PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش هیوسانگ مدل 93-(توسط پرشین موتور)

hosinmaster
06-06-1393, 11:18 قبل از ظهر
نوع موتور : یک دستگاه هیوسانگ rc مدل 93
.
رنگ : مشکی/طوسی
.
حجم : 250 سی سی - 2 سیلندر
.
ساخت : کره جنوبی
.
کارکرد : 3000تا
.
وضعیت لاستیک : 90 درصد
.
وضعیت بیمه : تا 15-02-94
.
موقعیت : سبزوار
.
وضعیت سند : آماده به نام زدن
.
قیمت : 15.700 هزار تومان
.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ...
توضیحات بیشتر :
انجین پلمپ-ست بدون رنگ شدگی-بدون خط و خش -بدون زمین خوردگی-لاستیکها 90درصد(فابریک)-سرویسها انجام شده-
موتور در سلامت کامل هستش و مورد تائید پرشین موتور میباشد..موتو نو و در حد صفر میباشد.پسشنهاد میشه اگه دنبال هیوسانگ هستید این موردو از دست ندید.
قیمت گذاری توسط پرشین انجام شده است..
قیمت پیشنهادی فروشنده : 17 میلیون
.
قیمت کارشناسی : 15.500
................................
قیمت نهائی : 15.700
.
شماره تماس : .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ....
عکس از تمام زوایا :
............................
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
........
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
.......
......
.....
.................................................. ..................................
.................................................. ..................................
........
......
.....
....

hosinmaster
08-06-1393, 09:27 قبل از ظهر
......up

shirzad
09-06-1393, 07:42 بعد از ظهر
اگر اصفهان بود احتمال زیاد من مشتریش بودم. امیدوارم صاحب بعدیش حالشو ببره

Alireza.BMW
09-06-1393, 07:55 بعد از ظهر
به نظر من قیمت بسیار مناسبه حیف این موتور دوستان از دستش میدن...من پول ندارم اگه داشتم برش میداشتم چون به مشهدم نزدیکه خودم میاوردمش اما بسوزه این بی پولی خدایی میشه گفت قیمت 92ست...شما هم میتونی بیای شهر ایشون موتورشو ببینی و بخریش کل هزینه های انتقالو اینا به شهرتون هم فکر نکنم 300 بیشتر در بیاد

shirzad
09-06-1393, 08:17 بعد از ظهر
خیلی دوره

farshad 54
09-06-1393, 08:19 بعد از ظهر
قیمت عالیه

Alireza.BMW
09-06-1393, 08:31 بعد از ظهر
شما برید تو اصفهان هیوسانگ آر سی مدل 93 رو قیمت بگیرید...بعد حساب کنید به صرفتونه بیاید سر این موتور یا نه که من همین الانشم میگم به صرفست...من خودم برا موتور میخام برم تهران

shirzad
09-06-1393, 08:50 بعد از ظهر
الان که فصل موتور سواریه موتور دست دوم حسابی تو مغازه ها نیست. در اینکه از لحاض اقتصادی به صرفه هست که شکی نیست. مسئله فاصله زیاد من برای دیدنشه و بعد هم انتقال موتور و انتقال سندشه. من اصلا اهل دردسر نیستم

shirzad
10-06-1393, 11:11 بعد از ظهر
2 سوال داشتم. آیا خود پرشین موتور کسیو اونجا داره که بتونه سلامت کامل موتورو تضمین کنه؟ آیا اگر سلامت کامل موتورو پرشین موتور تضمین کرد میتونه برای ارسالش هم اقدام کنه؟ (راجع به هزینش میشه بعدا صحبت کرد)

hamed510
10-06-1393, 11:38 بعد از ظهر
دوست عزیز سلامت موتور تایید شدس تضمینی!!

برای خرید و نحوه ارسالش میتونی با حسین هماهنگ کنی!!

shirzad
11-06-1393, 12:31 بعد از ظهر
من یکم وسواسیم معمولا صفر میخرم که بدونم کی روغنش عوض شده و ... حال و حوصله آچار دست گرفتن و موتور تعمیرگاه بردن هم ندارم. حالا به نظر شما این موتور به درد من میخوره یا صفر بگیرم خیال خودمو راحت کنم؟

hamed510
11-06-1393, 12:54 بعد از ظهر
این موتور با صفر هیچ فرقی نمیکنه دوست عزیز وسواس زیادی هم خوب نیس!!

