو هماهنگ کنیم

ما اگه روز تعطیل باشه آماده و پایه هستیم و پیامک بدین خودم میزنگم 09119798369

- - - Updated - - -

دوست عزیز بهتره اگه میخواین از طرف سایت قراری بزارین 1 نفرو بعنوان لیدر شهرتون بین خودتون انتخاب و معرفی کنین.

roots عزیز لیدر و رهبر و همه چی گلستان داش گلادیه :12:

Gladiator
03-09-1393, 11:05 قبل از ظهر
من برای قرار آمادم ، فقط گاهی شرایط آبو هوا اجازه نمیده
از طرف دیگه تعداد دوستان کمه
از طرف دوستان اعلام آمادگی بشه همه چی حله

Gladiator
06-09-1393, 01:21 قبل از ظهر
دوستان جدید شماره تماس هاتونو با پیام خصوصی برام بفرستین
شماره فلات دوست و محمد اعظمی رو دارم

ehsan.CGL
07-09-1393, 07:47 بعد از ظهر
دوستان جدید شماره تماس هاتونو با پیام خصوصی برام بفرستین
شماره فلات دوست و محمد اعظمی رو دارم
سلام داداش .منم احسان از مینودشت هستم. پایه سفر

Gladiator
07-09-1393, 11:48 بعد از ظهر
خوبه ، به زودی نخستین تور بچه های گلستانی برگزار خواهد شد :bunnyearsmiley:

فلات دوست
08-09-1393, 07:42 قبل از ظهر
خوبه ، به زودی نخستین تور بچه های گلستانی برگزار خواهد شد :bunnyearsmiley:

سلام خوبه فقط بی زحمت قبلش حتما به همراهم پیام بدین با تشکر :29:

Gladiator
08-09-1393, 08:23 قبل از ظهر
حتما به همه دوستان اطلاع رسانی میشه
برای انتخاب مکان دوستان نظر بدن
مکانهای پیشنهادی خودتونو همینجا اعلام کنید تا تصمیم بگیریم

فلات دوست
08-09-1393, 08:59 قبل از ظهر
سلام
به نظرم تالابهای شمال آق قلا
یا جنگلهای خانببین و جاده النگ و پاقلعه و رضی رامیان
و چهل چای مینودشت خوب هستن
حالا نظر جمع هر چی بود ما پایه هستیم
:19:

افشین123
08-09-1393, 05:37 بعد از ظهر
آقا 20 روز دیگه بزارین ...... من موتورم و فروختم .... صبر کنین تا 20 روز دیگه تا دوباره بخرم ........

منم میخوام بیام

roots
08-09-1393, 05:49 بعد از ظهر
ایشالله هوا خوب بشه ما هم با تیممون پیشتون میایم.از تهرون..موفق باشید.

افشین123
08-09-1393, 05:56 بعد از ظهر
ایشالله هوا خوب بشه ما هم با تیممون پیشتون میایم.از تهرون..موفق باشید.

قدمتون رو چشم ... بفرمایید ........

گرگان یه خیابون داره به اسم شالیکوبی ..... اصلا در اصل این خیابونو واسه لایی کشی با موتور درست کردن .....

وعده دیدار دوستانه ی ما اول اونجاست

roots
08-09-1393, 06:07 بعد از ظهر
دمتون گرم..

افشین123
08-09-1393, 06:20 بعد از ظهر
دمتون گرم..

نوکرتم

Gladiator
08-09-1393, 08:46 بعد از ظهر
به امید خدا تا اون موقع موتور هم میخری ، اگرم نخریدی ما هستیم میتونی ترک موتور من بشینی

افشین123
09-09-1393, 06:20 بعد از ظهر
به امید خدا تا اون موقع موتور هم میخری ، اگرم نخریدی ما هستیم میتونی ترک موتور من بشینی

خیلی با معرفتی داش

فلات دوست
10-09-1393, 09:06 قبل از ظهر
قابل توجه دوستان عزیز و گرامی . آقا ما سنمون بالاست و لایی کشی و تک چرخی نیستیم ما اگه آفرود و طبیعت گردی باشه در خدمتیم
روزهای تعطیل آف و طبیعت گردی ، صبح تا شبم باشه پایه ایم
ولی لایی و تک چرخ نه ، البته به قرار میام ولی به عنوان تماشاچی
موفق و خوش رکاب باشیننننننننننننننننن :grouphug:

abolfazls
10-09-1393, 10:31 قبل از ظهر
قابل توجه دوستان عزیز و گرامی . آقا ما سنمون بالاست و لایی کشی و تک چرخی نیستیم ما اگه آفرود و طبیعت گردی باشه در خدمتیم
روزهای تعطیل آف و طبیعت گردی ، صبح تا شبم باشه پایه ایم
ولی لایی و تک چرخ نه ، البته به قرار میام ولی به عنوان تماشاچی
موفق و خوش رکاب باشیننننننننننننننننن :grouphug:

دوست گل من ، تو قرارهاى ملاقات از اين خبرها نيست ! همه بايد به قوانين احترام بگزارند و با مدارك كامل و كلاه ايمنى شركت كنند ...
اميدوارم هرچه زود تر شاهد عكسهاى قرار ملاقات شما باشيم و لذت ببريم ...
موفق باشيد

فلات دوست
10-09-1393, 11:52 قبل از ظهر
دوست گل من ، تو قرارهاى ملاقات از اين خبرها نيست ! همه بايد به قوانين احترام بگزارند و با مدارك كامل و كلاه ايمنى شركت كنند ...
اميدوارم هرچه زود تر شاهد عكسهاى قرار ملاقات شما باشيم و لذت ببريم ...
موفق باشيد

اقا برا گذاشتن عکس ، حتما باید کاربری ویژه پولی بگیریم یا آپلود عکسهای قرارها برا همه آزاده؟
تو رو خدا لالاقل آپلود این عکسها را آزاد کنید و عکسهای مباحث فنی :smilies(113):

abolfazls
10-09-1393, 12:04 بعد از ظهر
اقا برا گذاشتن عکس ، حتما باید کاربری ویژه پولی بگیریم یا آپلود عکسهای قرارها برا همه آزاده؟
تو رو خدا لالاقل آپلود این عکسها را آزاد کنید و عکسهای مباحث فنی :smilies(113):

همين الانم آپلود عكس آزاده ! ولى براى استفاده از آپلود سنتر سايت بايد عضو ويژه شد ، شما از آپلود سنتر ديگه اى استفاده كنيد و عكسهاتون رو بزاريد

فلات دوست
10-09-1393, 12:08 بعد از ظهر
همين الانم آپلود عكس آزاده ! ولى براى استفاده از آپلود سنتر سايت بايد عضو ويژه شد ، شما از آپلود سنتر ديگه اى استفاده كنيد و عكسهاتون رو بزاريد

اقا ممنون از راهنماییتون
باشه اینکار رو میکنم
ولی منظور من این بود که روش اضافه کردن عکس از کامپیوتر آزاد بشه
باشه باشه فقط نزنیدم که به مدیرکل میگمهاااا:25r30wi:

Gladiator
10-09-1393, 11:01 بعد از ظهر
دوستان من آخر این هفته مسافرتم ، برای جمعه هفته آینده یه قرار بذاریم بریم یه جای توپ
پیشنهاد خودم خالد نبی هست ، البته من تو این فصل نرفتم که بدونم مسیرش چطوریه
منتظر نظرات و پیشنهاداتتون هستم

فلات دوست
11-09-1393, 07:27 قبل از ظهر
دوستان من آخر این هفته مسافرتم ، برای جمعه هفته آینده یه قرار بذاریم بریم یه جای توپ
پیشنهاد خودم خالد نبی هست ، البته من تو این فصل نرفتم که بدونم مسیرش چطوریه
منتظر نظرات و پیشنهاداتتون هستم

دادا سلام . خیلی هم خوبه . من آماده ام

Gladiator
11-09-1393, 09:28 قبل از ظهر
دوستان دیگه هم اعلام آمادگی کنن
کسی تو این فصل خالد نبی رفته یا نه؟
مسیرشو کامل میشناسین؟ خان ببین هست و به شماها نزدیکتره تا من بچه ها ، برای این میپرسم

فلات دوست
11-09-1393, 10:00 قبل از ظهر
دوستان دیگه هم اعلام آمادگی کنن
کسی تو این فصل خالد نبی رفته یا نه؟
مسیرشو کامل میشناسین؟ خان ببین هست و به شماها نزدیکتره تا من بچه ها برای این میپرسم

زیارتگاه خالدبن سنان (ع) در یک منطقه کوهستانی و در فاصله 90 کیلومتری شمالشرقی گنبدکاووس و 55 کیلومتری شمال شرقی شهرستان کلاله و 6 کیلومتری روستای گچی سو و بر فراز قله کوه «گوگجه داغ» واقع شده و 720 متر از سطح دریا ارتفاع دارد

راه ارتباطی زیارتگاه خالدنبی (ع)کوهستانی بوده وتا فاصله 6 کیلومتری از شهرستان کلاله آسفالت می باشد (لازم به ذکر است که جاده 6 کیلومتری در حال زیر سازی و آسفالت می باشد)
• برای سفر به مجموعه زیارتی حضرت خالدنبی (ع) از چند مسیر می توانیم به مقصد برسیم:
مسیر شماره یک :کلاله ، روستا های تمر قره قوزی ، یلی بدراق ، اقچی ، گچی سو ، زیارتگاه خالدنبی (ع)
مسیر شماره دو :گنبد ، روستاهای آق آباد ، حاجی قوشان ، تمر قره قوزی ، یلی بدراق ، اقچی ، گچی سو ،زیارتگاه خالدنبی (ع) ( 83 کیلومتر)
مسیر شماره سه :گنبد ، جاده شمالی به طرف مراوه تپه ،روستای داده الوم ،جاده فرعی شن ریزی عشایری امین دالق معروف به چوپانچق به طرف سوملی ،زیارتگاه خالدنبی (ع)
مسیر شماره چهار :مراوه تپه ،جاده غربی به طرف گنبد، روستای کرند ،جاده فرعی خاکی ، زیازتگاه خالدنبی (ع)

فلات دوست
11-09-1393, 10:51 قبل از ظهر
دوستان اگه بخوان محل خالد نبی را با گوگل ارث ببینن
x:360000
y:4178360
ولی خدایی جای بسیار عالی برای آف بوده و دارای منظره بسیار زیبا میباشد

فلات دوست
11-09-1393, 02:08 بعد از ظهر
مسیر شماره 2 بهترین و نزدیکترین و راحتترین راه هستش و سرراست ( از نظر خودرو)
تقریبا تمام مسیر آسفالت بود و خاکی حداکثر 6 کیلومتر داشت که ظاهرا آن را هم اخیرا آسفالت کردن
البته مسیر نزدیکتر وجود داره که مختص موتورسواران بوده و در صورت انتخاب دوستان ، میتونم راهنما بگیرم که میگن واقعا قشنگ و آخرآفرود است

mohamad.gh
11-09-1393, 09:06 بعد از ظهر
سلام ب همگی ، خالد نبی جای زیبایی البته تو فصل بهار خیلی زیباتره. از دوستان ک پرسیدم از کلاله تا خالد نبی حدود 60 70 کیلومتری هست از شهر ما علی آباد تا کلاله ی 90 کیلومتری میشه نمیخام بگم دوره ولی برای قرار اول ب نظر من ی خورده زیاده . اگه قرار اول ی مسیر کوتاه تر معرفی کنید فک کنم باحالتره :)

ehsan.CGL
11-09-1393, 09:44 بعد از ظهر
سلام به همه هم استانیهای عزیز. به نظر منم خالد نبی جای زیباییه.اما برای قراره اول یکمی زوده. بخاطر مسافت.البته من خودم اهل مینودشتم زیاد مشکل ندارم. اما به نظر من قلعه ماران رامیان و پاقله واسه همه نزدیک باشه .

