PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید موتور سنگین امارات

masood_kasiri
11-05-1393, 06:00 بعد از ظهر
سلام دوستان
میخام بدونم میشه برم امارات یه موتور سنگین بخرم مثلا r1 بعد بیارم بندرعباس گمرکش رو بدم وقانونی وارد کنم؟ البته نه اینکه پلاک کنما .فقط میخام بدونم باید صفر بخرم یا کارکرده هم میشه؟ منظورم از نظر قانون گمرک ایرانه.

monazzah
12-05-1393, 06:50 قبل از ظهر
فقط صفر تو پالت

hosinmaster
12-05-1393, 08:43 قبل از ظهر
چه کاریه آخه...از همین جا بگیری به صرفه تره...چی میخوای موتور؟؟بگو بت معرفی کنم..
آوردن موتور سنگین واسه شخص خیلی گرونتر از اینی که تو بازاره میوفته..اصلا" به صرفه نیست..
فرض کن یه zx10 بخری 12هزار دلار دلاری 3هزار تومنش میکنه 36 میلیون.. گمرکی هم که بدی میشه 120درصد از 36 میلیون که میکنه 86 میلیون..خورده هایی که کم کردم اضافه بشه میشه 90 تومن..
برای ترخیص و. انبار و سند و .... هم حدودا" 30 تومن باید بدی یعنی 120 تومن... اینی که گفتم تو بهترین حالتشه...
حالا فرض کن که موتورو طبق قانون جدید باید از مقصد وارد کنی..12 هزار دلار قیمت موتور تو ژاپنه...اینکه موتور برسه دبی هم حداقل 20 هزار تا واست آب میخوره...
اصلا" نمی ارزه...تازه همه اینا در شرایطی هستش که بتونی باری که به این راحتی نمیتونی...یا باید قهرمانی داشته باشی..اول یا دوم یا سوم تو مسابقات کشوری..
یا باید دم یکی از کارمندا هیئت و ببینی و یا فدراسیون...که اینم خودش حداقل 20 تومن هزینه داره...یا باید ال سی بگیری که اونم باز حداقل 20 تومن آب میخوره...
بهتره که بی خیال شی..:gigglesmile:

کاوه
12-05-1393, 10:00 قبل از ظهر
حسین توضیحات لازم رو داد خدمتتون

برای واردات موتور سیکلت فقط باید صفر وارد کنید و یدونه وارد کردن اصلا به صرفه نیست

در ضمن اگر خواستی تعرفه ها رو بدونی میتونی به سایت گمرک جمهوری اسلامی بری و با توجه به شماره بخشنامه ای پایین گذاشتم واستون تعرفه ها رو نگاه کنید

شماره بخشنامه : ۲۵۷۶۶۴/۸۱۷۴/۲۰۴/۲۴/۵۷۹

saeidsalehi
12-05-1393, 01:33 بعد از ظهر
دوست عزیز برای خرید موتور از امارات باید 30 میلیون حداقل تو جیبت باشه فقط برای خرید موتور.چون تو امارات ریاض یا کشور های عربی موتور ریس زیر 600 سی سی فکر نکنم اصلا وجود داشته باشه و کمترین موتوری که میتونی برداری کلاس 600 هست و دست دو حدودا تمیزش 30 میلیون هستش.با اوردنش اینور و گمرک و ....... میشه حدود 60.تصمیم با خودتون هست و در ضمن شنیدم اگه موتور رو خودتون وارد کنید برگ سبز بهتون نمیدن

masood_kasiri
12-05-1393, 01:54 بعد از ظهر
ممنون از همه

masood_kasiri
12-05-1393, 01:57 بعد از ظهر
حسین جان فکر کنم r1 گزینه خوبی باشه. چون من یه باغ دارم بین رودهن وآبلی .اینو واسه اونجا میخام. چون شهرکه فکر نمیکنم به مشکلی بخورم حتی اگه باش تو جاده بیام و برگردم. ولی فکر کنم اگه برگ سبز داشته باشه شاید روزی این دولت اجازه پلاک کردنشو داد.البته شاید