PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش یا معاوضه سوزوکی 250 (واردات امیکو)

memol
22-05-1393, 07:08 بعد از ظهر
با سلام
همونطور که تو عکسها میبینید موتور بسیار تمیزه واکثر قطعات از جمله (( باک - سیمکشی - کیلومتر شمار - خطر عقب - کاسه نمدها و بلبرنگهای وسط شاسی - روکش زین - بلبرنگهای چرخ -لنت ترمز عقب - شارژر - سی دی ای (اصلی)- کویل - راهنماها - درباک و قفل زین و سویچ اصلی - شلنگ ترمز جلو - شناور بنزین - شیر بنزین - براکتهای جلو وعقب چپ و راست - جا پایی - باتری - زنجیر did ژاپن - بوق - فرمان و ...........)) نوخریداری شده و روی موتور بسته شده همچنین شاسی و دوشاخ عقب و براکتها و رینگها و.....سندبلاست شده و رنگ کوره ای(الکترواستاتیک)خورده
موتور پلاک ملیه و مدارکش کامله
بیمش حدودا 2ماهه تموم شده
قیمت3/500
با طرح ویو و طرح هوندا پلاک ملی هم معاوضه میکنم

hamed510
22-05-1393, 07:12 بعد از ظهر
کارکرد!!؟

وضعیت مدارک!!؟

مدل!!؟

memol
22-05-1393, 10:35 بعد از ظهر
از کارکردش اطلاع ندارم
مدارکم که بالا نوشتم کامله
مدل 82

hesam_valadkhani
27-05-1393, 03:38 بعد از ظهر
آقا یه سوال، الان با این مدل سند عوض میشه یا باید قولنامه بشه؟ کارت سوخت بهش داده میشه؟

Alireza.BMW
27-05-1393, 04:55 بعد از ظهر
خیر فقط میتونید قولنامه کنید...الان سال 93 هست و از مدل موتور 11میگذره و تعویض پلاک نمیشه...کارت سوختم داشته باشه کم کم میسوزونشش...چون از عمر مفید موتور که 10سال اعلام شده گذشته

memol
28-05-1393, 07:25 بعد از ظهر
خیر فقط میتونید قولنامه کنید...الان سال 93 هست و از مدل موتور 11میگذره و تعویض پلاک نمیشه...کارت سوختم داشته باشه کم کم میسوزونشش...چون از عمر مفید موتور که 10سال اعلام شده گذشته
کارت سوخت شنیدم میسوزه اما فکر میکنم سند بشه به نام زد

hadimtv
17-06-1393, 09:57 بعد از ظهر
مدلش ۸۳ مشکل سند و کارت سوخت نداره'''معاوضه با tvs میشه یا پالس '''برای خرید با من در تماس باشند دوستان'''۰۹۱۰۴۹۴۱۰۱۶ بیمه هم تازه شده

memol
18-06-1393, 12:12 قبل از ظهر
قابل توجه بعضی افراد که بی اطلاع نظر میدن موتور فروخته و پلاک جدید به نام خریدارش صادر شد

hadimtv
18-06-1393, 10:04 قبل از ظهر
قابل توجه بعضی افراد که بی اطلاع نظر میدن موتور فروخته و پلاک جدید به نام خریدارش صادر شد
بله کاربر memol موتور بنام من زد تا کاراشو انجام دهم'''

Alireza.BMW
18-06-1393, 10:41 قبل از ظهر
.
بنده بی اطلاع نیستم دوست گرامی... شما گفتی مدل 82 هست شما مدل رو اشتباهد زدید من تغصیر کارم؟؟؟...اگه 83 باشه پلاک میشه کارت سوختشم سرجاش باقیه...از سال دیگه بنام نمیخوره و تعویض پلاک نمیشه

memol
19-06-1393, 01:49 قبل از ظهر
.
بنده بی اطلاع نیستم دوست گرامی... شما گفتی مدل 82 هست شما مدل رو اشتباهد زدید من تغصیر کارم؟؟؟...اگه 83 باشه پلاک میشه کارت سوختشم سرجاش باقیه...از سال دیگه بنام نمیخوره و تعویض پلاک نمیشه
دوست عزیز من هم پریروز و هم 20 روز پیش بعد از پست شما به خیابان زنجان (مرکز تعویض پلاک) رفتم. به من گفتن که موتورهای بالای 10 سال پلاک ملی در این مرکز قابل نقل و انتقال است اما اگر پلاک قدیم باشه و بالای 10 سال عمر داشته دیگه نمیشه پلاک ملیش کرد .مثل ماشین های قدیمی پلاک ملی که راحت خرید و فروش میشه وپلاک جدید به نام خریدار میخوره اما خودروهای قدیمی با پلاک قدیم اینطور نیست
پس نتیجه میگیریم حتی اگر موتور مدل 82 هم باشه قابلیت نقل و انتقال در مراکز تعویض پلاک داراست و در اصل موضوع تفاوتی ایجاد نمیکنه

ممدترک
19-06-1393, 09:15 بعد از ظهر
سلام memol ([Only registered and activated users can see links]) موتورت هنوز هستش یا نه اگه هست اخرین قیمت رو برام بگو . واسه رفیقم می خوام. خریداره

memol
20-06-1393, 12:26 قبل از ظهر
سلام memol ([Only registered and activated users can see links]) موتورت هنوز هستش یا نه اگه هست اخرین قیمت رو برام بگو . واسه رفیقم می خوام. خریداره
موتور به کاربر hadimtv فروخته شده است

ali_r
20-06-1393, 12:38 قبل از ظهر
قفل.........