فلات دوست
12-09-1393, 07:48 قبل از ظهر
من قبلا هم گفتم برام زیاد فرقی نداره ، روز تعطیل باشه ، هر جا رو دوستان مایل باشن پایه هستم.
قلعه ماران پاقلعه و جاده النگ هم جای قشنگی هستش

فلات دوست
12-09-1393, 08:47 قبل از ظهر
دوستان اگه میخوان محلها رو با گوگل ارث چک کنند:
روستای پاقلعه x:330673 y:4087232
موتورگاه جنگل پاقلعه x:335507 y:4081040 (درارتفاعات و وسط جنگل بوده و اگه ادامه مسیر بدی از روستای سیاه رودبار واقع در جاده علی آباد به شاهرود سردرمیاری)
تفریحگاه النگ x:343830 y:4078458
قلعه ماران x:327372 y:4085153
البته قلعه ماران رو موتور نمیره و ماشین و موتور را روستای پاقلعه میزارن و پیاده تا قلعه ماران میرن ( قلعه ماران مسیر کوهنوردی میباشد)

Gladiator
15-09-1393, 06:58 بعد از ظهر
بسیار عالی ،ممنون از اطلاعات دقیق وکامل دوستان
دلایلم از انتخاب خالد نبی رو براتون میگم:
1 - تقریبا در مرکز استان واقع شده و برای دوستانی که ساکن شرق استان هستن مسیر چندان طولانی نخواهد بود
2 - مکان بسیار زیبایی هست و با توجه به فصل سرد و مسیر کوهستانی هیجان بالایی رو تجربه خواهیم کرد
فقط دوستان توجه کنن که این تور مناسب آفرود هست و با موتورهای آنرود کار پیمودن مسیر مشکل میشه
برای همین گفتم دوستان نظرات خودشونو اعلام کنن ، ممکنه جاهایی باشه که من بلد نباشم شما عنوان کنید تا قرارو برای آخر هفته برگزار کنیم
در صورت موافقت شما در گرگان مسیرهای آنرود و آفرود خوبی رو سراغ دارم منتها برای دوستان گنبدی و شرق استانی راه دور میشه
پس بهتره نخستین قرار رو در محدوده مرکز استان برگزار کنیم باهم آشنا بشیم و پس از اون قرارهای غرب استان رو هماهنگ میکنیم،بچه هایی که راهشون دوره میتونن پنج شنبه عصر حرکت کنن بیان گرگان شب رو در منزل من بمونن تا جمعه یه گشت مشتی بزنیم
گرگان جنگل های دو برار ، جنگل رنگو ، قرن آباد و سد کوثر جاهای بسیار زیا با چشم اندازهای عالی هست
برای فصل بهار هم من مسیری رو در نظر گرفتم که واقعا خاطره انگیز خواهد بود
از جاده توسکستان به ارتفاعات شاهکوه میریم ، از اونجا به سمت غرب استان حرکت میکنیم و از منطقه جهان نما ، رادکان ، و درازنو عبور میکنیم و تو شهرستان کردکوی از ارتفاعات پایین میایم ، به امید خدا برای پس از نوروز برنامه رو هماهنگ میکنیم و با چادر و تجهیزات یه تور دو سه روزه برگزار خواهیم کرد

اینم چندتا عکس از آرامگاه خالد نبی برای دوستانی که اونجارو نمیشناسن

[Only registered and activated users can see links]
[Only registered and activated users can see links] C%20%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B4%DA%AF%D8%B1%DB%8C/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%20%DA%AF%D9%84%D8%B 3%D8%AA%D8%A7%D9%86/%D8%AE%D8%A7%D9%84%D8%AF%20%D9%86%D8%A8%DB%8C/1407612920buZop.jpg

محمد جان شما که بچه علی آبادی اطراف شما اگه جای مناسبی هست معرفی کن
در مورد تالاب های شمال استان هم دوستان نظر بدن

ehsan.CGL
15-09-1393, 09:15 بعد از ظهر
بسار عالی. ممنون از اطلاعات خوبی که دادی. بازم هرجاییکه اکثریت قبول کنن ما اماده ایم

فلات دوست
16-09-1393, 08:45 قبل از ظهر
دوستان منم آماده و موافقم
فقط تا 9 صبح فردا قطعی کنید
مخلص همگیتون به امید دیدار

Gladiator
16-09-1393, 09:21 قبل از ظهر
خب دوستان با توجه به اینکه نخستین باره که میخوایم دور هم جمع بشیم و تور برگزار کنیم بهتره مسیر نزدیکتر و راحت تری رو انتخاب کنیم
رامیان خوبه
دوستان هرچه سریعتر نظراتتونو اعلام کنید تا قطعیش کنم

mohamad.gh
16-09-1393, 04:27 بعد از ظهر
سلام ب همگی ، من امروز بعد از ظهر ی ۲۰ کیلومتری رو با موتور رفتم ، بد سردم شد شما رو نمیدونم ولی با اینکه امروز با گلادیاتور عزیز صحبت هم کردم و گفتم میام ، راستیاتش نمتونم، خیلی سرده سرما میخورم از همین ی کم باشگاهی هم ک میرم میوفتم . بنده رو تا هوا گرم بشه عفو بفرمایید . مخلص هم استانی های عزیز

ehsan.CGL
16-09-1393, 09:13 بعد از ظهر
به نظر منم رامیان برای دیدار اول خیلی خوبه.سه راهی رامیان. ازادشهر محل دیدار باشه بعدش حرکت کنیم به سمت پاقله یا گل رامیان... من هستم:14::14:

فلات دوست
17-09-1393, 07:48 قبل از ظهر
منم هستم
محل پیشنهادی احسان هم به نظرم خوبه
فقط جمعه ساعت چند اونجا باشیم ؟

Gladiator
17-09-1393, 08:34 قبل از ظهر
پس اگه با رامیان موافقین قرار رو برای ساعت 10 صبح میذاریم سر سه راهی آزادشهر - رامیان
اونجا همدیگه رو میبینیم
من تاحالا اونجا نرفتم و نمیدونم امکاناتش در چه حدیه ، اگه کافه و رستوران داره که ناهارو همونجا میخوریم ، اگه نداره باید ناهار با خودمون بیاریم
مسیرش آسفالته یا خاکی هم داره؟ دوستانی که اونجارو میشناسن بگن
باک موتورتونو پر کنید
لباس گرم و کلاه به همراه مدارک کامل یادتون نره دوستان

فلات دوست
17-09-1393, 08:59 قبل از ظهر
سلام ب همگی ، من امروز بعد از ظهر ی ۲۰ کیلومتری رو با موتور رفتم ، بد سردم شد شما رو نمیدونم ولی با اینکه امروز با گلادیاتور عزیز صحبت هم کردم و گفتم میام ، راستیاتش نمتونم، خیلی سرده سرما میخورم از همین ی کم باشگاهی هم ک میرم میوفتم . بنده رو تا هوا گرم بشه عفو بفرمایید . مخلص هم استانی های عزیز

محمد آقا امیدوارم همیشه سالم باشی
به امید دیدار در روزهای گرم :sleep:

- - - Updated - - -

به نظر منم رامیان برای دیدار اول خیلی خوبه.سه راهی رامیان. ازادشهر محل دیدار باشه بعدش حرکت کنیم به سمت پاقله یا گل رامیان... من هستم:14::14:

احسان جان از مینودشت مستقیم به آزادشهر میری یا میایی گنبد با هم بریم؟

- - - Updated - - -

پس اگه با رامیان موافقین قرار رو برای ساعت 10 صبح میذاریم سر سه راهی آزادشهر - رامیان
اونجا همدیگه رو میبینیم
من تاحالا اونجا نرفتم و نمیدونم امکاناتش در چه حدیه ، اگه کافه و رستوران داره که ناهارو همونجا میخوریم ، اگه نداره باید ناهار با خودمون بیاریم
لباس گرم و کلاه به همراه مدارک کامل یادتون نره دوستان

دادا رامیان کافه و زستوران و آشپزخانه مرکزی داره ولی گل رامیان و پاقلعه از شهر به ترتیب 5 و 15 کیلومتر فاصله دارن
به نظرم نهار را همونجا ببریم بهتره
از دوستانم تو پاقلعه ویلا دارن سعی میکنم ردیفش کنم
حالا نظر دوستان چیه؟

Gladiator
17-09-1393, 09:05 قبل از ظهر
بچه ها لباس گرمو دستکش حتما بیارین ، ارتفاعاتو برف زده و هوا خیلی خنکه

فلات دوست
17-09-1393, 10:44 قبل از ظهر
بچه ها لباس گرمو دستکش حتما بیارین ، ارتفاعاتو برف زده و هوا خیلی خنکه

خدا کنه برف تا ما میریم بمونه تا برف بازی هم باشه :happy4:

- - - Updated - - -

راستی ویلا یکی از دوستان هم ردیف شد

masoud rm
17-09-1393, 10:49 قبل از ظهر
lمتاسفانه تعداد موتور سوار در استان کمه من که به شخصه منتظرم تا یه چند نفر باهال تو گرگان پیدا شن تا دور هم جمع شیم
البته در سال جدید چون دیگه سرما از اینجور حرفا

فلات دوست
17-09-1393, 11:01 قبل از ظهر
lمتاسفانه تعداد موتور سوار در استان کمه من که به شخصه منتظرم تا یه چند نفر باهال تو گرگان پیدا شن تا دور هم جمع شیم
البته در سال جدید چون دیگه سرما از اینجور حرفا

دوست عزیز موتور سوار استان کم نیست ، فقط موتور سوار عضو پرشین در استانمون کمه ، که بیشتر اونها از اینجا اطلاع ندارن
فک کنم تو هفته بسیج بود که موتورسوارهای شخصی تریل گنبدی رو دیدم تعجب کردم حداقل 30 نفر بودن
روابطمون ضعیف هستش و از همدیگر خبر نداریم
امیدوارم چند موتورسوار گرگانی باحال پیدا کنی و برین حالشو ببرین
موفق باشییییییییییی

Gladiator
17-09-1393, 11:05 قبل از ظهر
تو گرگان هم موتور سوار هست داداش ، منتها شما افتخار نمیدی ، ما تو تابستون کلی قرارای آفرودی با بچه ها داشتیم و جمعه ها پیست رنگو برای دوستان کراس سوار برقراره

فلات دوست
17-09-1393, 11:19 قبل از ظهر
تو گرگان هم موتور سوار هست داداش ، منتها شما افتخار نمیدی ، ما تو تابستون کلی قرارای آفرودی با بچه ها داشتیم و جمعه ها پیست رنگو برای دوستان کراس سوار برقراره

ایول داداش.
شماره ای را که گفتم اگه داری برام بفرست
ممنون

ehsan.CGL
17-09-1393, 10:00 بعد از ظهر
من میام گنبد از اونحا با هم بریم اقای فلات دوست.

