PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه پالس 135 با rkv200

violon
07-04-1393, 10:58 قبل از ظهر
دوستان موندم بین این دو تا ...کمک کنید...

Hesam Kabiri
07-04-1393, 11:21 قبل از ظهر
چقدر میخوای هرینه کنی ؟

violon
07-04-1393, 11:38 قبل از ظهر
چقدر میخوای هرینه کنی ؟

3.5 دوست عزیر

Hesam Kabiri
07-04-1393, 11:54 قبل از ظهر
پالس 135 ترمز عقبش توپی در حالی که rkv جفت ترمزش دیسکه / به نظره من پالس از لحاظه ظاهری خوشگل تره ولی rkv هیکله بزرگتری داره . طی چیزی که شنیدم پالس استهلاکه کمتری داره .
دوسته خودم دو ماهه پیش یه rkv خرید و استریت فایترش کرده ، موتوره خوبیه اما به نظره من پالس 135 یه سرو گردن از rkv بالاتره

اینم rkv دوستم

[Only registered and activated users can see links]

stoncold
07-04-1393, 12:19 بعد از ظهر
جلل خالق ملت چه کارایی که نمیکنن استریت فایتر ار کا وی:wall3:
داداش اگه وزنت بالای شصت کیلویه ار کا وی بگیر اگه کمتره 135
ار کا وی خیلی بیشتر تو چشم ولی انجینش همون انجین خسته ی سی جیه خودما هست تاپ اسپیدشم 118 تا 120 شاید ولی پالس 130 رفتن باهاش

ali.motahari
07-04-1393, 01:13 بعد از ظهر
پالس 135 تونسه 130 تا بره؟اگه هم رفته باشه با خطای کیلومتره
rkv200هرچی باشه تاپ و قدرتش خیلی بیشتره از پالس135( هوندا +10)که اصلا خرکاری سی جی رو نداره و ضعیف و سبک که تو تاپ موتور با یه باد به بازی میاد
rkv بخر که اگه رفتی جاده دو ترک شرمندت نکنه

Alireza.BMW
07-04-1393, 01:16 بعد از ظهر
RKV موتور خوبیه شتاب عالی هم داره تاپ اسپیدشم همون 120.130 هست...ولی باید دستکاریش کنی راه بره یکی از کاربران مشهد به نام
r66225 ([Only registered and activated users can see links]) باهاش 142تا رفته...اماااا لوازمش کمه تو بازار ولی 135 لوازمش فراوونه...آر کا وی نسبت به 135 خیلی بهتره به نظر من ظاهر خاصی داره...در ضمن آر کا وی تو خیابون کمه اما پالس 135 ریخته در مورد قدرتم معلومه آر کا وی قدرت بیشتری داره...اگه دنبال موتوری هست که تک باشه و برای مشکل کمی لوازمشم باهاش میسازی آر کا وی بخر...در ضمن 135 به هیچ عنوان 130 تا نمیره پالس 180ش اینقدر نمیره سرعت واقعیش 110 تاست.اونی که 130تا رفته تغییراتی توش داده اما فابریکش نمیره

- - - Updated - - -

RKV موتور خوبیه شتاب عالی هم داره تاپ اسپیدشم همون 120.130 هست...ولی باید دستکاریش کنی راه بره یکی از کاربران مشهد به نام
r66225 ([Only registered and activated users can see links]) باهاش 142تا رفته...اماااا لوازمش کمه تو بازار ولی 135 لوازمش فراوونه...آر کا وی نسبت به 135 خیلی بهتره به نظر من ظاهر خاصی داره...در ضمن آر کا وی تو خیابون کمه اما پالس 135 ریخته در مورد قدرتم معلومه آر کا وی قدرت بیشتری داره...اگه دنبال موتوری هست که تک باشه و برای مشکل کمی لوازمشم باهاش میسازی آر کا وی بخر...در ضمن 135 به هیچ عنوان 130 تا نمیره پالس 180ش اینقدر نمیره سرعت واقعیش 110 تاست.اونی که 130تا رفته تغییراتی توش داده اما فابریکش نمیره

violon
07-04-1393, 01:29 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز ممنونم از کمکت rkv دسته دوم تمیز چند تومن می تونم پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟

