PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دومین هفته زین داغ با حضور حسین(hosin master) مدیر سایت

Milad
02-06-1393, 05:11 بعد از ظهر
سلام

دومین هفته زین داغ با حضور hosin master مدیر انجمن پرشین موتور برگزار میشه.

طبق قوانین مدت حضور روی زین داغ 1هفته هستش.

شروع: یکشنبه مورخ 02/06/93 ساعت 18

پایان : یکشنبه مورع 09/06/93 ساعت 12 شب

قوانین :

1-سوالها مطابق با عرف و شئونات اسلامی و اخلاقی باشد.
2-سوالهای مربوط به خانواده ممنوع.
3-به کار بردن الفاظ رکیک و غیر معمول ممنوع.
4-شرکت کننده در زین داغ به سوالاتی که علاقه ندارن میتونن پاسخ ندن.

MANHUNT
02-06-1393, 05:25 بعد از ظهر
حسین داداش جواب بده:متولد چه سالی و چه ماهی هستی؟فامیلیت چی هست؟چنتا برادر خواهر داری؟فرزند چندم خانواده هستی؟قد وزن؟چه غذایی دوست داری؟چه موتوری دوست داری؟موتور سواری رو از چند سالگی شروع کردی؟با چه موتوری موتور سواری یاد گرفتی؟چه کسی بهت موتور سواری یاد داد؟تا حالا چنتا موتور داشتی نام ببر؟الن چه موتوری داری؟تا حالا تصادف بد داشنی؟

02109002
02-06-1393, 05:27 بعد از ظهر
درود ...

حسین جان بسم ا...

توی اوقات بیکاری چه کارهایی انجام میدی؟
بهترین خصوصیت خودت ؟
بدترین خصوصیت خودت ؟
بیشتر فیلم می بینی یا آهنگ گوش میدی ؟
خودتو تو یه جمله تعریف کن؟
نظرت در مورد من ؟

hosinmaster
02-06-1393, 06:03 بعد از ظهر
حسین داداش جواب بده:چشم:98:متولد چه سالی و چه ماهی هستی؟27تیر 1364فامیلیت چی هست؟باروتکوب
چنتا برادر خواهر داری؟3تافرزند چندم خانواده هستی؟آخرقد وزن؟1.80...83کیلوچه غذایی دوست دوست داری؟خیلی غذاها..بهتر بود بگی چی دوست نداری..کلا" عاشق غذام..ولی قیمه بادمجون
و زرشک پلو با مزغو میپرستم
چه موتوری دوست دارموتور فقط ریس..برند فقط کاوازاکی..تو سنگینا zx10 تو پلاکا نینجا250.. البته z1000 هم با اینکه استریته ولی عاشقشم..
موتور سواری رو از چند سالگی شروع کردی؟دست و پا شکسته از راهنمایی ..ولی از 20سالگی به بالا خیلی شدیدتر شد..:4chsmu1:
با چه موتوری موتور سواری یاد گرفتی؟ سی جی گوجه ای مدل 72 چه کسی بهت موتور سواری یاد داد؟ یکی از دوستای قدیمیم که صاحاب همون سی جی گوجه ایه بود
تا حالا چنتا موتور داشتی نام ببر؟ سی جی-براوو-سی دی ای-ویو-ساچ-دربی-روان-هیو-نینجا-دایلیم-r1 -ntv650-بندیت-r6-سی بی 400-
الن چه موتوری داری؟ الان r6دارم و cb400 و یه هندا دیو جیگر
تا حالا تصادف بد داشنی؟ بله.. هم با ماشین هم موتور.. با هیوسانگ یه بار خیلی بد خوردم زمین..ولی بدتر از اون پارسال با r1 تو شیخ فضل الل..خوردم زمین خودمو موتورم پوکیدیم.:2i8d4ao:

- - - Updated - - -

درود ... درود

حسین جان بسم ا... الرحمن الرحیم

توی اوقات بیکاری چه کارهایی انجام میدی؟ فقط با موتورام ور میرم..تمامیه ساعتا بیکاریم با موتور میگزره..:gigglesmile:واقعا" هم بم خوش میگزره..
بهترین خصوصیت خودت ؟ مهربون و دست و دل باز:thanks:
بدترین خصوصیت خودت ؟یکم زود عصبی میشم..فراموشکارم هستم..
بیشتر فیلم می بینی یا آهنگ گوش میدی ؟ شبایی که فرداش تعطیله تا صبح پا فیلمم... موزیکم پشت موتور که هستم میطلبه.
خودتو تو یه جمله تعریف کن؟ به نام خدا هستم..از بچگی بزرگ شدم..خیلی خوبم..خیلی نازم..خیلی مهربونم..خیلی همه دوسم دارن..خیلی خوبم باز .. :4chsmu1:
نظرت در مورد من ؟ یکی از دوستان گل من..بسیار منطقی..مودب و دوست داشتنی:20:

​نفر بعدی..

MANHUNT
02-06-1393, 06:14 بعد از ظهر
اهل ورزش هستی یه غیر از موتور سواری؟بچه کجایی داداش؟اصالتا کجایی هستی؟چه میوه ای دوس داری؟بیشتر تو گذشته زندگی میکنی یا حال یا اینده؟تا حالا شده از زندگی خسته بشی؟چنتا رفیق با مرام داری؟از رفیق زخم خوردی؟کجای ایران رو بیشتر از همه جا دوست داری؟اگه بگن یه هفته میتونی مسافرت بری خرجتم بدن کدوم کشور میری؟به فوتبال علاقه داری؟طرفدار کدوم تیم لیگ برتری ایران و طرفدار کدوم باشگاه خارجی هستی؟چه سبک موزیکی گوش میدی؟از چه خواننده هایی خوشت میاد چه ایرانی چه خارجی؟

Hamid_r_2003
02-06-1393, 06:26 بعد از ظهر
حسین داداش نگفتی از چه ماشینی خوشت میاد؟ البته تو رنج 10-20 تومن :4chsmu1:

stoncold
02-06-1393, 06:29 بعد از ظهر
سلام حاج حسین روبراهی؟
قلیون میکشی ؟چه طمعی؟
تک چرخو استاپم میزنی ؟
شغلت چیه روزا چکار میکنی؟
تا کجا درس خوندی؟
کدوم از این موتورایی داشتی بیشتر از همه بهت حال داد؟
ورزشکارم هستی؟
خدا بد نده با اروان چطور شد تصادف کردی؟

Gladiator
02-06-1393, 07:10 بعد از ظهر
به به ببین کی رو زینه ....
حسین جان چه رنگی رو از همه بیشتر دوس داری؟
پرش ارتفاع 20 متری با کراسو بیشتر دوس داری یا 300 تا سرعت با r1؟
رشته تحصیلیت چیه؟
خواننده مورد علاقه؟
گرمارو بیشتر دوس داری یا سرما؟
دوس داری اگه روزی صاحب فرزند بشی پسر باشه یا دختر؟اگه پسرت بخواد موتور سوار بشه میذاری؟دخترت چی؟
کدوم شهر ایرانو خیلی دوس داری؟
علم یا ثروت؟
نظرتو راجع به واژه های زیر بگو :
1- عشق
2- ازدواج
3- موتور
4- لامبورگینی اونتادور
5- هایابوسا
فعلا همینارو جواب بده

soleymani
02-06-1393, 07:20 بعد از ظهر
حالا حسين جووون من شروع مي كنم
1-اول از همه بگو توي انبارت چيا داري
2-چرا يه كله سيگار مي كشي
3-چرا حواست به باطري موتورت نيست(البته به قول خودت فراموش كاري)
4-موتور بعديت بعد آر6 چيه توي سنگينا

hamed510
02-06-1393, 09:02 بعد از ظهر
به به میبینم که حسینم نشسته رووووش!!:retarded:

اینم از سوالات من:

متولد کجایی!؟

آخرین مدرک تحصیلیت!؟

مهمترين و پر تكرارترين نصيحتي كه باباتون بهتون كرده چی بوده؟کلا نصییحت دیگران برات مهمه یا بی توجهی و کار خودتو میکنی؟؟؟