فلات دوست
18-09-1393, 09:00 قبل از ظهر
من میام گنبد از اونحا با هم بریم اقای فلات دوست.

سلام . باشه احسان خان
پس جمعه 9 صبح من منتظر تماست هستم
از مینودشت حرکت کردی زنگ بزن تا اول گنبد منتظرت باشم و قبل 10 سه راهی آزادشهر رامیان باشیم
شماره منو که داری ، اگه پیامم بدی خودم میزنگمت

masoud rm
18-09-1393, 10:36 قبل از ظهر
این پیست رنگو کجا برارقراره ما هم بریم چون من محلی گرگان نیستم

فلات دوست
18-09-1393, 10:43 قبل از ظهر

داداش شما هم مثل زبلخانی :happy4:
اینجا اونجا همه جا
مشهد گرگان تهران
( شگرد خوبیه همه جا رو بگی و هیشجا نباشی)

Gladiator
18-09-1393, 12:32 بعد از ظهر

بلوار صیاد شیرازی از سمت غرب به شرغ که میری 100 متر پیش از جاده روستای توشن دست راست یه تپه هست راه سربالایی داره ، شیبش خیلی تیزه همونو بری بالا پیست سمت چپته
جمعه ها ساعت 3 این حدود بری بچه ها هستن

masoud rm
18-09-1393, 07:43 بعد از ظهر
داداش شما هم مثل زبلخانی :happy4:
اینجا اونجا همه جا
مشهد گرگان تهران
( شگرد خوبیه همه جا رو بگی و هیشجا نباشی)

ما همیشه بودیم تاریخ عضویت تو سایت معلومه شمارمو که داری خواستی در خدمتیم :27:

- - - Updated - - -

اونجا که بابا متروکس کسی نمیاد چون من جمعه ها میرم توشن از اونجا رد میشم .....والا پارسال یه چند هفته ای میومدن ولی امسال ما کسی ندیدیم خلاصه ما پایه افرود هستیم اهل بودید در خدمتیم

Gladiator
18-09-1393, 10:06 بعد از ظهر
یه مدت متروکه شده بود امسال تابستون هر هفته برقرار بود
الانم شنیدم که میرن ولی خب دیگه زمستونه قطعا خلوت شده
هر هفته میری توشن؟ میری چکار؟ شنیدم اونجام پیست داره ولی هیچوقت نرفتم

فلات دوست
19-09-1393, 08:20 قبل از ظهر
ما همیشه بودیم تاریخ عضویت تو سایت معلومه شمارمو که داری خواستی در خدمتیم :27:

- - - Updated - - -

اونجا که بابا متروکس کسی نمیاد چون من جمعه ها میرم توشن از اونجا رد میشم .....والا پارسال یه چند هفته ای میومدن ولی امسال ما کسی ندیدیم خلاصه ما پایه افرود هستیم اهل بودید در خدمتیم

سلام آقا خیلی با حالی
مطالب حقیر از باب مزاح بود
اگه جمعه تشریف بیارین خیلی خوشحال میشیم
هواشناسی جمعه را آفتابی گفته

- - - Updated - - -

:12:

masoud rm
19-09-1393, 10:26 قبل از ظهر
یه مدت متروکه شده بود امسال تابستون هر هفته برقرار بود
الانم شنیدم که میرن ولی خب دیگه زمستونه قطعا خلوت شده
هر هفته میری توشن؟ میری چکار؟ شنیدم اونجام پیست داره ولی هیچوقت نرفتم

میرم توشن افرود مسیر زیاد بلدم از توشن از کوه به النگدره وزیارت شصت کلاه درازنو راه داره این هفته جمعه باید برم تهران نیستم ولی هفته بعد دوست داشتید یه افرود در خدمتتون باشیم

Gladiator
19-09-1393, 10:37 قبل از ظهر
بچه ها با چه موتوری میاین؟
این قرار چون نخستین قراره و بیشتر جهت آشنایی دوستان باهم هست ، خیلی رسمیش نکردیم که قوانین خاص و برنامه ریزی داشته باشیم

فلات دوست
19-09-1393, 10:45 قبل از ظهر
بچه ها با چه موتوری میاین؟
این قرار چون نخستین قراره و بیشتر جهت آشنایی دوستان باهم هست ، خیلی رسمیش نکردیم که قوانین خاص و برنامه ریزی داشته باشیم

دادا من با تریل فلات 200 میام
دیروز پاقلعه بودم هوا خوب و راه هم خشک و خوب و هر موتوری میتونه بره

Gladiator
19-09-1393, 11:18 قبل از ظهر
منم با کبیر 200 میام

فلات دوست
19-09-1393, 12:05 بعد از ظهر
منم با کبیر 200 میام

امید آقا موقع حرکت یه تک یا اس بده ، منم اینکار را میکنم
به امید خدا من با احسان قبل 10 سه راهی رامیان - آزادشهر منتظرت هستیم

Gladiator
19-09-1393, 12:55 بعد از ظهر
باشه داداش ، من هم باید یک ساعت قبلش حرکت کنم تا 10 سر سه راهی باشم
لباس گرم ، کلاه و مدارک رو فراموش نکنید دوستان
به امید خدا برای فصل بهار برنامه های خیلی خوبی رو تدارک دیدم
فعلا تا بچه ها منسجم بشن چند تا قرار جاهای نزدیک رو بریم تا بعد

ehsan.CGL
19-09-1393, 06:24 بعد از ظهر
منم با TK125 میام .مسیر پر پیچ وخم و زیبایی داره .امیدوارم خوش بگذره:15::15:

Gladiator
20-09-1393, 09:27 بعد از ظهر
فردا 21 آذر ماه سال 93 خورشیدی نخستین قرار ملاقات بچه های استان گلستان عضو انجمن موتور سیکلت ایران برگزار خواهد شد .
مکان مورد نظر روستای پا قلعه که در 10 کیلومتری جنوب شرقی شهرستان رامیان واقع شده

پیشینه پا قلعه :
این قلعه در زمان تیرداد اشکانی ساخته شده و پایتخت دوم اشکانیان بوده است .
افراد شرکت کننده بر اساس نام کاربری :
1 - Ehsan.CGL از شهرستان مینودشت
2 - فلات دوست از شهرستان گنبد کاووس
3 - Gladiator از شهرستان گرگان
لیدر تور : Gladiator
نوع تور : مختلط
دیگر دوستان اعلام آمادگی نکردن که امیدوارم در قرارهای بعدی حضور پیدا کنند تا از نزدیک باهم آشنا بشیم
اینم چند تا عکس از پاقلعه

Gladiator
21-09-1393, 07:28 بعد از ظهر
امروز به اتفاق دوستان عزیزم احسان و حکیم به پاقلعه رفتیم و قرار به خوبی و خوشی برگزار شد
هوا آفتابی و بسیار عالی بود و خیلی خوش گذشت
جای دیگر دوستان خالی

Gladiator
21-09-1393, 08:22 بعد از ظهر

ehsan.CGL
21-09-1393, 08:32 بعد از ظهر
عکسا عالی شده امید جان. مرسی خوش گذشت. بقیه عکسارم بزار:clap::clap:

roots
21-09-1393, 08:48 بعد از ظهر
باریکلا!! آفرین......

پس بالاخره برگزار کردین ...آقای گلادیاتور البته عکسه شمارو امروز تو گوشی یکی از بچه ها دیدیم مال زمانی که تهران آمده بودی موتور بفروشی...
ایشااله قسمت شه حضوری...
در ضمن اونجا چه برفی اومده!!!!! اینجا ولی تابستون شده....

Gladiator
22-09-1393, 09:22 قبل از ظهر
به امید خدا سر فرصت همدیگرو میبینیم ، بقیه عکسها

فلات دوست
23-09-1393, 09:21 قبل از ظهر
سلام امید جان و احسان خان .
خدایی خیلی خوش گذشت دمتون گرم
به امید خدا قرارهای بعدی
عکسها هم خوب شده ، دستتون درد نکنه
راستی امید آقا برا اسپانسریت هم ممنون :grouphug:

فلات دوست
26-09-1393, 01:11 بعد از ظهر
دوستان گلستانی قرار هفته پیش که خیلی خوش گذشت و برا قرار بعدی هر موقع اراده کنید من حاضرم( روز تعطیل باشه)

فلات دوست
27-09-1393, 10:31 قبل از ظهر
سلام
داش گلادی و احسان جان
وقت کردین یه پخ یا اس بهم بدین

- - - Updated - - -

من تا دوشنبه به اینترنت دسترسی ندارم

Gladiator
05-10-1393, 10:12 بعد از ظهر
سلام دوستان ، حتما برنامه خواهیم داشت ، توی تعطیلات من مسافرت بودم و تازه برگشتم
برنامه رو باهاتون هماهنگ میکنم

فلات دوست
06-10-1393, 07:47 قبل از ظهر
دوستان جاتون خالی دیروز با رفیقم رفتیم چپرقویمه و ...
عکسش رو براتون میزارم

NiNjA-Wild
18-10-1393, 01:20 بعد از ظهر
اوممممممممم.
خدایا موتورو بگیرم با هیوسانگ بریم تفریح ایشالله :D
یه تکتاز داشتم که فروختم. الان 1ساله که موتور سواری نکردم.نمیدونم اگه موتور سنگین بگیرم چی پیش میاد :))

فلات دوست
21-10-1393, 08:49 قبل از ظهر
اوممممممممم.
خدایا موتورو بگیرم با هیوسانگ بریم تفریح ایشالله :D
یه تکتاز داشتم که فروختم. الان 1ساله که موتور سواری نکردم.نمیدونم اگه موتور سنگین بگیرم چی پیش میاد :))

