PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : suzuki ts 250

Amir R1
26-04-1393, 09:06 بعد از ظهر
43865
مدل : سوزوکی تی اس 250
زیر گروه : تریل
نوع انجین : 2 زمانه- هوا خنک- تک سیلندر
گیر بکس : 5 دنده
نصبت تراکم : 5.9 به 1
نوع باتری : 6 ولت 4 آمپر
قدرت 17.5 اسب بخار 5500 دور در دقیقه.
حجم سیلندر : 242cc
چرخ جلو : 21-3.00
چرخ عقب :18-4.60
وزن : 121 کیلو گرم
ضرفیت باک : 10 لیتر
ارتفاء صندلی : 851mm
سیستم ترمز : ترمز جلو و عقب کاسه ای.
سیستم برق رسانی : cdi

stoncold
26-04-1393, 09:41 بعد از ظهر
داداش سوزوکی تی اس 250 هیفده اسب بخار؟هیفده کیلوواته شاید

Amir R1
26-04-1393, 10:00 بعد از ظهر
ن داداش منبعش معتبره 18 اسب میشه حدودا 13 کیلو وات.

stoncold
26-04-1393, 10:02 بعد از ظهر
ن داداش منبعش معتبره 18 اسب میشه حدودا 13 کیلو وات.
داداشه من منبعش نا معتبره همون منبع قدرت کامیکس دویستم زده هیده اسب بخار درصورتی که سی اسبه

Amir R1
26-04-1393, 10:07 بعد از ظهر
داداش خب اشتباه شده شما بگو چن تاس من اصلاح کنم.

یاماها ایندرو
31-04-1393, 12:06 بعد از ظهر
باتشکر اقا امیر سال 82 یه صفر واقعی تو کرمان دوراندانشجویی ام دیدم 5 تومن فروخت یکی دیگه هم داشت بسیار تمیز 1800 میگفت

Amir R1
27-09-1393, 11:38 قبل از ظهر
کسی از این موتور خاطره ای چیزی نداره بگه؟

abolfazls
27-09-1393, 12:59 بعد از ظهر

مهمترين خاطره اين موتورسيكلت دوران ٨ سال جنگ تحميلى بوده ...
هرچند حضورش مثل هوندا XL پر رنگ نبود ولى در اوايل جنگ حضور قابل توجهى داشت ...

hosseinm
27-09-1393, 03:38 بعد از ظهر

سلام
من هم خاطره دارم هم همین الان یدونش دست برادرمه خودمم یک داشتم سیلندر 75 فابریک 2 سال پیش فروختم. واقعا موتور خوبی و کم خرابی بود فقط چون ما تو مزرعه و اینها استفاده میکردیم زنجیر معمولی کار نمیکرد تا اینکه زنجیر اورینگدار واسش خریدیم. خیلی موتور خوب و خوش صدایی هست ولی بدنه افرود ندارد و تریل هست اگر برای پرش و افرودهای خیلی سنگین استفاده کنید فکر نکنم زیاد کار کند ولی سیستم کلاچش واقعا پیشرفته بود همچنین هندل موتور در سطح اخرین مدلهای موتورهای داخل بازار بود. ما با این موتور به قله بینالود صعود کردیم!!! دو نفر روی یک موتور چند بار هم صعود کردیم خیلی جاها رو گشتیم باهاش, سیستم برق جالبی هم داره
4 بوبین داره که دوتا رو هم هست و وظیفه تولید برق مورد نیاز کویل رو برعهده دارد و دو تا هم وظیفه برق چراغ رو. یکی از اونها موقعی که چراغها خاموشه تو مدار میاد و باطری رو شارژ میکنه دومی موقعی که چراغها روشن میشه میاد تو مدار و باگاز برق رو ساپورت میکنه تا کمبودی پیش نیاد.

روغن بغل هست و پمپ روغنش دوتا خروجی داره یکی به سر میلنگ که دستگاه برق هست و بلبرینگ داره میره و یکی هم به داخل سیلندر میره. سیستم مکشش با یاماها دو زمانه فرق داره و بغل پیستون سوراخ نداره و reed زیر سیلندر بسته میشه که روغن از بغل پیستون میره و بنزین از زیر سیلندر میره این باعث میشه reed بتونه بیشتر بنزین رو پودر کنه و دهنه اون بر اثر حرکت روغن چرب نشه که نم بده.

خیلی ازش خوشم میاد. مدارکش هم کامل هست و به نام خودمون هست راضیم.

Amir R1
27-09-1393, 07:00 بعد از ظهر
تو این سایت چه دوزمانه سواراین و ما نمیدونستیم:happy4::happy4::happy4:
یه کیلومتر شمار هست دور موتور فابریکه ولی کیلومتر فابریک نیست تمیزه بنظرتون چند میارزه؟