تو دنیای موتور سیکلت کدوم کمپانی رو بیشتر از همه قبولش داری و دلیلش!؟

تا حالا تصادف شدید با موتور داشتی یا نه!؟

بزرگترین خرابکاری که توی زندگیت انجام دادی چی بوده!؟

توی زندگیت چه هدفی رو دنبال میکنی!؟

نظرت در مورد سی جی چیه!؟

چرا تو کشورمون به موتور سوارا به چشم خلافکار نگاه میکنن!؟

دوس داری موتور سنگین تو ایران آزاد بشه!؟ چرا!؟

چند تا دوس دختر داری!!؟

تا حالا شکست عشقی خوردی!!؟

بهترین کشور جهان!!؟

چطور تیپی میزنی!!؟

موتور سواری رو قلبا دوسش داری یا فقط بخاطر پز دادنش!!؟

اسم آی دیت چرا حسین مستر هس!!؟

پرشین موتور رو از کجا پیدا کردی!!؟

تا حالا تو زندگیت ته خط رسیدی!!؟ خسته شدی از زندگی کردن!!؟ به خودکشی فکر کردی!!؟

بنظرت مشکل صنعت موتور سیکلت کشورمون چیه!!؟ یه راه حل براش بگو

تک چرخ با کدوم موتور راحت تره!!؟ و تا حالا حرکات نمایشی انجام دادی!!؟

تو یه موتور شتاب برات مهمتره یا سرعت نهایی!!؟

کدوم منطقه تهران هستی!!؟

شغل داری!!؟ اگه آره چه شغلی!!؟

از بین موتورایی که داشتی کدومو از همه بیشتر دوست داشتی!!؟

ماشین یا موتور!!؟

اگه برمیگشتی به قبل، چطوری قدر فرصتا رو میدونستی!!؟

بهترین خبری که دوس داری بشنوی چیه!!؟

وقتی عصبانی میشی چی یا کی یاچه کاری بهت آرامش میده!!؟

چه نوع سبك موسيقي رو ميپسنديد!!؟

اگر قرار باشه یه مسافرت بری دلت میخواد کدوم کشور باشه!!؟

توی اوقات بیکاری چه کارهایی انجام میدی!!؟

موتور سواری رو تا کی ادامه میدی!!؟

بهترین و بد ترین اتفاق عمرت چی بوده!!؟

تا حالا درگیری فیریکی داشتی؟در چه حدی!!؟ تعریف کن

بهترین خاطره از موتور سواری!!؟

دوس داری با موتور کل ایران یا جهان رو بگردی!!؟

نظرت در مورد میلاد چیه!!؟

علی آر!!؟

من!!؟

محمد عقیلی!!؟

علیرضا!!؟

02109002 ([Only registered and activated users can see links])!!؟

رابطت با **** چطور بود!!؟

بنظرت پرشین موتور به چه سمتی میره!!؟ آیندش رو چطور میبینی!!؟

وقتهایی که دلت میگیره یا غروب جمعه ها چیکار میکنی!!؟

تا چه حد آدم خجالتی هستی!!؟

چند سالگی ازدواج میکنی!!؟

دوس داری چند تا فرزند داشته باشی!!؟

چرا ملت ایران فرهنگ موتور سواری ندارن!!؟

کدوم موتور یا ماشینی رو فک میکنی تو خوابم نمیتونی داشته باشی!!؟

اگه بخوای یه روز به یه کار بزرگی دست بزنی اون چیه!!؟

فعلا اینا رو داشته باش!!:4chsmu1:

hosinmaster
03-06-1393, 08:50 قبل از ظهر
اهل ورزش هستی یه غیر از موتور سواری? شدیدا"..فوتبال..شنا.. بچه کجایی داداش؟اصالتا کجایی هستی؟ اصالتا" اهواز..چه میوه ای دوس داری؟.عاشق گیلاس و خربزم
بیشتر تو گذشته زندگی میکنی یا حال یا اینده؟گذشته ها گذشته...تو حال سیر میکنم..آینده هم همیشه برام مهمه...تا حالا شده از زندگی خسته بشی؟آره..یه وقتایی واسه هر کسی پیش میاد..
چنتا رفیق با مرام داری؟ خیلی..کلا" دوست رفیق زیاد دارم..ولی خوب همشون با مرام نیستن..شاید 2یا 3تا از رفیق زخم خوردی؟آره..ولی دیگه اسمشو رفیق نمیزارم...:3ztzsjm:
کجای ایران رو بیشتر از همه جا دوست داری؟ همه جای ایران سرای من است..ولی بیشتر عاشق طبیعتم...اونم طبیعت سرسبز..جنگل و کوه
اگه بگن یه هفته میتونی مسافرت بری خرجتم بدن کدوم کشور میری؟ بدن شک فرانسه رو انتخاب میکنم..به فوتبال علاقه داری؟ شدیدا"
طرفدار کدوم تیم لیگ برتری ایران و طرفدار کدوم باشگاه خارجی هستی؟ فقط پرسپولیس..قرمزته:retarded:... خارج از ایران هم بازیهای رئال و اینترو دنبال میکنم

چه سبک موزیکی گوش میدی؟از چه خواننده هایی خوشت میاد چه ایرانی چه خارجی؟..فقط پاپ...اونم از نوع کلاسیک که مخصوص ایرانیاست:happy4:..
قمیشی..معین..بنیامین..جهانبخ ش..فرزاد فرزین... هایده رو هم میپرستم..

hosinmaster
03-06-1393, 08:53 قبل از ظهر
حسین داداش نگفتی از چه ماشینی خوشت میاد؟ البته تو رنج 10-20 تومن :4chsmu1:...
تو رنج 10-20 فقط 206 و سیلو........ ولی خوب نیسان z و مزدا 3 رو هم دوست دارم.. البته ماشین زیادن.. اینایی که دم دست ترن رو گفتم ​:11:

hosinmaster
03-06-1393, 09:06 قبل از ظهر
سلام حاج حسین روبراهی؟ سلام داش..خیلی چاکریم..
قلیون میکشی ؟چه طمعی؟بله.. شیر نارگیل..هلو..دوسیب نعناء
تک چرخو استاپم میزنی ؟ استاپی خیلی کم..ولی تک چرخ میزنمم...:19:
شغلت چیه روزا چکار میکنی؟حسابدار...تو کار واردات خوراک دام هستیم.. از صبح ساعت 8 سر کارم تا 5یا 6
تا کجا درس خوندی؟ تا لیسانس.. اونم یه جای خوب...رودهن:happy4:
کدوم از این موتورایی داشتی بیشتر از همه بهت حال داد؟دربی بخاطر کیفیتش...نینجا به خاطر اسمش...r6 بخاطر خوب راه رفتنش تو 600ها و همینطور قیافه خوبش..
ورزشکارم هستی؟ خیلی وقته دیگه دائم ورزش نمیکنم...ولی هفته ای یک بار فوتبال یا استخر میرم... باشگاهم 2ماه میرم 1ماه نمیرم..

خدا بد نده با اروان چطور شد تصادف کردی؟چاکریم داش... والا 2تا موتور بودیم یه رپسول و منم با r1 ... یه دوربرگردونو دور زدیمو یهو رفیقم(همون رپسوله) گازشو گرفتو منم پشتش
با نیم متر فاصله جفتمونم رو دنده یک با سرعت بالای 120تا.. تو زمستون بود و زمین یخ زده بود..یهو رفیقم لیز خوردو سریع موتورش خوابید رو زمین..منم تا کشیدم بغلش یهو یه پراید زد به چرخ جلو
موتور رفت رو هموا شروع کرد پشتک و وارو زدن:sad:...من لباس کامل تنم بود..اون بنده خدا فقط بالا تنه داشت..خلاصه اون پاهاش داغون شد..من فقط کوفته شدم..
موتورا هم که به فنا رفتن اساسی... ایشالله واسه هیچیکس پیش نیاد..

hosinmaster
03-06-1393, 09:18 قبل از ظهر
به به ببین کی رو زینه .... حسین هستم.. :1tongue:
حسین جان چه رنگی رو از همه بیشتر دوس داری؟ .. قهوه ای
پرش ارتفاع 20 متری با کراسو بیشتر دوس داری یا 300 تا سرعت با r1؟ مطمئنا" 300تا سرعت با r1...
رشته تحصیلیت چیه؟ چند سال پیش تمام شد..ولی کامپیوتر خوندم داش..
خواننده مورد علاقه؟ قمیشی..هایده..جهانبخش..فرزاد فرزین
گرمارو بیشتر دوس داری یا سرما؟ گرمارو...با سرما حال نمیکنم..اونم بخاطر موتور..اگه زمستون قول بده که بارون برف نیاره دوسش دارم..در غیر این صورت اصلا":happy4:
دوس داری اگه روزی صاحب فرزند بشی پسر باشه یا دختر؟اگه پسرت بخواد موتور سوار بشه میذاری؟دخترت چی؟ فقط پسر..حاظرم 10تا بچه داشته باشم ولی همش پسر باشه
100درصد..تشویقشم میکنم.. دختر نه..
کدوم شهر ایرانو خیلی دوس داری؟... هر جا که طبیعت بکر داشته باشه مورد علاقه منه...البته تهرانو به هیچ عنوان نمیتونم ترک کنم..
علم یا ثروت؟ مسلما" ثروت...علم شاید از لحاظ شخصی به دردت بخوره..تازه اونم اگه رشتت فنی باشهو یه چیزی یاد بگیری...وگرنه تو جامعه داشتن یه مدرک کفایت میکنه..
نظرتو راجع به واژه های زیر بگو :
1- عشق مادر
2- ازدواج بعد از 40 سالگی
3- موتور zx10 , z1000
4- لامبورگینی اونتادور آرزو
5- هایابوسا استثنائی
فعلا همینارو جواب بده رو چشم :4chsmu1:

hosinmaster
03-06-1393, 09:20 قبل از ظهر
حالا حسين جووون من شروع مي كنم باشه عشقم 1.2.3
1-اول از همه بگو توي انبارت چيا داري بهتره بگی چیا نداری.. چی میخوای ؟؟؟:biggrin:
2-چرا يه كله سيگار مي كشي سیگارو دوست دارم..
3-چرا حواست به باطري موتورت نيست(البته به قول خودت فراموش كاري) ... داش باطری دزد زیاد شده دیگه..خودت که در جریانی..:retarded:
4-موتور بعديت بعد آر6 چيه توي سنگينا ..آپریلیا... aprilia factori..