دوست عزیز سلام
اهل ، گروهی جایی رفتن هستی؟

NiNjA-Wild
27-10-1393, 08:06 قبل از ظهر
دوست عزیز سلام
اهل ، گروهی جایی رفتن هستی؟
اره داش چرا نباشم.
موتور بیاد پایه ثابتتونممممممممممممم

فلات دوست
27-10-1393, 10:21 قبل از ظهر
اره داش چرا نباشم.
موتور بیاد پایه ثابتتونممممممممممممم

پس هر وقت موتور گرفتی اینجا خبر بده
امیدوارم موتور خوب و خوش رکابی بگیری

serdar
30-10-1393, 04:47 بعد از ظهر
دوستان قرار مرارا بعدی به مام ندا بدین :happy4: خودم که ایشالا خدا خواست دو سه روز دیگه یه موتور میگیرم اگرم خدا نخواست پسرم عموم یه پالس از زمان سلطنت نادرشاه داره قرض میگیرمش میام خخخخخ

09355250033

چند روز قبل اعلام کنید که مشتی مجهز بریم !

ehsan.CGL
30-10-1393, 09:15 بعد از ظهر
خوش اومدی اقای سردار .خوشحال میشیم ببینیمت

فلات دوست
01-11-1393, 09:47 قبل از ظهر
دوستان قرار مرارا بعدی به مام ندا بدین :happy4: خودم که ایشالا خدا خواست دو سه روز دیگه یه موتور میگیرم اگرم خدا نخواست پسرم عموم یه پالس از زمان سلطنت نادرشاه داره قرض میگیرمش میام خخخخخ

09355250033

چند روز قبل اعلام کنید که مشتی مجهز بریم !

باشه سردارجان ، به جمع دوستان هم خوش آمدی
شماره ماها هم تو تاپیک هستش

- - - Updated - - -

خوش اومدی اقای سردار .خوشحال میشیم ببینیمت

سلام احسان جان . دیروز پیش آقای غایبی بودم و هنوز سی جی ال نیاورده بودش
اینقد گفتی سی جی ال که منم احتمالا یکی بگیرمش ، البته اگه گرفتم در انجینش تغییرات میدم و وحشیش میکنم

Gladiator
06-11-1393, 01:11 بعد از ظهر
سردار جان بزودی روز قرار ملاقات رو اعلام میکنم و مکانش رو به نظرسنجی میذارم و همه دور هم جمع میشیم
احسان جان گرگان هم cgl کویر فقط موجوده با قیمت 3 میلیون

فلات دوست
06-11-1393, 01:47 بعد از ظهر
سردار جان بزودی روز قرار ملاقات رو اعلام میکنم و مکانش رو به نظرسنجی میذارم و همه دور هم جمع میشیم
احسان جان گرگان هم cgl کویر فقط موجوده با قیمت 3 میلیون

سلام داش گلادی خوبی
دلمان براتون تنگیده ، یه قرار بزار داداش
تعداد هم که زیاد شده
کاربر نینجا ویلد هم از رامیان تو سایت فعال هستش

serdar
22-11-1393, 11:43 قبل از ظهر
ممنون از تمام دوستان بابت لطفی که نسبت به بنده داشتن

ایشالا قسمت شه زودتر همدیگرو ببینیم

علاوه بر تفریح میتونیم از نظریات و تجربیات همدیگه در زمینه های مختلف بهره ببریم

فلات دوست
28-11-1393, 01:16 بعد از ظهر
دوستان گلستانی همت کنن برا نوروز قرار بزاریم
خدا رو شکر استان ما هم جنگل داره هم دریا داره هم بیابان داره و هم کوهستان

Gladiator
29-11-1393, 09:06 بعد از ظهر
دوستان عزیز جمعه این هفته که بارندگیه ، برای جمعه هفته آینده یه قرار ملاقات میذاریم ، این قرار آنرود هست و محدوده مرکز استان گلستان ( جاده آبشار کبودوال شهرستان علی آباد یا جاده محمد آباد جنگلهای مایان و نرسو شهرستان فاضل آباد ) مد نظرم هست .
دوستان نظرات خودشون رو اینجا بگن و اعلام آمادگی کنن تا قرار رو برگزار کنیم .
ممنون از همه :clap:

فلات دوست
30-11-1393, 09:51 قبل از ظهر
سلام
داداش من جمعه بعدی ، رفیق اسفراینی ام از حج میاد و نیستم
ولی جایی که انتخاب کردین خوب هستش

ehsan.CGL
01-12-1393, 09:58 بعد از ظهر
منم جمعه بعدی باید برم سرکار.اما اگه بتونم حتما میام با موتور جدیدم(رخش بیقرار جاده):34:

فلات دوست
03-12-1393, 02:18 بعد از ظهر
منم جمعه بعدی باید برم سرکار.اما اگه بتونم حتما میام با موتور جدیدم(رخش بیقرار جاده):34:

سلام احسان جان
مبارکه و خوش رکاب باشه
چی گرفتی؟
عکساشو بزار

ehsan.CGL
03-12-1393, 10:32 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

r.sh
23-01-1394, 09:43 قبل از ظهر
باسلام به همه دوستان لطفا درسال 94 یک برنامه بذارین دیگه خسته شدیم ازاین زندگی باتشکررر........... شماره 09384549738 پیام بدین

Gladiator
23-01-1394, 02:23 بعد از ظهر
درود دوستان
تو بهار حتما قرار ملاقات خواهیم داشت
در حال حاضر با توجه به بارندگی های بهاره برگزاری قرار ملاقات ممکن نیست
ولی حتما برنامه رو هماهنگ و فیکس می کنیم تا به امید خدا دور هم جمع بشیم

فلات دوست
24-01-1394, 07:12 قبل از ظهر
باسلام به همه دوستان لطفا درسال 94 یک برنامه بذارین دیگه خسته شدیم ازاین زندگی باتشکررر........... شماره 09384549738 پیام بدین

سلام دوست عزیز
به جمع ما خوش آمدی
به امید دیدار در قرار ملاقاتهای خوب

- - - Updated - - -

درود دوستان
تو بهار حتما قرار ملاقات خواهیم داشت
در حال حاضر با توجه به بارندگی های بهاره برگزاری قرار ملاقات ممکن نیست
ولی حتما برنامه رو هماهنگ و فیکس می کنیم تا به امید خدا دور هم جمع بشیم

سلام داش گلادی
منتظر قراراتون هستیم

ehsan.CGL
24-01-1394, 09:18 بعد از ظهر
سلام به دوستان عزیز گلستانی.منم منتظر قرار بعدی هستم.موتورمم داره بیقراری میکنه برا رفتن تو جاده

big_00a
24-01-1394, 10:11 بعد از ظهر
منم موتور دارم
البته مامانم سوئیچو گرفته :wall3:

میگه تا گواهینامه نگرفتی نمیدم سوئیچو

هیچی دیگه رفتم نومل ثبت نام
:icon_pf _101_:

فلات دوست
01-02-1394, 08:29 قبل از ظهر
سلام به دوستان عزیز گلستانی.منم منتظر قرار بعدی هستم.موتورمم داره بیقراری میکنه برا رفتن تو جاده

احسان اگه مایلی یه جمعه همین نزدیکی ها بریم؟

ehsan.CGL
01-02-1394, 10:30 بعد از ظهر
سلام داداش بریم خیلیم خوب .البته من پنج شنبه ها تعطیلم .جمعه ها سرکارم .البته تا چند وقت دیگه درست میشه. اگه 5شنبه بعدی بیکار شدی بریم

فلات دوست
02-02-1394, 06:56 قبل از ظهر
سلام داداش بریم خیلیم خوب .البته من پنج شنبه ها تعطیلم .جمعه ها سرکارم .البته تا چند وقت دیگه درست میشه. اگه 5شنبه بعدی بیکار شدی بریم

باشه اگه کار نداشتم خبرت میکنم که ظهرش بریم

Gladiator
03-02-1394, 04:09 بعد از ظهر
سلام دوستاناگه با خالد نبی موافقین قرار ملاقات رو فیکس کنیم و دوستان اعلام آمادگی کنن

ehsan.CGL
03-02-1394, 09:22 بعد از ظهر
بسیار عالی.. خوبه من موافقم

فلات دوست
05-02-1394, 07:09 قبل از ظهر
سلام دوستاناگه با خالد نبی موافقین قرار ملاقات رو فیکس کنیم و دوستان اعلام آمادگی کنن

سلام آقا اسم ما را هم تیک بزنید
فقط 11-12 این برج نباشه که بایس جایی برم

Gladiator
19-02-1394, 12:30 بعد از ظهر
درود دوستان برای جمعه این هفته مسیر خالد نبی رو انتخاب کردم در صورتی که هوا خوب باشه جمعه صبح حرکت خواهیم کرد دوستان اعلام آمادگی کنن تا 4 شنبه با اطلاع از وضع هوا قرار رو فیکس کنیم

ehsan.CGL
19-02-1394, 11:00 بعد از ظهر
سلام بر امید عزیز .اگه میشه بنداز شنبه که منم بتونم بیام. شنبه هم تعطیله. با تشکر

- - - Updated - - -

امروز رفته بودم سد گلستان.. گنبد. بسیاز عالی بود اینم چنتا عکس

salar.gorgani
20-02-1394, 01:47 قبل از ظهر
ماکه عکسی نمبینیم

فلات دوست
20-02-1394, 07:09 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
سلام احسان
از سمت سارجه کر رفتی؟
اگه اس میدادی منم میامدم

- - - Updated - - -

ماکه عکسی نمبینیم

اینم واسه سالار خان

- - - Updated - - -

درود دوستان برای جمعه این هفته مسیر خالد نبی رو انتخاب کردم در صورتی که هوا خوب باشه جمعه صبح حرکت خواهیم کرد دوستان اعلام آمادگی کنن تا 4 شنبه با اطلاع از وضع هوا قرار رو فیکس کنیم

سلام
متاسفانه من نیستم
برا دامها باید آمپول و وسایل دیگه ببرم
ولی اگه نرفتم صددرصد میام( پنجشنبه صبح رفتنم معلوم میشه)

ehsan.CGL
20-02-1394, 04:32 بعد از ظهر
سلام فلات دوست عزیز. از سمت اسب دوانی رفتم .برنامه منم معلوم نیست منم تا 4 شنبه خبرشومیدم

Gladiator
21-02-1394, 06:28 بعد از ظهر
من شنبه صبح حرکت میکنم سمت تهران ، قرار روز جمعست ، تا پنج شنبه ظهر اعلام آمادگی کنید دوستان

Gladiator
24-02-1394, 10:05 قبل از ظهر
با توجه به بارندگی قرار ملاقات فردا به جمعه دو هفته آینده موکول شد

فلات دوست
30-02-1394, 07:18 قبل از ظهر
سلام دوستان
به احتمال 99 درصد فردا آف مراوه تپه و قازانقایه و اطراف رو با یکی از دوستام میریم( منتظر جواب رفیقم هستم)
مسافت رفت و برگشت فک کنم 700 کیلومتر بشه
فردا ظهر حرکت میکنیم و یکشنبه برمیگردیم
اگه رفتم عکس میزارم

فلات دوست
31-02-1394, 06:48 قبل از ظهر
سلام
با اجازه لیدر گرامی گلستان آف بالا را به امید خدا امروز میرم

BKING
31-02-1394, 10:13 قبل از ظهر
سلام
سلام
موفق باشید

Gladiator
03-03-1394, 09:54 قبل از ظهر
سلام

امیدوارم خوش گذشته باشه،منتظر عکسها هستیم

فلات دوست
05-03-1394, 09:13 قبل از ظهر
سلام دوستان چندتا عکس از سفرم میزارم
موقع حرکت و چک آپ کلی موتور با تعویض روغنش . بهران سوپر پیشتاز 50-20

شهر مرزی مراوه تپه بعد از 135 کیلومتر

- - - Updated - - -

روستای قازانقایه
مسیر حرکت

- - - Updated - - -

منظره مسیر

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

دره عمیق زیر جاده خاکی
رفیقمون با موتور تازه پیشتاز 250

- - - Updated - - -

جای دوستان خالی
شب و آتش گرفتن پتو و ...

