PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازسازی Yamaha 80

foadazimi
28-03-1393, 01:12 قبل از ظهر
سلام به همه ی رفقای عشق موتور.بعد مدت ها تصمیم گرفتیم این موتور رو از پدر قرض بگیریم و مرتبش کنیم.موتور از ابتدا دست پدر بوده.(مدل:1362)خیلی با سلیقه نگه داری شده.فقط به خاطر استفاده یه جاهاییش فرسوده شده که با کمک شما عزیزای گل میخوام به امید خدا دوباره سر حالش کنم.فقط یادم رفت از ابتدای ماجرا شروع کنم به عکس گرفتن.دیگه ببخشید.این موتور یه سوپرایز هایی داره که در ادامه نشونتون میدم [Only registered and activated users can see links]

[Only registered and activated users can see links]

این قطعات هم باید برن واسه صافکاری و نقاشی چون افتاب سوخته شدن

اینم یه جورایی مهر تایید یاماها [Only registered and activated users can see links]

حالا سوپرایز ها

نظر بدین ممنون میشم یه جاهایی من سلیقه ندارم مهمه که کمکم کنید.دمتون گرم

foadazimi
29-03-1393, 10:51 بعد از ظهر
چقد واقعا استقبال شد.ممنونم

42521

Alireza.BMW
29-03-1393, 11:09 بعد از ظهر
دوست عزیز نظر در مورد چیش بدیم؟؟؟ شما سوالی نپرسیدی که...بجای صاف کاریو این کارا قاب زنجیر سی جی بخر روش بنداز

foadazimi
29-03-1393, 11:45 بعد از ظهر
حداقل امیدی تشویقی.باز دم 3 تا از رفقا گرم تشکر کرده بودن.قاب cg چه مزیتی نسبت به قاب خودش داره داداش؟

Alireza.BMW
29-03-1393, 11:48 بعد از ظهر
مزیتی نداره فقط نمیخاد بری قاب زنجیرشو بدی برا رنگو از این چیزا کنن

ali_r
30-03-1393, 12:13 قبل از ظهر
کارت خوبه
بهتره هر کاری میکنی فابریک بندازی روش تا ارزشش نیاد پایین
البته این نظر منه

foadazimi
30-03-1393, 12:25 قبل از ظهر
مزیتی نداره فقط نمیخاد بری قاب زنجیرشو بدی برا رنگو از این چیزا کنن

آخه هر دو تا گلگیر ها هم رنگ میخواد قراره رنگ ساخته بشه دیگه اونا هم رنگ بشه دیگه.و اینکه ماله خودش هستن و سالم.

کارت خوبه
البته این نظر منه

ممنونم.منم قصدم همین بود که وسایل خودش رو تا حد امکان بازسازی کنم.

ali.motahari
30-03-1393, 12:28 قبل از ظهر
کارت خوبه
البته این نظر منه
منم موافقم
اگه قاب زنجیر فابریکی موتور بوده از اول و جنسش ژاپنیه ارزششو داره که خرجش کنی آخه فابریک بودن تو موتورای مدل پایین و مخصوصا خیلی مهمه

foadazimi
30-03-1393, 12:45 قبل از ظهر
اتفاقا بابا هم گلگیر و هم قاب زنجیر واسش همون چند سال پیش نو خریده بود و نگه داشته بود.اما در مقابل فابریکی هاش اصلا حرفی واسه گفتن ندارن.نقطه جوش ها.خم ها.اصلا حس بدی رو منتقل میکنن به آدم

Erfan Ts
30-03-1393, 10:02 قبل از ظهر
گلگیر عقب و جلو اگر فابریک استیل شکل و تازه باشه رو ظاهر موتور خیلی تاثیر داره ....اگر خواستی یه اگزوز ترو تمیز هم بنداز روش .....وسایلش گیر میاد سعی کن غیر از فابریکی استفاده نکنی

ARSH
30-03-1393, 10:25 قبل از ظهر
کلمه بازساری یعنی فابریک جمع کردن و از نو زنده کردن یه وسیله به صورت فابریک

آقا خسته نباشی . قسمت های رام عقب پا خور داره رنگ کن شاسی یا رام رو یه دست
به نظرم قسمت های استیل رو آبکاری کن خیلی خیلی خیلی تمیز میشه
موفق باشی

foadazimi
30-03-1393, 11:09 قبل از ظهر
گلگیر عقب و جلو اگر فابریک استیل شکل و تازه باشه رو ظاهر موتور خیلی تاثیر داره ....اگر خواستی یه اگزوز ترو تمیز هم بنداز روش .....وسایلش گیر میاد سعی کن غیر از فابریکی استفاده نکنی
فابریک این مدل استیل نبوده گویا.نقره ای هستش.البته بستگی به سال ساختش داشته انگار.اگزوز هم بدلیل پوسیدگی عوض شده که اگه فابریکش پیدا نشه باید همین رو بدم آبکاری استیل کنن

کلمه بازساری یعنی فابریک جمع کردن و از نو زنده کردن یه وسیله به صورت فابریک

آقا خسته نباشی . قسمت های رام عقب پا خور داره رنگ کن شاسی یا رام رو یه دست
به نظرم قسمت های استیل رو آبکاری کن خیلی خیلی خیلی تمیز میشه
موفق باشی

ممنونم.رنگ شاسی و بدنه و چون هم زمان کافی واسه باز کردن همه ی قطعات و هم هزینه ی مکفی میخواد فعلا تو برنامم نیست اما اّکار ی رو حتما انجام میدم.

