PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای موتور تریل 150 - 200

addaei
28-04-1393, 06:38 بعد از ظهر
سلام
یک موتور تریل با دوام میخوام که ترمز ABS داشته باشه یا بشه روش ABS نصب کرد. با 4 میلیون (یه میلیون بالاتر یا پایین تر) میشه چیزی خرید؟
بهترین پیشنهادتون چیه؟

این طور که در این چند روزه مطالب سایت رو خوندم ظاهرا نباید به موتور احسان و ... نزدیک بشم.
هر چند پراید رو داخل شهر معمولا 110 - 130 تا میرونم (دلیل لزوم ABS) اما اهل ریس و پز دادن نیستم و موتور رو میخوام که فقط کارم راه بیفته. :4chsmu1:

hamed510
28-04-1393, 06:42 بعد از ظهر
شما قبلا چه موتوری داشتین!!؟
abs ام روی هیچ موتوری تو ایران نمیتونی پیدا کنی!!

addaei
28-04-1393, 07:15 بعد از ظهر
شما قبلا چه موتوری داشتین!!؟
abs ام روی هیچ موتوری تو ایران نمیتونی پیدا کنی!!

بنده در مورد موتور کاملا صفر کیلومترم ولی در مشخصات موتور احسان خوندم که abs داره (اگه روزه داری زیادی اثر نکرده باشه و اشتباه نکرده باشم).

[Only registered and activated users can see links]

.

hamed510
28-04-1393, 07:26 بعد از ظهر
شما بهتره فعلا گواهینامه بگیری بعدا یه سی جی بخری و کسب تجربه کنی بعد سراغ موتورای دیگه. . .

دوست عزیز شما اگه به گفته ما شک داری میتونی اعتماد نکنی!! تو موتور سیکلت های مجاز به تردد در ایران به غیر از نینجاها جدید که بالای 30 تومن فی میخوره هیچکدوم دارای ترمز ای بی اس نیستن!!

ما هنوز تو ای بی اس دار کردن ماشینامون موندیم!!

addaei
28-04-1393, 07:37 بعد از ظهر
شما بهتره فعلا گواهینامه بگیری بعدا یه سی جی بخری و کسب تجربه کنی بعد سراغ موتورای دیگه. . .

دوست عزیز شما اگه به گفته ما شک داری میتونی اعتماد نکنی!! تو موتور سیکلت های مجاز به تردد در ایران به غیر از نینجاها جدید که بالای 30 تومن فی میخوره هیچکدوم دارای ترمز ای بی اس نیستن!!

ما هنوز تو ای بی اس دار کردن ماشینامون موندیم!!

abs نداشتن موتورها چه ارتباطی به گواهینامه بنده داره که برم گواهینامه و CG بخرم؟ شما بگید ندارند ما قبول می کنیم.

برای اون رنج قیمت میشه موتور تریل (صرفنظر از ABS) گرفت ؟ یا با این وسع مالی کلا بیخیال تریل بشم و طبق توصیه دوستان به پالس 135 فکر کنم ؟

Amir R1
28-04-1393, 08:23 بعد از ظهر
ببین داوش کسی نمیگه تو نمیتونی تریل بخری تو میتونی دو زمانه ژاپنی بخری ولی به کارت نمیاد اینا عشق باز میخوان شما با توجه ب نیازت باید ی موتور شهری بخری که پالس 135 گزینه خوبیه از یه جهت شما بعد از یاد گرفتن موتور سواری چ گواهی نامه بگیری چ نگیری شاید بار ها زمین بخوری هر چقدر هم دقت کنی بلاخره ی بار میخوری زمین چون اولین تجربه موتور سواریته اگه با پالس بخوری خب خسارت بیشتری بهش وارد میشه ولی با سی جی بخوری دیگه ته تهش یه باک ی جفت غاب بغل و راهنما و چراغ که همشون اندازه باک پالس نمیشه.

hamed510
28-04-1393, 08:41 بعد از ظهر
abs نداشتن موتورها چه ارتباطی به گواهینامه بنده داره که برم گواهینامه و CG بخرم؟ شما بگید ندارند ما قبول می کنیم.

