PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عشق موتورم

DOOM
18-05-1390, 02:03 قبل از ظهر
سلام خدمت بچه های روم خیلی باهاتون حال کردم

من خودم عشق موتورم ولی بابام میگه خطرناکه و نمیگیره برام من به 125 راضیم به خدا:3ztzsjm::15:

من میخام برم معتاد بشم دیگه خسته شدم من الآن 18 سالمه دیگه:24::icon_pf (95):

بابا یکی یه راه حل بزاره جلوم دارم دیوونه میشم

حسـن
18-05-1390, 11:52 قبل از ظهر
باید خودت کار کنی و بخری نه اینکه بابات برات بخره

ARSH
18-05-1390, 12:13 بعد از ظهر
رفیق اگه مشکل مالی هستش :
یه کار نیمه وقت بردار یه ماهه(نهایتا دو ماهه) پول یه سی جی در میاد !
حالا اگه مشکل پول نیست مشکل گیر دادن پدر مادره بحثش جداست:consoling2:
اگه مشکل گیر دادن باباته سعی کن موتور رو خوب جلوه بدی جلوش ( هرچند که موتور خوب هست و نیاز به جلوه دادن نداره اما واسه پدر مادر ها بعضی اوقات نیازه )
از مزایاش بگو نسبت به ماشین تو ترافیک
از برتری هاش تو صرفه جویی تو سوخت

اگه بتونی یه موتور سواره قانون مند هم بیاری تا براش شرح بده دیگه عالی میشه...
خلاصه هر کاری نیازمنده تلاشه دیگه اگه موتور میخوای باید همه راه ها رو بری ! تا بش برسی(البته نه معتاد شدن ):icon_pf _15_:
ما که خدا رو شکر ننه بابامون مشکلی ندارن کمک هم میکنن دمشون خیلی گرمه:29dz8zk:

Kenji
18-05-1390, 01:33 بعد از ظهر
خودت بخر. تو عمل انجام شده قرار بگیرن

DOOM
18-05-1390, 03:29 بعد از ظهر
بابا اگه مشکل پول بود که حل بود آدم 2ماه کار میکنه پولش در میاد

من مشکلم اینه ماشا!... تو قم انقدر حجله جوونارو میزنن که با موتور تصادف کردنو مردن:minzdr::icon_pf _37_:

حدود 1ساله که دارم رو مخشون کار میکنه جواب نداده دیرووز میگم میخام برم گواهینامه موتور بگیرم میگن قلط میکنی:khak::khak::297:

Kami
18-05-1390, 03:34 بعد از ظهر
بستگی به نوع خانواده داره . من خودم تک فرزندم اما 12 سالگی پدرم برام موتور خرید و هنوز که هنوزه تشویقم میکنن برای خرید موتور بهتر

DOOM
18-05-1390, 03:45 بعد از ظهر
خوب ما خانواده 5نفره ایم و2تا خواهر دارم من تک پسرم
چه کنم دیگه آقا من اصلا فکر نمیکردم که همچین انجمنی باشه خیلی دارم حال میکنم با انجمنتون
ولی چه کنم دیگه میبینم حسرت میکشم
من داییم پالس داره بعضی اوقات ازش میگیرم
دوستمم یه 125 با یه 400 داره 125 همیشه دسته منه ولی خونه نمیبرم با اینکه وضع مالیشون خوب نیست عشق دنیارو میکنه

Kami
18-05-1390, 03:54 بعد از ظهر
اگه مشکل گیر دادن باباته سعی کن موتور رو خوب جلوه بدی جلوش ( هرچند که موتور خوب هست و نیاز به جلوه دادن نداره اما واسه پدر مادر ها بعضی اوقات نیازه )
از مزایاش بگو نسبت به ماشین تو ترافیک
از برتری هاش تو صرفه جویی تو سوخت

اگه بتونی یه موتور سواره قانون مند هم بیاری تا براش شرح بده دیگه عالی میشه...
همین حرف ها رو بهش عمل کن شاید نظرشون عوض بشه

ghost.rider1
18-05-1390, 04:09 بعد از ظهر
درست می گن خطرناکه ما هم همه می خواهیم بفروشیم:3:

DOOM
18-05-1390, 04:41 بعد از ظهر
درست می گن خطرناکه ما هم همه می خواهیم بفروشیم:3:

:98::98::98::98::bitarbiat:
من موتور میخوام :17::31::19::33::34:

nOviA
18-05-1390, 05:07 بعد از ظهر
موتور دوستات رو سوار شی بهتره ها. هم برات تکراری نمیشه هم خرج نداره هم خراب شد اونا درست میکنن.