Gladiator
06-03-1394, 11:44 قبل از ظهر
تور خالد نبی تا اطلاع بعدی کنسله دوستان ، ولی توی خرداد ماه حتما خالد نبی رو میریم ، پس از اون تور کوههای روستای زیارت و شاهکوه رو هم خواهیم داشت

salar.gorgani
06-03-1394, 11:49 قبل از ظهر
منم میام

Gladiator
06-03-1394, 12:47 بعد از ظهر
هستیم در خدمت شما عظیم جان

salar.gorgani
06-03-1394, 01:10 بعد از ظهر
هستیم در خدمت شما عظیم جان

خدمت از ماست عاغا

فلات دوست
07-03-1394, 06:58 قبل از ظهر
تور خالد نبی تا اطلاع بعدی کنسله دوستان ، ولی توی خرداد ماه حتما خالد نبی رو میریم ، پس از اون تور کوههای روستای زیارت و شاهکوه رو هم خواهیم داشت

سلام
آخرای ماه باشه منم 99 درصد میام

ehsan.CGL
08-03-1394, 11:06 بعد از ظهر
عکسا بسیار عالی بود لذت بردیم

m-s-d
09-03-1394, 12:04 قبل از ظهر
سلام به دوستان گلستانی
عکس هاتون بسیار زیباست.وقتی به عکساتون نگاه میگرم کلی روحیه می گیرم.
ان شاءالله که همیشه شاد و خرم باشید و هی آفرود برید.
راستی من موسیقی و آواهای ترکمنی با اون اجرای خاص و دوتار فکر کنم را خیلی دوست دارم مخصوصا اون کلاه سفید با رشته موهای دراز.
قبلا از شبکه نسیم موسیقی از حمید تکه پسر استاد تکه پخش شد اما متاسفانه نتونستم ضبطش کنم. در نت هم زیاد نتونستم پیدا کنم فقط چندتا از یوتیوب پیدا کردم
یه سوالم دارم از اون کلاه سفیدا می فروشن؟ چنده یکی بخرم؟

Gladiator
09-03-1394, 01:17 قبل از ظهر
پایان این هفته که تعطیلاته و من مهمون دارم ، برای پایان هفته آینده 22 خرداد یا 29 خرداد حتما میریم خالد نبی ، همون روز که همدیگرو دیدیم برنامه های بعدی رو حضوری اعلام میکنم دوستان
جناب m-s-d خوشحال میشیم تو قرار ملاقات ها از نزدیک ببینیمتون ، در ضمن از اون کلاه ها و لباس ترکمنی تو بازارچه بندر ترکمن موجود هست ، میتونید تشریف ببرید و خریداری کنید

فلات دوست
10-03-1394, 10:23 قبل از ظهر
سلام به دوستان گلستانی
ان شاءالله که همیشه شاد وخرم باشید و هی آفرود برید.
راستی من موسیقی و آواهای ترکمنی با اون اجرای خاص و دوتار فکر کنم را خیلی دوست دارم مخصوصا اون کلاه سفید با رشته موهای دراز.
قبلا از شبکه نسیم موسیقی از حمید تکه پسر استاد تکه پخش شد اما متاسفانه نتونستم ضبطش کنم. در نت هم زیاد نتونستم پیدا کنم فقط چندتا از یوتیوب پیدا کردم

سلام
داداش قربون مرامت و لطفتون به گلستانیها
خواننده و دوتار زن حمید تکه پسر استاد دکتر مجید تکه هستش که بدلیل درسش زیاد نمیتونه به صحنه بیاد
اون کلاه سفید هم در بازار روسهای گنبد کاووس و بازار حکیم مشهد هستش و قیمتش هم از 200 تومن تا 2 میلیون بسته به جنس پوستی که کار کردن فرق داره

فلات دوست
20-03-1394, 09:00 قبل از ظهر
سلام به دوستان گلستانی
ان شاءالله که همیشه شاد وخرم باشید و هی آفرود برید.

.............

big_00a
20-03-1394, 10:57 قبل از ظهر
منم دوسدارم بیام اما حیف که امتحان دارم ....... لعنتی :s (9):

- - - Updated - - -

بچه ها خواهشا التماسن ... تورو خدا حجم عکس هارو بیارین پایین تا همه استفاده کنن

من در اصل بچه ی کردکوی هستم

اینجاهام جاهای خوبی داره مثه جهان نما

دراز نو

که از دراز نو رد میشید کلی روستاهای کوچیک اما زیبا و کوهستانی داره

میتونیم به روستاهای نامن که تو دل جنگل هست هم بریم که یطرف سد و طرف دیگر جنگل ...

mohamad.gh
02-05-1394, 03:58 بعد از ظهر
94-05-02 گرگان ناهار خوران . جای دوستان رو خالی کردم:image111::flower4:

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

salar.gorgani
02-05-1394, 04:26 بعد از ظهر
امروز شما رو دیدم ظهر بود فکر کنم

mohamad.gh
17-05-1394, 09:59 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
16.05.94 چالوس جای دوستان خالی

فلات دوست
24-06-1394, 01:08 بعد از ظهر
سلام
دوستان گلستانی قرار بزارین تابستان داره تموم میشه ها

big_00a
24-06-1394, 06:56 بعد از ظهر
کلا خصلت ما گلستانیا همون تنبلیمونه !
ب کیف گواهی نامه گرفتیم ک باشماها ببریم بیرون یکتون اصن حرفی نزد
تموم میشه تموم شد دیگ :fingersmiley:

Gladiator
30-06-1394, 09:36 قبل از ظهر
کلا خصلت ما گلستانیا همون تنبلیمونه !
ب کیف گواهی نامه گرفتیم ک باشماها ببریم بیرون یکتون اصن حرفی نزد
تموم میشه تموم شد دیگ :fingersmiley:

خصلت دیگه ما گلستانی ها اینه که چون تو گلستون زندگی میکنیم یکسره باید مهمونداری کنیم ، خداییش امسال همش مهمون داشتیم از فکو فامیل بگیر تا دوستو آشنا از اقصی نقاط ایران راهی گرگان شدن
به همین خاطر واقعا فرصت نشد
ولی برای هفته آینده حتما برنامه خواهیم داشت
مخلص همه هم استانی های گلم:grouphug:

ehsan.CGL
12-07-1394, 10:21 بعد از ظهر
سلام به هم استانیهای عزیز.لطفا برای این جمعه یه قرار بزارید بزنیم به جاده. منو موتورم که اماده ایم. :grouphugg:

Gladiator
14-07-1394, 03:51 قبل از ظهر
جمعه اگه هوا خوب باشه تور برگزار میشه
پیشنهاد من جنگل توسکستان گرگان هست
تور مختلط خواهد بود
داشتن مدارک کامل و کلاه الزامیه
مکان تجمع ابتدای جاده توسکستان ساعت 9 صبح
دوستان ناهار و تنقلات و وسایل تفریح با خودتون بیارین
دوستان اعلام آمادگی کنن

mohamad.gh
14-07-1394, 07:07 قبل از ظهر
امیدوارم هوا یاری کنه [Only registered and activated users can see links] ،من هستم

Gladiator
15-07-1394, 10:17 بعد از ظهر
به احتمال قوی جمعه هوا عالیه
تاکنون جز خودم دو نفر اعلام آمادگی کردن
دیگر دوستان تا فردا عصر اعلام آمادگی کنن تا جمعه به امید خدا تور خوبی رو برگزار کنیم

ehsan.CGL
15-07-1394, 10:47 بعد از ظهر
پس بقیه کجان !! :waiting::waiting::waiting:اگه هوا بارونی باشه من نمیتونم بیام.

salar.gorgani
15-07-1394, 11:04 بعد از ظهر
کجا میخواین برین؟ ساعتش چند تا چنده؟

Gladiator
16-07-1394, 01:21 قبل از ظهر
جمعه سر ساعت 9 ابتدای جاده توسکستان مکان تجمع هست
مقصد هم جنگل توسکستان یا اگه دوستان تمایل به ارتفاع داشته باشن سرعلی آباد

mohamad.gh
16-07-1394, 12:44 بعد از ظهر
سلام ، امید جان اینطور ک بوش میاد هوا بارونی داداش ، البته من پایم بازم ی نگاهی بنداز رفیق

فردا رو رگبار پراکنده اعلام کرده هوا شناسی، اگه ب یکی از اون بارونای با حال بخوریم حسابی خیس میشیم اگه موافقین بندازیم هفته دیگه . البته الان ی چن وقتی آخر هفته ها همین داستانه

Gladiator
16-07-1394, 08:04 بعد از ظهر
بله ، متاسفانه آسمون خیلی دلش پره و میخواد همین امشبو فردا خودشو خالی کنه :25:
بنظر منم برنامه رو موکول کنیم به هفته آینده دوستان :gigglesmile:

Gladiator
16-07-1394, 11:36 بعد از ظهر
طی گفتگو با دوستانی که اعلام آمادگی کرده بودن تور به جمعه هفته آینده موکول شد :gigglesmile:
هفته آینده با تمام انرژی آماده باشید
بقیه دوستان گلستانی هم اعلام آمادگی کنن

Gladiator
21-07-1394, 02:45 بعد از ظهر
دوستان برای جمعه اعلام آمادگی کنید:gigglesmile:
امیدوارم هوا یاری کنه :icon_pf _37_:

mohamad.gh
21-07-1394, 10:05 بعد از ظهر
سلام اینجور ک من میبینم بارونیه فعلن ک بارون گیر داده ب جمعه ها ، البته اگه بشه اسمشو بارون گذاشت.
ایشالا خوب باشه

Gladiator
22-07-1394, 11:20 قبل از ظهر
به هر حال در صورتی که هوا خوب باشه جمعه سر ساعت 9 ابتدای جاده توسکستان مکان تجمع هستش
دوستانی که تمایل دارن اطلاع بدن

Gladiator
23-07-1394, 05:28 بعد از ظهر
با توجه به بارندگی امروز و خرابی هوا تور فردا به هفته آینده موکول شد . :hanghead:

mohamad.gh
29-07-1394, 04:52 بعد از ظهر
خوب ، این هفته هوا ردیفه . برنامه چیه ؟

Gladiator
29-07-1394, 04:56 بعد از ظهر
هنوز مشخص نیست محمد جان
اگه جمعه هوا خوب باشه من پایه ام

salar.gorgani
29-07-1394, 05:00 بعد از ظهر
با اماراتی هم میشه اومد یا پلاک؟

Gladiator
29-07-1394, 05:11 بعد از ظهر
میشه
بستگی داره کجا بریم

فرنام
29-07-1394, 05:35 بعد از ظهر
از این هفته النینو قرار تشریف بیارند.

