PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی موتورسیکلت سوزوکی tu250x مدل 2015

ali_r
05-06-1393, 09:25 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

موتورسیکلت سوزوکی TU250X مدل 2015، موتورسیکلتی زیبا با ظاهری کاملا معمولی و چندمنظوره است که سواری پرهیجانی را در اختیار راکب خود می‌گذارد. این زیبای ژاپنی دارای پیشرانه تک سیلندر SOHC چهار زمانه، هوا خنک و سیستم سوخت تزریقی با حجم 249 سی سی به پیش می‌رود؛ گفتنی است که این پیشرانه چهار زمانه قدرت خود را با استفاده از گیربکس پنج سرعته به چرخ عقب منتقل می‌کند. این موتورسیکلت دارای تایرهای جلوی 90/90-18 M/C 51S و تایرهای عقب 110/90-18 M/C 61S و ترمز دیسکی جلو و ترمز کاسه ای عقب است. این زیبای ژاپنی در سال 2015 با ترکیب رنگ Glass Sparkle Black/Metalic Mystic Silver و با قیمت پایه 4,399 دلار به خریداران عرضه خواهد شد.

طراحی این موتورسیکلت ترکیبی است کارآمد و مدرن از سیستم سوخت تزریقی و پیشرانه تک سیلندر، اگزوز متمایل به عقب و تایرهایی با پره های کرومی که علی رغم ظاهر کلاسیکش، حس خوبی را در افراد ایجاد می‌کند. طراحی جدید به لطف وجود رینگ های کرومی در جلو و عقب، چراغ جلو، قاب صفحه کیلومتر شمار، چراغ عقب و فنرهای جلوی براق که زیبایی و کیفیت بالای آن را نشان می‌دهند، از جمله خصوصیات برجسته سوزوکی TU250X محسوب می‌شوند. پیشرانه تک سیلندر 249 سی سی که هوا خنک و چهار زمانه است، مجهز به سیستم سوخت تزریقی می‌باشد و گشتاور نسبتا مناسبی برای مسیرهای شهری دارد.

منبع ([Only registered and activated users can see links])

Masoud AS
05-06-1393, 09:51 بعد از ظهر
جالبه
انجین روان 250 و پیشرو پارس 250 کپی برداری شده از همین انجینه.
ولی به نظرم قیافه و تجهیزاتش نسبت به تکنولوزی سال2015 خیلی عقب تره.

Gladiator
05-06-1393, 10:08 بعد از ظهر
من چند سال پیش این عکسو از اینترنت گرفته بودم ، علی اشتباه نمیکنی؟ بنظر نمیاد 2015 باشه

ali_r
05-06-1393, 10:10 بعد از ظهر
من چند سال پیش این عکسو از اینترنت گرفته بودم ، علی اشتباه نمیکنی؟ بنظر نمیاد 2015 باشه

داداش پاینش منبع رو زدم نگاه کنی متوجه میشی!!:s (9):

StyX
05-06-1393, 10:47 بعد از ظهر
واسه ما که هر روز CG میبینیم این موتور کلاسیک نیست :icon_pf _100_: