PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایشگاه موتورسیکلت قزوین

شفیع
23-05-1390, 12:54 قبل از ظهر
این عکس ها مربوط می شه به یکی از کلکسیون دار های قزوین،
این عکس ها توسط دوستم آقا حامد عسگررمکی گرفته شده، که برای تهیه قطعه ای کمیاب از موتور KTM راهیه قزوین شده بود.

موتور های جالبی بینشون دیده می شه.

کمی صبر کنید تا همه ی عکساش بارگزاری شه.

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

AMIR MOHAMMAD n
23-05-1390, 11:39 قبل از ظهر
اون دوتا ktm ـا عجب چیزاییه.....

قسمتشون چند هست؟

Babak
23-05-1390, 01:17 بعد از ظهر
اینا همش ماله 1 نفره؟؟؟؟؟؟؟؟:crazy:

ARSH
23-05-1390, 02:04 بعد از ظهر
اوووف اینجا کجاست دیگه ! من بچه قزوینم نمیدونم کجاست... داداش میتونی آدرسشو بدی ؟ واسه دیدن گذاشته یا نه انباره نگهداریه ؟؟؟؟

Ali
23-05-1390, 02:35 بعد از ظهر
اگه لطف کنین ادرس دقیق رو جهت بازدید بدین ممنون میشم

شفیع
24-05-1390, 12:11 قبل از ظهر
اینطور که دوستم می گفت اینا همه واسه یه نفره و البته خودش هم یکی از بزرگ ترین قطعه فروش های قزوین که هیچ کل ایرانه، اسمشم گفته بود الان یادم رفت، می پرسم ازش بهتون می گم.
خارج از شهره به صورت یه انباره که در سال یکی دو روزی بازش می کنه برای نمایش عموم، من اینطور شنیدم.
البته موتور های خیلی جدید هم توش دیده می شه مثل همون ktm ها قیمتش فکر کنم حدود 11 میلیون باشه.

Masoud
24-05-1390, 12:44 قبل از ظهر
وای من تو کف موتور های کلکسیونیش هستم که از بعضی هاش مثل اون یاماها ها خیلی کم تو کل این کره خاکی هست....

roozbeh rv
30-05-1390, 01:07 بعد از ظهر
لطفا اطلاعات دقیقی بگیرید که برای نمایش این انبار باز میشه ؟؟؟

mdky64
03-06-1390, 08:12 بعد از ظهر
با سلام خدمت تمامی علاقه مندان به موتور سواری
این نمایشگاه توسط روزبه نعمتی که یک زمانی افتخار ما بود بوسیله جمع آوری موتور از سراسر ایران بصورت امانت برگذار شد.
ولی افسوس که بدست آوردن پول کلان در خردید و فروش قطعات موتور اونم غیر منصفانه باعث شد خودشو گم کنه.همه چیز موتور داره اما قیمتش بر اساس کسری از خرید و هزینه رسیدن به سوله اش نیست ، بلکه هرچقدر تیغش ببره میفروشه.
خدا به هر کسی اندازه جنبه و انصافش بده.

شفیع
05-06-1390, 12:20 قبل از ظهر
با سلام خدمت تمامی علاقه مندان به موتور سواری
این نمایشگاه توسط روزبه نعمتی که یک زمانی افتخار ما بود بوسیله جمع آوری موتور از سراسر ایران بصورت امانت برگذار شد.
ولی افسوس که بدست آوردن پول کلان در خردید و فروش قطعات موتور اونم غیر منصفانه باعث شد خودشو گم کنه.همه چیز موتور داره اما قیمتش بر اساس کسری از خرید و هزینه رسیدن به سوله اش نیست ، بلکه هرچقدر تیغش ببره میفروشه.
خدا به هر کسی اندازه جنبه و انصافش بده.

الهی آمـــــــین

آره، واسه روزبه نعمتی هستش

hoopaad
05-06-1390, 03:17 قبل از ظهر
کسی از دوستان از اون موتور تک چرخ اطلاعاتی نداره؟:crazy:

Erfan Ts
01-09-1390, 11:01 بعد از ظهر
این نمایشگاه واقعا زیبا بود
ولی این مینی یاماها80 رو در محله مون خیلی دیدم...........موتور خیلی خوبیه ولی خیلی حساسه.

