PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویدئو های با حال

Babak
16-05-1390, 03:45 بعد از ظهر
بچه ها هر جایی که یه ویدئوی باحال مشدی دیدن اینجا لینک شو بدین تا همه ببینیم مهم نیست چی باشه فقط سکسولانه نباشه بقیه اش مهم نیست:999:

آموزش موتورسواری

[Only registered and activated users can see links]

---------- Post added at 04:35 PM ---------- Previous post was at 04:34 PM ----------

---------- Post added at 04:36 PM ---------- Previous post was at 04:35 PM ----------

---------- Post added at 04:38 PM ---------- Previous post was at 04:36 PM ----------

[Only registered and activated users can see links](وای یاد دانیال افتادم موهای تنم سیخ شد)

---------- Post added at 04:42 PM ---------- Previous post was at 04:38 PM ----------

[Only registered and activated users can see links] (به دو چیز دقت کنید:1-علت که باعث شد موتور بخوره زمین.2-اگر کالاه نداشت چی میشد؟)

---------- Post added at 04:44 PM ---------- Previous post was at 04:42 PM ----------

---------- Post added at 04:45 PM ---------- Previous post was at 04:44 PM ----------

اینو از دست ندین هر چی هیولاست اینجا جم شده:[Only registered and activated users can see links]

Babak
18-05-1390, 09:15 قبل از ظهر

شفیع
18-05-1390, 01:14 بعد از ظهر
آقا،
من از این جور ویدئو ها خیلی دارم، مربوط به تعمیرات و معذفی موتور های خارجی، ولی حجمشون زیاده نمی دونم چطوری در اختیار اعضا قرار بدم، فکر نکنم سایت این امکان رو گذاشته باشه تا همچین ویدئو هایی رو برای دانلود قرار بدم.

Amir
18-05-1390, 01:31 بعد از ظهر
آقا،
من از این جور ویدئو ها خیلی دارم، مربوط به تعمیرات و معذفی موتور های خارجی، ولی حجمشون زیاده نمی دونم چطوری در اختیار اعضا قرار بدم، فکر نکنم سایت این امکان رو گذاشته باشه تا همچین ویدئو هایی رو برای دانلود قرار بدم.

جناب شفیع تو این سایت آپلود کنید

یا اگه امکانش رو ندارید اینجا آپ کنید

یه سری تغییرات داریم میدیم بعدا خودم میارمشون یا رو سرور خودمون یا یه سرور مطمئن

پیشنهادم آپلود رو مگاآپلود هست