PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کند بودن موتور؟ راهنمایی کنید

mohsen_roa
06-06-1393, 01:38 قبل از ظهر
سلام وعرض ادب. دوستان من یه موتور 70 سی سی دارم که دارم دوباره راه اندازی میکنمش.مشکلی که هست اینه که مثل قبل راه نمیره و خیلی کندشده،کازحورش اصلا خوب نیست.قبلنا اینجوری نبود. ریپ نمیزنه اما دیر دور میخوره.یه جوری خفس انگار.
کارایی که تا الا
ن کردم:
تعویض رینگ و پیستون
تعویض کویل
تعویض بوبین جرقه
فیلرگیری

چه چیزای دیگه میتونه موثر باشه؟ کمک کنید!

Gladiator
06-06-1393, 03:05 قبل از ظهر
به پرشین موتور خوش اومدی دوست گرامی

کاربراتور موتورتم یه چک بکن حتما تمیز و تنظیمش کن ، یه شمع نو بخر ببند روش و احتمال خیلی زیاد صفحه کلاچتم باید عوض کنی ، چون موتور وقتی طولانی مدت میخوابه صفحه کلاچ خراب میشه

mohsen_roa
06-06-1393, 10:35 قبل از ظهر
خیلی ممنون
کاربراتور رو نگاه نکردم.چشم اونم یه تمیز میکنم. فقط اینکه اون ژیگلورا که توشه نیاز به تنظیم هم دارن ؟ چون یادمه موقع بستنش میشد بیشتر یا کمتر بپیچونمش.
شمع هم چشم
صفحه ولی فکر کنم خوبه چون کلاچو ول میکنی میپره ، در کل شروع حرکتش خوبه ، اما راه که میوفته خیلی دیر دور برمیداره
یه چیزی هم که هست اینه که یادمه قبلا خودم یه کاریش کردم، یه چیزیشو عوض یا دست کاری کردم ، که بعد از اون اینجوری شد.اما یادم نمیاد چی بود.

mohsen_roa
08-06-1393, 09:33 قبل از ظهر
عرض ادب
کاربراتور رو باز کردم تمیز کردم
شمع رو با سنباده تمیز کردم و دهانشو هم یکم بازتر کردم
اون پیچ برنجی روی کاربراتور رو هم یکم باز کردم ....
ردیف شد ! الان دور میخوره مثل کیپس :happy4:

به خاطر راهنماییتون ممنون. واقعا کمک کردید.

dani.fh12
28-09-1393, 02:12 قبل از ظهر
جناب mohsen_roa دهنه ی شمع رو من دیدم با انبر دست یه تقه میزنن که کمی فاصله کمتر بشه و زودتر عمل جرقه انجام بشه. بعد شما میگی فاصله ی دهنه شمع رو بیشتر کردی؟؟؟؟

salahshor
28-09-1393, 02:43 قبل از ظهر
ب تاریخ اخرین پست دقت کنید !
سه ماه پیش بوده
فیلر برجک شمع هم ی اندازه خاصی داره بین 6 دهم تا 9 متغییره بستگی داره ب نوع شمع و انجین و کارد شمع و البته فصل استفاده
دهنه جمعتر یا خیلی بازتر ب منزله احتراق ناقصه

- - - Updated - - -

ب تاریخ اخرین پست دقت کنید !
سه ماه پیش بوده
فیلر برجک شمع هم ی اندازه خاصی داره بین 6 دهم تا 9 متغییره بستگی داره ب نوع شمع و انجین و کارد شمع و البته فصل استفاده
دهنه جمعتر یا خیلی بازتر ب منزله احتراق ناقصه