PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل فنی در کاربراتور

hamidbox
28-04-1393, 09:05 قبل از ظهر
با عرض سلام وخسته نباشید به همه اساتید من یک موتور دارم فکر کنم کاربراتورش ایراد داره بعضی مواقع روشن میشه به مدت 10 ثانیه یهو تا اخر گاز میخوره بعد هرچی دستی گاز میدی گویا بهش سوخت نمیرسه بعد خاموش میکنه ایا کاربراتور تنظیم نیست یکبار باز کردم شستمش.

farzin
31-04-1393, 09:59 بعد از ظهر
یعنی شما بلافاصله بعد از روشن شدن انجین موتور آتوماتیک تا ته خودش خودش گاز میخوره بعد خاموش میشه ؟
چی شد که اینجور شده ؟

محمدمحسن
31-04-1393, 10:12 بعد از ظهر
دوست عزیز کاربراتو باز کردین.

سوزن کاربرات رو یا برعکس بستین که سوزن بالا بوده و پایین نمیاد

برا همین موتور گاز میخوره بعد خاموش میشه .

بخشی که سیم گاز به کاربرات وصل میشه رو باز کنید داخلش دوتا شیار داره طبق اون شیارها قرار بده

به احتمال مشکلت حل میشه .

morteza4
01-05-1393, 09:16 بعد از ظهر
سلام دوستان چند وقت میشه که کاربراتور مصرفش رفته بالا و دود سیاه از اگزوز میده بیرون . کاربراتور رو تمیز کردم ولی بازم دود سیاه میده میخاستم بدونم از بوش و سوزن هست یا ژیگلورش ???

FARS
16-11-1393, 03:43 بعد از ظهر
سلام به دوستان. اگر مصرف سوخت بالاست یا موتور هنگام گاز دادن پِر پِر میکنه یا وقتی موتور روشنه خودش گاز می خوره با احتمال زیاد می توان گفت نسبت سوخت با هوا یکسان نیست.وقتی که موتور خودش گاز می خوره سوخت بیشتر از هوا وارد شده و آرام آرام دور موتور بالا می رود.

farshad 54
16-11-1393, 06:43 بعد از ظهر
آموزش تنظیم کاربراتور new ([Only registered and activated users can see links] %B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%AA&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CB0QFjAA&url=[Only registered and activated users can see links] 0.html&ei=O4jTVNyeLML0UrHIgPAE&usg=AFQjCNEKOmcGorxBXUCGIhU0zCnKBBUyow&bvm=bv.85142067,d.d24)
سوالات در مورد کاربرات رو لطفا در این تاپیک پی گیری بفرمائید .

قفل ......