PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل تعویض فنر هندل

ali3x
07-05-1393, 07:40 بعد از ظهر
سلام خسته نباشید من 2-3 روز پیش اومدم هندل به موتورم بزنم که دیدم هندل خور و دیگه هندل بر نگشت با هل روشنش کردم و با دست هنلو جای اول بر گردوندم ام با این که هندل جای اول برگشته هنوز صدای درگیری میداد حالا موتور رو باز کردم اما نمیدونم چطور فنر شو عوض کنم مثل اینکه فنر جایی هست که نمیشه عوض کرد میشه کمکم کنید وتوی عکسراه در آوردن فنر رو نشونم بدبد
1.44506

2.44507

3.44508

4.44509

ali3x
07-05-1393, 10:24 بعد از ظهر
کمک لطفا

moein 007
07-05-1393, 11:36 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز کاش قبل از اینکه باز میکردی میپرسیدی بدون باز کردن یه فنر میندازن رو هندل نه معلوم میشه نه احتیاج به باز کردن هست هزینش هم میشه تقریبا هزار تومان الان هم از من میشنوی ببندش و یه فنر رو کار بنداز خودتو راحت کن

ali3x
08-05-1393, 09:05 قبل از ظهر
سلام دوست عزیز کاش قبل از اینکه باز میکردی میپرسیدی بدون باز کردن یه فنر میندازن رو هندل نه معلوم میشه نه احتیاج به باز کردن هست هزینش هم میشه تقریبا هزار تومان الان هم از من میشنوی ببندش و یه فنر رو کار بنداز خودتو راحت کن

مرسی از لطفت اما مشکل اینجاس که هندل موتور من به هدا های معمولی تفاوت داره،
هندل من اینه
44519
نمیشد فنر بندازم:hanghead:

masoud rm
08-05-1393, 10:29 قبل از ظهر
دوست عزیز اگه میخوای فنر فابریک بندازی باید موتور کامل باز بشه چون فنر کنار گیربکسه واگه نمیخوای باز کنی یه هندل معمولی بنداز یه فنر از بیرون توجه داشته باش که در حالت دوم تیکه فنر شکسته رو باید دربیاری که نره لایه دندها......

soleymani
08-05-1393, 11:58 قبل از ظهر
دو راه داري يا از داخل سمت در كلاج عوض كني كه بايد باز بشه
يا يه فنر 1000 تومني بندازي كه كمك كنه هندل برگرده

ali3x
08-05-1393, 12:13 بعد از ظهر
دوست عزیز اگه میخوای فنر فابریک بندازی باید موتور کامل باز بشه چون فنر کنار گیربکسه واگه نمیخوای باز کنی یه هندل معمولی بنداز یه فنر از بیرون توجه داشته باش که در حالت دوم تیکه فنر شکسته رو باید دربیاری که نره لایه دندها......

یک راه بدید که فنر در رفته رو در بیارم هیچ هندل معمولی به موتورم نمیخوره آخه به اگزوز گیر میکنن

moein 007
22-05-1393, 12:04 بعد از ظهر
داش برثو یه یه هندل جدید بگیر با فنر چون اگه قرار باشه کل موتور رو بااز کنی هزینت خیلی زیاد میشه تازه اگه درست بسته نشه باز کل موتور به مشکل میخوره

ali3x
31-05-1393, 11:54 قبل از ظهر
داش برثو یه یه هندل جدید بگیر با فنر چون اگه قرار باشه کل موتور رو بااز کنی هزینت خیلی زیاد میشه تازه اگه درست بسته نشه باز کل موتور به مشکل میخوره

بلاخره خودم دست بکار شدم رفتم به یکی از انبار های موتور و وسایل موتور هندا رو جستم تا بتونم سیستمش رو مثل هودنا کنم اما نشد چون پایه موتور 30 سانت پشت هدنل و هیچ جور نشد بیارم جلو که مثل هدنا هندل هندا بندازم،
اما
خودم دست بکار شدمو کل موتور رو ریختم بهم الا هم دورشم چندتا عکس هم میزارم ببینید خدا کنه که درست بشه و موتور منفجر نشه اگه مشکلی بود کمکم کنید لطفا.