Gladiator
29-07-1394, 07:07 بعد از ظهر
از این هفته النینو قرار تشریف بیارند.

:297:

فرنام
29-07-1394, 07:31 بعد از ظهر
والا مام تو اخبار شنیدیم ;)
اینطور که میگند زمستان سخت و زود رسی در پیش.

Gladiator
29-07-1394, 08:18 بعد از ظهر
دوستان قرار جمعه همون مسیر توسکستانه
منتها تا فردا صبر میکنیم تا از وضعیت آبو هوا مطمئن شیم

Gladiator
30-07-1394, 02:24 بعد از ظهر
ظاهرا فردا هوا خوبه ،دوستانی که جمعه میان زود اعلام آمادگی کنن
مکان و زمان تجمع جمعه سر ساعت 9 بامداد ابتدای جاده توسکستان

hannan
30-07-1394, 02:42 بعد از ظهر
عزیزان خوش به حالتون منم خیلی وقته دلم میخواد بیام ولی حیف که سبزوارم انشاالله دریه وقت مناسب دوستان اگه اوکی شدحتما عکس بذارین که کلی حال میکنیم گلادیاتور عزیز فتو یادت نره

mohamad.gh
30-07-1394, 04:56 بعد از ظهر
هستم رفیق . ساعت 9 اول جاده توسکستان

ehsan.CGL
30-07-1394, 05:30 بعد از ظهر
سلام به دوستان عزیز میشه قرارو بندازید هفته بعد!! من خیلی دوست داشتم بیام اما فردا باید برم سرکار نتونستم مرخصی بگیرم.:icon_pf _99_::icon_pf _99_::icon_pf _99_::icon_pf _99_::icon_pf _99_::icon_pf _99_:

- - - Updated - - -

برعکس همیشه جمعه ها تعطیل بودم. حالا فردا کار پیش اومده:waiting::waiting:. اگه شد که بندازید هفته بعد. اگرم رفتید خوش بگذره. عکس یادتون نره

Gladiator
30-07-1394, 08:40 بعد از ظهر
من برای فردا و هفته بعد هم مشکلی ندارم
برای کنسل کردن هم نظر نظر جمع هست و من نمیتونم برنامه رو کنسل کنم
در حال حاضر دو نفریم
بقیه دوستان هم اگه میان اعلام کنن

mohamad.gh
30-07-1394, 08:45 بعد از ظهر
من هستم، دو نفری رو هم عشقه:smilies(113):

Gladiator
30-07-1394, 11:54 بعد از ظهر
خب پس شدیم دو نفر
من و محمد
طبق توافق ساعت و مکان قرار ملاقات فردا تغییر کرد ساعت 13 ابتدای جاده محمد آباد از شهرستان فاضل آباد
یه چرخی میزنیم سمت جاده الستان ٰکه مسیر بسیار زیبایی داره
برنامه توسکستان رو گذاشتیم برای هفته آینده که بقیه دوستان هم تشریف بیارن

Gladiator
01-08-1394, 05:20 بعد از ظهر
به خوبی و خوشی دومین قرار ملاقات گلستانی ها هم برگزار شد
جای دوستانی که نتونستن تشریف بیارن خالی
حجم عکسارو بیارم پایین آپلود میکنم

Gladiator
01-08-1394, 06:30 بعد از ظهر
بالاخره طلسم هوای خراب روز جمعه ها شکسته شد
امروز من و محمد عزیز از ابتدای جاده محمد آباد شهرستان فاضل آباد به سمت جنگل حرکت کردیم
تور آنرود بود
شرکت کنندگان : mohamad.gh With Pulsar NS 200 , Gladiator With Hyosung GTR 250
مسیر خیلی قشنگی داره و ما چون برای نخستین بار بود همدیگرو میدیدیم که برای من بسیار باعث خوشوقتی بود
دو سه ساعتی رو یه جا توقف کردیم و بعدشم برگشتیم
در کل روز بسیار خوب ، هوای عالی ، تور پرفکت و خیلی خوش گذشت
بعد حدود 9 ماه دومین تور رو برگزار کردیم

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

hannan
01-08-1394, 06:42 بعد از ظهر
به سلامتی امیدوارم قسمت همه هم استانی های عزیزی که عضو هستن بشه ،ازگلادیاتور وهمراهش به خاطر عکساش ممنون،،،خوش به حالتون...

Gladiator
01-08-1394, 07:02 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

mohamad.gh
01-08-1394, 08:41 بعد از ظهر

خوش گذشت

Gladiator
05-08-1394, 07:17 بعد از ظهر
باز به آخر هفته نزدیک شدیمو هوا خراب شد :hanghead:

mohamad.gh
05-08-1394, 11:11 بعد از ظهر
فعلن ک بارون گیر دادده ب جمعه ها:25r30wi: ، تا دوشنبه هوا خرابه :clap:ب بعدش ردیفه :4chsmu1:، برا هفته دیگه ی مکان توپ پیدا کن ی شکم سیر از این مرکب بی زبون سواری بگیریم:thanks::thanks:

ehsan.CGL
06-08-1394, 12:23 بعد از ظهر
در هر صورت من و رخش بیقرارم اماده ایم چه بارون بیاد چه نیاد..میدونید چرا!!! . چون رخش بره رفتن تو جاده داره بیقراری میکنه. اصلا ارام وقرار نداره. همش خودشو میزنه به درو دیوار دیگه طاقت نداره:19:

mohamad.gh
12-08-1394, 10:26 قبل از ظهر
سلام دوستان ی مکان توپ پیدا کنین ،موتور پسند و باحال . البته روی صحبتم با آقا احسان و آقا امیده . تو این سایت بیشتر وبگرد داریم تا موتور سوار .

Gladiator
12-08-1394, 01:52 بعد از ظهر
توسکستان عالیه ، تا فردا قطعیش میکنم

Gladiator
13-08-1394, 10:43 بعد از ظهر
دوستان جمعه این هفته تور توسکستان داریم
اعلام آمادگی کنید
مکان تجمع ابتدای جاده توسکستان
زمان ساعت 10 صبح
لباس گرم ، کلاه و مدارک همراه داشته باشید

mohamad.gh
14-08-1394, 12:06 قبل از ظهر
ساعت 10 ابتدای جاده توسکستان . من هستم

Gladiator
14-08-1394, 09:32 قبل از ظهر
احسان تو برنامت چیه؟
سالار گرگانی کجایی؟
بقیه نیستن؟

ehsan.CGL
14-08-1394, 12:03 بعد از ظهر
ساعت 10 دیره . ساعت 9 بهتره . میتونیم بیشتر بگردیم. من با قدرت اماده ام.

Gladiator
14-08-1394, 12:32 بعد از ظهر
اتفاقا خودم هم میخواستم بگم 9 ، گفتم 10 چون راه شما دوره ممکنه دیر برسین
هیوسانگو دیروز فروختم ، تریلمم صفحه زنجیر جلوش کچل کرده ، یک ماه پیش آفرود رفتم باهاش 14 کیلومتر باهاش تو رودخونه بین تنگه رفتو برگشت پدر موتور دراومد
نرسیدم درستش کنم
باید با CGL بیام
راستی ناهار و تنقلات با خودتون بیارین

Gladiator
15-08-1394, 05:16 بعد از ظهر
سومین قرار ملاقات ، جنگل توسکستان

شرکت کنندگان : mohamad.gh With Pulsar NS 200 , ehsan.CGL With CGL 150 , Gladiator With Honda CGL 125
تور آنرود

Gladiator
15-08-1394, 06:32 بعد از ظهر
خیلی خوش گذشت :gigglesmile:

Gladiator
15-08-1394, 07:41 بعد از ظهر

mohamad.gh
16-08-1394, 12:34 قبل از ظهر

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

ehsan.CGL
18-08-1394, 11:33 بعد از ظهر

ARSH
19-08-1394, 03:41 بعد از ظهر
دمتون گرم خیلی عالیه
عکسا حرف نداره

mohamad.gh
09-09-1394, 11:49 بعد از ظهر
94-08-29 جنگل چهل چای مینودشت

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

- - - Updated - - -

94-09-06 اولنگ جای دوستان خالی

[I

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

mohamad.gh
11-09-1394, 11:06 بعد از ظهر
94-09-11 دهنه محمد آباد . جای دوستان رو خالی کردیم

فلات دوست
03-11-1394, 02:32 بعد از ظهر
سلام
دوستان گرامی آقایان احسان خان و محمد آقای گل و داش گلادی عزیز
بابا ایول دارین. خوش بحالتون
منبعد یه پیامک هم به من بدین ممنون میشم
موفق و خوش رکاب باشین

فلات دوست
06-12-1394, 08:41 قبل از ظهر
تعطیلات اگه خدا بخواد میخوام با موتور دوباره آف بریم اینجا
[Only registered and activated users can see links]۲۰۱۴۱۰۱۲_۱۵۲۴۳۱.jpg ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links]۲۰۱۵۰۴۰۳_۱۵۳۰۳۸.jpg ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links]۲۰۱۵۰۴۰۳_۱۵۳۲۱۴.jpg ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links]۲۰۱۴۱۰۱۲_۱۵۲۳۳۰.jpg ([Only registered and activated users can see links])
اینای عکسهای دو سال پیشه

- - - Updated - - -

مسیر رفت و برگشت 750 کیلومتر میشه

Gladiator
06-12-1394, 09:56 قبل از ظهر
تعطیلات اگه خدا بخواد میخوام با موتور دوباره آف بریم اینجا

