PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ## زیر 3 تومن با این مشخصات چی پیشنهاد میدین ؟؟؟ ##

™HeCToR
16-05-1393, 11:56 قبل از ظهر
سلام و عرض ادب خدمت اساتید مجرب و فهیم :20:
بعد از سال ها تصمیم به خرید موتور گرفتم .. :acigar:
ب بسم الله میخوام با زیر 3 تومن شروع کنم .. بیشتر از این جایز نمیبینم فعلا هزینه موتور کنم .. :s (9):

انتظاراتم : موتوری باشه پنج دنده ، نرم و جون دار! (طرح ویو نمیخوام) (سرعتشم خیلی واسم مهم نیست!) :crazy:
فقط نمیخوام پرسروصدا و لرزش باشه .. (چون مسافتای طولانی میرم میخوام رو مخ نباشه!) :crazy:

موتوری باشه که بشه گارد بست روش! چون پای یکی از دوستام بخاطر نداشتن گارد قلم شد!پاهای خودمم چندین بار با گارد موتور دوستان در امان موند!:4chsmu1:
اگه چندسال کارکرده هم باشه ایرادی نداره .. ظاهر ژیگول موتور واسم زیاد اهمیت نداره ، فقط فنی و موتوری مرتب باشه و کم خرج و کم تعمیر ..!:acigar:

بین مارک های موجود هوندا چه مارکی از لحاظ فنی و کیفیت بدنه حرف اول رو میزنه ؟ زیگما خوبه ؟ چه مارکی رو پیشنهاد میدین ؟

با این پول مدل 89.90 چه موتوری رو میشه خرید ؟ از مارکای کم تولید و کمیاب هم باشه اسمشو بگین (ولی ویژگی های لازمه رو داشته باشه)

بنده ساکن مشهد هستم.از دوستان مشهدی کسی هست که خوره موتور باشه و چشم بسته غیب بگه! هزینه مشاوره و رفت و آمدشم به روی چشم .. :7:
موتور شکار نه از باب قیمت بلکه از باب فنی و مدل مثل کاوازاکی یا هوندا ژاپن اصلی یا هرچیزی که واقعا کم و خاص هست و سالم! پول خوب میدم ..
(مدلای دیگه چی مد نظر دارین که اگه بتونم گیر بیارم معرکس واسه خرید!)

ممنون میشم دوستانی که اطلاع کافی دارن پاسخگو باشن .. :7:

Alireza.BMW
16-05-1393, 12:04 بعد از ظهر
پالس 135 هست مدل 91 سالمشو حدود 3تومن میتونی گیر بیاری...تو سی جی ها هم رهرو...تیزپر توس....زیگما حدودا 2300ایناست و موتورای نیرو موتورم خوبه که رنج 2تومنه....تیزتک هم جدیدا مدل 93 زده اونم خوبه...صفرش 2تومنم میدن....رهرو 200 اومده موتور شاخیه صفرشم 3100هه فکر کنم...آپاچی مدل 89 یا 90هم فکر کنم پیدا بشه البته 160ش که زیاد فرق خاصی نداره با 180...

Amir R1
16-05-1393, 12:07 بعد از ظهر
با این پول مدل 89.90 چه موتوری رو میشه خرید ؟ از مارکای کم تولید و کمیاب هم باشه اسمشو بگین (ولی ویژگی های لازمه رو داشته باشه)
پالس 135 بهتری گذینست.

MANHUNT
16-05-1393, 12:09 بعد از ظهر
بهترين موتور براي شما بوكسر ١٥٠ شركت باجاج هند هستش كه صفرش ٣٥٠٠ هست بسيار نرم و راحت كم خرج و كم اصتحلاك صدا از اين موتور در نمياد دنده هاشم ٥ دنده مثل سي جي هستش اگه بوكسر بگيري يه عمر راحتي به صورت فابريك گارد روش هست

Alireza.BMW
16-05-1393, 12:15 بعد از ظهر
مصطفی جان تو مشهد بوکسر خیلی کمه...از 135ش استقبال نشد چه برسه بوکسر حتی از 200 ان اس هم استقبال نشده...اینا گارد به صورت فابریک روشون دارن اما اگه صاحب موتور بهت بدش....هم آپاچی هم پالس دارن اما من اون آپاچی قدیمیمو گرفتم نداشت حتی کیف آچاراشم برداشته بود کثافت...اما این یکی هم کیف آچارش بود هم گاردش چون موتورو از آشنا گرفتم

™HeCToR
16-05-1393, 05:56 بعد از ظهر
بهترين موتور براي شما بوكسر ١٥٠ شركت باجاج هند هستش كه صفرش ٣٥٠٠ هست بسيار نرم و راحت كم خرج و كم اصتحلاك صدا از اين موتور در نمياد دنده هاشم ٥ دنده مثل سي جي هستش اگه بوكسر بگيري يه عمر راحتي به صورت فابريك گارد روش هست

داداش اتفاقا منم همین موتور رو مدنظر داشتم ولی هرجا پیگیر شدم پیدا نشد!مشهد کسی سراغ داره صفر یا کارکرده در حد؟؟؟

- - - Updated - - -

پالس 135 هست مدل 91 سالمشو حدود 3تومن میتونی گیر بیاری...تو سی جی ها هم رهرو...تیزپر توس....زیگما حدودا 2300ایناست و موتورای نیرو موتورم خوبه که رنج 2تومنه....تیزتک هم جدیدا مدل 93 زده اونم خوبه...صفرش 2تومنم میدن....رهرو 200 اومده موتور شاخیه صفرشم 3100هه فکر کنم...آپاچی مدل 89 یا 90هم فکر کنم پیدا بشه البته 160ش که زیاد فرق خاصی نداره با 180...

دادا کلا با خانواده پالس حال نمیکنم.بخوام پالس بگیرم پول میدم آپاچی خشک برمیدارم!
ولی فعلا همین سه تومن حالا یه تلق بالا یا پایین بیشتر برنامه ندارم واسه خرید ..
با این تفاسیر یک مورد هوندا که خفن در اومده رو نام ببر یا هر موتوری که خودت صلاح بر خریدش میدونی ...

پرسه
16-05-1393, 08:06 بعد از ظهر
سلام بهترین موتور جترو 150 سی سی هستش و تمام ویژگی های بالا را دارد و یک انتخاب کاملا خانوادگی به شمار میره

Alireza.BMW
16-05-1393, 08:41 بعد از ظهر
اگه دنبالخنواده پالس نیستی....خب الان شما فکر میکنی این بوکسر مال کدوم کارخونست؟؟؟؟ کارخونه باجاج میزنه دیگه و پالس هم جزو محصولات باجاجه

stoncold
16-05-1393, 09:32 بعد از ظهر
فقط ژاپن کیفیت قطعات سواری عالی مورد اطمینان