.:ALIREZA NADERI:.
19-11-1390, 10:18 بعد از ظهر
هوووومممم خیلی خوبه اتفاقا تو اخرین نمایشگاه خودرو های کلاسیک که تو استخر الغدیر برگزار شده بود یه یاماها 350 بود که الان هم تو عکس دیدمش !
کاش این یارو یه نسبیتی با من داشت چه صفایی میشد ها ؟!

siyasokhteh
20-11-1390, 03:55 بعد از ظهر
کسی از دوستان از اون موتور تک چرخ اطلاعاتی نداره؟:crazy:

البته شبیه این، جدید هم اومده. هم الکتریکی هم احتراق داخلی. ولی سرعت زیادی ندارند و فقط برای مسیرهای کوتاه قابل استفاده هستند.

alikian
20-11-1390, 04:23 بعد از ظهر
ایول بابا دمش گرم چیکار کرده بود :acigar:
دلم میخواد اون ktm دوزمانه هارو باش یه دور بزنم از چهار زمتنش که خوشم نیومد
پرچم قزوین رفت بالا

sezar
25-01-1391, 04:18 بعد از ظهر
این عکس ها مربوط می شه به یکی از کلکسیون دار های قزوین،
این عکس ها توسط دوستم آقا حامد عسگررمکی گرفته شده، که برای تهیه قطعه ای کمیاب از موتور KTM راهیه قزوین شده بود.

موتور های جالبی بینشون دیده می شه.

کمی صبر کنید تا همه ی عکساش بارگزاری شه.

این موتوری که پشت crf هست با چرخای کوچک چیه؟

جزء کدوم کلاس هست ؟

خیلی باحاله !!!
.
..
.
فکر نکنم هیچ پستی به این تعداد تشکر داشته باشه

dementor
31-05-1391, 01:20 بعد از ظهر
خیلی عالیه داداش متشکرم.

روزبه
30-01-1392, 10:05 بعد از ظهر
سلام.خیلی ممنون از استقبال گرم وحمایت شما دوستان عزیز

- - - Updated - - -

در مورد انتقاد موزیانه اقای مجید کمالی که گفته روزی من باعث افتخار بودم.مجید کمالی من واقعا پشیمان هستم که اون موتورو به تو مجانی ندادم وباعث دشمنی تو شده.منو ببخش ودیگه تو سایتها از من بد نگو.راستی مجید جان عمل و چی کردی ؟ به کجارسوندی؟ راستی بازم نعشه میکنی میری قهوه حانه قاسم پرحرفی کنی واز گرفتن رسول نجفی توی پیست بگی اون داستان و تو سایت بنویس بزار همه بدونن تو با موتور جعفری یه دفعه رسول نجفی و گرفتی .راستی اگه توام بجای نعشع بازی میرفتی دنبال کار الان اوضات ردیف بود.راستی از انجایی که تو ژست نویسنده ها رو میگیری به غیر اصطلاح معروفت ( من شخصا نظرم اینه )ایا به دامنه لغاتت اضافه کردی.راستی عموی شهردارت چی شد .عموی دکتره چی؟ ازشون خبر داری ؟ از عمل ات بگو .عمل و چی کردی ؟ در ضمن اینو بدان که تجارت لوازم موتور شغل دوم منه .شغل اصلی من فروش فرشهای نفیس در خارج از ایرانه .ودر امدم از اونجاس .وروزی من از تو وامستل تو تامین نمیشه.

ali_r
31-01-1392, 09:42 قبل از ظهر
جناب روزبه ضمن خوش آمدگویی میشه بگین این نمایشگاه چه تاریخی برگزار میشه؟ ممنون

yasharazary
31-01-1392, 09:56 قبل از ظهر
یه نیگاه به تاریخ تاپیک بندازی میبینی خیلی وقته برگزار شده!!

ali_r
31-01-1392, 10:11 قبل از ظهر
یه نیگاه به تاریخ تاپیک بندازی میبینی خیلی وقته برگزار شده!!

میدونم خیلی وقته برگزار شده خاستم بدونم دوباره برگزار میشه اقای روزبه

02109002
31-01-1392, 01:34 بعد از ظهر
تاپیک قدیمی است قفل شد