hosseinm
27-09-1393, 07:16 بعد از ظهر
سلام
واقعیتش من قیمت دور موتورو ندارم ولی هر چند یکبار که سایتهای خارجی رو نگاه می کنم قیمت ژاپن نو کیلو متر و دور موتور حدود 1 هست .NOS یعنی همونی که رو موتور بوده ولی چندین درجه داره همین ژاپنی ها
حالا اگه بخواید بخرید اقای محبی دو عدد فقط کیلومتر دارد که ژاپنی هستند ولی روی برد ساخت ژاپن ندارند می گویند که از قدیم دارند. من امتحان کردم صفر کن کیلومتر را خیلی جالب کار میکردند احتمال قوی اصلی هستند گفتند که هر عدد 100 هزار تومان ولی روی بدنه شماره دارند و بدنه هم سیاه نیست شاید مال 250 نباشد و مال 185 قابدار باشد ولی یک مدل دیگر هم دارند که کیلومتر و دور موتور داخل یک قاب با پایه و غیره
جنس کیلومتر و دور موتور پلاستیکی هست منظورم بدنه هست و یک قاب پلاستیکی مشکی روی آنها. تایوانی هستند و گویا کیفیت خوبی هم دارند فکر کنم 60 هزار تومان یا کمتر یا بیشتر.
در کل اگر دور موتور سالم باشد و ضرب دیدگی نداشته باشد و کم کار باشد 100 ارزش دارد حالا بالا یا پایین ولی ارزش ندارد به دست دو ان بیش از این پول داد چون معلوم نیست واقعا کار کند یا نه من به موتور برادرم دور موتور cb600 قدیمی را بستم تمام استیل خیلی زیبا و سنگین از یک مغازه قدیمی به یک قیمت پایینی خریدم که نمیتوانم اینجا عنوان کنم خیلی ارزون تو شهرستان ولی مثل دور موتور بنز نرم و اصولی کار می کند ال ای دی ابی هم واسه پس زمینه ان انداخته ام شب درجه ها روشن میشود بر خلاف خود سوزوکی واقعا منظره زیبایی دارد ولی به شکل کیلومتر نمی اید و شبیه موتور های امریکایی custom شده است.

Amir R1
27-09-1393, 07:23 بعد از ظهر
داوش اینجا قیمتای شهرستان با شهر خیلی فرق داره شهر که فضایی میگه این رفیقم که موتور فروشی داره کیلومتر و دور موتورو باهم میده 30 ولی دور موتور فابریکه.

vahidshah
27-09-1393, 07:28 بعد از ظهر
منم با تی اس خیل یخاطره دارم البته 125 و قدیمها بین موتورها تی اس روایتها داشتت.از هندلیگش تعریف میکردن از شتابش و شدیدا به سر نخوردنش که اونو من بچه بودم نتونستم تست کنم واز اون موقع خیلی درگیرم بخاطر اینکه بیشتر وزن رو چرخ عقبشه و تقسیم وزنش مثل تریل های امروزی نیست بنظرتون سرخوردنش تو برف و بارون چطوره و به چه علت میتوه باشه؟

در ضمن خواهش میکنم در صورت امکان از موتورتون یا از تی اس های ایران تو تاپیکش عکس هم بذارین

Amir R1
27-09-1393, 07:46 بعد از ظهر
منم میخواستم امروز تو تایپیک 185 عکس بزارم ولی بکه کامپیوتر خودم درسترسی ندارم ایشالا شمبه.
شاید یه دورگ 250 جمع کنم نظرتون چیه؟ چند تموم میشه؟
کسی از باکاشون قیمت داره؟
شاسی گیر میاد؟ البته منظورم بیرون قزوین آمار قزوینو خودم دارم.

- - - Updated - - -

تو قزوین به 125 میگن 6 دنده. به 185 همون 185 میگن به 250 میگن دورگ به 400 میگن ملخی البته تی اس به دی تی 400 میگن شاطری.

hosseinm
27-09-1393, 10:09 بعد از ظهر
منم میخواستم امروز تو تایپیک 185 عکس بزارم ولی بکه کامپیوتر خودم درسترسی ندارم ایشالا شمبه.
شاید یه دورگ 250 جمع کنم نظرتون چیه؟ چند تموم میشه؟
کسی از باکاشون قیمت داره؟
شاسی گیر میاد؟ البته منظورم بیرون قزوین آمار قزوینو خودم دارم.

- - - Updated - - -

تو قزوین به 125 میگن 6 دنده. به 185 همون 185 میگن به 250 میگن دورگ به 400 میگن ملخی البته تی اس به دی تی 400 میگن شاطری.

سلام
مهم سیلندرش هست و دستگاه برقش باقی چیزاش گیر میاد کم و بیش. فکر کنم اگه تمیز باشه ولی خیلی فابریک نباشه3-4 واسط تموم شه.
مخصوصا لاستیک کره و ژاپن بندازی و زنجیر 200 300 تومنی و دندهای اصلی و کیلومتر و دور موتور اصل و اینها واسط گرون تموم میشه ولی نتیجش خوبه واسط.

یکی از دوستام یک سیلندر داره بوش ولی بوششو داده تهران زدن شماره 75 با پیستون ژاپن چند کیلومتر بیشتر کار نکرده که یک سیلندر فابریک گیر اورده خریده اگه خواستی بگو ازش واست بگیرم فکر کنم 400-500 راضی بود.
الان رابط کاربراتور موتور برادرم خرابه اونجا اصلیش چنده؟ میتونی واسم بپرسی؟

Amir R1
27-09-1393, 10:35 بعد از ظهر
آره میپرسم شنبه یک شنبه میگم بهت.

hosseinm
01-10-1393, 12:45 بعد از ظهر
منم با تی اس خیل یخاطره دارم البته 125 و قدیمها بین موتورها تی اس روایتها داشتت.از هندلیگش تعریف میکردن از شتابش و شدیدا به سر نخوردنش که اونو من بچه بودم نتونستم تست کنم واز اون موقع خیلی درگیرم بخاطر اینکه بیشتر وزن رو چرخ عقبشه و تقسیم وزنش مثل تریل های امروزی نیست بنظرتون سرخوردنش تو برف و بارون چطوره و به چه علت میتوه باشه؟

در ضمن خواهش میکنم در صورت امکان از موتورتون یا از تی اس های ایران تو تاپیکش عکس هم بذارین

هر چی در مورد تی اس 250 داشتم تو این تاپیک گذاشتم
[Only registered and activated users can see links]

Amir R1
11-10-1393, 10:39 بعد از ظهر

اینم مغازه رفیقمون عکسا مال پارسایه خیلی تمیز بود.[Only registered and activated users can see links]