Hesam Kabiri
03-06-1393, 09:47 قبل از ظهر
سلام

شبا کجایی ؟

از چه اگزوزی خوشت میاد ؟

متاهل یا مجرد ؟

اگه همسر یا دوست دختر داری به اونا موتورسواری یاد میدی ؟! دلیلشم بگو

دوسداری با 50 تا موتور کفه اتوبان یه چرخ بزنین یا مثه آدمیزاد رانندگی کنید ؟:biggrin:

معمار
03-06-1393, 10:06 قبل از ظهر
تبریک واسه دومین زین داغ

داش حسین حال داشتی سوال مارو هم جواب بده

از موتور های شاسی بلند خوشت میاد ؟ از کدوم کلاسش ؟

به نظر شما مهد موتور برا کدوم کشوره ؟ چرا ؟

بهترین موتور ها در کلاس های مختلف ؟

موتور های کلاسیک مورد علاقت ؟

اسطوره موتور سواری در ایران ؟

- - - Updated - - -

چند تا سوال دارم اگه صلاح دیدی جواب بده

چرا ک ب شما کلن از سایت حذف کرد ؟

چرا سایت و خریدید ؟

و الان ک ب چرا داره یه سری تهاجمات علیه سایت میکنه ؟

و در اخر از مدیران قدیم کنجی و علیرضا خبر داری ؟

hosinmaster
03-06-1393, 10:09 قبل از ظهر
به به میبینم که حسینم نشسته رووووش!! :retarded:... از ما که گذشت..ولی نوبت شما هم میرسه:1tongue:

اینم از سوالات من: بله.. میبینیم

متولد کجایی!؟ .. اهواز

آخرین مدرک تحصیلیت!؟ ..لیسانس

مهمترين و پر تكرارترين نصيحتي كه باباتون بهتون كرده چی بوده؟کلا نصییحت دیگران برات مهمه یا بی توجهی و کار خودتو میکنی؟؟؟ ..درس خوندن..به عنوان مشورت گوش میدم..ولی تصمیم آخرو خودم میگیرم

تو دنیای موتور سیکلت کدوم کمپانی رو بیشتر از همه قبولش داری و دلیلش!؟..کاوازاکی.. استایل..زیبایی..کیفیت... و تکنولوژیه خوب و به روزش..همیشه چند پله جلوتره.. آپرلیا هم دوست دارم..

تا حالا تصادف شدید با موتور داشتی یا نه!؟ آره... چندین بار..با موتور هم زیاد تصادف کردم..

بزرگترین خرابکاری که توی زندگیت انجام دادی چی بوده!؟ چپ کردن ماشین بابام :4chsmu1:

توی زندگیت چه هدفی رو دنبال میکنی!؟ ..موفق بودن تو همه زمینه ها..مالی..کاری..درسی..ورزشی..خ انواده..ازدواج

نظرت در مورد سی جی چیه!؟ زنگوله دم تابوت

چرا تو کشورمون به موتور سوارا به چشم خلافکار نگاه میکنن!؟ بزرگترین دلیلش تولید بیش از حد موتورهای ایرانی ارزون قیمت..که زیر دست هر ** و ناکسی افتادن و دارن میتازونن..
البته بلا نسبت بچه هایی که فرهنگ استفاده درست از موتورای شهریو دارن..

دوس داری موتور سنگین تو ایران آزاد بشه!؟ چرا!؟ ...
هم آره ..هم نه..اگه آزاد بشه خوب راحتیم دیگه..شمال رفتن با خیال راحت برامون آرزو نمیشه..ولی از یه طرفم این عکسایی که این دوربینا راه به راه میندازنو راه به جایی نداره..راه به جایی پیدا میکنن..
و هم اینکه لذت سنگین سواری به اینه که هم تعداد کمه هم اینکه گاهی وقتا میای بیرون.. ولی بازم دوست دارم آزاد شه که لذتشو همه ببرن..هر چند که معتقدم اگه آزاد شه
همه کسایی که الان بنز و بی ام و سوار میشن پولشون به خرید سنگین میرسه..مردم عادی عشق موتور بازم باید تو کفش باشنو این خوب نیست..

چند تا دوس دختر داری!!؟ .. زیاد نیستن..3.4تا :4chsmu1:

تا حالا شکست عشقی خوردی!!؟ .. بله..

بهترین کشور جهان!!؟ ..اگه قرار باشه یه سفر برم و بیام .فرانسه و ایتالیا رو دوست دارم ببینم.. ولی اگه بخوام برم زندگی کنم..امریکا و المان رو میپسندم

چطور تیپی میزنی!!؟ .. معمولا" اسپرت..

موتور سواری رو قلبا دوسش داری یا فقط بخاطر پز دادنش!!؟ .قلبا" عاشق موتور سواریم..و مطمئنم هیچوقتم نمیتونم ولش کنم..حتی اگه به جایی برسم که نتونم سوار شم..همینکه گوشه خونه
ببینمش برام کافیه..

اسم آی دیت چرا حسین مستر هس!!؟ ..از زمانی که یاهو و چت رومای یاهو به ایران هم رسید..من آیمیل و آی دیم حسین مستر بود و هنوزم دوسش دارم..

پرشین موتور رو از کجا پیدا کردی!!؟ . از تو نت.. زمانیکه میخواستم دربی بخرم..تو یه فروم دیگه بودم که یکی از بچه ها که الان تو همین سایتم لیدر هستش hossein palang لینک اینجارو
بهم داد..یادش بخیر اون موقع فقط من و حسین و محمد شیرانی دربی داشتیم..:thanks:

تا حالا تو زندگیت ته خط رسیدی!!؟ خسته شدی از زندگی کردن!!؟ به خودکشی فکر کردی!!؟ گاهی خسته شدم..ولی نه در حد ته خط و یا خود کشی..

بنظرت مشکل صنعت موتور سیکلت کشورمون چیه!!؟ یه راه حل براش بگو .سودجویی کارخونه ها...فضای بسته قانونی..نبود افراد متخصص در راس کار..

تک چرخ با کدوم موتور راحت تره!!؟ و تا حالا حرکات نمایشی انجام دادی!!؟ ..مشخصا" تریل و کراس.. سی جی هم خوبه.. گاهی وقتا تک چرخ..

تو یه موتور شتاب برات مهمتره یا سرعت نهایی!!؟هر دوش..شتابو دوست دارم..سرعتم همینطور..ولی شتاب لذت بیشتری داره..

کدوم منطقه تهران هستی!!؟ .. نارمک..

شغل داری!!؟ اگه آره چه شغلی!!؟ ..بله.. تو سوالای قبلی پاسخ دادم..

از بین موتورایی که داشتی کدومو از همه بیشتر دوست داشتی!!؟ .. دربی..نینجا..r6

ماشین یا موتور!!؟ ..یه زمانی ماشین برام خیلی مهم بود.. ولی در حال حاضر فقط موتور

اگه برمیگشتی به قبل، چطوری قدر فرصتا رو میدونستی!!؟ .. به کارهایی که تا الان کردم ایمان دارم و پشیمون نیستم..

بهترین خبری که دوس داری بشنوی چیه!!؟ .. آزاد شدن موتور سنگین..

وقتی عصبانی میشی چی یا کی یاچه کاری بهت آرامش میده!!؟ ..سیگار کشیدن .. اگه کسی کنارم باشه رو اون خالی میکنم.. :happy4:

چه نوع سبك موسيقي رو ميپسنديد!!؟ ... پاپ

اگر قرار باشه یه مسافرت بری دلت میخواد کدوم کشور باشه!!؟ . فرانسه

توی اوقات بیکاری چه کارهایی انجام میدی!!؟ بیشتر با موتورام ور میرم..

موتور سواری رو تا کی ادامه میدی!!؟ .. تاآخر عمر..تا جان در تن ماست عشق موتور در سر ماست..اینو همین الان سرودم.. :gigglesmile:

بهترین و بد ترین اتفاق عمرت چی بوده!!؟ ...بهترین اتفاق ورود به دنیای سنگین سواری که واقعا" تازه اون موقع آدم مزه موتور سواریو میچشه.. بدترین اتفاق هم یه تصادف بد با ماشین داشتم
خیلی سال پیش..

تا حالا درگیری فیریکی داشتی؟در چه حدی!!؟ تعریف کن ..خیلی زیاد.. در حد بگیرو ببندو بازداشت:biggrin:..یه دعوا تو پارک جمشیدیه..که بعدش اینقدر اذیت شدم که دیگه توبه کردم..

بهترین خاطره از موتور سواری!!؟ یکی از سفرهای شمال..که خیلی بهم حال داد..مربوط به پارسال میشه

دوس داری با موتور کل ایران یا جهان رو بگردی!!؟ .. حتما".. یکی از برنامه ها و آرزوهامه..که یه روز عملیش میکنم..

نظرت در مورد میلاد چیه!!؟ .. یکی از بهترین دوستان من..بسیار مورد اعتماد.. بچه آروم و ساکتیه..هیچوقت کاری نمیکنه که کسی رو ناراحت کنه.. مگه اینکه از یه مسئله خیلی شاکی باشه..

علی آر!!؟ ..یکی از دوستان جدیدم..که چند ماه آشنا هستیم.. احساسم در موردش اینه که وظیفه شناسه..

من!!؟ .. شما هم دقیقا" همینطور..

محمد عقیلی!!؟ ..یکی از بچه های قدیمیه انجمن..که یه مقدار سرد شده..درست مثل بقیه.. ولی هم محمد و هم خیلیا دیگه کم کم دارن به سایت خودشون برمیگیردن..

علیرضا!!؟ .. بچه پیگیرو کنجکاویه.. من از پیگیریاش خوشم میاد..مطمئنم چند سال دیگه جزیی از خوبای پرشین میشه..

02109002 ([Only registered and activated users can see links])!!؟ .. تو سوالای قبلی گفتم..

رابطت با **** چطور بود!!؟ ..بد نبود...به دلایلی خیلی خراب شد.. از نظر من ****** بناء بچه خوبیه ولی بسیار بسیار بی معرفتو بی مرامه.. این دوتا ایرادش باعث شد دورش خلوت بشه..

