PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تفاوت های موتور های Street با موتور های Race.

mohammadreza
19-05-1390, 02:07 قبل از ظهر
سلام, در این تاپیک همونطور که معلومه انواع تفاوت های موتور های Race با موتور های Street بررسی میشن .

هم از لحاظ طراحی و هم از لحاظ انجین.

و لطفاً اطلاعات خودتون رو اینجا بنویسین تا همه استفاده کنن.:grouphugg:

reza KTM
19-05-1390, 01:09 بعد از ظهر
از لحاظ طراحی:
تا اونجا که من میدونم موتور های ریس دارای فلاپ هستند که این فلاپ ها کشیده میشوند روی فرمون که مانور فرمون رو محدود میکنه و برای مسابقات بیشتر استفاده میشه
موتور های استریت یه سری موتور ها هستند از جمله موتور های ریسی که فلاپ ندارند و اصطلاحا naked به اون ها گفته میشه و یه سری موتور های دیگه که نمونه آن رو میشه به پالس یا آپاچی یا بندیت و ... اشاره کرد
کارکد موتورهای استریت همون جور که از اسمش معلومه برای مصارف شهری و خیابانی است و مانور بیشتری دارد و برای انجام حرکات نمایشی خیلی بهتر از موتور های ریسی هست

mohammadreza
19-05-1390, 02:33 بعد از ظهر
موتور های استریت یه سری موتور ها هستند از جمله موتور های ریسی که فلاپ ندارند و اصطلاحا naked به اون ها گفته میشه و یه سری موتور های دیگه که نمونه آن رو میشه به پالس یا آپاچی یا بندیت و ... اشاره کرد

[/QUOTE]

اما تا اون جا که من اطلاع دارم اپاچی جزو موتور های Race هست نه؟.:297:

Kenji
19-05-1390, 02:43 بعد از ظهر

[]

اما تا اون جا که من اطلاع دارم اپاچی جزو موتور های Race هست نه؟.:297:

نه......

Salman
19-05-1390, 04:54 بعد از ظهر
فرق که زیاد دارن
یکی از فرق هاش میشه به حالت فرمون اشاره کرد که ریس ها پایین تر هست و تقریبا باید روی موتور خمیده شی و تایمه کمتری می تونی از موتور استفاده کنی ولی استریت ها معمولا فرمونه آنها بالاتر هست و حالت نشستن عادی تر هست
تو موتور ریس تا جایی که میشه از فلاپ استفاده میشه ولی استریت فلاپ کمتری داره و خیلی از فرق های دیگه ...

nOviA
21-05-1390, 01:15 قبل از ظهر
در موتور های آنرود شهری،دسته ی اسپرت،اسپرت تورینگ،استاندارد،کروزر، تورینگ و اسکوتر وجود دارد([Only registered and activated users can see links]) که موتور ریس در این گروه به دسته ی اسپرت بسیار نزدیک است. به همین جهت بسیاری از دوستان موتور اسپرت شهری رو با ریس اشتباه میگیرن.
موتور ریس در دسته ی آنرود،آینه ندارد،جنس فلاپ ها فرق میکند،لاستیک ها متفاوت هستند،گاها انجین دستکاری می شود....و کارهایی از این قبیل بر روی یک موتور اسپرت شهری انجام میشود تا به موتور ریس تبدیل شود. موتور اسپرت شهری همانند ریس دسته های پایینی دارد به طوری که می توانید به طور کامل بر روی باک موتور بخوابید.
moto gp هم بحثش جداست و تاپیک هاش موجوده.

موتور های ریس آفرود رو من اطلاعی ندارم. دوستانی که دارن بگن لطفا.