PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه تعمیر کار موتور سیکلت شویم؟؟

amirtavakoli
31-05-1393, 02:37 بعد از ظهر
سلام من خیلی علاقه به تعمیر موتور سیکلت دارم ولی نمیدونم از کجا و از چی شروع کنم؟منتظر نظراتتون هستم.........

ali_r
31-05-1393, 02:56 بعد از ظهر
برو پیش یه تعمیرکار و از اونجا شروع کن

amirtavakoli
31-05-1393, 03:09 بعد از ظهر
حدودا چند وقت میشه تا یه تعمیر کار ماهر بشم
برو پیش یه تعمیرکار و از اونجا شروع کن

ali_r
31-05-1393, 03:19 بعد از ظهر
اگه به کارت علاقه داشته باشی و از زیر کار در نری و دوم بیاری تو 6 ماه یه تعمیرکار ماهر میشی البته بستگی به این داره که اوستا کارت بهت کار یاد بده یا نه

stoncold
01-06-1393, 08:11 قبل از ظهر
فقط عشق به این کار موفقت میکنه فقط عشق وگرنه طرفش نرو شیش ماه تا یسال باید بری شاگردی

hosinmaster
01-06-1393, 08:34 قبل از ظهر
بستگی به علاقتون داره و استعدادتون تو این زمینه...همونطور که بچه ها گفتن علاقه خیلی مهمه و اینکه کنار یه آدم با تجربه و حرفه ای وایسی و کار یاد بگیری..
تو کار تعمیرات مهمترین نکته تجربه هستش...تجربست که با شنیدن صدای موتور تا تهشو میخونی...که ایراد چیه..از کجاست و خیلی چیزای دیگه...
از همین پرشین موتور و استفاده از اساتید پرشین میتونی شروع کنی...اینجا هستن کسایی که بسیار با تجربه و آشنا به کار هستن..
همین آقای stoncold و آقای نادری..کیا ..و ....... خیلیای دیگه که با پیگیری پستاشون بعد از چند ماه اندازه چند سال یاد میگیری..

amirtavakoli
01-06-1393, 02:58 بعد از ظهر
از همه تشکر میکنم مرسی

Hesam Kabiri
01-06-1393, 06:08 بعد از ظهر
اول بايد اطلاعاتي درمورد نحوه ي حركت موتور ،سيستم برق در حد كار بلدي داشته باشي . بعد از اون يخورده تجربه ميخواد ! حالا چطوري تجربه بدست مياد ؟!!!! لازمه تجربه يه موتوره كه روانيت بكنه :icon_pf _99_::khak: همين طور خراب بشه و يه پات تعمير گاه بشه و يه پات لوازم يدكي ! بعد از اين شما قصد فروش موتور ميكني و يه موتور جديد ميخري .

وقتي موتور جديدت خراب ميشه به هر دليلي شما به خودت ميگي بذار اينجارو باز كنم ببينم از اينه ... اين قطعه رو عوض كنم يا از يكي از دوستان كار بلد ميپرسي و خودت تعمير ميكني .

لازمه اين كار فقط حوصله و دقت تمركزه تا بتوني يه موتورو تعمير كني . تازه لذته رانندگي با موتوري كه خودت تعمير بكني اصلا قابله وصف نيس :flower4:

موفق باشي

amirtavakoli
05-06-1393, 02:58 بعد از ظهر
بازار کارش چطوره/؟؟؟؟

amirtavakoli
06-06-1393, 02:10 بعد از ظهر
کسی نیس جواب ما رو بده

ali_r
06-06-1393, 04:46 بعد از ظهر
فقط تا این حد بهت بگم که اگه تو کارت وارد بای و مشتری مدار و اخلاقت خوب باشه و منصف باشی فرصت سرخاروندن رو هم نخواهی داشت!