PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد خریدن موتور ریس

javadrajabi
19-05-1393, 08:02 قبل از ظهر
سلام به همه دوستان
من دنبال موتوری هستم که صدایه قشنگی داشته باشه.کلا فقط با صدایه موتور حال میکنم
یه موتور .کار کرد که صداش میزون باشه بهم معرفی کنید یا بگید چیکار کنم برای موتور مورد نظری که پیشنهاد میکنید تا صداش ووووووووو وووو و بشه
سوزوکی 250 میشه کاری کرد صا اونجوری بشه؟

اخه یه بنده خدایی هم شهری ما یه موتور داش تا ده کیلومتر گوشارو نوازش میکرد با صداش.شهرو کرده بود میدون پیست ادم فقط دوس داشت باهاش ***زه.میومد تو شهر همه صحبتاشونو قطع میکردن به صداش گوش میدادن.ووووووو...
مبلغش هرچی پایین تر بهتر موتور سراغ دارین بگید .من اصلا با قدرت موتور حال نمیکنم فقط با صداش حال میکنم.هر موتوری که صداش خوب باشه بی شک قدرتش در اون حدی هست که من میخوام .

Hesam Kabiri
19-05-1393, 08:20 قبل از ظهر
شما اول بگو چقدر مایه داری ؟ صدا که مشکلی نیس ... یه اگزوز بخر بنداز رو موتور حالشو ببر

هر چقدر بیشتر پول بدی صداش ناز و میشه

MANHUNT
19-05-1393, 12:51 بعد از ظهر
حالا حتما بیاد ریس باشه؟بودجت چقدره؟برو یه بندیت 250 بگیر صداش دیوونت میکنه البته سبک استریت هستش و جز موتور های سنگین هستش و غیر مجاز

moein 007
19-05-1393, 01:07 بعد از ظهر
دوست عزیز صدا که مشکلی نداره شما یه اپاچی هم بگیری میتونی یه اگزوز خوب بندازی روش که یه نفر تو شهر ما این کار رو کرده صداش دیوانه کننده است فقط بعضی ها که دستشون به گوشت نمیرسه میگن طرف عقده داره

stoncold
19-05-1393, 01:50 بعد از ظهر
دنبال صدایی فقط؟فقط فقط صدا؟ یه سی جی بگیر گلوییشو دوتا سوراخ بنداز حله خرج اضافی هم نکن

javadrajabi
25-05-1393, 05:35 بعد از ظهر
فقط دنبال صدام .فقط صدا
سی جی که خیلی صداش .. هس داش.همون بندیت بد نبود.ریس هم نبود نبود ول صداش میزون باشه تقریبا شبه سی بی ار هزار باش

- - - Updated - - -

تا 5 ت حاضرم هزینه کنم

Alireza.BMW
25-05-1393, 05:46 بعد از ظهر
هندا هورنت هم هست تمیزش 7.8تومنه

hamed510
25-05-1393, 09:31 بعد از ظهر
اگه دنبال فقط صدا هستی سوزوکی بندیت بهترین گزینه هس!!

javadrajabi
28-05-1393, 06:22 بعد از ظهر
هندا هورنت هم خیلی میزونا عجب صداییی داره .کجا میشه گیرش آورد؟

Alireza.BMW
28-05-1393, 06:37 بعد از ظهر
یعنی چی کجا پیدا میشه دوست عزیز؟؟؟؟ تو ایران هورنت هست باید آمار بگیری برو سمت کسایی که سنگین سوارن پیدا میکنن برات

shahriar95
28-05-1393, 07:56 بعد از ظهر
اگه فقط و فقط صداش و دوس داری و قدرت و اینا برات مهم نیست اصلا موتور نگیر.
موتور سواری عشق میخواد. یه هنره.

shahriarr
28-05-1393, 09:49 بعد از ظهر
شهریار باهات موافقم
شما برو زیر گذر امام رضا وسطش بشین سیر میشی از صدای ووو ریس

shahriar
29-05-1393, 11:33 قبل از ظهر
داداش اگه فقط واسه صدا ميخواي يه بنديت بگير فقط مواظب كاربرات باش

Alireza.BMW
29-05-1393, 11:49 قبل از ظهر
این موتورایی که دوستان معرفی میکنن پلیس بگیره رفته هااااا فقط موتور جمعه هان دوست عزیز نگی نگفتی

shahriar
29-05-1393, 11:53 قبل از ظهر
این موتورایی که دوستان معرفی میکنن پلیس بگیره رفته هااااا فقط موتور جمعه هان دوست عزیز نگی نگفتی

اره داداش درسته ولي توو اين قيمت و جز موتور 4سيلندر
موتوراي ديگه صدايي كه ميخواد نميدن

stoncold
29-05-1393, 11:59 قبل از ظهر
این موتورایی که دوستان معرفی میکنن پلیس بگیره رفته هااااا فقط موتور جمعه هان دوست عزیز نگی نگفتیرو چه حسابی میگی موتور جمعه ها میشه بیاری بیرون یا دور بزنی باهاش چرا اطلاع رسانی غلط میکنی بنده خدا رو حرف تو بره موتور بخره بره جمعه دور بزنه موتورو بگیرن ازش تو میری براش در بیاری موتورشو یا پول جریمشو تو میدی؟داداش من موتور بدون مدارک تو پیستم عضوت نمیکنن چه برسه بخای جمعه باهاش دور بزنی

saeidsalehi
29-05-1393, 07:28 بعد از ظهر
یک و نیم بذار روش مگلی بگیر صداش خوبه.اگر هم خوب نبود اگزوز سوار کنی همون صدای بوووووووووووم رو میده

