PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمايي براي رنگ كردن اگزوز

Mori M2
28-05-1393, 02:03 بعد از ظهر
باسلام خدمت برو بچ گل
آقا ميخوام اگزوز موتور 220 رو رنگش كنم ترجيحا مشكي مات
از چه نوع رنگي بايد استفاده كنم كه در اثر داغ شدن تغيير رنگ نده يا خراب نشه
ممنون از همه

Hesam Kabiri
29-05-1393, 08:00 قبل از ظهر
فک کنم رنگ کوره ای بتونی بزنی :297:

Mori M2
01-06-1393, 02:47 بعد از ظهر
آقا كس ديگه اي نظري نداره ؟
تجربه اي ؟ چيزي ؟:waiting:

Arash-The-Rider
01-06-1393, 09:09 بعد از ظهر
عزیز میری در مغازه ای که تخصصش رنگ باشه. میگی رنگ سیلیکونی مقاوم در برابر حرارت می خوام. 2 رنگ تو بازار موجوده: نقره ای و مشکی.
ولی حتی این رنگ هم اگه اگزوز داغ باشه و دستمال مرطوب بکشی بهش رنگو میبره!

Mori M2
02-06-1393, 06:00 قبل از ظهر
مرسي ازت
:26:

monazzah
02-06-1393, 06:50 قبل از ظهر
می ری یک اسپری رنگ آلمانی مشکی مات به قیمت 10 هزار تومن می خری و اگزوزتو رنگ می کنی

Mori M2
02-06-1393, 07:19 قبل از ظهر
می ری یک اسپری رنگ آلمانی مشکی مات به قیمت 10 هزار تومن می خری و اگزوزتو رنگ می کنی
دادا اسم رنگه چيه يعني چه ماركيه
برم بگم چه رنگي ميخوام بعد مطمعندي كه در اثر حرارت شديد اگزوز خراب نميشه

monazzah
02-06-1393, 07:32 قبل از ظهر
دادا اسم رنگه چيه يعني چه ماركيه
برم بگم چه رنگي ميخوام بعد مطمعندي كه در اثر حرارت شديد اگزوز خراب نميشه

اسمشو نمی دونم از اسپری های ایرانی کوتاه تر و تپل تره

نه نمی ره اگه خیلی شک داری من اگزوز موتور خودمو دادم رنگ الکترو استاتیکی زدن تکون نخورده

Mori M2
02-06-1393, 09:35 قبل از ظهر
هزينش چقدر شد ؟
موتورت چيه ؟
و اينكه عكس ازش داري بذاري برام

hosinmaster
02-06-1393, 10:01 قبل از ظهر
اسپری طوطی منظورشونه..آلمانی هستشو کیفیت رنگ بسیار بالایی داره و از اون بهتر تنوع رنگهای خاص هستش...رنگهای ست رنتال (بنفش-صورتی-طلاییو....... همه رو داره..با کیفیت بالا
..ولی بعید میدونم به درد اگزوز بخوره..بیشتر به درد رنگ کردن کتی یا پروتکشن..یا پیچ و... میخوره.تو گرمای شدید احتمالا" میریزه..
شما واسه اگزوز بهترین راه استفاده از کربن و یا آبکاری هستش.. بده برات آبکاری کنن ردیف میشه..یا برچسب کربن بزن..کربن با کیفیت تر هم هستش که نسوز باشه ولی فکر نکنم
واسه اگزوز پالس ارزنده باشه..

Mori M2
02-06-1393, 10:38 قبل از ظهر
پس بايد از خيرش بگذرم

vahidshah
18-06-1393, 02:23 بعد از ظهر
دوستان واسه رنگ کردن اگزوز اون نوع رنگ هایی که گفتین اسمش اشاره نشده و تو شهرستان ها هم ممکنه پیدا نشه/منم تو شهرستانم بنظرتون واسه رنگ کردن لوله های اگزوز که تو حرارت نسوزه چی چیزی میشه پیدا کرد؟

