PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انواع هک و اموزش هک.

mohammadreza
10-05-1390, 05:44 بعد از ظهر
سلام به همه ی بچه های گل پرشین موتور.:pm1:

در این تاپیک قصد داریم تا انواع راه ها و روش های هک و اموزش ان را اموزشدهیم(یعنی هرکی هرچی میدونه بگه تا بقیه استفاده کنن.)

خوب به نظرم بهتره از فیس بوک شروع کنیم .

یکی از روش های هک کردن فیسبوک fakepage هست که شما باید هاست داشته باشید و سورس ها و کد های php فیسبوک رو در اون upload کنین و........

که در اخر میشه یک صفحه درست عین صفحه ی فیسبوک که هرکسی پسوردش رو در اون وارد کنه برای شما ارسال میشه.

به این نوع هک کردن ها مهندسی اجتماعی هم میگن که باید با چرب زبونی یه جوری یارو رو راضی کنی که بره تو سایت .یا مثلا شما حتما دید که در بعضی سایت

ها میگن که به فلان صورت ID و password خوتون به همراه ID قربانی به فلان email که ربات یاهو است ارسال کنید تا پسورد قربانی را به شما بدهد.

خب با این کار هم یه ID با pass گیرش میاد هم یه امیل برای تبلیغات.

فعلا خداحافظ .:12:

nopo
10-05-1390, 09:06 بعد از ظهر
به این تکنیک میگن فیشینگ
fishing

Kenji
10-05-1390, 10:05 بعد از ظهر
البته در اصل phishing هست.

===

Social hacking کلا برای آدم های بیهوش جواب می ده نه باهوش که اکثر کاربرای نت ایران بیهوش هستن

mohammadreza
10-05-1390, 10:22 بعد از ظهر
راستی بچه ها اینم fake page منه:Welcome to Facebook - Log In, Sign Up or Learn More ([Only registered and activated users can see links]) اگه میخاین میتونین امتحان کنین.

:icon_pf _101_:

Alireza
10-05-1390, 10:27 بعد از ظهر
سورسشو داری بدی؟
سورس یاهو میل رو هم داری بده

mohammadreza
10-05-1390, 10:31 بعد از ظهر
نیازی نیست کافیه فقط به صفحه ای که میخواین fake کنین برین و روی صفحه کلیک راست کنین و روی گزینه ی "view page source" کلیک کنین.

به همین سادگی.

Kenji
10-05-1390, 10:36 بعد از ظهر
هه پس چجوری می خوای post ی که به سرور میفرسته رو برای تو بفرسته؟

Alireza
10-05-1390, 11:07 بعد از ظهر
اره دیگه اینجوری که یوزر و پس نمیاد واست

mohammadreza
10-05-1390, 11:26 بعد از ظهر
من فقط روش به دست آوردنش رو گفتم.

اما بازم برای یاد اوری ممنون.:26:

mohammadreza
11-05-1390, 02:43 قبل از ظهر
دوباره سلام,اینم یه مقاله ی نسبتا خوب درباره هک:[Only registered and activated users can see links]
:28:

([Only registered and activated users can see links])

mohammadreza
12-05-1390, 12:41 قبل از ظهر
هه پس چجوری می خوای post ی که به سرور میفرسته رو برای تو بفرسته؟

برای اون هم کافیه که سورس هایی که از facebook میگیرین رو توی یه notepad کپی کنینن بعد ctrl+f رو بزنید تا بتونید find کنین بعد کلمه ی Action رو پیدا کنین.

وقتی پیدا کردین یه URL هست که با دو تا از اینا شروع و تمام شده(") پاکش کنین و به جاش بنویسین "n.php" همین .

و upload کنین تو سایت .البته یه متن php هم هست که باید upload کنین.اگه خواستین pm بدین.

Kenji
12-05-1390, 12:58 قبل از ظهر
برای اون هم کافیه که سورس هایی که از facebook میگیرین رو توی یه notepad کپی کنینن بعد ctrl+f رو بزنید تا بتونید find کنین بعد کلمه ی Action رو پیدا کنین.

وقتی پیدا کردین یه URL هست که با دو تا از اینا شروع و تمام شده(") پاکش کنین و به جاش بنویسین "n.php" همین .

و upload کنین تو سایت .البته یه متن php هم هست که باید upload کنین.اگه خواستین pm بدین.

: )) = )) اکشن عملگر باتن ها رو مشخص می کنه و آدرس، آدرسی هست که دیتا برای اون post می شه. با تغییر این که هیچ اتفاقی نمی افته مگه اینکه به قول خودت یه پی اچ پی براش داشته باشی که دیتا رو get کنه و یه جا برات ذخیره کنه.

کلا بیخیال. فک نمی کنم هیچ جای دنیا دیگه به این نوع هک بگم "هک"!

mohammadreza
12-05-1390, 01:24 قبل از ظهر
: )) = )) اکشن عملگر باتن ها رو مشخص می کنه و آدرس، آدرسی هست که دیتا برای اون post می شه. با تغییر این که هیچ اتفاقی نمی افته مگه اینکه به قول خودت یه پی اچ پی براش داشته باشی که دیتا رو get کنه و یه جا برات ذخیره کنه.

کلا بیخیال. فک نمی کنم هیچ جای دنیا دیگه به این نوع هک بگم "هک"!

گفتم که یه php هم هست.:4chsmu1:

---------- Post added at 02:21 AM ---------- Previous post was at 02:01 AM ----------

---------- Post added at 02:24 AM ---------- Previous post was at 02:21 AM ----------