بنظرت پرشین موتور به چه سمتی میره!!؟ آیندش رو چطور میبینی!!؟.. به سمت پیشرفت و موفقیت.. من همینجا قول میدم پرشین بهترین روزهاشو تجربه خواهد کرد.. البته به کمک دوستان گل

وقتهایی که دلت میگیره یا غروب جمعه ها چیکار میکنی!! .. معمولا" مطالعه کردنو دوست دارم..کتاب زیاد میخونم و خصوصا" مواقعی که بی حوصلم..

تا چه حد آدم خجالتی هستی!!؟ه..تا هیچ حد..معمولا" واسه گرفتن حقم رودرواسی ندارم..ولی کارای غیر عرفم اصلا" نمیکنم..

چند سالگی ازدواج میکنی!!؟ .. مطمئنا" 40سالگی به بعد

دوس داری چند تا فرزند داشته باشی!!؟ 2تا پسر..اونم دوقلو..

چرا ملت ایران فرهنگ موتور سواری ندارن!!؟ ابتدای سوالات جواب دادم..

کدوم موتور یا ماشینی رو فک میکنی تو خوابم نمیتونی داشته باشی!!؟ماشین = لامبورگینی.. موتور = فکر میکنم اونایی که دوست دارمو بتونم بخرم..

اگه بخوای یه روز به یه کار بزرگی دست بزنی اون چیه!!؟ میخوام در آینده یه نمایشگاه موتور آس بزنم..حتما" اینکارو میکنم..شاید خیلی زود..

فعلا اینا رو داشته باش!!:4chsmu1: چیارو داش ؟ :bann:

hosinmaster
03-06-1393, 10:38 قبل از ظهر
سلام .. سلام داش

شبا کجایی ؟ من همین نزدیکام..از رگ گردن به شما نزدیکتر:25r30wi: i love you pmc

از چه اگزوزی خوشت میاد ؟ اگزوز فقط .. ؟ اگه گفتی.. .. بگم؟؟ .. اگزوز فقط آکروپویک... واقعا" صدای نابی داره+تکنولوژیه منحصر به فرد..

متاهل یا مجرد ؟ .. مجرد..

اگه همسر یا دوست دختر داری به اونا موتورسواری یاد میدی ؟! دلیلشم بگو .. یاد نمیدم نه...ولی سوارشون میکنم..دلیلم اینکه موتور سواری به دردشون نمیخوره..

دوسداری با 50 تا موتور کفه اتوبان یه چرخ بزنین یا مثه آدمیزاد رانندگی کنید ؟:biggrin: .هر چیزی جای خودش..اتوبان جای این کارا نیستش..من تو اتوبان و خیابون با احتیاط موتورسواری میکنم..

soleymani
03-06-1393, 10:59 قبل از ظهر
بدترين سوتي موقع تعمير و تنظيم موتور كردي؟

بيشترين سرعتي كه با ار6 و ار1 رفتي؟

نظرت در مورد افرادي كه نام مي برم چيه(توي يك يا دو كلمه)

ميلاد

جانسون

امير سي دي آي

شايسته

كامارو

كنجي

خودم

Mohammad aghili
03-06-1393, 11:00 قبل از ظهر
سلام

داغه یا نه؟
آفرود چقد تاحالا تجربه داشتی؟
از ریس چی دیدی که علاقه مند شدی بهش؟

از سرعت بیشتر میترسی یا پرش؟

فعلا اینارو بگو

hosinmaster
03-06-1393, 11:01 قبل از ظهر
تبریک واسه دومین زین داغ .. چاکریم داش..ایشال..نوبت شما:retarded:

داش حسین حال داشتی سوال مارو هم جواب بده نوکرم داش..من چیزی که زیاد دارم حاله..

از موتور های شاسی بلند خوشت میاد ؟ از کدوم کلاسش ؟.. راستش ریسو بیشتر میپسندم..ولی خوب با تریل و کراسم حال میکنم.. دوست دارم یه ktm390 سوار شم..خیلی خره..

به نظر شما مهد موتور برا کدوم کشوره ؟ چرا .. ایتالیا..علاقه به موتور تو ایتالیا تو خونشونه و ارثیه..و از همه مهمتر حمایت دولتشونه..

بهترین موتور ها در کلاس های مختلف؟ .. ریس zx10.. استریت z1000 , biking ... تریل ktk390.. کراس هم yzf

موتور های کلاسیک مورد علاقت ؟ راستش زیاد به کلاسیک علاقه ندارم.. ولی وسپاهای فدیمی رو دوست دارم..

اسطوره موتور سواری در ایران ؟ .. من شخص خاصیو ندیدن که بشه بهش استوره گفت..

- - - Updated - - -

چند تا سوال دارم اگه صلاح دیدی جواب بده در خدمتیم

چرا ک ب شما کلن از سایت حذف کرد ؟ به دلیل یه اختلافهایی که پیش اومد ...

چرا سایت و خریدید ؟ ... اگه راستشو بگم همون موقع هم که کنجی اینا گذاشتن برا فروش اگه زودتر میفهمیدم این کارو میکردم..الانم بزرگترین دلیلم سرو سامون دادن به حال پرشین موتوره..و اینکه به نظر من
پرشین پتانسیل بالایی واسه بزرگتر شدن و همچنین تاثیر داشتن تو وضعیت موتور سواری تو ایران داره..ظرفیت اقتصادیه بالایی هم داره..

و الان ک ب چرا داره یه سری تهاجمات علیه سایت میکنه ؟ .. در موردش حرف نمیزنم.. ولی الان دیگه ک ب کاری به کار سایت نداره..

و در اخر از مدیران قدیم کنجی و علیرضا خبر داری ؟ .. کنجی که میدونم ایران نیست.. علیرضا هم باهاش ارتباطی ندارم..

ولی جا داره همینجا بگم که این دو نفر برای این سایت خیلی زحمت کشیدن..پرشین نقش موثری تو پیشرفت موتورسواری
و همچنین فرهنگ موتور سواری داشته و خواهد داشت.. علیرضا و کنجی کار بزرگی کردن..
براشون آرزوی موفقیت میکنم

hosinmaster
03-06-1393, 11:39 قبل از ظهر
بدترين سوتي موقع تعمير و تنظيم موتور كردي؟ یه بار داشتم روغن ماشینمو عوض میکردم..موقعی که روغن قبلی تخلیه شد یادم رفت که پیچ کارتلو ببندم..
بعد روغنو جدیدو ریختمو..4لیتر روغن ادینول به چیز رفت :gigglesmile:

بيشترين سرعتي كه با ار6 و ار1 رفتي؟ با r1 سرعت 270تا رو رفتم... با r6 هم 240تا

نظرت در مورد افرادي كه نام مي برم چيه(توي يك يا دو كلمه)

ميلاد آروم-ساده

جانسون خنگ-کار راه انداز

امير سي دي آي غد

شايسته یکی بود یکی نبود

كامارو پایه

كنجي ---

خودم با معرفت

soleymani
03-06-1393, 12:09 بعد از ظهر
ممنون
-------------
1- توي فكر معرفي سايت به رسانه و صدا و سيما و حضور در ويدئو كليپ ها و برنامه ها هستي و برنامه اي هست؟
2- سر كار بهت گير نمي دن همش توي اينترنت و سايتي
3- چرا همه مديران سايت علاقه شديد به فشم دارن؟
4- اگه خانمت بگه نبايد موتور داشته باشي و بفروشي چي كار مي كني؟
5- به عكس و عكاسي علاقه داري و فعاليتي داشتي؟

hosinmaster
03-06-1393, 12:20 بعد از ظهر
سلام سلام داش گلم..

داغه یا نه؟ نه چندان.. داغش کنید :gigglesmile:

آفرود چقد تاحالا تجربه داشتی؟ آره..2سال پیش به مدت 3ماه یه crf250 مدل 2008داشتم که 2با باهاش رفتم سوهانک..بعدم فروختمش به مهدی ثابتی فر که تو آسیا مقام گرفت..
با روان هم 1بار سوهانک و 4..5بار هم پیست سرخه حصار رفتم..

از ریس چی دیدی که علاقه مند شدی بهش؟ صدا..استایل..ظاهر ..و ابهتشو دوست دارم..شتاب و تاپ اسپیدم که عاشقشم..دور دور کردن تو اتوبانها و رفتن پیست..