s.mm
07-04-1393, 01:45 بعد از ظهر
من آر کی وی نداشتم سوار هم نشدم ولی 135 دارم موتور خیلی خوبیه

ali_r
07-04-1393, 01:47 بعد از ظهر
انتقال داده شد
دوست عزیز دقت کنید

MANHUNT
07-04-1393, 02:03 بعد از ظهر
135 بنظرم بهتره تا ار کا وی نکه ار کا وی خوب نباشه اما مشکل لوازم داره 135 مصرف بهتر قیمت پایینتر و اصتحلاک بهتری داره رخ جفتشون هم خوبه من بودم 135 میخریدم ریسک نمیکردم

Alireza.BMW
07-04-1393, 02:10 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز ممنونم از کمکت rkv دسته دوم تمیز چند تومن می تونم پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟

صفرش 4.900هه...و با 3500 مدل 91 عروسکش رو بهت میدن

foadnnsj
07-04-1393, 02:22 بعد از ظهر
پالس 135 4 سوپاپه و 180 2 سوپاپ این امکان رو بوجود میاره که 135 پا به پای 180 بره ... بگذریم

ار کا وی خوشگلتره و صداش متفاوته فقط من که ار کا وی سوار شدم کلا دنده شون سفته ولی پالس دنده هاش نرم جا میره و احساس خوبی داره کارکرد پالس هم با اینکه حجمش کمتره ولی نرمتره
پالس 135 از کم مصرف ترین موتورای شهریه
چون 4 سوپاپ هم هست شتاب خوبی داره
ار کا وی بیشتر قیافه داره ولی نگران قطعات نباش ، من که سوزوکی آمیکو دارم مال 11 سال پیشه قطعاتش گیر نمیاد کم گیر میاد اما باهاش میسازم و یجوری کار خودمو را میندازم
مهم کیفیت خود موتوره

stoncold
07-04-1393, 03:24 بعد از ظهر
دوستان حرفایی میزنم من رو هوا نیستش پالس صدوسی پنج فابری صدو سی تا هم میره ار کاوی فابری صدوبیست تهشه

h0ssein
07-04-1393, 05:39 بعد از ظهر
پالس 135 درسته سی سیش کمه ولی به لطف چهار سوپاپ بودن و بدک کشیدن اسم پالس شرف داره به آر کا وی !

این 4 سوپاپ بودن رو دست کم نگیرید !

آر کا وی شاید قدرت بیشتری داشته باشه ولی 135 هم تا الان کم نیاورده ! نمیدونم دوستان رو چ حسابی میگن کم میاره ، داش روما تو یه چیزی بگو ! نمیدونم اصن سوار شدن هی میگن کم میاره/

135 هم خشگل هم کم مصرف ( بنزینو بو میکشه میره) پر شتاب سرعت منطقی نسبت به جسه کوچیکی که داره قدرتش قابل تحسین و کلا هرچی بگم کم گفتم/

اگه درست آبندی و استفاده بشه و به روغنش هم رسیدگی بشه ( که خیلیا اصن به این موضوع توجه نمیکنن) سالیان سال بدون خرج به راکبش سواری میده/

stoncold
07-04-1393, 05:49 بعد از ظهر
پالس 135 درسته سی سیش کمه ولی به لطف چهار سوپاپ بودن و بدک کشیدن اسم پالس شرف داره به آر کا وی !

این 4 سوپاپ بودن رو دست کم نگیرید !

آر کا وی شاید قدرت بیشتری داشته باشه ولی 135 هم تا الان کم نیاورده ! نمیدونم دوستان رو چ حسابی میگن کم میاره ، داش روما تو یه چیزی بگو ! نمیدونم اصن سوار شدن هی میگن کم میاره/

135 هم خشگل هم کم مصرف ( بنزینو بو میکشه میره) پر شتاب سرعت منطقی نسبت به جسه کوچیکی که داره قدرتش قابل تحسین و کلا هرچی بگم کم گفتم/