Alireza.BMW
29-05-1393, 08:00 بعد از ظهر
رو چه حسابی میگی موتور جمعه ها میشه بیاری بیرون یا دور بزنی باهاش چرا اطلاع رسانی غلط میکنی بنده خدا رو حرف تو بره موتور بخره بره جمعه دور بزنه موتورو بگیرن ازش تو میری براش در بیاری موتورشو یا پول جریمشو تو میدی؟داداش من موتور بدون مدارک تو پیستم عضوت نمیکنن چه برسه بخای جمعه باهاش دور بزنی
منظورم موتور سوییچ نبود...یه موتوری که یه برگه اوراقی چیزی داشته باشه...شما هم دفه آخرت باشه اینجوری با من حرف میزنی جناب.........
تو مشهدم تا دلت بخاد موتور سوییچ هست کلا جمعه ها گیر نمیدن مگه چی بشه اکثرا هم میان پیست موتورشون سوییچه

Gladiator
29-05-1393, 09:10 بعد از ظهر
فقط موتور 4 سیلندر اون صدا رو میده ، هیچ موتور تک سیلندر با دو سیلندری هم اون صدارو نمیده ، با این پولم شما فقط میتونی موتور بدون مدرک بخری که اگه ازت بگیرن هم موتور رفته هم دو برابر قیمت موتور جریمه میشی
تنها موتور سند دار یا برگه سبز میاد بیرون ، برگه اوراق هم چندان اعتباری نداره ، برگه اوراق از زمان صدورش فقط 48 ساعت اعتبار داره و بعد اون اگه بخوان گیر بدن میتونن مثل موتور سوییچ باهات برخورد کنن چون تو برگه اوراق نوشته شده که فقط 48 ساعت اعتبار داره ، در ضمن موتور سنگین سوار شدن همیشه و همه جا ممنوعه (حتی موتور برگه سبزو اگه بگیرن میفرستن پارکینگ برگشو استعلام میکنن اگه معتبر بود جریمت میکنن میگن برو موتورو بیمه کن و بعدش بیا ببر ) ، مگر موتورهای داری پلاک هیئت ، البته علیرضا راست میگه من تو بلوار وکیل آباد مشهد جمعه ها موتور سنگین زیاد دیدم ، مشهد چون پیست داره با موتورا کاری ندارن چون میدونن دنبال هم کنن نمیتونن طرفو بگیرن وگرنه اگه واقعا بخوان گیر بدن میان تو همون پیست موتورارو جمع میکنن علیرضا جان

Alireza.BMW
29-05-1393, 09:24 بعد از ظهر
سند فرمان امام یا برگه گمرک چی که بکن قانونی وارد شده گلادیاتور عزیز؟؟؟

- - - Updated - - -

آره بعضی مواقع میان اونجا کسی که سوییچ باشه میره پارکینگ طرقبه امااااا از آخر در میارن الان با کسایی که میرم پیست اکثرا سوییچه موتورشون آخ آخ اون روز 3تا هایابوسا سفید اومده بود...چه چشمکی میزدن...کلا تو مشهد زیاد گیر نمیدن شبا تو موکیل آباد میان

Gladiator
29-05-1393, 09:29 بعد از ظهر
سند گمرک معتبرترینه ، وقتی موتورو گمرکی شو پرداخت کنی بهت برگه سبز گمرک میدن که نشون میده موتور قانونی وارد شده
برگه اوراق خیلی که بتونه بهت حال بده اینه که انگ دزدی بهت نمیزنن

javadrajabi
30-05-1393, 10:21 بعد از ظهر
کسی رو میشناسید معرفی کنید

- - - Updated - - -

کسی رو میشناسید معرفی کنید

javadrajabi
31-05-1393, 10:50 بعد از ظهر
یکی از دوستان پخ داده داره 10 ت!!!درسته قیمتشه؟

- - - Updated - - -

من الان نکا هستم یکی ز شهر های مازندران
زیاد گیر نمیدن.حال اگه ادم بخواد همین هورنتو با مدارک بگیره چقد در میاد؟

- - - Updated - - -

من الان نکا هستم یکی ز شهر های مازندران
زیاد گیر نمیدن.حال اگه ادم بخواد همین هورنتو با مدارک بگیره چقد در میاد؟

Alireza.BMW
31-05-1393, 10:50 بعد از ظهر
چه موتوری؟؟؟ مدراک چی داره و مدل و سالمی؟؟؟

Gladiator
31-05-1393, 11:18 بعد از ظهر
هورنت با مدارک ترو تمیز زیر 16 فی نمیخوره

Alireza.BMW
31-05-1393, 11:31 بعد از ظهر
به این 3تا آگهی یه نگاه بنداز...2تای اولی هورنتن آخریم بندیت:
در مورد قیمتاشونم نمبدونم والا خوب گفتن یا نه
[Only registered and activated users can see links]
.
.

javadrajabi
01-06-1393, 09:50 قبل از ظهر
این اگهی ها عالیه فقت قیمت از فضا میارن؟؟؟؟!!!!

Gladiator
01-06-1393, 01:56 بعد از ظهر
چقدر جالب ، بندیت اتاق قدیم مدل 2005 :25r30wi:
به این آگهیا اعتماد نکن ، حتما موتورو از نزدیک ببین