DOOM
18-05-1390, 05:12 بعد از ظهر
موتور دوستات رو سوار شی بهتره ها. هم برات تکراری نمیشه هم خرج نداره هم خراب شد اونا درست میکنن.
حوب آخه امانته همیشم که دمه دست نیست
آدم یه موتور برای خودش داشته باشه خیلی بیشتر حهل میکنه همهجا میشه رفت

nOviA
18-05-1390, 05:34 بعد از ظهر
پدر مادرت با موتور سواری تو مشکل ندارن. با رانندگی دیگران مشکل دارن. باید اینو پیششون حل کنی.

حسـن
18-05-1390, 05:55 بعد از ظهر
من 13 سالگیم که یه بهمن 110 بی کلاچ خریدم بابام فقط بهم گفت من حال لگن گذاشتن زیرپات را ندارم و اگه تصادف کردی قطع نخاخ شدی
میندازمت تو معلولین دیگه خودت تا تهش را برو اما من بهشون گفتم هیچ وفت این اتفاق نمی افته
شکر خدا تا حالا خیلی رعایت کردم و رو سفید شدم تا جایی که این اواخر با بابام شبا با موتور سنگین میریم میتابیم

DOOM
18-05-1390, 06:13 بعد از ظهر
من 13 سالگیم که یه بهمن 110 بی کلاچ خریدم بابام فقط بهم گفت من حال لگن گذاشتن زیرپات را ندارم و اگه تصادف کردی قطع نخاخ شدی
میندازمت تو معلولین دیگه خودت تا تهش را برو اما من بهشون گفتم هیچ وفت این اتفاق نمی افته
شکر خدا تا حالا خیلی رعایت کردم و رو سفید شدم تا جایی که این اواخر با بابام شبا با موتور سنگین میریم میتابیم
خوش به حالت اگه به منم اینو میگفتن تا حالا خریده بودم:vardane::s (9):
:9:
بابا یه عکس گریه بزارین تو این تصاویرتون دلم دیگه داره میترکه

nopo
18-05-1390, 08:21 بعد از ظهر
من که هربار خواستم بدون رضایت پدر ومادرم کاری بکنم پاشو خوردم بد بخت شدم
اما سرقضیه موتور بابام اینا حرفهای خانواده تو رو میزدن می گفتن خطرناکه میمیری!!!
اما نمیدونم چی شد اینقدر نذر ونیاز کردم اینقدر گیر دادم اینقدر صحبت کردم که راضی شدن
از من به گوش بگیر:

1-موتور خطرناکه حسن!!!!:25r30wi:
2-سعی کن پدر ومادرتو راضی کنی
3-بدون رضایت اونا مطمئن باش خیر نمی بینی
4-من 4بار تصادف کردم خداییش بخیر گذشته که بجز یک مورد در 3تایه دیگه من مقصر نبودم تازه چند بار خدا رحم کرده
5-هنوز وقت باری مردن وزندان رفتن زیاده!!!!!

موتور خوبه ولی باید خیلی مراقب ارابه مرگ باشی

:acigar:

mehdi2
18-05-1390, 11:47 بعد از ظهر
بابام از ترس اینکه ماشینشو ورندارم سوار شم برام سی جی خرید. توهم ماشین باباتو وردار سوار شو مجبور میشن برات موتور بگیرن که از شرت راحت شن!!
توصیه میکنم اول گواهینامه بگیری بعد با خیال راحت سوار موتور دوستات شی. ایشاله بعدشم موتور خودت.

Classified
19-05-1390, 12:51 قبل از ظهر
جناب DOOM بنده هم مشکل شما رو دارم!

لعنت به این سن که هیچکس درکت نمی کنه q-: می گم بخر میگه همین سی جی خوبه! وقتی هم

خیلی اصرار کنم میگه هر وقت خواستم جسدتو بیارن در حیاط اونوقت برات می خرم

صبر... و صبر ... و ...

DOOM
19-05-1390, 01:05 قبل از ظهر

لعنت به این سن که هیچکس درکت نمی کنه q-: می گم بخر میگه همین سی جی خوبه! وقتی هم

صبر... و صبر ... و ...

