PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Ls-218 موتور سیکلتی نوین و قدرتمند

کاوه
24-04-1393, 07:09 بعد از ظهر
با توجه به بحران کمبود سوخت های فسیلی و رو به اتمام رفتن سوخت های فسیلی
و آلودگی محیط زیست
تمام دنیا به فکر این افتادن که از انرژی های خورشیدی - هیبریدی و الکتریکی استفاده کنند
در این چند سال اخیر شاهد بودیم که خودرو های الکتریکی زیادی از طرف کمپانی ها معرفی شده حالا یا بصورت کانسپت یا چند مدل که برای مصارف داخل شهری استفاده میشدند

دنیای موتور سیکلت و سازندگان هم از این ماجرا دور نبودند و حتی شاهد بودیم که جوانان کشور خودمون هم موتور سیکلت الکتریکی طراحی کردند

اما این موتور سیکلت که میخوایم معرفیش کنیم مشخصات جالبی داره و تو کالیفرنیا ساخته شده
علاوه بر طراحیه زیبا و جذابش قدرت قابل قبولی داره و همین موضوع باعث شدش که تصمیم بگیرم این تاپیک رو در قسمت موتور سیکلت های سنگین باز کنم
شرکت سازنده این موتور یعنی lightning motorcycle کارش رو از سال 2006 شروع کرده و از همون ابتدای کار شروع قدرتمندی داشته
شاید بپرسید چرا تا حالا ازش آنچنان اسمی شنیده نشده ! خب این طبیعی هستش خود منم تازه این شرکت رو پیدا کردم ولی خب چون هنوز استفاده از وسایل نقیله با سوختی بجز سوخت های فسیلی رایج نشده
زمان لازمه تا چنیین شرکت هایی بتونن شاخته بشن و شاید این زمانی محقق بشه که واقعا بحران سوخت و آلودگی جدی شده باشه
البته این بحث بسیار گسترده هست و من از اضافه گویی پرهیز میکنم
از اینها که بگذریم میرسیم به مدلی که میخوام خدمت دوستان عزیز معرفی کنم

lightning LS-218

سال تولید :2014

موتور : IPM electric

قدرت : 204 اسب بخار

گشاور :227 نیوتن بر متر

باتری ها :
380v 12 kwh
380v 15kwh
380v 20kwh

ترمز جلو : جفت دیسک Brembo 320mm