PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش دایلیم 250 تیپ دو 93 با 544 تا کارکرد با بیمه تا 94/06/01 رنگ سفید

hamidreza_pahlavan
12-05-1393, 08:57 قبل از ظهر
با سلام بچه ها

بچه ها تصمیم آخر رو گرفتم که به جای خاک خوردن موتور تبدیل به پولش کنم

موتور کاملا صفر هستش و کاملا نو هنوز کیسه های کارخانشم روشه هم سند موجود هستش هم کارت موتور هم کارت سوخت تا به الانم از کارت سوختش استفاده نکردم

بیمه شخص ثالث داره ( بدون الحاقیه ) + بیمه راکب تا 94/01/06

کارکردشم 544 تا می باشد

قیمت مورد نظر 11،500 هستش

محل بازدید تهران یوسف آباد هستش

قیمت واقعا عادلانه هستش

تلفن:
09203002914

تصاویر گویای همه چیز است

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Dariush.h
13-05-1393, 12:21 بعد از ظهر
سلام رفیق هنوز موتورو داری؟

hamidreza_pahlavan
13-05-1393, 05:31 بعد از ظهر
بله موجوده
روز 4 شنبه موتورو همشهری آگهی کردم

hamidreza_pahlavan
13-05-1393, 08:18 بعد از ظهر
بچه ها یکی از دوستان پرشین موتور زحمت کشید اومد موتور رو دید

کفش برید موتورو دید از بس که ایم موتور نو هستش :29dz8zk:

roma
14-05-1393, 04:50 بعد از ظهر
بله موجوده
روز 4 شنبه موتورو همشهری آگهی کردم
دادش 4 شنبه موور اگهی کردی از این ور به من میگی 5 شنبه بیام واسه قول نامه

گرفتی مارو یا سر کار گذاشتی

hamidreza_pahlavan
14-05-1393, 07:58 بعد از ظهر
1- آگهی موتور روز دوشنبه صبح رفته برای چاپ من هنوز اون موقع شما را نمی شناختم
2- شما روز دوشنبه ساعت 9 شب دوستت رو فرستادی موتور رو ببینی من صبح دوشنبه شما رو نمی شناختم
3- شما همه جا پیغام دادی که از سه نفر موتور می خوایی

[Only registered and activated users can see links] نوشته اصلی توسط behnam_kian19 [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
قیمت جدید: 8/700
فروش فوری
مدل 91 کارکرد 3500 واقعی واقعی
دادش یه خورده دیگه کاهش بدی من میخوام از شانست من تیپ 1 است اگه 2 بود خیلی عالی میشد چون من دونبال تیپ 2

[Only registered and activated users can see links] نوشته اصلی توسط davood fantom [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
کارکرد جدید 6600 .ظاهر تفاوتی نکرده
دادش پیغام خصوصی چک کن شاید مال ما شد

برادر من شما اول تکلیف خودتو روشن کن چی می خوای بعد بیا اینجا پست بزار

ما قریب با یک ساعت با هم تلفنی حرف زدیم اینه نشونش؟

امروز صیح چرا چیزی نگفتی که من باهات تماس گرفتم؟

اگه تا روز 5 شنبه خریدار واقعی پیدا نشد موتوری که هنوز آب بندی نشده مبارک دلال باشه

roma
14-05-1393, 08:36 بعد از ظهر
1- آگهی موتور روز دوشنبه صبح رفته برای چاپ من هنوز اون موقع شما را نمی شناختم
2- شما روز دوشنبه ساعت 9 شب دوستت رو فرستادی موتور رو ببینی من صبح دوشنبه شما رو نمی شناختم
3- شما همه جا پیغام دادی که از سه نفر موتور می خوایی

[Only registered and activated users can see links] نوشته اصلی توسط behnam_kian19 [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
قیمت جدید: 8/700
فروش فوری
مدل 91 کارکرد 3500 واقعی واقعی
دادش یه خورده دیگه کاهش بدی من میخوام از شانست من تیپ 1 است اگه 2 بود خیلی عالی میشد چون من دونبال تیپ 2

[Only registered and activated users can see links] نوشته اصلی توسط davood fantom [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
کارکرد جدید 6600 .ظاهر تفاوتی نکرده
دادش پیغام خصوصی چک کن شاید مال ما شد

برادر من شما اول تکلیف خودتو روشن کن چی می خوای بعد بیا اینجا پست بزار

ما قریب با یک ساعت با هم تلفنی حرف زدیم اینه نشونش؟

امروز صیح چرا چیزی نگفتی که من باهات تماس گرفتم؟

اگه تا روز 5 شنبه خریدار واقعی پیدا نشد موتوری که هنوز آب بندی نشده مبارک دلال باشه

دادش شما تاریخ بلدی ببین که تمامی این سه تا من امروز بعد از دیدن اگهی روزنامه همشهری شما زدم که سرم بی کلاه نمونه

2 من که گفتم مشگل قیمت ندارم گیر 100 تومن 200 تومن نیستم موتور بیار پول نقد بهت بدم شما گفتی نه بزار پنج شنبه دلیل خاصی داشت

اگه قیمتی که همشهری گذاشتی همون 11.5 باشه حق با شما

حالا دوستان خودشون قضاوت کنن

hamidreza_pahlavan
14-05-1393, 08:49 بعد از ظهر
دادش شما تاریخ بلدی ببین که تمامی این سه تا من امروز بعد از دیدن اگهی روزنامه همشهری شما زدم که سرم بی کلاه نمونه

2 من که گفتم مشگل قیمت ندارم موتور بیار پول نقد بهت بدم شما گفتی نه بزار پنج شنبه دلیل خاصی داشت

حالا دوستان خودشون قضاوت کنن

من متوجه نمی شم آگهی بنده فردا روز 4 شنبه هستش

من یک بار به شما گفتم شما خودتم می دونی 5 شنبه چرا گفتم برای اینکه من 5 شنبه سر کار نمی رم و محل کارم تعطیله من اصراری به فروش موتور به شما ندارم ، شما موتور رو دیدی و پسندیدی فکر هم نمی کنم با این قیمت موتوری به این نویی توی ایران پیدا کنی

اگر واقعا طالب موتور هستی یه خصوصی به من بده تلفن من رو هم که داری بهم اس ام اس بزن اگرم هم که نمی خوایی که هیچی من کسی رو مجبور به کاری نکردم نه می کنم

من به شما گفتم ما سرمون بره حرفمون نمی ره منتها من نباید اصرار کنم من قیمتی به شما دادم که کسی این قیمت نمی ده

حالا تصمیم با شماست کسی هم نیاز نیست قضاوت کنه من فروشندم شما خریدار

Alireza.BMW
14-05-1393, 09:13 بعد از ظهر
دوستان یه لطقی کنن...این بحثا رو تو پ.خ به هم بدن...الکی شلوع نشه تاپبک.مرسی

roma
15-05-1393, 04:32 بعد از ظهر
دوستان یه لطقی کنن...این بحثا رو تو پ.خ به هم بدن...الکی شلوع نشه تاپبک.مرسی

ممنون ازت ولی با این سرعت داغون سایت نمیشه پیغام بفرستی معلوم نیست رسیده یا نه

hamidreza_pahlavan
16-05-1393, 01:42 بعد از ظهر
موتور به کاربر roma ([Only registered and activated users can see links]) فروخته شد مبارکش باشه موتور صفر صفر بود چرخش براش بچرخه

بی زحمت قفل شود

hamed510
16-05-1393, 02:04 بعد از ظهر
قفل. . . .