PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب ردیاب ماهواره ای (gps) موتورسیکلت

danial-sdt
26-03-1393, 06:08 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

نصب ردیاب ماهواره ای (GPS) موتورسیکلت
با استفاده از این ردیاب شما میتوانید در هر لحظه از موقعیت دقیق موتورسیکلت خود باخبر شوید
ابعاد کوچک ان باعث شده که سارق نتواند از وجود ان باخبر شود و ان را پیدا کند و میتوان در هر جایی از موتورسیکلت ان را مخفی کرد
قابل نصب بر روی تمام موتورسیکلتها
12 ماه گارانتی تعویض
ردیاب انلاین و افلاین
دارای باطری پشتیبان در صورت قطع برق
ارسال اسمس در صورت قطع برق
امکان مشاهده موقعیت موتورسیکلت ( خاموش یا روشن بودن ) با دقت بالا
امکان خاموش کردن موتورسیکلت
قیمت فروش همراه با نصب 320/000 تومان
برای خرید یا دریافت اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید.................
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

.

hosseinpalang
27-03-1393, 10:24 قبل از ظهر
به برق موتور وصل میشه آیا؟
روی کراس میشه نصب کرد؟؟

inspired
27-03-1393, 12:07 بعد از ظهر
خوب میتونی به جاش با 100 تومن یه موبایل با سخت افزار انروید بگیری وصلش کنی به موتور . البته از برتری های این دستگاه حجم کوچک و ویژگی خاموش روشن کردن موتور هست که واقعا نیاز میشه .

Alireza.BMW
27-03-1393, 12:15 بعد از ظهر
روی کراس میشه نصب کرد؟؟
دوست عزیز هینجور که دانیال جان عرض کردن:
برای خرید یا دریافت اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید
09359392233

danial-sdt
27-03-1393, 05:35 بعد از ظهر
روی کراس میشه نصب کرد؟؟

بله به برق موتور وصل میشه در صورتی که برق رو قطع کنن فوری موقعیت موتور رو اعلام میکنه به شماره ای که براش تعیین کردی بعد از قطع برق هم تا 7 ساعت باطری داره که میتونه موقعیت خودشو اعلام کنه

danial-sdt
27-03-1393, 06:07 بعد از ظهر
خوب میتونی به جاش با 100 تومن یه موبایل با سخت افزار انروید بگیری وصلش کنی به موتور . البته از برتری های این دستگاه حجم کوچک و ویژگی خاموش روشن کردن موتور هست که واقعا نیاز میشه .

مدلهای مختلفی داره که قیمت ان از 320 هزار تومان تا 590 هزار تومان است با سایزهای مختلف که امکان نصب بر روی خودرو هم داره
مدلهای بالاتر امکان شنود داخل کابین خودرو
تعیین محدودیت جغرافیایی که در صورت خارج شدن از اون محدودیت وسیله خاموش میشود
تعیین محدودیت سرعت و غیره است
البته در نظر داشته باشید بیشترین کارایی ان مشخص کردن موقعیت دقیق موتورسیکلت است
شما اگر روی موتور دزدگیر ببندید با روشهای زیادی میشه موتور رو دزدید یکی از ساده ترین انها خفت گیری است
اما با این سیستم هرجایی که موتور شما باشه میتونید به راحتی پیداش کنید
خوبی این سیستم این است که شما میتوانید ان را به راحتی روی موتورهای بعدی یا خودروهای دیگه نصب کنید و فقط از دوسیم مثبت و منفی باطری استفاده میکند
توصیه ای که من میکنم این است که بیشتر روی اعلام مکان موتور این دستگاه حساب کنید و به خاطر خاموش یا روشن کردن ان سیستم برق موتورو دست کاری نکنید چون با خاموش کردن موتور شخصی که موتورو دزدیه شروع میکنه به پیدا کردن مشکل و امکان پیدا کردن ان زیاد میشود از طرفی هم امکان بروز مشکل در سیستم برق موتور به دلیل دستکاری سیمهای سوییچ و غیره وجود داره مخصوصا در موتورهایی که از سیستم انژکتور استفاده شده و کامپیوتر ان به نوسان برق حساس است

FARSHAD_TORNADO
27-03-1393, 09:17 بعد از ظهر
آقا دانیال این شماره مال شماست؟ شما نصبش میکنین؟

danial-sdt
28-03-1393, 07:30 قبل از ظهر
فرقی نمیکنه هم من میتونم برات نصب کنم هم همکارم

n500
01-04-1393, 07:36 بعد از ظهر
سلام...داداش رو هیوسانگ جواب میده؟؟؟بدون اسیب زدن به سیستم برق و باطری...