قبلا با اسپری ها که زدم خیلی زود و راحت سوخته رفته .واسه فلات250 میخام

babak5452
25-07-1393, 09:53 بعد از ظهر
برای رنگ کردن اگزوز می تونید از رنگ های روغنی معمولی همینا که به در خونه می زنن منتها مارک ها خوب و معتبر استفاده کنید مثلا مارک سحر هاویلوکس یا امسال اینا که شناخته شده هستن
طریقه رنگ کردنش هم به این صورته که اول سطح رو صاف یک دست می کنید با سمباده بعد 60 درصد جوهر نمک و 40 درصد اب رو با هم قاطی می کنید سطح رو به اصطلاح اسید شوری می کنید که اسری از چربی نمونه رو سطح بعدش با پیستوله ی دست رنگ رو می پاشید سعی نکنید با همون دست اول کل سطح رو پوشش بدین سعی کنید ی سطح نازک از رنگ روی سطح به وجود بیاد خیلی پوست پیازی بذارید خوب رنگ خشک شه دوباره ی دست دیگه رنگ بزنید بازم پوست پیازی این عمل رو تا 4 5 دست ادامه بدین خب الان اگزوز موتور شما رنگ شده و از بابت سوختن رنگ نگران نباشید فقط چند روز اول بوی سوختگی می ده و همچنین بعد ی مدت رنگ مات میشه ولی رنگ خودش رو از دست نمی ده من این کار رو کردم و بعدش اگزوز رو 20 دقیقه رو آتیش گفتم جوری که داغ داغ داغ شده بود ولی رنگ نسوخت
ضمنا به هیچ عنوان از رنگ های اسپری معمولی یا حتی مارک های معروف برای رنگ کردن اگزوز استفاده نکنید چون فرمولشون با رنگ های کیلویی فرق داره
اگر فکر می کنید این راه جواب نمی ده دو راه دارید یا رنگ کوره ای بزنید یا اسپری رنگ نسوز دوپلی کالر بگیرید دنبال مارکای دیگه هم نباشید چون نداره ولی من خودم روش بالا رو تست کردم و جواب داده

babak5452
04-08-1393, 03:29 بعد از ظهر
راستی یادم رفت بگم بار اول که موتور رو روشن می کنید رنگ شروع می کنه به پختن یعنی اول باد می کنه و شروع می کنه به دود دادن بعد که موتور رو خاموش می کنید و میذارید خنک شه رنگ دوباره بر می گرده به حالت اول این حالت ممکنه 2 دفعات اول پیش بیاد ولی نگران نباشید
ی چندتا روش دیگه هم هست برای رنگ کردن اگزوز 1 استفاده از رنگ اکرلیک که فقط رنگ نقره ایش موجوده و انجین موتور رو هم با همین رنگ رنگ می کنن ی راه دیگش هم اینه رنگ کوره ای بگیرین بپاشین رو اگزور و بزارید با حرارت خود اگزوز پخته شه بهترین راه همین راه آخره و ارزونترین راه همون راهی که اول گفتم
بادوام ترین راه هم رنگ کوره ای هست

vahidshah
04-08-1393, 06:50 بعد از ظهر
رنگ اکرلیک فکر میکنم پایه پلاستیکیه ها چونتونقاشی های روی بومک هم جدیدا رنگ اکرلیک رقیب رنگ روغن شده و مزایا و معایبی داره .و وقتی درباره رنگ اکرلیک میپرسی گفته میشه پایش پلاتسکی و مثل رنگ پلاستیکی هم با اب مخلوط میشه/شاید اون رنگ ها واسه انجین و....اکرلیک نباشن ها:شایدم اصلا رنگ پلاستیکی تو حرارت بازده خوبی داره اما کلا روی بوم واسه عمر بیشتر یا تاثیر نگرفتن از نور خورشید و رطوبت وو میگن رنگ روغن بهتره

satiar
05-08-1393, 01:07 قبل از ظهر
میتونی اگزوز رو کامل بدی برات با آب کروم رنگ کنن.نسبت به حرارت و آسیب مقاوم تره.

babak5452
07-08-1393, 11:59 بعد از ظهر
رنگ اکرلیک فکر میکنم پایه پلاستیکیه ها چونتونقاشی های روی بومک هم جدیدا رنگ اکرلیک رقیب رنگ روغن شده و مزایا و معایبی داره .و وقتی درباره رنگ اکرلیک میپرسی گفته میشه پایش پلاتسکی و مثل رنگ پلاستیکی هم با اب مخلوط میشه/شاید اون رنگ ها واسه انجین و....اکرلیک نباشن ها:شایدم اصلا رنگ پلاستیکی تو حرارت بازده خوبی داره اما کلا روی بوم واسه عمر بیشتر یا تاثیر نگرفتن از نور خورشید و رطوبت وو میگن رنگ روغن بهتره
نمی دونم منظور شما از رنگ اکریلیک چیه ولی رنگ اکریلیکی که من می گم به رنگ نسوز معروفه 8 سال پیش باهاش تو کارخونه عموم تمام دیگ های روغن داغ رو رنگ کردم وهنوز که هنوزه بعد از 8 سال آخ نگفته دمای اون دیگ های روعن داغ 24 ساعته بالای 400 درجه هست و ضمن این که اصلا این رنگ اکرلیک رو هیچ نقاش روی بوم استفاده نمی کنه برای هیچ کاری کلا این رنگ اگریلیک ی رنگی هست که مصارف صنعتی داره
بعد من نمی دونم رنگ روعنی که به در و پنجره میزنن چه ربطی به نقاشی رنگ روغن و آبرنگ داره ؟؟!!
اینم ی لینک از رنگ نسوز
[Only registered and activated users can see links]
و چه خوبه راجب چیزی که اطلاعات نداریم اظهار نظر نکنیم سکوت بهتر از دادن اطلاعات غلط هست
من خودم چون در مورد رنگ کردن اگزوز تجربه داشتم اظهار نظر کرد و اگر چیزی نمی دونستم سوکت می کردم و نظاره گر بحث می بودم

vahidshah
08-08-1393, 10:28 قبل از ظهر
منم نظاره گر بحث بودم و استفاده میکردم فقط دیدم از قسمتی اطلاعاتی دارم که شاید باعث شفاف سازی بیشتر بشه/
درباره رنگ اکرلیک اگه یه سرچ هم بکنید درمایه های همونایی که بلا گفتم میاد
[Only registered and activated users can see links]

