PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست كمك فوري براي خريد موتور پيشرو پارس 250

Steel
09-05-1393, 04:53 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان عزيز
يه موتور پيشرو پارس 250 طرف گذاشته براي فروش كه خيلي خوشم اومده و ميخوام بخرمش.موتور زير ١٠٠٠ تا رفته ، ٦ ماه كاركرده ، طرف ٢٥٠ تومان بيمه كرده ، ١٠٠ تومان دزدگير بسته و ٥٠٠ تومان يه اگزوز حرفه اي به قول خودش براش خريده + اگزوز فابريكش. قيمتش رو ميگه ٤٢٠٠ ، تخفيف هم ميده. قيمت نو كه خودش خريده رو پرسيدم گفت ٤٥٠٠ ولي ميگه تا الان ٥٥٠٠ براش آب خورده و ميخواد به اين قيمت بده چون نياز فوري به پول داره.
اين قيمت ميارزه بگيرم؟ قيمت نو فعليش الان چنده؟

میثم شوب چاری
09-05-1393, 09:37 بعد از ظهر
به نظر من با این قیمت آپاچی بگیری خیلی بهتره . پیشرو سرطان لامصب

farzin
09-05-1393, 09:52 بعد از ظهر
آحه برادر قبل اینکه تاپیک بزنی ، یه نگاهی کن ببین این تاپیکی که میزنی عنوانش به بقیه تاپیکهای موجود در این صفحه میخوره ؟ نه میخوره ؟ نه جان من میخوره ؟ دقت کن اخوی در جای خودش تاپیکتو بزن
ناظم گرام چرا فقط قفل میکنین پاک کنین یه پیغام خصوصی به طرف بدین یا جابه جا کنین مطلبو ، سایت پر شده از این تاپیکای نابجا

Steel
10-05-1393, 10:38 قبل از ظهر
ببخشيد ، اگه ميدونستم كجا بايد پست بدم همونجا ميدادم ولي اينقدر عجله داشتم كه ...
از اساتيد گرامي ميخوام نظرشون رو در مورد اين موتور بدند ...
خيلي خيلي چشمم گرفته اين موتور رو فقط ميخوام ببينم مشكل خاصي اين موتورا ندارند ؟ با اين قيمت به صرفه ست؟
عكس موتور :

moein 007
10-05-1393, 12:44 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز من عاشق استیل پیشرو پارسم موتور های خوبیه البته به شرطی که توقع موتور 1000رو ازش نداشته باشی قیمتم اگه لوازم اضافی که گفته راس باشه میارزه ولی قبل خرید قشنگ با یه آدم کار بلد برو که امکانش هست موتور یه عیب بزرگ موتوری داشته باشه که میخواد بفروشش

mentiroso
10-05-1393, 01:30 بعد از ظهر
پالس یا آپاچی بخر دوست من ... دنبال داستان نباش

Steel
10-05-1393, 01:56 بعد از ظهر
بودجه من فعلا تا ٤٥٠٠ هست ولي انشاالله تا چند سال كه با پيشرو راه اومدم ميرم سراغ پالس و آپاجي ...
انشاالله كه شروع خوبي تو رده ي سنگين برا من بوده باشه .... راستي اگه بخوام يه مقايسه اي بين آپاچي و پالس و مگلي داشته باشم ، بايد كجا سر بزنم؟

Steel
12-05-1393, 02:11 بعد از ظهر
من گيج شدم :297: كه اين موتور ساخت فارس موتور ايران هست يا شركت qingqi؟
اگه qingqi هست مال كدوم كشوره؟

Sooli
12-05-1393, 04:36 بعد از ظهر
بودجه من فعلا تا ٤٥٠٠ هست ولي انشاالله تا چند سال كه با پيشرو راه اومدم ميرم سراغ پالس و آپاجي ...
انشاالله كه شروع خوبي تو رده ي سنگين برا من بوده باشه .... راستي اگه بخوام يه مقايسه اي بين آپاچي و پالس و مگلي داشته باشم ، بايد كجا سر بزنم؟
رده سنگین؟
الان من میرم افق دیگه هم نمیام
اگه پیشرو سنگین محسوب میشه اونوقت میشه رده سبک رو برای من تشریح کنید؟

hosinmaster
12-05-1393, 04:49 بعد از ظهر
سنگین؟!! پیشرو؟!! جان؟!! چرا؟!!
من نمیدونم این چه حرکتیه که هر کی سریع واسه خودش یه تاپیک میزنه که چی؟؟که میخواد موتور بخره!! آقا جان تشریف ببرید تو تاپیک پیشرو سوالاتتونو بپرسید.
لطفا" هم دیگه تکرار نشه.
قفل