---------- Post added at 01:50 AM ---------- Previous post was at 01:47 AM ----------

صبر... و صبر ... و ...
به خدا باز تو 125 داری من اونم ندارم

Babak
19-05-1390, 10:51 قبل از ظهر
من وقتی می خواستم اولین موتورمو بگیر همه ناراضی بودنو نمی زاشتن ولی من خیلی اصرار کردن و قول دادم همیشه با احتیاط برونم و کلاه داشته باشم البته رو سرم انصافا نم بدمنه کلاه نمیشینم رو موتور:[Only registered and activated users can see links]

reza KTM
19-05-1390, 12:58 بعد از ظهر
من وقتی میخواستم بخرم چون میدونستن من بخوام کاری بکنم میکنم گفتند باید گواهینامه بگیری در ضمن ما هم پول نداریم بهت بدیم
من رفتم با هزار بدبختی چون موتور نداشتم و موتورسواری بلد نبودم گواهینامم رو گرفتم قبلشم سر کار رفته بودم و خدا میدونه گواهی نامم که اومد به هفته نکشید رفتم یه دونه خریدم گزاشتم تو خونه
حالا من یه چی دیگه میگم برای کسایی که وضع مالی خانوادشون زیاد خوب نیست
تو برو کار کن پولشو در بیار بعد یه دونه بخر بزار خونه (بعد از گرفتن گواهی نامه) اصلا هم تا یکی دو هفته سوارش نشو اون موقع هیچ وقت اونا راضی نمیشن 700 یا 800 هزار تومان پول رو بندازن بیرون
البته باید با خودت روراست باشی که واقعا جنبه موتور سواری رو داری یه نه یه هفته ای خودتو میکیشی

---------- Post added at 01:58 PM ---------- Previous post was at 01:57 PM ----------

میگم حالا نری با پدر و مادرت دعوا کنی و به مشکل بخوری بگی تقصیر این پست ما بود

Shenzo
19-05-1390, 01:42 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز
منم 6 سال پیش که می خواستم موتور بخرم همین مشکلو داشتم!
پدرم که بخاطر اوضاع رانندگیه بقیه اجازه نمی داد و می گفت خطرناکه!
مادرمم چون بابام تو جوونیش 1بار با موتور تصادف بدی کرده بود، از همون موقع کلا متور سواریو تو خونه ممنوع کرده بود!
منم هرچی اصرار میکردم که مواظبم، همیشه احتیاط می کنم، همیشه از کلاه استفاده می کنم (گواهینامه هم نداشتم) هیچکی گوش نمی داد، یا بعد از کلی خواهشو التماس می گفتن پس صبر کن گواهینامه بگیر بعد بور سراغ موتور.
اما من بازم حرفه خودمو می زدم!. . .
بلآخره منم مثله دوستان که میگن کار کن با پوله خودت بگیر، همین کارو کردم!
با پوله خودم گرفتم که بگم ماله خودمه، مسئولیتشم خودم قبول می کنم...
خلاصه برادر یکی از رفیقام یه 70 سی سی داشت که میخواست بفروشه 125 بگیره، منم رفتمو خریدم
موتور شستمو یه دستی به سرو روش کشیدم بردمش خونه!
مامانم که دید با عصابانیت گفت این چیه؟! از کجا آوردی؟!
گفتم با پوله خودم خریدم، شبا هم میزارم تو کوچه و . . .
بعدشم کمی غر زدن و تا اینکه از قیمت پرسید! قیمتو که بهش گفتم یه دفه گفت حالا نمیشد بیشتر تخفیف بگیری؟ بهم میگفتی منم میومدم چونه میزدم بیشتر برات تخفیف می گرفتم!!!!!!!!!
از تعجب شاخ در آوردم!!!:wow:
مامانم که تا قبله خریدن به شدت مخالف بود، بعدش وقتی دید من با علاقه شدید کاره خودمو کردم، با کلی سفارشو نصیحت راضی شد. . .!
ببخشید که طولانی شد!
منظور اینکه، همونطور که دیگر دوستان گفتند با صحبت کردن اونم با ملایمت و منطق و نحایتاً قرار دادن والدین در مقابل عمل انجام شده ممکنه به نتیجه برسی!
ولی همونطور که آدما همشون اخلاق و رفتار خاصه خودشونو دارن، شما هم باید با توجه به شناختی که از والدینتون داری بهترن راه حلو خودت پیدا کنی،
ما فقط طبق تجربیاتمون راهنماییت می کنیم!
امیدوارم حرفام براتون مفید واقع بشه
موفقو سلامت باشین:flower4:

Mohammad aghili
21-05-1390, 03:03 بعد از ظهر
خلاصه برادر یکی از رفیقام یه 70 سی سی داشت که میخواست بفروشه