اگزوز فابریکش رو اگه کسی سراغ داشته باشه ممنون میشم اطلاع بده

- - - Updated - - -

42545

Alireza.BMW
30-03-1393, 12:24 بعد از ظهر
هر قطعه رو بدی برات آب کاری کنن از آب کاری فابریک بهتر برات کار میکنه من اگزوز سی جی رو از بس رنگش تغییر میکرد دادم آبکاری کردن تا حالا هیچیش نشده

foadazimi
01-04-1393, 04:09 بعد از ظهر
انجین باز شد تا شاسی رو رنگ کنیم.انجین رو بدیم کارواش باشد که رستگار شود.
4264942650

Gladiator
02-04-1393, 10:33 قبل از ظهر
ایول داداش ، فقط سعی کن تمام فابریک جمعش کنی ، ارزش این موتورها به فابریک بودنشه ، قاب زنجیر سی جی چیه :98:
منم یه کاواساکی 90 بابام داره که 15 ساله روشن نشده تو برنامم گنجوندم که جمعش کنم
یدونه هم یاماها تریل 125 (yamaha dt 125 enduro) چند روز پیش به پستم خورد خریدم ، کارت پلاک سند قدیم ، همه چیشم فابریکه فکر کنم فقط کمکای جلوشو کمک xl 125 انداختن که اونام اصل هونداست و از این چینی ها نیست ، میخوام اونم ردیفش کنم حالا کارو که آغاز کنم حتما تاپیکشم میزنم

hosseinpalang
02-04-1393, 10:45 قبل از ظهر
دوست عزیز از نظر من شاسی رو رنگ نکن
چون خیلی رنگش داغون نیست که نیاز به رنگ داشته باشه

قاب زنجیرشم بده با انجین برات بشورن تا چرب نباشه - برای رنگ کردن هم بده به کسی که امتحانشو پس داده باشه و تررررر نزنه

:icon_pf _100_:

Erfan Ts
02-04-1393, 11:26 قبل از ظهر
ایول داداش ، فقط سعی کن تمام فابریک جمعش کنی ، ارزش این موتورها به فابریک بودنشه ، قاب زنجیر سی جی چیه :98:
منم یه کاواساکی 90 بابام داره که 15 ساله روشن نشده تو برنامم گنجوندم که جمعش کنم
یدونه هم یاماها تریل 125 (yamaha dt 125 enduro) چند روز پیش به پستم خورد خریدم ، کارت پلاک سند قدیم ، همه چیشم فابریکه فکر کنم فقط کمکای جلوشو کمک xl 125 انداختن که اونام اصل هونداست و از این چینی ها نیست ، میخوام اونم ردیفش کنم حالا کارو که آغاز کنم حتما تاپیکشم میزنم

داداش اندرو 125 موتورش خوبه.....چه رنگی هست موتورش؟؟؟

همین تازگی منم یه زردش رو میخواستم معاوضه کنم (مدارک کامل) دیر رفتم فروخت....سیلندرش 50 بود .....

اندرو استیلش خیلی باحاله ....فرمون بزرگ ...راهنما زیر فرمون شاسی نسبتا بلند... کلا موتور خوبیه .....

ولی اون موتور حیف شد از دست رفت

Gladiator
02-04-1393, 12:10 بعد از ظهر
داداش اندرو 125 موتورش خوبه.....چه رنگی هست موتورش؟؟؟

همین تازگی منم یه زردش رو میخواستم معاوضه کنم (مدارک کامل) دیر رفتم فروخت....سیلندرش 50 بود .....

اندرو استیلش خیلی باحاله ....فرمون بزرگ ...راهنما زیر فرمون شاسی نسبتا بلند... کلا موتور خوبیه .....

ولی اون موتور حیف شد از دست رفت

برای اینکه تاپیک منحرف نشه لطفا بیاین اینجا [Only registered and activated users can see links]

foadazimi
02-04-1393, 01:32 بعد از ظهر
دوست عزیز از نظر من شاسی رو رنگ نکن
چون خیلی رنگش داغون نیست که نیاز به رنگ داشته باشه

قاب زنجیرشم بده با انجین برات بشورن تا چرب نباشه - برای رنگ کردن هم بده به کسی که امتحانشو پس داده باشه و تررررر نزنه

:icon_pf _100_:

حرف شما متین اما زنگ زدگی هارو چی کنم؟بیشتر بشن چی؟انجین رو مدنظر خودمم هست با گازوییل بدم قشنگ بشورن.