PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید تریل هوندا و کاواساکی

masood_kasiri
14-05-1393, 02:43 قبل از ظهر
سلام
دوستان لطفا راهنمایی کنید که بین دو موتور هوندا سی آر اف ۲۵۰ و کاواساکی کا ال ایکس ۲۵۰ کدوم رو بخرم؟.
ظاهرا هوندا مدل ۹۳صفر قیمتش ۲۶ ملیون و کاواساکی مدل ۹۲ صفر ۲۷ ملیون هستش. البته اینا مونتاژ مالزی هستن. آیا ژاپنی هم دارن؟
دوستان چرا بعضی سایتا هوندا سی آر اف رو زدن ۳۸ ملیون؟ یعنی ارزون شده؟ آخه دیروز خودم گمرک ۲۶ ملیون قیمت کردم. ممنون از پرشین

masood_kasiri
14-05-1393, 02:45 قبل از ظهر
ببخشید کاواساکی کا ال ایکس

معمار
14-05-1393, 09:27 قبل از ظهر
سلام
دوستان لطفا راهنمایی کنید که بین دو موتور هوندا سی آر اف ۲۵۰ و کاواساکی کا ال ایکس ۲۵۰ کدوم رو بخرم؟.
نمیدونم با همین پول میشه کی تی ام مدل 2010- 11 هم خرید یه پیام خصوصی به کاربر stoncold و milad 250 و مسعود پژوم بده که بیان اینجا شما رو راهنمایی کنن
ظاهرا هوندا مدل ۹۳صفر قیمتش ۲۶ ملیون و کاواساکی مدل ۹۲ صفر ۲۷ ملیون هستش. البته اینا مونتاژ مالزی هستن. آیا ژاپنی هم دارن؟ خیر
دوستان چرا بعضی سایتا هوندا سی آر اف رو زدن ۳۸ ملیون؟ 28 27 26 م یعنی ارزون شده؟ خیر آخه دیروز خودم گمرک ۲۶ ملیون قیمت کردم. ممنون از پرشین

موفق باشید