از سرعت بیشتر میترسی یا پرش؟ از هیچکدوم..ولی جفتش هیجان زدم میکنه..خصوصا" سرعت

فعلا اینارو بگو گفتم

hosinmaster
03-06-1393, 12:57 بعد از ظهر
ممنون
-------------
1- توي فكر معرفي سايت به رسانه و صدا و سيما و حضور در ويدئو كليپ ها و برنامه ها هستي و برنامه اي هست؟..میخوام یه چندتا کلیپ تو سایتای مختلف بزارم واسه تبلیغات سایت
و اینکه یه عکس هم بگیریم که با موتور آرم 90رو درست کنیم و بفرستیم برنامه 90... به اسم بچه های پرشین موتور...
و اما بزرگترین برنامه ای که در حال پیگیریشم ثبت کردن پرشین موتور به عنوان باشگاه هستش که چندین مزیت داره که تو قسمت اخبار خواهم گفت..
2- سر كار بهت گير نمي دن همش توي اينترنت و سايت؟ .. نه یه سیستم جدا گذاشتم رو میزم که فقط برای پرشینه
3- چرا همه مديران سايت علاقه شديد به فشم دارن؟ چون هم مسیرش خوبه..هم اینکه از 2سال پیش تو فشم با دوتا رشتوران آشنا شدیم که اونجاها راحتیم..
4- اگه خانمت بگه نبايد موتور داشته باشي و بفروشي چي كار مي كني؟.. همچین حرفی زده نخواهد شد..چون هر ** منو بخواد حتما" از اینکه عاشق موتور هستم هم خبر داره..
5- به عكس و عكاسي علاقه داري و فعاليتي داشتي؟ .. نه زیاد..البته دوست دارم از همه خاطراتم عکس داشته باشم..ولی اینکه علاقه به عکاسی داشته باشم..خیر..

soleymani
03-06-1393, 01:40 بعد از ظهر
داخل تهران بيشتر دوست داري موتور سوار شي ماشين؟
چند ساله درگير كار كردن هستي و شاغل؟
دوست داري ادامه تحصيل بدي ؟
تا حالا خواستگاري رفتي؟
با موتور سنگين مامور دنبالت افتاده داستان چي بوده؟
از محصولات كاواساكي فقط نينجا 250 داشتي؟

hosinmaster
03-06-1393, 02:32 بعد از ظهر
داخل تهران بيشتر دوست داري موتور سوار شي ماشين؟ خوب مسلما" موتور..تو این ترافیک تهران موتور یه نعمته..
چند ساله درگير كار كردن هستي و شاغل? من تقریبا" از بعد از دیپلم یعنی 18 سالگی کار میکردم..خدمات کامپیوتری داشت..موبایل فروشی داشتم..پروتئینی داشتم..سوپر مارکت داشتم..
الانم 5سال هستش که اینجایی که در حال حاظر هستم کار میکنم..
دوست داري ادامه تحصيل بدي ؟ .. دوست داشتم..ولی بعد قیدشو زدم..چون واقعا" فرقی به حالم نمیکرد..
تا حالا خواستگاري رفتي؟ .. نه بابا..ولی یکی دو باری اومدن :happy4:

با موتور سنگين مامور دنبالت افتاده داستان چي بوده؟ زیاد..تا دلت بخواد..یه بار تو اتوبان باقری..یه بار تو خیابون خودمون که تقصیر علی جانسون بود..چند بار تو همت...
آخرین بارم با میلاد ساعت 12 شب بود یارو از باقری افتاد دنبالمون با ماشین..که سوسکش کردیم :gigglesmile:
ولی یه دفعه که از همه خطرناک تر بود..مربوط به روز ارتش بود(2.3ماه پیش)جمعه صبح داشتم از کرج میومدم..اون روز ارتش تو مصلا مانور داشت..تو راه تو اتوبان افسریه مامور افتاد دنبالم..
یهو دیدم 3تا cb1300 هم باشون هست... یکیشون افتاد دنبالم که خیلیم گیر بود..خلاصه دهنم سرویس شد ولی خوب بم نرسید...:biggrin:
از محصولات كاواساكي فقط نينجا 250 داشتي؟
آره داش..

براوو سوار
03-06-1393, 03:00 بعد از ظهر
سلام وقتی کوچیک بودی دوست داشتی شغلت چی باشه? راستی نظرت درباره من چیه?

hosinmaster
03-06-1393, 05:45 بعد از ظهر
سلام وقتی کوچیک بودی دوست داشتی شغلت چی باشه? اول که خیلی بچه بودم دوست داشتم خلبان بشم..یکم که بزرگتر شدم به دکتری هم رازی شدم...یکم دیگه که بزرگتر شدم به

مهندسی هم رازی شدم..یکم دیگه که بزرگتر شدم فهمیدم که هیچکدوم اینا واسه آدم نون و آب نمیشه و کاشکی بازاری میشدم:4chsmu1:

راستی نظرت درباره من چیه? ​راستش شناخت زیادی ازت ندارم...ولی من همه پرشین موتوریارو دوست دارم..

Milad
04-06-1393, 09:44 قبل از ظهر
موتور سنگین بعدیت چیه؟؟

چرا بعضی اوقات زود قاطی میکنی؟

نظرت ذر مورذه بندیت 250 سرمه ایی چیه؟؟:25r30wi:

hosinmaster
04-06-1393, 09:51 قبل از ظهر
موتور سنگین بعدیت چیه؟ آپریلیا مشکی قرمزی که تو کویر هستش.. APRILIA FACTORI شایدم ZX10 که تو کویر هستش..هنوز توش موندم

چرا بعضی اوقات زود قاطی میکنی؟ گفتم که یکی از ایرادای اخلاقیم اینه یکم زود عصبانی میشم..ولی سعی میکنم اصلاح کنم خودمو :acigar:

نظرت ذر مورذه بندیت 250 سرمه ایی چیه؟؟:25r30wi: بندیت 250 سرمه ای VZ مدل 99..بی رنگ..همه چی فابریک..سند فرمان امام..
موتور خیلی خوبی بود..حیف شد دیگه.. (2ماه پیش دزدیدنش) بهش فکر نکنیم بهتره داش..:icon_pf _99_:

Hesam Kabiri
04-06-1393, 10:09 قبل از ظهر
بچگی چجوری بودی ؟ شیطون یا مظلوم ؟!

بهترین دورانه زندگیت چه موقعی بود ؟

اهله رفیق بازی هستی یا خانواده ؟

سیگار چی میکشی ؟

نظرت در مورد سیگاره مارلبارو و دانهیل چیه ؟

دماغتو عمل کردی؟ :gigglesmile:

ته ریش یا سه تیغ ؟

نظر خانوادت در مورد موتور چیه ؟

همین

Gladiator
07-06-1393, 02:26 بعد از ظهر
قرمزته یا آبیته؟
بزرگترین آرزوت چیه؟
دریا یا جنگل؟

MeysamElisha
07-06-1393, 04:20 بعد از ظهر
سلام
تابحال همدان اومدی؟
آیا با این حرفم موافقی: آقای صدا: ابی و موتوره صدا: سوزوکی. ؟
تا حالا شده دلِ شخصی رو بشکنی یا دلشُ بدست بیاری؟ اون کی بوده؟
تا حالا باهاش دریا رفتی؟ (برداشت آزاد)
دوتا عکس از خودت بذار که توی یکیش کامل صورتت مشخص باشه.
حرف آخر: تا آخر زندگی سر حَرفات بمون...

erfan.557
07-06-1393, 04:41 بعد از ظهر
اصولا ادمارو زیاد میپیچونی یا واسط کار پیش میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟:khak:

CHELSEA
07-06-1393, 06:17 بعد از ظهر
سوزوکی هایابوسا رو ترجیح میدی یا کاوازاکی zx14؟البته مدل 2014 منظورمه ها
بیشترین سرعتی که تجربه کردی با کدوم موتور بوده و چندتا رفتی؟
از کدوم موتور متنفری؟؟؟:interview:

sia125
07-06-1393, 11:38 بعد از ظهر
سلام خدمت رفتی؟اگه رفتی کجا؟بچه کجای اهواز بودی؟کاظم جیجو رو میشناسی؟چندسال سابقه بسیج داری؟از چه موتوری بدت میاد؟گوشیت چیه؟ همینا دیگه

Amir R1
08-06-1393, 02:57 قبل از ظهر
درود ....
اگه ی روزی با cb400 ی یه پسر 15-16-17 ساله بیاد جلوت اسم و مدل موتورتو دقیق بهت بگه چه حسی بهت دس میده؟
اگه بخواد با موتورت دور بزنه چی؟
از این دغ تر نمیشه:25:
3-این سوال اگه مورد داره پاکش کنید:میشه بگی سایتو چند خریدی؟

hosinmaster
08-06-1393, 10:37 قبل از ظهر
بچگی چجوری بودی ؟ شیطون یا مظلوم ؟! اینجوری !! .. تا دلت بخواد شیطون..خاطرات بچگی من خیلی خنده داره :happy4:

بهترین دورانه زندگیت چه موقعی بود ؟ دوران مدرسه..و دوران سربازی..مخصوصا" واسه مدرسه خیلی دلم تنگ میشه :grouphug:

اهله رفیق بازی هستی یا خانواده ؟ هر دو...ولی در حال حاظر که مجردم با دوستان بودن بیشتر ترجیح میدم

سیگار چی میکشی ؟ اسی مشکی :acigar:

نظرت در مورد سیگاره مارلبارو و دانهیل چیه ؟ با هیچ کدوم حال نمیکنم..چند سال پیش دانهیلو دوست داشتم ولی الان خیر

دماغتو عمل کردی؟ :gigglesmile: نه داش..مرده و دماغ فابریکیش :khak:

ته ریش یا سه تیغ ؟ فقط ته ریش..با 3تیغ خیلی وقته خداحافظی کردم..به قول خانوما ته ریش از تو .. ساپورت از من :2i8d4ao:

نظر خانوادت در مورد موتور چیه ؟ نزدیکترین و بزرگترین یار زندگیم :18:

همین اینم حرفیه !!!

hosinmaster
08-06-1393, 10:41 قبل از ظهر
قرمزته یا آبیته؟ .. با تعصب خیلی زیاد فقط قرمزو عشقه :flower4:

بزرگترین آرزوت چیه؟ من همه آرزوهام به موتورو ماشین ختم میشه....دلم یه z1000 2014 میخواد با یه پورشه 4s :29dz8zk:

دریا یا جنگل؟ جنگلو واقعا" با تمام وجود دوست دارم

hosinmaster
08-06-1393, 10:47 قبل از ظهر
سلام .. دورد بر شما
تابحال همدان اومدی؟... به دلایلی تا 2سال پیش همدان زیاد میومدم..گنجنامه رو هم خیلی دوست دارم.
آیا با این حرفم موافقی: آقای صدا: ابی و موتوره صدا: سوزوکی. ؟ :297: با اولیش آره ولی دومیش خیر..
تا حالا شده دلِ شخصی رو بشکنی یا دلشُ بدست بیاری؟ اون کی بوده ...بله..آخه این دوتا که گفتی کاملا" متفات هستن..
ولی بازم آره خیلی پیش اومده..دوستام..پسر..دختر..خوا نوادم..و........
تا حالا باهاش دریا رفتی؟ (برداشت آزاد) ... بله خیلی:[Only registered and activated users can see links]

دوتا عکس از خودت بذار که توی یکیش کامل صورتت مشخص باشه... میزارم..عکس دارم تو تاپیک موتورهای اعضا..ولی بازم چشم.
انتهای تاپیک میزارم..
حرف آخر: تا آخر زندگی سر حَرفات بمون .. این نصیحت بود؟؟ اگه آره..خمیشه سعی میکنم رو حرفم بمونم..

