PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حمل ونقل موتور

aria70
07-04-1393, 02:38 بعد از ظهر
با سلام خمت دوستان ی سوال داشتم من تازگی شنیدم حمل ونقل موتور با قطار ممنوع شده میخواستم صحت این موضوع رو بفهمم از اساتید کسی اطلاعی داره ممنون میشم از همه

stoncold
07-04-1393, 03:19 بعد از ظهر
از کی شنیدی؟قطار باید پلاک ملی باشه

milad 250
07-04-1393, 03:25 بعد از ظهر
بله دوست عزیز 2 ماهی هست که ممنوع شده.دلیلشم زمین خوردن و نشت روغن و بنزین عنوان شده.

معمار
07-04-1393, 05:54 بعد از ظهر
اگه با قطار نزارن که
باید هزینه زیادی بدی وانت
و اتوبوس هم طی تجربه ای که دارم زیاد سالم به مقصد نمیرسه

پس ملت باید چه کار کنن ؟؟؟؟؟

Alireza.BMW
07-04-1393, 06:15 بعد از ظهر
ای بابا یعنی چی؟؟؟ یکی از دوستام میخاد بیاد تهران یه نینجا پسرخالش واسش پیدا کرده ورش داره چون قیمتش مناسبه خب الان این بنده خدا چکار کنه؟ مخصوصا که فلاپ داره اون موتور تو اتوبوس بذاره؟ اونجوری که فلاپا سرویس میشن که...نمیشه یکم پول بیشتر بهشون بدی قبول کنن؟

yasharazary
07-04-1393, 06:47 بعد از ظهر
دوستان آذربایجانی لطفا به تاپیک قرارهای بچه های آذربایجان یه سری بزنید

آنتی:

میتونید از باربری ها خدمات بگیرید ولی درمورد هزینش خبر ندارم

s.mm
07-04-1393, 11:55 بعد از ظهر
ای بابا یعنی چی؟؟؟ یکی از دوستام میخاد بیاد تهران یه نینجا پسرخالش واسش پیدا کرده ورش داره چون قیمتش مناسبه خب الان این بنده خدا چکار کنه؟ مخصوصا که فلاپ داره اون موتور تو اتوبوس بذاره؟ اونجوری که فلاپا سرویس میشن که...نمیشه یکم پول بیشتر بهشون بدی قبول کنن؟

من پیشنها می کنم یه پالت مخصوص موتور پیدا کنید و موتور رو توی اون قرار بدید

aria70
08-04-1393, 09:41 قبل از ظهر
عجب داستانی شده بهترین گزینه قطار بود که اونم حذف شد به نظرم تنهاترین راه همون باربریه که اونم هزینه بالای 200،300 تومن میشه اما اگه کسی بخواد راه آخرش اینه چون من خودمم تجربه اتوبوسو دارم تو خود اتوبوس چیزیش نمیشه چون دورو برشو با چمدان واگه پتو واینا داشته باشین پر میکنن و از بدنه محکم بسته میشه فقط سوار کردنو پایین اوردنش از اتوبوس فیلم میشه که حسابی حال آدمو میگیره البت باید آینه هاشو هم قبل سوار کردن باز کرد

s.mm
08-04-1393, 01:50 بعد از ظهر
یه سری از اسکانیا ها هستن که تریل زیرش صاف جا میشه

اتوبوس هنوز گزینه خوبیه فقط دقت داشته باشید باید اون رو کنار صندوق اتوبوس ببندید

ما یه تریل از شمال آوردیم کمک هاشو با طناب بستیم که ارتفاعش کم بشه بعد کنار صندوق کجکی بستیمش تکون نخورده بود