PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موتور گازی رکس

براوو سوار
29-04-1393, 11:12 بعد از ظهر
سلام این موتور در موتور گازی های این سبکی خیلی خوب است و حداکثر سرعتش وقتی تو دور می افته تا 100 کیلومتر هم میرسه ببخشید اطلاعات کمبود ایمیل بزارید عکس هاش رو هم بفرستم

MANHUNT
29-04-1393, 11:18 بعد از ظهر
من داييم داشت موقعي كه ده يازده سالم بود ميرفتم يواشكي بر ميداشتم چه شتابي داشت سرعتشم خيلي خوب اما ديگه بيشتر از ٧٠ تا نميرفت ١٠٠ تا خدايي خيليه داداش صندليش هم با مدل پژو فرق ميكرد زين راننده و ترك جدا بود از هم اما واقعا اين موتور عالي بود

براوو سوار
30-04-1393, 12:04 قبل از ظهر
راستی یادم رفت بگم که این موتور ساخت شرکتsachالمان است

- - - Updated - - -

دوستان من با تبلتم نمی تونم عکس ها را بزارم ایمیلتونو بزارید تا براتون بفرستم وشما عکس ها را بزارید

ali.motahari
30-04-1393, 12:46 قبل از ظهر
به درخواست دوست عزیزمون
[Only registered and activated users can see links] AAH4T0sY&pid=2.2&fid=Inbox&inline=1

hamed510
30-04-1393, 02:29 قبل از ظهر
این نمیشه که داداش!!

شما تاپیک زدی باید مشخصات فنی و عکس هم بزاری!!

چند تا تاپیک مشابه هم زدی لطفا کاملشون کن

ایلیا
30-04-1393, 03:27 قبل از ظهر
یادمه پدربزرگم یه دونه از اینا داشت. آبی بود. سه تا دنده داشت و وقتی دنده پر میشد باید گازو ول میکردی تا بره دنده بعدی ! زینش یه تیکه بود، یه ترک بندم داشت. یادمه اون موقع دو مدل انجینش تو تهران بود. یه سریاش مثل مال بابابزرگ من سیلندرش حالت استوانه‌یی داشت که ضعیف‌تر بود، یه سری دیگه‌ش بود که سیلندرش حالت مکعبی بود ( مثل gto ) که میگفتن مونتاژ ایرانه و انصافا خیلی قوی‌تر بود.
بزرگترین عیب این موتور از نظر من ترمز بسیار صعیفش بود، چون کاسه لنتش خیلی کوچیک بود.

سروش موتوری
10-05-1393, 02:51 قبل از ظهر
به موتور گازی براوو من نمیرسه ساخت ایتالیاست ولی الان میخوام ی مینی کراس بگیرم راستی دوستان کسی راجب موتور مینی کیپس اطلاعی داره؟؟؟؟؟؟

براوو سوار
22-05-1393, 11:04 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ......[Only registered and activated users can see links]

stoncold
22-05-1393, 11:19 قبل از ظهر
داداش کل اطلاعاتتو تو پست اول به همراه عکساش بزار

ali_n
22-05-1393, 09:36 بعد از ظهر
تو قزوین یدونه 20 سال خواب تقریبا در حدش بود 700 میگفت
فقط لاکردار یه هزاری تخفیف نمیداد....

Pooria-Parhizkar
25-05-1393, 11:27 بعد از ظهر
من چندین سوال در رابطه این گونه موتور ها داشتم لطفا در صورت دانستن پاسخ من رو راهنمایی کنید

چون این موتور ها پلاک نمی شه پلیس گیرمی ده ؟؟؟ و درصورت گرفتن یک راست توقیف میشه؟؟؟

ودرصورت نداشتن گواهی نامه مشکلی ایجاد نمی شه (چون هنوز نگرفتم)؟؟؟

و در کل یه اطلاعات عمومی این موتور ها نهایتا چندتا سرعت میرن؟؟؟

و یه تروتمیزش رو چند و کجا می شه پیداکرد؟

بخشید انقدر پر حرفی کردم و باز ممنون از شما

براوو سوار
25-05-1393, 11:51 بعد از ظهر
سلام اقا رکس دیگه کم پیدا می شه و قیمتاش خیلی فضایی شده نه گواهی نامه می خواهد و نه مدارک پلاک هم نیاز نداره سرعتی که میره 60-70تاست اما براوو خوب پیدا میشه براوو باید خوبش رو سوار شد وگرنه خیلی اذیت می کنه من خودم یدونه خوبش رو داره عالیه حرف نداره هیچ جا هم خراب نشده

- - - Updated - - -

راستی یادم رفت بگم تو میدان گمرگ تهران پره اما نباید هر کدام را خرید قیمت رکس را ندارم اما براوو صفر 2500000و دست دوم تمیزش که خیلی خوب راه بره 1000000تومان است دوست عزیز موقع خرید توجه کن که موتور مدرک داشته باشه نه فقط برگه خرید چون موقعی که خواستی بفروشی 50000تومن بیشتر نمی خرن

ali_r
25-05-1393, 11:51 بعد از ظهر
2 روز بن شد تا اینقدر یک سوال رو تو چندین تاپیک بالا نیاره

senior
31-05-1394, 07:16 بعد از ظهر
دوستان کسی اگزوز رکس یا صندلیش رو نو و آکبند سراغ نداره؟