آقا منم یه 70 دارم ، بچه ها بهش میگن 70 RV
منتها فرقش با قصه جناب شنزو ازنه که من نمیخوام یه سی جی بگیرم ... میخوام روان بگیرم (البته الان پولشو خرج کردم :s (9): ... باید یه تریل خسته فعلا بگیرم تا پولش باز جمع شه.... لامصب چه زیاده)
اگه خواستی بگو تا واست بفرستم دم در خونه ... بعد به خانواده بگو اینو دوستم واسه جشن تولدم فرستاده:4chsmu1:

حسن موتوری
16-07-1392, 12:20 بعد از ظهر
داداش هی با موتور رفیقات برو دم در،ببر خونه،بگو بابا پول بده موتور رفیقم رو خراب کردم باید خسارت بدم و چه میدونم از این گلواژه ها.

h a m i d
16-07-1392, 10:00 بعد از ظهر
همشهری جا این خالی بندیا و کارا برو گواهینامه اسم بنویس.وقتی دیدن داری میخونیو رانندگی کسی که گواهینامه داره فرق میکنه تا این نیروگاهیا با شلوار کردیشون موافقت میکنن بات. موتور چیز خطرناکیه اگه بد ازش استفاده بشه ۷ ساله موتور سوارم تا الان چیزیم نشده.کلاهم همیشه میذارم.تو شهر ما کلاه که بذاری به عنوان ناشی نگات میکنن متاسفانه.
خلاصه کنم حرفمو.تو ثبت نام کن واسه گواهی نامه همین که ببینن نه اموزشی هم هست.ایین نامه ای هم داره. اونوقت یه درجه وضعیتت بهتر میشه میتونی منطقیو بدون مخفی کاری با رضایت سوار شی

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 4

h a m i d
16-07-1392, 10:01 بعد از ظهر
داداش هی با موتور رفیقات برو دم در،ببر خونه،بگو بابا پول بده موتور رفیقم رو خراب کردم باید خسارت بدم و چه میدونم از این گلواژه ها.

شما هر روز بزنی موتور خراب کنی این نشونه صلاحیته ؟:اس
والا من باشم. بعد از ۲بار به بچم میگم خودت پولشو میدی دیگه هم کاری که بلد نیسی انجام نده:دی

معمار
16-07-1392, 10:16 بعد از ظهر
شما هر روز بزنی موتور خراب کنی این نشونه صلاحیته ؟:اس
والا من باشم. بعد از ۲بار به بچم میگم خودت پولشو میدی دیگه هم کاری که بلد نیسی انجام نده:دی

خسارت اگه هر کسی خودش بده دفعه ای دیگه شاید از این قلط ها نکنه
من سر همین خسارت هایی که دادم شاید یه هیو صفر میتونستم بخرم ...

دوستان به تاریخ تاپیک هم توجه کنید
روز آغاز: سه شنبه ۱۸ مرداد ۹۰ در ۰۳:۰۳ قبل از ظهر

h a m i d
16-07-1392, 10:21 بعد از ظهر
تاریخ شروع تاپیک چیز جالبی بود:دی. اومده بالا همه داریم جواب میدیم:دی
حرفتو قبول دارم ولی در زمینه موتور نه.طرف از عمد که موتورو نمیزنه زمین.صحبت جونشه. تا جایی که میتونه و مهارت داره سعی میکنه حرفه ای رفتار کنه.وقتی روزی یه خرج دربیاره واسه موتور نشون میده ناشیه.پولو کی بده مهم نیس.وقتی موتور هر روز خراب کنی ناشی هستی.
این تحلیل منه:پی :دی

معمار
17-07-1392, 08:42 قبل از ظهر
حرفتو قبول دارم ولی در زمینه موتور نه.طرف از عمد که موتورو نمیزنه زمین.صحبت جونشه. تا جایی که میتونه و مهارت داره سعی میکنه حرفه ای رفتار کنه.وقتی روزی یه خرج دربیاره واسه موتور نشون میده ناشیه.پولو کی بده مهم نیس.وقتی موتور هر روز خراب کنی ناشی هستی.
این تحلیل منه:پی :دی

صد در صد هیچ کسی ک... نیست خودش خودشو بزنه زمین
ولی بعضی وقت ها یه اتفاق هایی میوفته که ادم دست خودش نیست و
مثلا طرف با 405 زده با یه ماشین خارجی 5 م بیمه میده الباقی باید راننده 405 بده

در مورد هر روز خراب کردن 100 % طرف ناشیه
اما بعضی وقتا وسیله هم سرطان در میاد

حسن موتوری
18-07-1392, 06:04 بعد از ظهر
اینجانب گ... خوردم