شما اگه به این سایت اعتماد دارید ما تضمینش میکنیم موتور از همه لحاظ در سلامت کامل هس و از همه مهمتر قیمتش خیلی مناسب هس مدل 93 طرح جدید بالای 17 قیمت میگن!!

برای اطلاعات بیشتر میتونی با شماره تلفن 09363391995 تماس بگیری.

Alireza.BMW
11-06-1393, 01:46 بعد از ظهر
من اگه مگلیمو فروخته بودم قطعا برش میداشتم ولی خب منم مگلیمو گذاشتم برا فروش اگه زودتر فروش رفت و این موتور موجود بود میرم میارمش مشهد شما برای صفرش با بیمه 20 تومن باید بدی این موتور براتون با هزینه های آوردنش نهایتا 16 در میاد این کجاش بده تازه چیزیم کار نکرده؟؟؟ افت قیمتشم کرده بعدشم صاحبش پول لازمه که به این قیمت میده وگرنه زیر 17 نمیداد

hosinmaster
12-06-1393, 07:59 قبل از ظهر
سلام..
دوست عزیز موتوری که از طریق پرشین آگهی میشه..از همه لحاظ مورد تایید هستش..و اینکه راجع به نماینده هم باید بگم که پرشین تقریبا" از تمامیه شهرها و روستاها اینجا یوزر داره..
و از بین اینا ما کسانی داریم که قابل اطمینان هستن.. این موتور هم واضح هستش که سلامته..قیمتشم حرفی توش نیست..ضمن اینکه ما اینکارو داریم میکنیم واسه راحتیه شما..
هم از لحاظ سلامت و هم از لحاظ قیمت..ادامه این کار هم بستگی به خودتون داره..بستگی به خرید شماها...استقبال خوب باشه متقاضی این قسمت هم زیاد میشه...
هم به نفع خریدار هستش و هم فروشنده.... اینم بگم من این موتورو خارج از پرشین سریع میتونم ردش کنم بره..ولی خوب الویت با بچه های پرشینه...

shirzad
12-06-1393, 10:15 قبل از ظهر
ممنون حسین جان. شما لطف داری. ولی قبول کنید ندید از راه دور موتور خریدن خیلی عجیبه

hosinmaster
12-06-1393, 10:23 قبل از ظهر
ممنون حسین جان. شما لطف داری. ولی قبول کنید ندید از راه دور موتور خریدن خیلی عجیبه
.........
به نظر من ارزششو داره که یه روز صبح از خواب بیدار بشید برید اونجا هم یه هوایی عوض میکنی و هم موتورو از نزدیک میبینی...و مطمئنام که موتورو میپسندی
حالا یا سوار میشی و یا با وانتی قطاری چیزی ردیفش میکنیم.. بازم خودت میدونی ولی اگه قصدت خریدن موتور صفر هستش..
4 میلیونو خورده ای کمتر بدی موتور در حد بخری خیلی بهتره...فردا هم خواستی بفروشی موتور دیگه افتشو کرده...
ضمن اینکه با این 4تومن میتونی یه موتور زیر پایی بخری که از این زیاد کار نکشی..اگه زیر پایی داری..میتونی با این پوله..اگزوز و لاستیو و ......کلی موارد دیگه بگیری..
و یا اینکه باهاش یه تریل دو زمانه مدل پایین بگیری حال کنی... و یا بزاریش تو حسابت بمونه...
خلاصه از این موقعیتا استفاده کنید..قیمت موتور فوق العاده هستش..این دوشتمون هم لطف کردن وقتی ما قیمت گذاشتیم رو مالش اعتراض نکرد...