اینای عکسهای دو سال پیشه

- - - Updated - - -

مسیر رفت و برگشت 750 کیلومتر میشه

برنامه بذار بعد عید ماهم بیایم ، شاید دیگر دوستانم بیان
برای بعد عید کلی برنامه خواهیم داشت ، بذار موتورارو روبه راه کنم حله :14:

ehsan.CGL
06-12-1394, 03:17 بعد از ظهر
منم اماده ام. مسیر زیارتگاه خالدنبی هم تو برنامه داشته باشید

Gladiator
07-12-1394, 11:23 قبل از ظهر
خالد نبی حتما تو برنامه ها هست

mogrem
09-12-1394, 09:59 قبل از ظهر
سلام به بچه های گلستان تو عید یا بعد تعطیلات عید میخوام با موتور برم اشوراده اصلا با موتور میشه رفت جزیره

mohamad.gh
09-12-1394, 10:08 قبل از ظهر
سلام به بچه های گلستان تو عید یا بعد تعطیلات عید میخوام با موتور برم اشوراده اصلا با موتور میشه رفت جزیره

سلام رفیق ، با قایقای کرایه میبرن البته شخصو اینکه میتونی موتورم ببری یا نه سعی میکنم یکی رو پیدا کنم بپرسم برات

Gladiator
09-12-1394, 10:11 قبل از ظهر
بله که میشه ، از بهشهر برو میانکاله از اونجا برو یا بیا بندرترکمن از اونجا موتورو میذاری تو قایق میری جزیره ، ماشینو میبرن جزیره اینکه موتوره

mogrem
09-12-1394, 10:19 قبل از ظهر
مرسی یه سوال دیگه کرد کوی چه طوره یکی از دوستان خیلی تعریف میکرد اونجا رو

mohamad.gh
09-12-1394, 10:42 قبل از ظهر
پرسیدم رفیق ، گلادیاتور عزیز درست میگه میشه برد ولی حواست ب کرایه ای ک میگیرن باشه ، کردکوی جاهای قشنگ داره ی سرچ تو نت بزنی دستت میاد

big_00a
09-12-1394, 01:28 بعد از ظهر
من خودم متولد کردکوی هسم و جاهایی داره خیلی زیباس نمیدونم چرا میخواین همیشه موضوع سخت کنید طبیعتی ک کردکوی داره کجا داره؟

kaveh_am
09-12-1394, 04:41 بعد از ظهر
منم کردکوی رفتم ولی برای دوچرخه سواری....یه مسیر داشت از درازنو میاد تا خود کردکو... همش هم سرپاینی...اگر گوله میرفتی حدود 25 دیقه میشد من تو یه رو 5 بار رفتم(با ماشین از جاده میرفتیم بالا) 2 بارش رو یدون توقف رفتم تا 2 هقته توک انگشتم سر بود :D
+فکر نکنم فروردین خشک باشه...جمعه ها مسیرش آدم زیاد داره(آدماش بی اعصاب نیستن مهربونن)...

Gladiator
09-12-1394, 10:53 بعد از ظهر
استان گلستان پر جاهای دیدنیه ، تمومی نداره ، دریا و جنگلو کوهو کویر رو میتونی تو یه ساعت تجربه کنی ، اقلیمش خاصه ، رطوبت هم از گیلان و مازندران کمتره

hannan
13-12-1394, 11:17 بعد از ظهر
دوست عزیز به کنار از سختی وهزینه، اصلا درکل نمیصرفه که بخوای موتورتو ببری جزیره کوچیکه مکان مناسبی برای تردد نیست پیادم که گشت بزنی شاید ۵دقیقه طول بکشه

فلات دوست
26-12-1394, 10:16 قبل از ظهر
برنامه بذار بعد عید ماهم بیایم ، شاید دیگر دوستانم بیان
برای بعد عید کلی برنامه خواهیم داشت ، بذار موتورارو روبه راه کنم حله :14:

سلام
چشم، بعد عید ،میمونه واسه تابستان ( کلاسهای دانشگاه دارم)
بعدشم حداقل سه روز وقت می خوادش که در جریان باشین
خالد نبی و جاهای دیگه استان گلستان رو هم اگه تعطیلی و درس نداشته باشم منم میام
چند هفته هس که جمعه ها میریم آف چپرقویمه و اطراف . جای دوستان خالی

- - - Updated - - -

منم اماده ام. مسیر زیارتگاه خالدنبی هم تو برنامه داشته باشید

سلام احسان جان
مسیرروستاهای ترسه و نرسه چطوره؟
چند سال پیش رفتم خیلی قشگ بود با چشمه های بالا دست دوزین

- - - Updated - - -

داش گلادی و سایر دوستان اگه قرار گذاشتین برام یه اس بدین ممنون میشم

big_00a
26-12-1394, 10:26 قبل از ظهر
خوشبحالتون من که با اپاچی نمیتونم بیام

mogrem
16-01-1395, 06:28 بعد از ظهر
سلام به بچه های گلستان پنجشبه تا شنبه بیکار هستم 3 تا موتور هستیم میخوایم بیام کردکوی هوا چه طوره خیلی سرد که نیست البته سایت های هوا شناسی میگن پنجشنبه و جمعه هوا خوبه اگه همه چی ردیف بشه پنجشنبه صبح ساعت 6 از بابلسر حرکت میکنیم 2 تا پیشرو گلد هستیم و یه اپاچی 180

big_00a
16-01-1395, 08:29 بعد از ظهر
سلام من خودم بچه کردکوی هستم
حیف5شنبه کلاس دارم

mogrem
16-01-1395, 08:57 بعد از ظهر
هوا چه طوره

- - - Updated - - -

راستی مامور های اونجا چه طورهستن مهربون هستن یا قفل هستن مدارک و لوازم مون تکمیل هستش

mohamad.gh
16-01-1395, 09:11 بعد از ظهر
هوا چه طوره

- - - Updated - - -

راستی مامور های اونجا چه طورهستن مهربون هستن یا قفل هستن مدارک و لوازم مون تکمیل هستش

سلام . هوا جمعه احتمالن بارندگیه البته هنو زوده برا پیشبینی . معمولن دو روزشون خیلی دقیقه . مامورا هیچ گیری نمیدن فقط کلاه سرتون باشه . خوش بگذره

hannan
17-01-1395, 01:23 قبل از ظهر
سلام دوستان منم چند روز پیش رفتم جنگل کردکو جاتون خالی کلی مامور بود هیچکدومشون کاری با کار آدم نداشتن دمشون گرم.هواهم نایس نایس
با هیو rxرفتم خوب بود ولی حقیقتش سر بالایی رو به زور طی میکرد با دنده 2 به زور که داشتیم حرکت میکردیم یه چیزمثل گلوله از کنارمون رد شد دیدیم crm بوده که به قولی لهمون کرد طوری میرفت که انگار کفی بود اصلا سربالایی براش معنا نداره این درحالی بود پلاک نداشتو هیچکی باهاش کاری نداشت

mogrem
17-01-1395, 06:17 بعد از ظهر
دارم ساک و واسایل رو اماده میکنم 5 شنبه 6 صبح حرکت به سمت کردکوی اپاچی زنجیر پاره کرد پوسته رو هم سوراخ کرد اینم زد حال امروز به جاش با ماشین میاد رانده اپاچی شدیم همون 2 تا پیشرو گلد و یه ماشین :icon_pf _15_:

hannan
17-01-1395, 11:29 بعد از ظهر
دارم ساک و واسایل رو اماده میکنم 5 شنبه 6 صبح حرکت به سمت کردکوی اپاچی زنجیر پاره کرد پوسته رو هم سوراخ کرد اینم زد حال امروز به جاش با ماشین میاد رانده اپاچی شدیم همون 2 تا پیشرو گلد و یه ماشین :icon_pf _15_:

بری به سلامت :یادتم باشه که بی صبرانه منتظر عکسا و نظرت در مورد سربالایی هستیم واقعا مشتاقیم ببینم پیشرو میتونه امتحانشو مقابل سر بالایی کردکو خوب جواب بده

ehsan.CGL
18-01-1395, 09:31 قبل از ظهر
سلام به هم استانیهای عزیز نظرتوت چیه جمعه بزنیم به جاده.به نظر من یا بریم خالد نبی . یا مسیر گرگان. اینچه برون .مراوه تپه. کلاله .مینودشت. گرگان.بازم هر جور که دوستان مایل باشن

mogrem
18-01-1395, 05:40 بعد از ظهر
مثل اینکه هوا با ما سر لج داره 5شنبه کنسل شد تو هفته دیگه وسط یا اخر هفته میام

big_00a
18-01-1395, 05:51 بعد از ظهر
هوا چه طوره

- - - Updated - - -

بخوان گیر بدن بد گیر میدن
اما زیاد کار ندارن
هوا هم بارونیه الان ک ابریه صب خوب بود یکدفه ابری شده

mohamad.gh
18-01-1395, 09:12 بعد از ظهر
سلام به هم استانیهای عزیز نظرتوت چیه جمعه بزنیم به جاده.به نظر من یا بریم خالد نبی . یا مسیر گرگان. اینچه برون .مراوه تپه. کلاله .مینودشت. گرگان.بازم هر جور که دوستان مایل باشن

سلام احسان جان ، خالد نبی ایشالا برج 2 میریم ، برا این جمعه باید زودتر میگفتی بچه ها هماهنگ بشن البته کسی ک نی فقط خودمونیم :) من فردا دارم میرم گالیکش ک برم میامی شاهرود از توسکستان بر میگردم فک کنم ی 500 کیلومتری بشه پایه بودی خبر کن

- - - Updated - - -

مثل اینکه هوا با ما سر لج داره 5شنبه کنسل شد تو هفته دیگه وسط یا اخر هفته میام

فردا هوا خوبه جمعه رو از 2.30 تا 4.30 بارندگی زده ک اونم بارونش بهاریه ، البته اینجور بارونام بگیر نگیر داره . من ک فردا ب امید خدا عازمم جا همتون رو خالی میکنم . موفق باشی

mogrem
10-02-1395, 10:03 بعد از ظهر
سلام به بچه های گلستان امروز به چند تا از شهر هاتون سر زدم از بابلسر اومدم کرکوی . بندر گز . و بندر ترکمن . اشوراده خوش گذشت

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

برگشتن تو راه اول گلوگاه زنجیر پاره کردم ساعت 8 شب بارون هم شروع شد شناس اوردم بس زنجیر و لوازم تعویض همراهم بود

mohamad.gh
23-02-1395, 09:25 بعد از ظهر
فردا 95/02/24 ایشالا عازمم . علی آباد - قائمشهر - سوادکوه - امیریه - سمنان - دامغان - کیاسر - ساری - علی آباد . جاتونو خالی میکنم

kaveh_am
24-02-1395, 07:50 بعد از ظهر
ما 2 شنبه میایم گرگان مسیر درازنو رو بریم بالا(نمیدونم رفتنی هست یا نه..)
کسی هست بخواد بیاد با هم بریم؟
این عکس گوگل از مسیر هست(جادش رو نمیریم)

فرداشم شاید بریم بهشر...
فرداش آمل
فرداش رامسر یا لاهیجان(اگر هوا خوب باشه...شایدم این رو دوچرخه سواری رفتیم...)