[Only registered and activated users can see links] 8%A7%D8%AF%D9%87%20%D8%AF%D8%B1%20%D9%85%D9%88%D8% B1%D8%AF%20%D9%86%D9%82%D8%A7%D8%B4%DB%8C%20%D8%A7 %DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%84%DB%8C%DA%A9

منم باتوجه به اینا و بسیار موارد دیگه که با سرچ میاد گفتم.قضد کل کلک نداشتم و حتی برام سوال هم بودکه شاید نو.ع های خاصی از این رنگ ها باشه برای اینکه توگرما خر اب نشن

farzad6464
14-10-1393, 05:18 بعد از ظهر
باسلام خدمت برو بچ گل
آقا ميخوام اگزوز موتور 220 رو رنگش كنم ترجيحا مشكي مات
از چه نوع رنگي بايد استفاده كنم كه در اثر داغ شدن تغيير رنگ نده يا خراب نشه
ممنون از همه

سلام
اسپری dupli color بگیر.من دو هفته هست خریدم.45 هزار تومن.فکر کنم گرون خریدم.از چهارراه لشگر.
تونستی برو چهارراه سیروس.ببین اونجا پیدا ارزون تر پیدا میکنی.
آدرس ایمیل بده عکس اگزوزمو که رنگ کردم واست بفرستم.

ali_locker
25-11-1395, 03:43 بعد از ظهر
سلام
دوستان کسی نمیدونه رنگ اگزوز اپاچی رو از کجا میشه گیر اورد ؟
اسپری مشکی مات زدم ولی فرق میکرد رنگش نمیدونم چی هست ولی مشکی نیست

راینا
28-09-1396, 10:27 قبل از ظهر
سلام احتیاج به رنگ مشکی سیلیکون نسوز مقاوم در برابر حرارت ۶۵۰ درجه دارید من تولید کننده این رنگم معادل رنگ آلمانی تلفن من ۰۹۱۲۵۰۱۴۱۰۷

راینا
04-10-1396, 09:25 قبل از ظهر
سلام ما رنگ مشکی نسوز داریم که مقاومت ۸۰۰ درجه را داره معادل رنگ وای بولگر آلمان هست کسی خواست با تلفن من ۰۹۱۲۵۰۱۴۱۰۷ تماس بگیره تضمینی میدم حتی با کارواش هم نه بریزه نه تغییر رنگ بده

dikarmo
05-10-1396, 12:14 قبل از ظهر
تو گوگل سرچ کن اسپری رنگ نسوز مدل هاش و برات میاره

راینا
10-10-1396, 09:10 بعد از ظهر
سلام من تولید کننده رنگ نسوز مشکی مخصوص دستگاه های گرمایش تابشی هستم که دقیقا معادل رنگ مشکی ۸۰۰ درجه وایبلگر هست هفته گذشته یکی از دوستان اگزوز موتورش رنگ زد سمت اصفهان که فوقالعاده راضی بود عکس قبل و بعد برام تلگرام کرده کسی خواست شماره بده تلگرام میکنم

- - - Updated - - -

سلام من تولید کننده رنگ مشکی مقاوم حرارت ۸۰۰ درجه هستم با ضمانت ماندگاری رنگ میتونم کمکتون کنم شماره تلفن من ۰۹۱۲۵۰۱۴۱۰۷ هست عکسهای اگزوز رنگ شده هم دارم با ضمانت

HaMiD.TcI
11-10-1396, 01:54 قبل از ظهر
سلام من تولید کننده رنگ نسوز مشکی مخصوص دستگاه های گرمایش تابشی هستم که دقیقا معادل رنگ مشکی ۸۰۰ درجه وایبلگر هست هفته گذشته یکی از دوستان اگزوز موتورش رنگ زد سمت اصفهان که فوقالعاده راضی بود عکس قبل و بعد برام تلگرام کرده کسی خواست شماره بده تلگرام میکنم

- - - Updated - - -

سلام من تولید کننده رنگ مشکی مقاوم حرارت ۸۰۰ درجه هستم با ضمانت ماندگاری رنگ میتونم کمکتون کنم شماره تلفن من ۰۹۱۲۵۰۱۴۱۰۷ هست عکسهای اگزوز رنگ شده هم دارم با ضمانت

دوست عزیز صد بار که یه چیزو نمیگن، یه بار گفتی، کسی نیاز داشته باشه تماس میگیره بس کن دیگه