shirzad
12-06-1393, 06:07 بعد از ظهر
من اصفهانم. صبح پاشم شب میرسم اونجا :biggrin:. مشکله اصلی هم اینکه الان سرم شولوقه وقت نمیکنم برم

hosinmaster
13-06-1393, 08:08 بعد از ظهر
Up....

hosinmaster
19-06-1393, 11:19 قبل از ظهر
.....up

hosinmaster
29-06-1393, 07:34 قبل از ظهر
..up..

omidco2003
31-06-1393, 12:04 بعد از ظهر
حسین داداش وضعیت سند اماده بنام زدن یعنی چی ؟

- - - Updated - - -

hosinmaster
31-06-1393, 12:08 بعد از ظهر
..........
یعنی مدارک کامل هستش و همه چیش اومده... سند-برگه کمپانی-کارت موتور-کارت سوخت-

hosinmaster
31-06-1393, 12:24 بعد از ظهر
تخفیف پای معامله...دوستان قیمت موتور خیلی خوبه..چرا نمیخرید اینو؟؟؟!!! دایلیم سفیده هم فروخته شد رفت..
بزنید تو گوشش

omidco2003
31-06-1393, 12:34 بعد از ظهر
از نظر سلامت فنی تضمین شده هست؟
اخه ببخشیدا یکمی ارزون هست ادم میترسه
اصفهان مدل 91 90 رو این قیمت میدن

hosinmaster
31-06-1393, 12:43 بعد از ظهر
یعنی اگه میگفتیم 20 تومن خوب بود؟؟!!!! کلا" بزرگترین مشکل ما همینه که هر چیزی اگه گرون باشه خوبه... همینه که مغازه دارا تو اصفهان یا هر جای دیگه دولا پهنا باتون حساب میکنن..
.....
اگه از ابتدای شروع این قسمت از بازارچه رو بخونی دلیل ارزونیش رو متوجه میشی... اینجا قیمتها واقعی هستش..یعنی در واقع قیمت درسته..اون اصفهانیه داره گرون میگه..
...
موتور سلامت هستشو مورد تایید ما...ولی نه تظمین شده..اینکه فکر کنید گارانتی داره و این حرفا..باید بگم که منظور از تایید فقط اینه که موتور در حال حاظر هیچ گونه ایراد فنی و
موتوری نداره و بدنه هم بی رنگ هستش..در واقع اطلاعات موتور واقعی هست....

حالا شما ممکنه موتورو بگیری ببری 2ماه دیگه شاتون بزنه!!! اون دیگه ارتباطی به پرشین نداره...ما سلامت موتورو در حال حاظر تائید میکنیم.

Alireza.BMW
31-06-1393, 01:05 بعد از ظهر
حسین جان راست میگه در مورد اون دایلیم مدل 91 هم همینطور بنده خدا گفت 7500 هم میدم اما دوستان هیچکس خریدار نبود و به قیمت 7250 به دوست خودشون فروخته شد خدایی برید حالا بگردین تو گمرگ تهران اگه دایلیم به اون سالمیو کم کاری اگه پیدا کردین زیر 9 تومن:s (9): من خدا شاهده هنوز پولم جور نشده یعنی شده اما دورو بر 3 تومنی کم دارم وگرنه میخریدم تو مشهدم نهایتا 15 مخریدن ازم مغازه دار

malmal
31-06-1393, 04:38 بعد از ظهر
من میخوام اگه قبول کنه آخه پولم کامل نیست

hosinmaster
31-06-1393, 05:40 بعد از ظهر
به چه شکل میخوای؟؟؟شرایط رو واسم پی ام کن

Reza-M
03-07-1393, 04:59 قبل از ظهر
نسبت به مدلی که داره مفته واقعآ
هر کسی این موتورو خرید خدا خیرش بده موتور با صفر هیچ فرقی نداره.

rahim92
12-07-1393, 10:45 قبل از ظهر
با سلام
صفر كيلومتر اين موتور چند هستش؟

hosinmaster
12-07-1393, 10:59 قبل از ظهر
21 میلیون

ali_r
12-07-1393, 11:45 بعد از ظهر
آپ برای دوست خوبمون

hosinmaster
15-07-1393, 08:38 قبل از ظهر