PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی خرید دو تریل ایرانی یکی صفر ویکی مدل پایین باهم

nopo
14-05-1390, 04:07 بعد از ظهر
دوستان همون طور که همه در جریان هستن آقای عقیلی قرار تا چند روز دیگه یک روان آر وی بخره:33:
اون میگه:
برای اینکه موتورم داغون نشه همزمان باخریدن آر وی یک تریل مدل پایین مثل هیوسانگ یا پیشرو بخرم تا موتورم(موتور خودش) داغون نشه
حالا نظر دوستان چیه ؟
هم میتونین به گزینه ها رای بدین هم توی تاپیک شرکت کنین

Mohammad aghili
14-05-1390, 06:08 بعد از ظهر
حاجی دستت ندرده

منتها من همزمان نمیخوام بخرم
آخه از 25/5 که استارت بزنم واسه گواهینامه حداقل 2ماه طول میکشه تا بیاد دستم

من میگم واسه اینکه هم دستم با تریل گرم شه و هم از آفرود های بروبچز مشهد عقب نمونم و ... یه زیپ استاری ، هیوسانگی چیزی بخرم

کوچیک همتون
محمد عقیلی

حسـن
14-05-1390, 06:14 بعد از ظهر
قشنگ یه روان rv بردار تا میای آب بندیش کنی گواهینامه ات را هم گرفتی الکی دور خودت را با این اشی مشی ها شلوغ نکن:fingersmiley:

nopo
14-05-1390, 07:46 بعد از ظهر
چه تشبیه جالبی!!
هیوسانگ=اشی مشی
زیپ استار=اشی مشی
[Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

حسـن
14-05-1390, 11:08 بعد از ظهر
هیوسانگ موتور خوبی بود البته برا خودش در همون حد 125
زیپ استار هم که آشغال به تمام معناست

شفیع
14-05-1390, 11:22 بعد از ظهر
همون روان رو بگیر، واسش خرج کن، پولتو الکی سر یه موتور دیگه هدر نده، می تونی همون روان رو خیلی بهتر از اونی که توی بازار هست درستش کنی، و از آفرود لذت ببری.

حسـن
14-05-1390, 11:29 بعد از ظهر
دقیقا موافقم
میتونی کم کم روانت را سفارشیش کنی و ازش لذت ببری
پولت را هم خرد نکن !

reza KTM
14-05-1390, 11:57 بعد از ظهر
محمد جون از تو بعید بود یعنی چی سوار موتور نشم تا خراب نشه
اگه روان روانه هر بلاییم سرش بیاری هیچی نمیشه
هم برو آفرود هم کارای دیگت رو بکن انقدر از اول موتورتو پاستوریزه نکن:wall3:

ham ham
15-05-1390, 02:56 قبل از ظهر
قشنگ یه روان rv بردار تا میای آب بندیش کنی گواهینامه ات را هم گرفتی الکی دور خودت را با این اشی مشی ها شلوغ نکن:fingersmiley:

با عرض شرمندگی از حضور روان سوارها :

از لحاظ کیفیت و برند و ... (غیر از مقوله حجم انجین) روان در مقابل هیوسانگ 125 حکم اشی مشی داره !

nopo
15-05-1390, 11:21 بعد از ظهر
آقا ما که فلات 250سوار میشیم.:29:
یک بار به سرم زد فلات عزیزم رو بایک روانrv عوض کنم وقتی سوارش شدم گلاب بروتون مثل آب دهن آویزون بود:25r30wi:
اما بازم روان توی تریل های مونتاژ ایران جزو خوبهاست:42kmoig:
به نظر من همون فلاتم بهتره:clap:
به نظر من تنها حسن روان سبک بودنشه و ضعف فلات سنگین بودنش