برای اون رنج قیمت میشه موتور تریل (صرفنظر از ABS) گرفت ؟ یا با این وسع مالی کلا بیخیال تریل بشم و طبق توصیه دوستان به پالس 135 فکر کنم ؟

گوزل اوغلان نگرفتی چی میگم!!
ما راههای قانونی رو برا شما میگیم من نگفتم گرفتن گواهینامه و سی جی به ای بی اس ربطی داره یا نه!! چون شما تجربه موتور سواری نداری اولین شرط موتورسواری داشتن گواهینامه موتورسیکلت هس بعدش باید از موتور هایی استفاده کنی که هم قیمت پایین داشته باشه و هم لوازمش براحتی پیدا بشه هم هرجایی خراب شد بشه تعمیرش کرد!! اونم چیزی نیس جز سی جی 125!!

addaei
28-04-1393, 09:17 بعد از ظهر
گوزل اوغلان نگرفتی چی میگم!!
ما راههای قانونی رو برا شما میگیم من نگفتم گرفتن گواهینامه و سی جی به ای بی اس ربطی داره یا نه!! چون شما تجربه موتور سواری نداری اولین شرط موتورسواری داشتن گواهینامه موتورسیکلت هس بعدش باید از موتور هایی استفاده کنی که هم قیمت پایین داشته باشه و هم لوازمش براحتی پیدا بشه هم هرجایی خراب شد بشه تعمیرش کرد!! اونم چیزی نیس جز سی جی 125!!

ببین داوش کسی نمیگه تو نمیتونی تریل بخری تو میتونی دو زمانه ژاپنی بخری ولی به کارت نمیاد اینا عشق باز میخوان شما با توجه ب نیازت باید ی موتور شهری بخری که پالس 135 گزینه خوبیه از یه جهت شما بعد از یاد گرفتن موتور سواری چ گواهی نامه بگیری چ نگیری شاید بار ها زمین بخوری هر چقدر هم دقت کنی بلاخره ی بار میخوری زمین چون اولین تجربه موتور سواریته اگه با پالس بخوری خب خسارت بیشتری بهش وارد میشه ولی با سی جی بخوری دیگه ته تهش یه باک ی جفت غاب بغل و راهنما و چراغ که همشون اندازه باک پالس نمیشه.

راستش دو سه ماهی هست ذهنم مشغول موتوره و به این قضیه ای که گفتید هم فکر کرده بودم. منتها از ریخت موتورهای 125 بدم میاد و ضمنا اگه الان یه 125 بخوام بخرم حدود 2 میلیون باید خرج کنم که پول کمی برای امثال بنده نیست و از طرفی نمیتونم هی موتور عوض کنم. گفتم حالا که دارم میخرم زور بزنم حتی الامکان یه چیز به درد بخور باشه که یه مدت سوارش بشم.

اما اگر یادگیری موتورسواری اینقدر سخته و توصیه اکید شما اینه همین کارو باید بکنم.

125 چی بخرم ؟ قیمتش چقدره ؟

MANHUNT
28-04-1393, 10:32 بعد از ظهر
سلام خدمت شما دوست عزيز شما براي شروع يه سي جي ١٢٥ كاركرده با قيمت معقول مثلا ١٢٠٠ بگير البته تميز هر بلايي ميخواي سرش بيار تمام فوت و فن موتور سواري رو ياد بگير بعد كه حداقل ٦ ماه كه گذشت يه موتور بهتر خريداري كن اكثريت موتور سوارها يا بهتره بگم ٩٠ درصد موتورسوارها با سي جي موتور سواري ياد گرفتن اصلا هم سخت نيست اما بايد بدوني موتور وسيله خطرناكي هستش و اين تعهد رو بايد بخودت بدي،اگه هم ميخواي حادثه باست اتفاق نيوفته همه جوره قوانين راهنمايي و رانندگي بايد رعايت كتي

saeidsalehi
28-04-1393, 10:42 بعد از ظهر
والا ترمز abs رو روی موتور ریس سوار میکنن بخاطر سرعت بالا.اون موتور ریس هم که این ترمز رو روش میذارن کلاس 750 سی سی به بالا و مدل 2008 بالا هستش و کمترین قیمتش 25000000 تومان هست.فکرنکنم تا 15000000 میلیون موتوری گیرت بیاد که این ترمز رو داشته باشه!!!! اونم کراس

AMIR-250
28-04-1393, 11:57 بعد از ظهر
از طرف ديگه هم شما تريل بخري يا موتور سنگين داشته باشي بلخره روندنشو ياد ميگيري
حتي اگر صد بار اون مانع هاي شهرك ازمايش هم رد كني
واسه رانندگي تجربه لازمه و شناخت كه خب خودتون بهتر ميدونيد
كنترل اون موتور و برخوردتون موقع حادثه و تشخيص خطر و....
بودن دوستاني كه يهو رفتن موتور 250 خريدن و خب اتفاقات خوبي واسشون نيفتاده
(قصد بي احترامي نداشتم)