اگه درست آبندی و استفاده بشه و به روغنش هم رسیدگی بشه ( که خیلیا اصن به این موضوع توجه نمیکنن) سالیان سال بدون خرج به راکبش سواری میده/
داداش دیگه بعضیا موتورارو از نزدیک لمسم نکردن فتوا صادر میکنن

s.mm
08-04-1393, 12:15 قبل از ظهر
داش روما تو یه چیزی بگو ! نمیدونم اصن سوار شدن هی میگن کم میاره/

این تیکه اش خیلی با حال بود :gigglesmile: داداش روما کجایی که صدو سی و پنجتو کشتن! :25r30wi:

rkv در حجم 250 هست دیگه درسته؟
ولی یه سوال! آیا در قدرت و شتاب و سرعت به پای اونجر 220 با اون وزن سنگین می رسه؟ حالا اونجر 220 نه پالس 200 اونم نه 180

به اینجا نگاه نکنید بچه هاش موتور باز هستند و اطلاعاتشون بالا هست
شوما اگه بخوای rkv رو بفروشید و توی روزنامه آگهیش کنید اصلا نمی دونن چی چی هست! یعنی یه موتور فوق العاده بد فروش

توی خیابون هم من سالی یه دونه آر کی وی می بینم!

من 135 دارم تو دور موتور 11 هزار هم فرمونش لرزش نداره! این خیلی جذبم کرده

ali.motahari
08-04-1393, 12:39 قبل از ظهر
دوستان حرفایی میزنم من رو هوا نیستش پالس صدوسی پنج فابری صدو سی تا هم میره ار کاوی فابری صدوبیست تهشه
داداش اولا من نگفتم حرفت اشتباهه و همون اول گفتمت که خطای کیلومتر داره من خودم تو سر پاییننی با 135 تا 128 تا تونسم برم و اصلا واقعی نبود
و 135 رو وقتی دو ترک 80 کیلویی سوار میشدیم تو سر بالایی ملایم حتی نمیتونسم پنجش کنم و چهار کلا پر میشد و دنده میخاست و در کل rkv هنوز سوار نشدم ولی مطمئنم از 135 قویتره و تاپش بیشتره
135 ترمز عقبش ضعیفه و نمیشه کنترلش کرد با عقب پس مجبور میشی ترمز جلو بگیری که باعث میشه عقب موتور سبک بشه و حرکت کنه و بیاد بالا و نتیجه میگیریم که این موتور فقط یه ترمز جلو داره
نظر من این بود
اساتید نظرتون؟

MANHUNT
08-04-1393, 01:05 قبل از ظهر
داداش نيگا به ٢٠٠ سي سي بودن ار كا وي نكن چون گشتاورش و اسب بخارش با اينكه ٢٠٠ اصلا جالب نيست البته شتابش خوبه يكي از بچه ها داشت ١١٥ بيشتر نميرفت

- - - Updated - - -

هميشه بايد ترمز عقب و جلو باهم گرفته بشه تا بيشترين كارايي رو داشته باشه مخصوصا همين ١٣٥ ترمز عقب ١٨٠ هم ديسكي نيست و وزنش خيلي از ١٣٥ سنگينتره اما راحت ترمزش جوابگو هست ديگه چه برسه به ١٣٥

ali.motahari
08-04-1393, 01:16 قبل از ظهر
خوب چون 180 سنگین تره باعث میشه که وقتی ترمز جلو بگیری استحکاک لاستیک عقب با زمین کم نشه و ترمز عقبم تو بهرین حالت بکار بره و زودتر وایسه

s.mm
08-04-1393, 01:17 قبل از ظهر
داداش اولا من نگفتم حرفت اشتباهه و همون اول گفتمت که خطای کیلومتر داره من خودم تو سر پاییننی با 135 تا 128 تا تونسم برم و اصلا واقعی نبود
و 135 رو وقتی دو ترک 80 کیلویی سوار میشدیم تو سر بالایی ملایم حتی نمیتونسم پنجش کنم و چهار کلا پر میشد و دنده میخاست و در کل rkv هنوز سوار نشدم ولی مطمئنم از 135 قویتره و تاپش بیشتره
135 ترمز عقبش ضعیفه و نمیشه کنترلش کرد با عقب پس مجبور میشی ترمز جلو بگیری که باعث میشه عقب موتور سبک بشه و حرکت کنه و بیاد بالا و نتیجه میگیریم که این موتور فقط یه ترمز جلو داره
نظر من این بود
اساتید نظرتون؟