.........نفر بعدی

hosinmaster
08-06-1393, 10:49 قبل از ظهر
اصولا ادمارو زیاد میپیچونی یا واسط کار پیش میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟:khak:

........تا حالا پیش نیومده این کارو کنم..!!!! ولی خوب ممکنه یه وقتایی هم آدم به کسی قولی بده..ولی خوب به علت مشغله یا یادش بره یا وقت نکنه..

hosinmaster
08-06-1393, 10:52 قبل از ظهر
سوزوکی هایابوسا رو ترجیح میدی یا کاوازاکی zx14؟البته مدل 2014 منظورمه ها...بدون شک zx14 رو ترجیح میدم..اتفاقا" 2014رو که دیگه بیشتر

بیشترین سرعتی که تجربه کردی با کدوم موتور بوده و چندتا رفتی؟...حدودا" 270تا رفتم..با یاماها r1
از کدوم موتور متنفری؟؟؟:interview: ...... متنفر نمیشه گفت..ولی اگه بگم با کدوما حال نمیکنم..از موتورایی که تو ایران در دسترس ماها هستش
با هیوسانگ اصلا" حال نمیکنم...و تو سنگینا هم cbr رو اصلا" دوست ندارم..کلا" با برند هندا مشکل دارم..

​...........بعدی

hosinmaster
08-06-1393, 11:00 قبل از ظهر
سلام ......... سلام رفیق
خدمت رفتی؟......بله...سال 85 تموم کردم خدمتو
اگه رفتی کجا؟.آمزشی گیلان غرب بودم..خدمت هم موزیک تشریفات سپاه..محل خدمتم هم تو اتوبان نیایش بود..
بچه کجای اهواز بودی؟...گلستان..خیابون فروردین...البته من 1 ساله بودم که اونجا بودیم و بعدش که........
کاظم جیجو رو میشناسی؟ ..نه داش
چندسال سابقه بسیج داری...الان خیلی وقته زیاد دور ور بسیج نیستم..ولی خوب قبلا" بسیج فعال داشتم..کارتشم دارم..ولی به هیچ کاریم نیومد..
از چه موتوری بدت میاد؟ ....... از هیچ موتوری بدم نمیاد...تو پست قبلی توضیح دادم..
گوشیت چیه؟ من زیاد تو قید و بند گوشی نیستم...الان سونی اریکسون آینو دستمه..
همینا دیگه ​...بله..

ali_r
08-06-1393, 01:53 بعد از ظهر
به به ببین کی نشسته روی زین
الان حسابی زین رو آتیش بزنم که حالت جا بیاد:crazy:

هر کدوم تکراری بود جواب نده چون سوالای دوستان رو ندیدم

1-اگه از دختری خوشت بیاد اولین کاری که انجام میدی برای جذب کردنش چیه؟
2-حاضری عشقت رو فدای خانوادت کنی؟
3-دختری که دوسش داریو ترجیح میدی یا پول و وعده های خانوادتو؟
4-بزرگترين درسي كه در زندگيت گرفتي چي بوده؟
5-فصل مورد علاقه؟ غذای مورد علاقه؟ حیوان مورد علاقه؟ رنگ مورد علاقه؟ درس مورد علاقه؟
6- کی ازدواج میکنی؟؟؟
7-بیشتر لباسات چه رنگیه؟
8-بنظرت ۱۳ عدد نحسیه؟
9-سیبیل تا بحال گذاشتی؟؟
10-دوست داری عاشق شی و ازدواج کنی یا ازدواج کنی وعاشق شی؟(منظور همسر ایندته)
11-دوست داری خودتو فدای جامعه و مردم كنی؟
12-خدا یعنی؟
13-چهار تا صفت که همه تو رو با اون صفت ها می شناسن؟
14-یه توضیح کوتاه در مورد خودت؟

اولین کلمه و یا جمله ای که در رابطه با این کلمات یا اشخاص به ذهنت میرسه رو بنویس:

پرشین موتور:

موتور کراس:

جمعه:

امام زمان:

ارنولد شوارتزنگر:

دموکراسی:

سکوت:

قاب عکس:

فیلترینگ:

دزدی:

علي شريعتي :

دروغ:

صداقت:

تظاهر:

ایران:

پول:

چراغ جادو:

الکل:

پرویز پرستویی:

سیریش:

دکتر چمران:

الپاچینو:

جک نیکلسون:

کوروش هخامنش:

hosinmaster
08-06-1393, 03:11 بعد از ظهر
درود ... ...درود
اگه ی روزی با cb400 ی یه پسر 15-16-17 ساله بیاد جلوت اسم و مدل موتورتو دقیق بهت بگه چه حسی بهت دس میده؟ ....یعنی چی؟!! چه حسی باید بهم دست بده؟!! در کل متوجه
منظور نشدم!!!!!!!!!!!!!
اگه بخواد با موتورت دور بزنه چی؟ من موتور به هیچکس نمیدم..
از این دغ تر نمیشه:25:..........آره واقعا"..سوختم :retarded:

3-این سوال اگه مورد داره پاکش کنید:میشه بگی سایتو چند خریدی؟..... خیر..این سوالو جواب نمیدم..

​..........بعدی

hosinmaster
08-06-1393, 05:19 بعد از ظهر
به به ببین کی نشسته روی زین ..حسین مستر گل گلاب
الان حسابی زین رو آتیش بزنم که حالت جا بیاد:crazy: ...بزن بزن اتفاقا" خیلیم سرده

هر کدوم تکراری بود جواب نده چون سوالای دوستان رو ندیدم ..... باشه عزیزم

1-اگه از دختری خوشت بیاد اولین کاری که انجام میدی برای جذب کردنش چیه؟ چشمک
2-حاضری عشقت رو فدای خانوادت کنی؟ هرگز
3-دختری که دوسش داریو ترجیح میدی یا پول و وعده های خانوادتو؟ عشقو با هیچی عوض نمیکنم..اگه غیر این باشه که عشق نیست
4-بزرگترين درسي كه در زندگيت گرفتي چي بوده؟ اعتماد بیجا به کسی نکنم
5-فصل مورد علاقه؟ بهار-پاییز
غذای مورد علاقه؟زرشک پلو با مرغ-قیمه بادمجون
حیوان مورد علاقه؟ خروس-سگ
رنگ مورد علاقه؟ قهوه ای..آبی - سبز
درس مورد علاقه؟ تاریخ
6- کی ازدواج میکنی؟؟؟ بعد از 40 سالگی
7-بیشتر لباسات چه رنگیه؟ قهوه ای - آبی - سبز
8-بنظرت ۱۳ عدد نحسیه؟ تا حالا واسه من نه نحسی داشته نه خوش یمنی
9-سیبیل تا بحال گذاشتی؟؟ اصلا"-بعضی مواقع که میخوام اصلاح کنم ..سیبیل میزارم که تست کنم..هر بار هم بیشتر به این نتیجه
میرسم که سیبیل بم نمیاد
10-دوست داری عاشق شی و ازدواج کنی یا ازدواج کنی وعاشق شی؟(منظور همسر ایندته) اول عشق - بعد ازدواج
11-دوست داری خودتو فدای جامعه و مردم كنی؟ فدا نه-ولی دوست دارم به مردم خدمت کنم
12-خدا یعنی؟ اولین و آخرین امید
13-چهار تا صفت که همه تو رو با اون صفت ها می شناسن؟ شوخ طبع-مصمم-با نظم-رفیق باز
14-یه توضیح کوتاه در مورد خودت؟ آدم خوبیم

اولین کلمه و یا جمله ای که در رابطه با این کلمات یا اشخاص به ذهنت میرسه رو بنویس:

پرشین موتور: دفترچه منوال موتور سیکلت

موتور کراس: گل بازی

جمعه: دلگیر

امام زمان: قسم راست

ارنولد شوارتزنگر: با اراده

دموکراسی: شعار

سکوت: علامت رضا

قاب عکس: قفس خاطره ها

فیلترینگ: الک

دزدی: علی بابا

علي شريعتي : یک جمله با معنای یک کتاب

دروغ: همه میگن

صداقت: کم یاب

تظاهر: همه گیر

ایران: مهد دلیران

پول: زندگی

چراغ جادو: رویای کودکی

الکل: خدا پدر زکریارو بیامرزه

پرویز پرستویی: مارمولک

سیریش: بعضیا

دکتر چمران: چ (فیلم چ)

الپاچینو: استاد فیلمای روانی

جک نیکلسون:

کوروش هخامنش: تمدن در دنیای جهل

​.....بعدی

ali_r
08-06-1393, 05:45 بعد از ظهر
بعدی هم خودمم:retarded:
دارم صندلی رو آتیش میزنم آتیش گرفتی بگو.:icon_pf (3):
اینا رو بگو:icon_pf (94):

دوس داری بین اعضا سر به تن کی نباشه؟

چپ دستی یا راس دست؟

اگه به یکی پیشنهاد دوستی بدیو ردش کنه عکس العملت چیه؟

شخصیته منو تو یه پاراگراف شرح بده

حاضری بخاطر عشقت با مادرش زندگی کنی؟(یه مادر شوهر بدجنس)

عشق دخترا به چیشونه؟

مسخره ترین خبری که تا حالا شنیدی چی بوده؟

زندگی تا کی؟

بدترین روز زندگیت؟ بهترین روز زندگیت؟

عاشق یعنی؟

سه تا "چــــرا" که توی زندگيت وجود داره و هنوز جوابي براشون پيدا نكردي؟

براي تغيير افكار مردم چه راهي پيشنهاد ميدي؟

یک جمله زیبا بگو!

