PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کیفیت موتور مگلی

megellimohammad
10-05-1393, 02:30 بعد از ظهر
سلام دوستان سوال در مورد مگلی داشتم و اینکه یه عده میگن نخر ولی باز یه عده هم تعریف میکنن ازش.منو لطفا راهنمایی کنید.

ali speed
10-05-1393, 02:47 بعد از ظهر
سلام دوست عزيز من خودم عاشق مگلى هستم ولى با توجه به جنس قطعاتش که همه چينه واقعا نميارزه اين قيمت ولى واقعا هم موتور خوشگى هست از همه لحاظ,
بدنه المنيونt6 سبکى و شتابش خوش رخيش راديات اب داشتن دو فنه بودن راديات صداى اگزوز جالب البته خيليا بدشون مياد ولى اين صدا برا اينه که تورياى کمى توش استفاده شده برا شتاب بيشتر موتور,
در کل بهت بگم موتور خوبيه ولى برا کسايي که مشکل مالى ندارن و ميخوان صفر بخرن يه سال عشقو حال کنن و بفروشنش,
من رفيقم داشت خيلى باهاش حال کرديم ولى کمکش خراب شد سيصد خرج اون بوش کنار صفحه کلاجش پوسيد که اون بوش اصلا تو بازار نبود مجبور شد بوش 125بندازه که تعمير کاره اشنا بود دهنش سرويس شد تا جا بزنه بعد يه زمين خورد که 2500خرج برداشت,
در کل بهت بگم يا پالس 220بخر يا جم کم دير تر بخر هيو بردار تا دوازده تومن من که دلم هيو ميخواد از مگلى پشيمان شدم بازم هر جور خودت دوست دارى دوست عزيز,
نظر بچه هاى اهل فن هم ببين باز ب6د تصميم بگير .
اين نظر من بود.

erfan.557
10-05-1393, 03:00 بعد از ظهر
موتور مگلی اگه میخوایی بگیری یا صفر بگیر یا کم کار. حواست به اب و روغنش باشه حالا حالا ها کار میکنه واسط ولی انجینش حساسه روغن 5-40 یا 10-40 با کیفیت مثه موتورکس یا کاسترول مگنت یا توتال بریز.ضد یخ فراموش نشه چون واتر پمپ با اب معمولی زنگ میزنه.
هر موتوری نیاز به نگهداریه خوب داره حالا یه موتور مثه هوندا سگ جونه هیچیش نمیشه یه موتور مثه مگلی باید بش زیاد برسی.
حالا فردا همه میان میگن سرطانه نرو دنبالشو از این حرفا ببین اگه دوسش داریو بش میرسی به حرف هیشکی گوش نده اگه حالشو نداری برو هیو مدل پایین بگیر یا یه موتور دیگه.
امید وارم حرفام به درد شما خرده باشه.
یا علی.

foadnnsj
10-05-1393, 04:25 بعد از ظهر
اغا هرچی هم بگن سرطانه سرطانه از سوزوکی مزایده ای که من خریدم که بیشتر نمیگن سرطانهمنظور اینکه منم این سوزوکیه دلمو گرفت اومدم سایت همه گفتن سرطانه و بخریش پشیمون میشی و اذیت دارهولی باز خریدمش خیلیم راضیمنمیگم اذیتم نکرده اذیت کرده گاها اونم بخاطر سن بالاش ولی درکل خیلی خیلی راضیم بیشتر از قبلم دوسش دارم وقتی یه چیزی دلتو گرفت بخرش ولی اگه دو دلی نخرمگلی هم سوار شدم حدود 2ماه شتابش عالیهصداش خوبه از یه 250 همینقدر انتظار میرهترمزا خوبه بدنه هم سبکه قیافشم که دیگه چه عرض کنم خیلی خوشگل و باکلاسه کیفیت قطعات ظاهری مثل زین و فلاپها خوبه اما موتوری میگن کیفیت نداره نمیدونم حالا!در کل مواظبش باشی فشار بش نیاری می ارزه

Sooli
10-05-1393, 06:00 بعد از ظهر
آقا یه سرچ بکن تو سایت بعد تاپیک بزن...لطفاً
تا الان ۲۰۰۰ جا در مورد این موضوع بحث شده

Alireza.BMW
10-05-1393, 06:41 بعد از ظهر
من دارم راضی هستم....موتوری با این قیمت و ارزونی لوازم نسبت به دایلیم و هیو مخصوصا هیو رخ جالب و شتاب در حد نبنجا...تو 250 های موجود تو ایران وجود نداره اما باید سالمشو بخری هیو قیمتش حدود 2 برابر مگلیه پس باید کیفیتش بهتر باشه و گرنه باید بهش شک کرد

megellimohammad
10-05-1393, 07:43 بعد از ظهر
آقا یه سرچ بکن تو سایت بعد تاپیک بزن...لطفاً
تا الان ۲۰۰۰ جا در مورد این موضوع بحث شده
ببخشید من زیاد به سایت هنوز وارد نیستم

ali_r
10-05-1393, 09:47 بعد از ظهر
لازم به زدن تاپیک نیست
خواهشا خواهشا قبل از زدن پست قوانینن رو مطالعه کنید
میتونید سوالتون رو تو این تاپیک مطرح منید
قفل میشه
[Only registered and activated users can see links]