- - - Updated - - -

ما 2 شنبه میایم گرگان مسیر درازنو رو بریم بالا(نمیدونم رفتنی هست یا نه..)
کسی هست بخواد بیاد با هم بریم؟
این عکس گوگل از مسیر هست(جادش رو نمیریم)

فرداشم شاید بریم بهشر...
فرداش آمل
فرداش رامسر(سماموس) یا لاهیجان(مسیر نیاول به املش)(اگر هوا خوب باشه...شایدم این رو دوچرخه سواری رفتیم...)

mohamad.gh
24-02-1395, 09:53 بعد از ظهر
سلام ، زمستون پارسال رفتم دراز نو ، البته ی 500 متر آخرو نرفتم برفو یخ بود نشد . تا آخرش آسفالته و خیلی زیباست . من از کردکوی رفتم ، نمیدونم از جای دیگه هم راه داره یا نه . خوش بگذره

Gladiator
24-02-1395, 10:13 بعد از ظهر
نزدیکترین مسیر به درازنو از همون کردکوی هست ، اگه دوشنبه نرم تهران منم باهات میام کاوه

mohamad.gh
24-02-1395, 10:17 بعد از ظهر
مسیرو برگشتو از شهمیرزاد اومدم ، خیلی قشنگ بود

- - - Updated - - -

kaveh_am
24-02-1395, 11:18 بعد از ظهر
وقتش رو داشتید به این شماره پیام بدید 09125651142

kaveh_am
01-03-1395, 03:11 بعد از ظهر
ما رفتیم اومدیم....
یکی از بهترین مسیرای بود که با موتور رفتم...درجه دشواریش خیلی بالاست...یعنی در حدی که از خستگی قیافه عوض میشه....
با نشکر از گلادیاتور عزیز که خیلی وقت گذاشت یه عالمه هم بهمون خوردنی داد...من که داشتم میمردم!!!

Gladiator
02-03-1395, 11:10 قبل از ظهر

([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links]

([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links]

حالشو داد
جای دوست خوبم mohamad.gh خالی

mohamad.gh
02-03-1395, 08:22 بعد از ظهر
حالشو داد
جای دوست خوبم mohamad.gh خالی

دوستان جای ما :bunnyearsmiley:

mohamad.gh
05-03-1395, 05:03 بعد از ظهر
فردا ب امید خدا میرم آرامگاه فردوسی ، شب مشهد هستم جمعه بر میگردم . جای دوستان رو خالی میکنم :31::12:

Gladiator
05-03-1395, 07:47 بعد از ظهر
به امید خدا ، تو راه مراقب باش حدود 550 کیلوتر باید بری ، من تهرانم ، جمعه اطراف پارک پردیسان مسابقست ، منم جای دوستانو خالی میکنم

mohamad.gh
07-03-1395, 10:20 بعد از ظهر
95-03-06 خیلی لذت بردم . جای دوستان و دوست داران خالی

[

ehsan.CGL
08-03-1395, 07:34 قبل از ظهر
بسیار عالی . ماهم لذت بردیم

mohamad.gh
09-04-1395, 09:47 بعد از ظهر

آخرین جمعه خرداد 95

mohamad.gh
22-04-1395, 11:29 بعد از ظهر
95-04-16 از علی آباد را افتادیم سمت مازندران ، جاده چالوس کلاردشت عباس آباد رامسر کلاچای ، فرداش برگشتیم .
جای دوستان خالی

جاده چالوس

کلاردشت

کلاردشت عباس آباد

برگشتنی چالوس تو ترافیک ی اتفاق جالب افتاد . سمند نیرو انتظامی ایستاد ی استوار ازش پیاده شد پرید جلومون ی نیگاهی انداخت گفت موتور سنگینین گفتم سنگین ک نه ولی وزن موتورامون ی خورده زیاده . گفت گزارش دادن 4 تا موتور سنگین دارن میان جلوشونو بگیرین ، بعد با بیسیم دستیش ی هماهنگ کرد بیخیال شد . تا دو سه ساعت میخندیدیم

big_00a
23-04-1395, 09:18 قبل از ظهر
ببخشید آقا محمد
یکی شماهستید ان اس دارید
یکی هم فکر میکنم دایچی باشه
اون دو موتور مارکشون چیه ؟ بنللی هستن ؟

Gladiator
23-04-1395, 10:55 قبل از ظهر
ببخشید آقا محمد
یکی شماهستید ان اس دارید
کی هم فکر میکنم دایچی باشه
اون دو موتور مارکشون چیه ؟ بنللی هستن ؟

یکی بنلیه یکی آر کا وی

mohamad.gh
23-04-1395, 02:50 بعد از ظهر
rkv 200 حسین
Daichi 250 محمد
pulse 180 نیما
ns خودم

big_00a
03-05-1395, 10:45 بعد از ظهر
یه دور کوچیک تا جاده قدیم ( شصت کلاه ) تا اول خاکی دراز نو

[Only registered and activated users can see links] B2_%DB%B1%DB%B0%DB%B4%DB%B4%DB%B4%DB%B7.jpg

[Only registered and activated users can see links] B2_%DB%B1%DB%B0%DB%B5%DB%B8%DB%B2%DB%B6.jpg

[Only registered and activated users can see links] B2_%DB%B1%DB%B7%DB%B0%DB%B9%DB%B3%DB%B3.jpg

[Only registered and activated users can see links] B2_%DB%B1%DB%B7%DB%B0%DB%B9%DB%B4%DB%B5.jpg

[Only registered and activated users can see links] B2_%DB%B1%DB%B1%DB%B2%DB%B4%DB%B3%DB%B3.jpg

CGL
22-05-1395, 09:02 قبل از ظهر
سلام بچه ها خوبین؟من از ساری هستم میگم بیایم چند نفری بشیم یه برنامه ای بریزیم.از اینورم زیاد نیستن که هماهنگ بشیم :gigglesmile:

kaveh_am
22-05-1395, 06:51 بعد از ظهر
کسی آبشر لاتون رو با موتور رفته؟چجوریاست؟

- - - Updated - - -

کسی آبشر لاتون رو با موتور رفته؟چجوریاست؟

big_00a
22-05-1395, 09:41 بعد از ظهر
ابشار لاتون که برا استاراس

- - - Updated - - -

سی جی ال جان من فقط جمعه ها وقت دارم
بچه ها یه جا بریم یک جمعه دیگه ... کفی باشه نه تریل رو

CGL
23-05-1395, 08:10 قبل از ظهر
من میگم بیایم کاربرا رو جمع کنیم یه تیم بشیم که گروه تشکیل بدیم.بعد تصمیم بگیریم کجا بریم...نظرتون چیه؟

big_00a
27-05-1395, 09:20 قبل از ظهر
تابستون داره تموم میشه نمیریم هیچجا ؟ :icon_pf _99_::sad:

- - - Updated - - -

تابستون داره تموم میشه نمیریم جایی؟

فلات دوست
03-06-1395, 12:05 بعد از ظهر
95-04-16 از علی آباد را افتادیم سمت مازندران ، جاده چالوس کلاردشت عباس آباد رامسر کلاچای ، فرداش برگشتیم .
جای دوستان خالی

جاده چالوس

کلاردشت

کلاردشت عباس آباد

برگشتنی چالوس تو ترافیک ی اتفاق جالب افتاد . سمند نیرو انتظامی ایستاد ی استوار ازش پیاده شد پرید جلومون ی نیگاهی انداخت گفت موتور سنگینین گفتم سنگین ک نه ولی وزن موتورامون ی خورده زیاده . گفت گزارش دادن 4 تا موتور سنگین دارن میان جلوشونو بگیرین ، بعد با بیسیم دستیش ی هماهنگ کرد بیخیال شد . تا دو سه ساعت میخندیدیم

سلام
ایول ممدآقا با بقیه دوستان
ترکوندینها

mogrem
07-06-1395, 05:38 بعد از ظهر
سلام به بچه های گلستان اگه همه چیز اوکی بشه بین 20 تا 25 میخوام برم جنگل ابر شاهرود البته از سمت گرگان هم فکر کنم راه داره مسیرش چه طوری هستش

mohamad.gh
08-06-1395, 02:35 بعد از ظهر
سلام به بچه های گلستان اگه همه چیز اوکی بشه بین 20 تا 25 میخوام برم جنگل ابر شاهرود البته از سمت گرگان هم فکر کنم راه داره مسیرش چه طوری هستش

سلام رفیق . اولین روزه ک بعده یک ماه اومدم سایت .خیلی کند یا باز نمیشه . حدود 10 تا بعد از گرگان سوال کن جاده توسکستان کجاست . راحت میایی شاهرود . از ابر خاکی زیاد داره . جادش زیاد هموار نیست . ی جاده هم از رامیان داره ک راحتو دور میکنه
بهترین گزینه از توسکستانه. برگشت رو هم میتونی از هر کدوم خواستی برگردی . جاده ابر ی خورده خلوته دو تا موتور باشین بهتره. سایت بد نشکل داره مدیر کجایت ؟؟؟

- - - Updated - - -

سلام رفیق . اولین روزه ک بعده یک ماه اومدم سایت .خیلی کند یا باز نمیشه . حدود 10 تا بعد از گرگان سوال کن جاده توسکستان کجاست . راحت میایی شاهرود . از ابر خاکی زیاد داره . جادش زیاد هموار نیست . ی جاده هم از رامیان داره ک راحتو دور میکنه
بهترین گزینه از توسکستانه. برگشت رو هم میتونی از هر کدوم خواستی برگردی . جاده ابر ی خورده خلوته دو تا موتور باشین بهتره. سایت بد نشکل داره مدیر کجایت ؟؟؟

mogrem
13-07-1395, 03:10 بعد از ظهر
سلا م به بچه گلستان میخواستم بدونم تو این فصل میشه رفت خالد نبی چون به جز چند تا عکس که تو نت دیدم چیزه دیگه ای راجب اش نمیدونم واینکه خیلی جای دور افتاده ایهست امکانات نداره چون من ز مازندران میخوام بیام حداقل یه شب باید اونجا بمونم خیلی سرد میشه تو چادر میشه شب رو گزوند قبلا یه بار با موتور اومدم استان شما خیلی جای خوبی بود

Gladiator
16-07-1395, 09:09 بعد از ظهر
سلام داداش ، تشریف بیارید ما هستیم در خدمتتون ، باهم میریم ، محمد و احسانم اگه بیان عالی میشه ، قبلش هماهنگ میشیم میریم