بحث بر سر سرعت نهایی این موتور برای چی هست؟

این یه موتور استاندارد هست و یه موتور استاندارد توی این حجم و سی سی تو بهترین شرایط تاپ 120 داره اما به هیچ وجه سرعت عاقلانه ای نیست!
بعد مگه تا چند کیلومتر میشه با این سرعت حرکت کرد؟

اون موضوع دو ترک در مورد اون 135 که شما سوار شدید صادقه نه همه 135 ها
من دو ترک 85+ 70 کیلویی سربالایی پل هوایی رو مثل آب خوردن بالا میرم

دنده 5 برای موتور 135 سی سی برای راحتی موتور هست نه برای سربالایی دو ترک یا شتاب گرفتن! ولی اگه من پشت اون موتور بودم دنده 5 هم میرفتم چون رانندگی با رانندگی فرق داره
شما گفتی 135 ترمز عقبش ضعیفه و نمیشه کنترلش کرد! موتور من عقبش هیچی لنت نداره ولی فوق العاده راحت کنترلش می کنم! بازم میگم رانندگی با رانندگی فرق داره

ترمز عقب 135 ضعیف نیست! کاسه ای هست! همه ترمز های کاسه ای یه توان مشخصی دارند که 135 هم از این قاعده مستثنی نیست پالس 180 هم ترمزش کاسه ای هست! همه اینها ترمزاشون خوبه اما اندازه خودشون! نه اندازه دیسکی! اولا شما پول دیسک رو نمیدی(که انتظار داری) دوما اندازه خود نرمز کاسه ای، استاندارد تحویل میگیری. بعد ترمز عقب آپاچی که زرتی قفل می کنه خوبه؟

تا حالا شدید ترین ترمز جلو ها رو هم که گرفتم (در حد جیغ کشیدن لاستیک جلو) هنوز عقب موتور بالا نیومده!

خلاصه اینکه پالس 135 یه موتور استاندارد هست با مشخصات استاندارد! کمپانیش هم مدعی نیست که از 135 س سی قدرت 250 و گرفته و به خاطرش ترمز 400 س سی روش گذاشته!
پالش 135 صد و سی و پنج سی سی هست و اندازه همونم قدرت و سرعت و شتاب داره، به همون میزان هم ترمزای خوبی داره

MANHUNT
08-04-1393, 01:22 قبل از ظهر
منظور من اين بود علي جان كه ترمزاي محصولات باجاج قابل اطمينان هستش حتي اگه ديسكي نباشه بازم عكس العملش عاليه من خودم ١٣٥ زياد سوار شدم اگه ميخواي پشت موتور بلند نشه يا به قولي حالت استاپي نشه تو شديد ترين ترمزها بايد ترمز عقب و جلو باهم گرفته بشه از يه طرف ديگه خودت بايد روي موتور تقسيم وزن كني

ali.motahari
08-04-1393, 01:45 قبل از ظهر
بحث بر سر سرعت نهایی این موتور برای چی هست؟

این یه موتور استاندارد هست و یه موتور استاندارد توی این حجم و سی سی تو بهترین شرایط تاپ 120 داره اما به هیچ وجه سرعت عاقلانه ای نیست!
بعد مگه تا چند کیلومتر میشه با این سرعت حرکت کرد؟

اون موضوع دو ترک در مورد اون 135 که شما سوار شدید صادقه نه همه 135 ها
من دو ترک 85+ 70 کیلویی سربالایی پل هوایی رو مثل آب خوردن بالا میرم

دنده 5 برای موتور 135 سی سی برای راحتی موتور هست نه برای سربالایی دو ترک یا شتاب گرفتن! ولی اگه من پشت اون موتور بودم دنده 5 هم میرفتم چون رانندگی با رانندگی فرق داره
شما گفتی 135 ترمز عقبش ضعیفه و نمیشه کنترلش کرد! موتور من عقبش هیچی لنت نداره ولی فوق العاده راحت کنترلش می کنم! بازم میگم رانندگی با رانندگی فرق داره

