PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افشاگری اکبر عبدی: ده نمکی در اخراجی ها، مافیا راه انداخت

Babak
17-05-1390, 09:22 بعد از ظهر
عبدی می*گوید: در «اخراجیها۳» نیز دیدم چه من باشم و چه نباشم از صحنه*ها و اضافات «اخراجیها۱» استفاده می*کنند و یک «بایرام لودر» می*سازند. من نیز گفتم می*روم تا چندرغاز بگیرم. فقط به خاطر پول رفتم و در کل طی چهار جلسه فیلمبرداری در این فیلم حضور داشتم.

[Only registered and activated users can see links]

اکبر عبدی کمدین دوست*داشتنی ایرانی که در سطحی*ترین آثار سینمایی هم حد بالایی از توانایی*های خود در ارائه تیپیک شخصیت*های طناز را ارائه می*دهد به تازگی در گفتگویی صحبت*های صریحی درباره سری «اخراجیها» بیان کرده و از این مساله سخن گفته که از قسمت دوم این سری به بعد باندبازی یکی از بازیگران و مافیایی که وی در پشت صحنه به وجود آورده بود باعث ناراحتی عبدی و دیگر بازیگرانی شده که در باند بازیگر معروف حضور نداشته*اند! هرچند عبدی نامی از بازیگر موردنظر نبرده است اما کیست که نداند منظور وی همان بازیگری است که به کارچاق*کن سینمای ایران معروف شده و حتی برنامه «خنده بازار» هم تیپی کاریکاتوری از وی را به مخاطبان ارائه داده است. بخش*هایی از گفته*های عبدی را به نقل از مجله خانه آرمانی می*خوانید:

از اواسط قسمت دوم همه چیز عوض شد
شروع کار من با «اخراجیها» به واسطه آقای کاسه*ساز تهیه*کننده کار بود. ایشان لطف کردند و فیلمنامه را پیشنهاد دادند و من نیز بازی کردم. همه چیز خوب بود و از حضورم در این گروه راضی بودم. برای همین در «اخراجیها۲» هم حضور یافتم ولی از اواسط این قسمت همه چیز عوض شد و آقای ده*نمکی تحت*تاثیر یکی از بازیگران قرار گرفت. اتفاقات دیگری افتاد و همه چیز شد مافیابازی که اصلا دوست ندارم راجع به آن صحبت کنم چون خاطرات خوبی را برایم یادآوری نمی*کند.
رفتم تا چندرغاز گیرم بیاید
در «اخراجیها۳» نیز دیدم چه من باشم و چه نباشم از صحنه*ها و اضافات «اخراجیها۱» استفاده می*کنند و یک «بایرام لودر» می*سازند. من نیز گفتم می*روم تا چندرغاز بگیرم. فقط به خاطر پول رفتم و در کل طی چهار جلسه فیلمبرداری در این فیلم حضور داشتم.
سوژه هواپیماربایی از من بود!
در «اخراجیها۲» وقتی فیلمنامه را با ده*نمکی مرور می*کردیم به او پیشنهاد دادم که برای جذاب شدن داستان بخش خانوادگی آن را پررنگ کند و سوژه هواپیماربایی را به او دادم ولی ایشان هیچ وقت به این موضوع اشاره نکرد.

شفیع
17-05-1390, 09:28 بعد از ظهر
خوب حالا چی شده ؟ ادامه اش کو !؟ چه اتفاقی افتاد ؟

Amir
17-05-1390, 10:04 بعد از ظهر
رفتم تا چندرغاز گیرم بیاید
در «اخراجیها۳» نیز دیدم چه من باشم و چه نباشم از صحنه*ها و اضافات «اخراجیها۱» استفاده می*کنند و یک «بایرام لودر» می*سازند. من نیز گفتم می*روم تا چندرغاز بگیرم. فقط به خاطر پول رفتم و در کل طی چهار جلسه فیلمبرداری در این فیلم حضور داشتم.

من یکی که کاملا قانع شدم با این جواب