PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوار کردن تمام لوازم فلات روی یه شاسی ژاپنی

ehsan23
20-04-1393, 06:48 بعد از ظهر
آقایون من از اونجایی ک پولم نمیرسه موتور خوب بخرم و از اونجایی ک حوصله ی دردسرای زیاد موتورای دوزمانه وبدقیافه های ارزون زاپنی رو دارم به ذهنم رسید ک یه فلات مدل نود 250 بخرم به قیمت 2200 و یه شاسی موتور زاپنی به قیمت نهایت یک تومن و انجین و طوقه و تمام وسایل فلات رو روش سوار کنم حالا سوالم اینه شاسی کدوم موتور مناسبه و در کل این ایده ی خوبیه ایا؟ الان شاسی دی تی افغان سراغ دارم 500 میده و شاسی ایکس ال تک کمک هم موجوده اون فلاتیم ک نوشتم حاضرو امادس ک اراده کنم بخرمش

mata
20-04-1393, 10:03 بعد از ظهر
کار جالبیه اما به شرطی که کم کم لوازمش رو هم ژاپنی کنی. مثل کاربراتور، رینگ و پیستون لاستیکا فرمون و زنجیر و هرچی که به نظرت مهمه توی قدرت و استحکام موتور.. در کل ایده جالبی به نظر میرسه . کارتو دنبال میکنم ببینم نتیجه ش چطوره

m-s-d
20-04-1393, 11:50 بعد از ظهر
آقایون من از اونجایی ک پولم نمیرسه موتور خوب بخرم و از اونجایی ک حوصله ی دردسرای زیاد موتورای دوزمانه وبدقیافه های ارزون زاپنی رو دارم به ذهنم رسید ک یه فلات مدل نود 250 بخرم به قیمت 2200 و یه شاسی موتور زاپنی به قیمت نهایت یک تومن و انجین و طوقه و تمام وسایل فلات رو روش سوار کنم حالا سوالم اینه شاسی کدوم موتور مناسبه و در کل این ایده ی خوبیه ایا؟ الان شاسی دی تی افغان سراغ دارم 500 میده و شاسی ایکس ال تک کمک هم موجوده اون فلاتیم ک نوشتم حاضرو امادس ک اراده کنم بخرمش

به نظر من بهتره یه جترو یا روان یا شبیه اینا بگیری (دست دو) و کل متعلقات انجینش به غیر از پوسته (محلی که شماره روشه) رو با لوازم انجین سوزوکی دی ار عوض کنی می تونی کاربرات رو هم عوض کنی و بدنه رو هم محکمش کنی (خیلی ها این کارو کردن)
آخه فلات به قیمت 2200 دیگه از انجینش چیزی باقی نمونده که و فکر نکنم چیزه خوبی بشه

mata
21-04-1393, 04:21 بعد از ظهر
به نظر من بهتره یه جترو یا روان یا شبیه اینا بگیری (دست دو) و کل متعلقات انجینش به غیر از پوسته (محلی که شماره روشه) رو با لوازم انجین سوزوکی دی ار عوض کنی می تونی کاربرات رو هم عوض کنی و بدنه رو هم محکمش کنی (خیلی ها این کارو کردن)

اگه همین کارو که میگی بکنم می ارزه؟ چقد حدودا واسه م آب میخوره؟

ehsan23
21-04-1393, 06:04 بعد از ظهر
آخه فلات به قیمت 2200 دیگه از انجینش چیزی باقی نمونده که و فکر نکنم چیزه خوبی بشه
دادا من سه تا تریل ایرانی داشتم بنظرم از نظر قدرت کم ندارن مشکل من باهاشون توی اینه ک دوتاشون از وسط شکسته بودن سومی هم زیاد دستم نبود و خشک خریدم وگرنه اونم ب فنا میرفت

Mohammad aghili
21-04-1393, 06:31 بعد از ظهر
شتر گاو پلنگ
موافق نیستم !