ترمز عقب 135 ضعیف نیست! کاسه ای هست! همه ترمز های کاسه ای یه توان مشخصی دارند که 135 هم از این قاعده مستثنی نیست پالس 180 هم ترمزش کاسه ای هست! همه اینها ترمزاشون خوبه اما اندازه خودشون! نه اندازه دیسکی! اولا شما پول دیسک رو نمیدی(که انتظار داری) دوما اندازه خود نرمز کاسه ای، استاندارد تحویل میگیری. بعد ترمز عقب آپاچی که زرتی قفل می کنه خوبه؟

تا حالا شدید ترین ترمز جلو ها رو هم که گرفتم (در حد جیغ کشیدن لاستیک جلو) هنوز عقب موتور بالا نیومده!

خلاصه اینکه پالس 135 یه موتور استاندارد هست با مشخصات استاندارد! کمپانیش هم مدعی نیست که از 135 س سی قدرت 250 و گرفته و به خاطرش ترمز 400 س سی روش گذاشته!
پالش 135 صد و سی و پنج سی سی هست و اندازه همونم قدرت و سرعت و شتاب داره، به همون میزان هم ترمزای خوبی داره
lمنظورت از رانندگی اگه دنده کشیه که فکر نکنم بعد 9 سال رانندگی اشتباه دنده بدم(دیر یا زود)
آقا اشتباه از طرف من بود که rkvسوار نشده بودم و از چیزی که دیده یا شنیده بودم حرف زدم

h0ssein
08-04-1393, 09:04 قبل از ظهر
rkv در حجم 250 هست دیگه درسته؟

آر کا وی 200 سی سیه

- - - Updated - - -

قرار نیست موتور همونطوری که تو کفی میره تو سربالایی هم بره/ دنده 5 برا نرم کار کردن و گرفتن فشار اضافه از موتوره نه اینکه رسیدی به سربالایی بزنی دنده 5 بگی بسم الله برو بالا .

تو پالس 135 - 180 - آپاچی 180 بنظرم بیشتر از 110 رفتن فشار الکی رو موتوره همینو بس ! گیر دادید به سرعت این طفل معصوم چیکار؟ مگه همه چی سرعته؟ سرعت ماله موتور ریسه!

میشینی سوار موتور میشی بی صدا از همه مهمتر کم مصرف پر شتاب بسه دیگه چی میخاید آخه؟

الان خودم 200 دارم شتابش اندازه پالس 200 معمولی خودمونه ولی آخه چه فایده وقتی نه ایمنی داره نه لذت سواری داره مصرفشم که اونقد بالاست که از پس خرج بنزینش بر نمیام میخام ردش کنم بره !

این قدرت زیاد چ فایده وقتی مثل گاو بنزین میخوره ! این 135 لامسب شتابش انقد خوب مصرفش انقد پایین دنده ها نرم بی صدا کم خرج قدرتشم که خوبه من کاستی توش نمیبینم ترمزهاش به اندازه جسه ای که داره عالی اینارو نمیبینین اومدین گیر دادین میگین آر کا وی

135 تا راحت میره 135 120 تا هم نمیره؟

hesoook
09-04-1393, 09:14 قبل از ظهر
من یه پالس 135قرمز 90 دارم
تمیزه تا برج 8 هم بیمه داره 3 میدم
09125270467

farshi114
05-05-1393, 10:43 بعد از ظهر
من یه پالس 135قرمز 90 دارم
تمیزه تا برج 8 هم بیمه داره 3 میدم
09125270467

عکس + کارکرد

hesoook
06-05-1393, 09:35 قبل از ظهر
فروختم داداش دیر ج دادی

hosinmaster
06-05-1393, 10:16 قبل از ظهر
یه موتوره 200سی سی چذا باید با یه موتور 135 سی سی مقایسه بشه؟؟
اصلا" پایه سوال اشتباهه...چون قیمتا نزدیک همه دلیل بر این نیست که با هم تو یه سطح باشن!!!
حرفم با استارتر تاپیک هستش : شما وقتی بدونی از موتورت چی میخوای..استفادت از موتور چیه.. خیلی راحت میتونی همه گزینه های تو ذهنتو خط بزنی...
........
.........
تاپیک قفل میشه