یک عکس که خیلی بهش علاقمندی رو اینجا بذار؟

بزرگترین شانسی که تو زندگیت آوردی چی بوده!

بزرگ ترین بد شانسی چه طور!؟

خوشبختی رو توی چی میبینی!

توی زندگیت خواستی به چی برسی!؟

آدم هنر مندی هستی!؟ چه هنر هایی داری!؟

به dance علاقه مندی!؟ چه سبک و چرا!؟

- نظرت در مورد این جمله از "آنتونی رابینز" چیه؟ بهش اعتقاد داری؟
"برای آنكس كه ایمان دارد غیر ممكن وجود ندارد"

گذشت یا انتقام؟ با این جمله موافقی که "لذتی که در گذشت هست در انتقام نیست"؟

اگه در آینده صاحب فرزند بشی سعی میکنی چه اصول اخلاقی رو بیش از هر چیز بهش آموزش بدی؟

شب ساعت چند ميخوابي ؟

از قیافت راضی هستی؟

بگو ببینم روزه گرفتی یا نه؟

آيا با اين جمله كه " قضاوت كار انسانِ فاني نيست " موافق هستيد ؟ در صورت موفق بودن يا نبودن تشريح كنيد دلائلتون رو ؟

وزنت چند كيلو هست ؟

قد؟

رنگ چشم؟

نظرت در مورد سیگار و استعمال دخانیات چیه؟

اگه تشنت باشه و یك لیوان آب داشته باشی كنارت هم یكی دیگه باشه بیشتر از تو تشنش باشه. آب رو خودت میخوری یا به اون میدی؟

آیا تو مصرف برق آب و... صرفه جویی میكنی؟ مثلا خیلی خوابت میاد ولی شیر آب یك كمی چیكه میكنه و حالشو نداری بری ببندیش. آیا بلند میشی كه بری ببندیش؟

تو مدرسه اسم هایی که بقیه روت گذاشته بودن چیا بوده؟ همه رو بگو

بزرگترین سوتی عمرت رو بگو !

Alireza.BMW
08-06-1393, 07:20 بعد از ظهر
همه سوالاتشونو پرسیدن خببببببب مننننننننن.....
اول از همه سلام حسین جان:
خوبی سلامتی؟؟؟ ایشالاه همیشه خوشو خوشحال به فعالیت هات ادامه بدیو به ملت کمک کنی در مورد موتور و موتور سواری
.
یه چند تا سوال دارم
1_ دوس داشتی تک فرزند باشی؟؟؟
2_ ازدواج که کردی دوس داری چند تا بچه داشته باشی؟؟؟ و دوس داری اولی دختر باشه یا پسر؟؟؟؟ به ترتیب نام ببر مثلا اگه 3 تا میخای بگو اولی چی دومی چی و سومی چی؟؟؟ و اختلاف سن بچه هات میخای چند سال باشه؟؟؟
3_اسم بچه هاتو پسر و دختر دوس داری چی بزاری؟؟؟؟
4_یه سوال که دوس داشتی جواب نده اینه که دوس داری همسرت چند سال ازت کوچیکتر باشه؟؟؟
5_ آیا از اسمی که روت گذاشته شده راضی هستی یعنی میپسندی یا دوست داری یه چی دیگه باشه اگه آره چه اسمی؟؟؟
فعلا همینا رو بگو داداش ببینم چیز میز دیگه یادم میاد:icon_pf (94):

ali.motahari
08-06-1393, 11:07 بعد از ظهر
سلام
حسین جان شما چرا به مشکل من توجه نمیکنی؟(نمیتونم پ خ بفرستم به مدیران)
چجوری میگی قرمزته و رنگ آبی رو دوس داری؟

hosinmaster
12-06-1393, 09:10 قبل از ظهر
بعدی هم خودمم:retarded: ....خودتو عشقه
دارم صندلی رو آتیش میزنم آتیش گرفتی بگو.:icon_pf (3):فعلا" که خبری نیست!!! گرم شده ولی ملایمه.
اینا رو بگو:icon_pf (94):

دوس داری بین اعضا سر به تن کی نباشه؟ ..... Ali_r :crazy:

چپ دستی یا راس دست? ... داش من راستم :29dz8zk:

اگه به یکی پیشنهاد دوستی بدیو ردش کنه عکس العملت چیه؟.....اینقدر میرم تا تو غروب محو بشم..

شخصیته منو تو یه پاراگراف شرح بده؟....مغرور-حساس-فعال-خوش اراده--مطمئنم هر جا که باشی سریع خودتو میکشی بالا

حاضری بخاطر عشقت با مادرش زندگی کنی؟(یه مادر شوهر بدجنس) .... آره..مادر زنا دامادو دوست دارن..:11:

عشق دخترا به چیشونه؟ .... به همه چیشون..بستگی داره شما با چیش حال کنی

مسخره ترین خبری که تا حالا شنیدی چی بوده؟...آزاد شدن موتور سنگین!!!

زندگی تا کی؟.......تا وقتی که سر پا باشمو کارامو خودم انجام بدم..

بدترین روز زندگیت؟ بهترین روز زندگیت؟...روز شنبه که موتور عزیزمو دزدین...خیلی وقته روز خوب نداشتم..ولی روزی که نینجامو خریدم خیلی خوشحال بودم.

عاشق یعنی؟...یعنی تو هر شرایطی تو هر کاری سلامتی عشقت واست مهم باشه..

سه تا "چــــرا" که توی زندگيت وجود داره و هنوز جوابي براشون پيدا نكردي؟..چرا اینقدر بد شانسم!!چرا وقتی بد میارم..هی ادامه داره!!چرا هیج وقت
خوش شانسی نمیارم!!!

براي تغيير افكار مردم چه راهي پيشنهاد ميدي؟...فرهنگ سازی از طریق تبلیغات و طرحهای تشویقی

یک جمله زیبا بگو! رفیق من سنگ صبور غمهام..........قهر نکن با من که خیلی تنهام.

یک عکس که خیلی بهش علاقمندی رو اینجا بذار؟ انتهای تاپیک میزارم چشم.

بزرگترین شانسی که تو زندگیت آوردی چی بوده! از شانس خوب چیزی ندارم که بگم

بزرگ ترین بد شانسی چه طور!؟ دزدیده شدم 2تا موتور تو کمتر از 3ماه...که همه دارو ندارم بودن..

خوشبختی رو توی چی میبینی! رسیدن به آرزوهام مهم نیست..دور نشدن از اینی که هستم خیلی مهمتره

توی زندگیت خواستی به چی برسی!؟ آرامش..دلم میخواد آرامشو به همه بدم..

آدم هنر مندی هستی!؟ چه هنر هایی داری!؟ نه خیلی اهل هنر نیستم..

به dance علاقه مندی!؟ چه سبک و چرا!؟ کم و بیش..رقص ایرانی خودمون

- نظرت در مورد این جمله از "آنتونی رابینز" چیه؟ بهش اعتقاد داری؟ 100در 100
"برای آنكس كه ایمان دارد غیر ممكن وجود ندارد" تلاشتو بکن..اگر هم بهش نرسیدی حداقل تلاشتو کردی

گذشت یا انتقام؟ با این جمله موافقی که "لذتی که در گذشت هست در انتقام نیست"؟ بازم 100درصد..انتقام تموم میشه میره..گذشته که تو ذهن
خود آدم و اطرافیانش حک میشه

اگه در آینده صاحب فرزند بشی سعی میکنی چه اصول اخلاقی رو بیش از هر چیز بهش آموزش بدی؟ دروغ نگه..خیرش به همه برسه..

شب ساعت چند ميخوابي ؟ معمولا" 11

از قیافت راضی هستی؟ ..از خود راضی نیستم..اصلا"..ولی از اینی که هستم هم بدم نمیاد..رازیم

بگو ببینم روزه گرفتی یا نه؟ ...خیلی وقته نه..میدونم که کارم درست نیست..ولی نمیدونم چرا بازم روش پافشاری میکنم..

آيا با اين جمله كه " قضاوت كار انسانِ فاني نيست " موافق هستيد ؟ در صورت موفق بودن يا نبودن تشريح كنيد دلائلتون رو ؟..هست چرا نیست..؟!
ما تا موقعی که تو این دنیا هستیم توسط همین آدما قضاوت میشیم..وقتیم نباشیم توسط تاریخ.. اصلا" با این جمله موافق نیستم

وزنت چند كيلو هست ؟ حدودا" 83..یه مقدار بیشتر..شاید 85

قد؟ 1/80

رنگ چشم؟ مشکی

نظرت در مورد سیگار و استعمال دخانیات چیه؟خوب نیست..خودمم سیگاریم ..حسشو دوست دارم..ولی خودشو نه!!