جدا از اینکه مشکل پیدا میکنه از لحاظ پلیس

بعید میدونم چیز آسی ردیف بشه

m-s-d
21-04-1393, 07:32 بعد از ظهر
دوستان هزینه این کار بستگی به این داره که چیا رو عوض کنید.البته این هم بگم من قیمت ها دستم نیست شاید هم اصلا نصرفه! روان فکر کنم از شاسی مناسبی بر خوردار باشه.اگه یه کم هم تقویت بشه خوبتر هم میشه فکر کنم.البته من خودم اینکارو نکردم
فلات رو هم احتمالا بشه شاسیش رو محکم کرد ولی با اون وزن زیادش به درد نمیخوره.اصلا اگه اشتباه نکنم بیشتر وزن فلات از انجینش باشه؟نمی دونم درست گفتم یانه؟
راستش با این وضع موتور های تریل چینی و با این قیمت ها اگه بخواهیم هم قدرت باشه هم استحکام باید قید مدارک رو بزنیم یا اینکه از مدلهای قدیمی تر استفاده کنیم
اگه بخواهیم یکم از چینی ها سرتر بشه هم مجبوریم بعضی از قطعات رو همونطور که گفتم جایگزین کنیم.

stoncold
22-04-1393, 05:55 قبل از ظهر
سوار کردن انجین چینی رو شاسی ژاپن قابل تحمله ولی سوار کرن انجین جاپن رو شاسی چین فاجعست
بهترین مورد کادیکس صدوبیستوپنجه

Gladiator
22-04-1393, 09:04 قبل از ظهر
بنظر من آفتابه و خرج لحیمه ، با توجه به گرونی لوازم موتور بهتره اینکارو نکنی ، اگه مدارک برات مهم نیس برو یه xl 250 ژاپن بخر لذتشو ببر ، یا honda degree ، این کاری که شما میکنی کلی خرجو دردسر داره آخرشم چیز مالی نمیشه

ehsan23
22-04-1393, 06:32 بعد از ظهر
دوستان ممنون،ایده خودم این بود یه شاسی گیر بیارم حدالامکان شبیه خود فلات الان خود فلات از چ موتوری کپی شده؟؟ بعد حتی اون پلاکی ک روش شماره تنه خورده رو بکنم بزنم رو شاسی ژاپنی تا در ظاهر مشکلی نباشه جدا از اون من نمیخوام باهاش تو شهر بچرخم فقط برای بیرون رفتنای آخر هفته میخوام،چ کنیم ک بی پولیم وپرنه منم عاشق موتور خوبم،دوستان راه چاره نشون بدید

MR666
22-04-1393, 08:32 بعد از ظهر
عزیز اولا شماره شاسی رو پلاک نیست رو گردنی شاسی حک شده دوما شما اینکارو کردی انجین موتور چینی رو انداختی رو شاسی ژاپنی چه تاثیری رو سواریش داره ؟؟؟ من برام چای سوال داره!!!!! چون میشه مصداق همین ضرب المثل خر همون خره فقط پالونش عوض شده (البته ببخشیدها)
البته شما میتونی قانونی اینکارو بکنی یعنی بری یه موتور مدارک دار خوب داغون بگیری بعد بری یه مدل بالاتره برگه اوراقی گیر بیاری بری راهنمایی مجوز بگیری مثلا شاسی یا انجین اونو بندازی روش (البته اگر قبول کنن چون شرایط داره) ولی بازم به نظر من اب در هاون کوبیدن چون اخرش هم چنگی بدل نمیزنه شما پول این خرجایی که میخای بکنی (شامل 2 تا موتور، اجرت تعویض،) و همینطور وقتی که میخای صرف کنی رو جمع کن ببین چقدر میشه برو یه ژاپنی مدارک دار پلاک قدیم (2 زمانه یا 4 زمانه) بگیر سوار شو خلاص

yasharazary
23-04-1393, 01:29 قبل از ظهر
نظر من دقیقا همون نظر ممد عقیلی هس

stoncold
23-04-1393, 05:42 قبل از ظهر
داداش ببین روان جترو فلاتو ... همه از یه کشورن همه هم داغون میشن زود یعنی کلا داغونن
سه و نیم این کارا برات وایمیسته یتومن بزار روش یه اماراتی چهارزمانه بخر یا یکم بیشتر چهارزمانه با مدرکش
اکسل خوبه دیگری کا ال ار اینا عالی هستن سرو هم خوبه کمه خیلی دجبیلم خوبه اونم کمه انتخابات سه تا اولن