اگه تشنت باشه و یك لیوان آب داشته باشی كنارت هم یكی دیگه باشه بیشتر از تو تشنش باشه. آب رو خودت میخوری یا به اون میدی؟
..تقسیم میکنم..که هر دومون تشنگیمون رفع بشه..اگه اون تشنه تر باشه به اون بیشتر میدم..ولی خودمم میخورم

آیا تو مصرف برق آب و... صرفه جویی میكنی؟ مثلا خیلی خوابت میاد ولی شیر آب یك كمی چیكه میكنه و حالشو نداری بری ببندیش. آیا بلند میشی كه بری ببندیش؟ب
معمولا" آره..ولی یه وقتایی حسش نیست..ولی خوب در کل اهل صرفه جوئیم..

تو مدرسه اسم هایی که بقیه روت گذاشته بودن چیا بوده؟ همه رو بگو ... والا من خودم چون تو این موارد پیشتازم..معمولا" کسی بام سرشاخ
نمیشد..الانم تو همین مایه ها:gigglesmile: دوستان در جریانن

بزرگترین سوتی عمرت رو بگو یه بار اس ام اس اشتباه فرستادم واسه یکی...اس ام اس عاشقانه بود واسه خر کردنه یه دختره جدید..
اشتباهی فرستادم واسه اون یکی ... بد بختی توش اسم طرف هم برده بودمو نمیتونستم زیرش بزنم..خدا واسه هیچیکس نیاره
خداییش دهنم ....شد ..

​بد نبود..خوشم اومد

hosinmaster
12-06-1393, 09:17 قبل از ظهر
همه سوالاتشونو پرسیدن خببببببب مننننننننن..... منظور همون منم بود دیگه؟!!:297:
اول از همه سلام حسین جان: سلام علیک
خوبی سلامتی؟؟؟..شکر خدا
ایشالاه همیشه خوشو خوشحال به فعالیت هات ادامه بدیو به ملت کمک کنی در مورد موتور و موتور سواری ..لطف داری داش..کاری از دستم بر بیاد در خدمتم..
.
یه چند تا سوال دارم
1_ دوس داشتی تک فرزند باشی؟؟؟..نه..تنهایی خوب نیست..البته یه محاسنیم داره که وقتی بزرگ میشی بیشتر خودشو نشون میده..
2_ ازدواج که کردی دوس داری چند تا بچه داشته باشی؟؟؟4تا..3تا پسر..یه دختر
و دوس داری اولی دختر باشه یا پسر؟؟؟؟ پسر
به ترتیب نام ببر مثلا اگه 3 تا میخای بگو اولی چی دومی چی و سومی چی؟؟؟ 3تا پسر پشت هم..آخری دختر..
و اختلاف سن بچه هات میخای چند سال باشه؟؟...3سال.
3_اسم بچه هاتو پسر و دختر دوس داری چی بزاری؟؟؟؟ راستش بش فکر نکردم..
4_یه سوال که دوس داشتی جواب نده اینه که دوس داری همسرت چند سال ازت کوچیکتر باشه؟؟؟ زیاد مهم نیست..ولی بدم نمیاد 2تا 5 سال ازم کوچیکتر باشه
5_ آیا از اسمی که روت گذاشته شده راضی هستی یعنی میپسندی یا دوست داری یه چی دیگه باشه اگه آره چه اسمی؟؟؟ 100درصد راضیم..
فعلا همینا رو بگو داداش ببینم چیز میز دیگه یادم میاد:icon_pf (94): بیا پیش خودمون..مطمئنا" یه چیزایی یادت میاد :25r30wi:
...........
اگه شوخی کردیم ناراحت نشو داش..فقط شوخی بود

hosinmaster
12-06-1393, 09:21 قبل از ظهر
سلام ...سلام
حسین جان شما چرا به مشکل من توجه نمیکنی؟(نمیتونم پ خ بفرستم به مدیران)....جدا"؟! مشکل فنی نیست..از ابهت مدیرانه که این مشکلا پیش میاد.. :crazy:(درستش میکنم)
چجوری میگی قرمزته و رنگ آبی رو دوس داری؟ ...قرمز رنگ تیم مورد علاقمه...من پرسپولیسو دوست دارم..هر رنگی که باشه..
ولی تو رنگا آبی رو هم دوست دارم..

sorush
12-06-1393, 09:34 قبل از ظهر
سلام
1- نظرت راجب دین اسلام چیه؟؟
2- درمورد ایران باستان چی میدونی؟؟
3-کوروش کبیر؟داریوش؟؟سلسه اشکانیان علم در دوره ایران باستان؟
4-مردمان ایران زمین در دوره هخامنشیان از نظر اخلاق؟
5-اسلام در میان مردم ایران؟
6-زرتشت؟
7-چرا مردم ایران توی این دوره دروغ میگن؟
8-هدف از خلقت انسان؟؟
این سوالا جواب بدی بقیه هم هست

02109002
12-06-1393, 09:43 قبل از ظهر
درود ...

ای وای بر او ...

دو روز قبل وقتت تموم شد حسین جان ، پارتی بازی هم نداریم

قفل شد

hosinmaster
12-06-1393, 10:04 قبل از ظهر
سلا ...سلام داش.
1- نظرت راجب دین اسلام چیه؟؟ ...اسلام چه زوری چه از روی خواست خودمون..دین ماست..پس باید دوسش داشته باشیم.ضمن اینکه اسلام واقعی
هیچ منافاتی با فرهنگ ایران باستان نداره..پوشش از زمان کورش هم تو فرهنگ ماها بوده..و اون کتیبه کوروش با این چیزی که اسلام میگه کاملا" برابری میکنه..
2- درمورد ایران باستان چی میدونی؟؟عاشق تاریخم..اطلاعاتم ضعیف نیست..ولی جسته و گریخته هستش..در مورد یه پادشاه خیلی میدونم در مورد یه پادشاه هیچی!!(این مثال بودا)
3-کوروش کبیر؟داریوش؟؟سلسه اشکانیان علم در دوره ایران باستان؟ کوروش و داریوش بنیان گذار فرهنگو تمدنی بودن که اسلام بعد از چندین 1000سال واسه ما آورده...
به نظر من اعراب جاهل خیلی به اسلام احتیاج داشتن تا آدم بشن..ولی ایرانیا از همه دنیا چندین سال جلوتر بودن..دقیقا" مثل اختلاف غرب و شرق حال حاظر
3یا 4 سال پیش که شهر سوخته رو کاملا" ارزیابی کردن همتون دیدید که چیا پیدا شد؟؟ اسکلت یه زن که ماله هزاران سال پیش بود و چشم مصنوعی داست!!
و یه اسکلت دیگه که نشون میداد روش عمل جراحیه سر انجام شده..روی جمجمه سرش آثار شکافتن و بخیه کردن وجود داشت..
واقعا" یکم بهش فکر کنید..تو اون زمان خیلی حرف بوده...عربا دختراشونو زنده به گور میکردن..تو ایران جراحیه مغز انجام میدادن!!!!
ولی الان چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!1
4-مردمان ایران زمین در دوره هخامنشیان از نظر اخلاق؟ وقتی به نقاشیهای روی دیوارهای تخت جمشید نیگاه میکنی وافعا" برات یه چیزهایی عجیبه!!!
میدونید که اون نقاشیا اندازه یه کتاب حرف برای گفتن دارن.. یه قسمتیش که خیلی برام جالب بود اونجایی هستش که تصویر حضور قم های مختلف هستش که از طرف هر قم بزرگانشون
با هدایایی که مربوط به اون سرزمین بوده میان جلوی پادشاه و هدیه هاشونو میدن...نشون دهنده قمها واسه باستان شناسا هم اون هدیه هاییه که میدن..مثلا" شراب از سمت
ارامنه هستش..اسب از خوزستان..و.. خیلی تشریفاتشون برام جالب بود..واقعا" این فرهنگ تو اون زمان قابل هضم نیست..
تو اروپا هزاران سال بعد از این هم رومیا آدم میخوردن..زمان کوروش و داریوش رومیا سپاه ایرانو شکست ناپذیر میدونستن..بعد از چندین سال اسکندر موفق به شکست ایران شد
و تاریخ ایرانو به آتیش کشید
5-اسلام در میان مردم ایران؟ ابتدای سوالها گفتم...اسلام با فرهنگ ما منافات نداره...از لحاظ پوشش بگیر تا..دروغ نگفتن..حق الناس..ضلم نکردن و .........
6-زرتشت ....دین باستانیه ما که متاسفانه زیاد بش بها نمیدن..اصلا" هیچ نوع برنامه ای واسه شناسوندنش به ملت ندارن..
7-چرا مردم ایران توی این دوره دروغ میگن؟ ......... بی پولی..بی کاری..نیاز آدمو مجبور به همه کاری میکنه
8-هدف از خلقت انسان؟؟ من دنیای بعد از مرگو باهاش موافقم..چون اگه اینطور نباشه آفرینش انسان بی هدف بوده..ما بیایم هرکاری بکنیم و بعد هم بمیریم؟!!!! که چی؟!!!
این سوالا جواب بدی بقیه هم هست ...وقت تمومم شده...متاسفانه چند روز نبودم