m_2k2
02-04-1393, 09:54 قبل از ظهر
سلام دوست عزیز اگر امکانش هست از محیط نرم افزاری gps و خودش عکس بزارید و مدل رو هم ذکر کنید.....
ممنون

ali14
14-04-1393, 11:10 قبل از ظهر
htmlسلام دوستان خوبید؟/نیاز من یک gps هست که همراهش یه نمایشگر حدودا ده اینچی باشه که در صورت لازم بشه استفاده کرد.اخه مشکل اینجاست که اس ام اس موقیعیت فوق العاده ریزی بهت میده که پدرت درمیاد تا پیداش کنی و درصورت قطع برق یا قطع اینترنت دیگه نمی شه از کامپیوتر استفاده کرد یا ممکنه کامپیوتر عیب پیدا کنه یا تو مدرسه باشی به هر حال باید جوانب کار رو سنجید شرمنده سرتون رو درد اوردم/خلاصه کسی داشت خبرم کنه :121fs725372:
یا علی مدد

ali14
14-04-1393, 03:12 بعد از ظهر
سلام مجدد دوستان.تمام امروز دنبال ردیاب بودم اخرش به یه نکته رسیدم که همچین چیزی وجود نداره به نظره منباید از ساعت سیمکارت خور استفاده کرد که پیام رو به ساعتت بفرسته که البته شک دارم بتونه تو اینترنت سرج کنه اینم یکی از این ساعت ها(
[Only registered and activated users can see links] A%20%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84%DB%8C
)اگه نظری دارید بفرمایید:24:

farzin
14-04-1393, 11:26 بعد از ظهر
ردیاب gpsوجود داره ، اونی که تو میخوای وجود نداره

ali14
15-04-1393, 11:55 قبل از ظهر
ردیاب gpsوجود داره ، اونی که تو میخوای وجود نداره

بله دوست عزیز شما درست میگی و خود این یک عیب برای این دستگاه است که دسترسی به مختصات رو به طول می انجامه .حتی خود سرورهایی هم که برای ردیابی گذاشتن بسیار بی کیفیت و با اختلاف زیاد میباشد.م یه سوال دیگه دارم ازت/بهترین جایی رو که gps بشه تو موتور 200 گذاشت کجاست؟
یا علی

ali313
30-09-1393, 04:29 بعد از ظهر
خوب میتونی به جاش با 100 تومن یه موبایل با سخت افزار انروید بگیری وصلش کنی به موتور . البته از برتری های این دستگاه حجم کوچک و ویژگی خاموش روشن کردن موتور

هست که واقعا نیاز میشه .

من يه گوشي بلا استفاده اندرويد دارم..
چه طور ميتونم واسه موتورم ازش به عنوان ردياب استفاده كنم.؟متشكر

BKING
30-09-1393, 07:09 بعد از ظهر
سیستمش طوری هست که زیر سقف هم ردیابی کنه ؟

چون معمولا امواج ماهوارهای زیر سقف قابل ردیابی نیستند

roots
30-09-1393, 07:20 بعد از ظهر
بیشتر مسیر یاب با صفحه نمایش به درد میخوره که مسیر رو به فرد نشون بده وگرنه اینا زیاد کاربردی نداره به نظرم.

salahshor
30-09-1393, 11:44 بعد از ظهر
اتفاقا خیلی هم بدرد میخوره
من رو ی 405 مشتری نصب کرده بودم واسش
ماشینشو میدزدن 20 دقیقه بعد توسط مختصات ارسالی رفتیم بالا سر ماشین تو شهریار
اونی ک من نصب کردم ی نرم افزار هم همراش بود ک وقتی مختصاتو میدادی رو نقشه دقیق مشخص میکرد جاشو و نیازی ب نت نداشت
در ثانی امکان تنظیم مدی بود ک تو اون حالت اگه سیگنال دریافتیه سیم کارت یا موقیت یاب قطع میشد بلافاصله ماشینو خاموش میکرد و مختصاتو هم میفرستاد
امکان شنود و دیدن انلاین داخل ماشین هم وجود داشت توسط ی دوربین خیلی ریز و تمییز
قیمت هم 750 چوب سال 90 . الان قیمت ندارم
البته این دستگاه مجهز ب دزدگیر تصویری هم هست

roots
01-10-1393, 10:35 بعد از ظهر
دوست عزیز راستشو بخواهی این چیزی که شما ازش تعریف کردی کاربرد ضد سرقت هست که الحق و الانصاف برای ماشین بسیار خوبه ولی برای موتور حالا درسته موتورایی که ما اسنفاده میکنیم گرون قیمته ولی زیاد چیز واجب نمیشه گفت هست ادم نهایت یه دزدگیر میزاره...

چیزی که من بیشتر دنبالشم مسیر یاب هست مشابه همون چیزی که واسه ماشین وجود داره واسه ماشین کوچکترینش 7 اینچ هست اگه یه 5 اینچ میتونستیم پیدا کنیم رو داشبورد موتور یه جا واسش تعبیه میکردیم ....من راستش به سرم زده موبایلمو که نوت هست براش جا درست کنم بزارم...برق هم بگیرم از موتور واسه شاررژ موبایل!! جالب میشه نه؟؟؟؟؟

farshid37
01-10-1393, 11:50 بعد از ظهر
من جای فندکی ماشین جلوی موتور گذاشتم. عکسشم قبل قزار دادم. تو مسیر ارمنستان و سفرای بعدیم به شمال بیشتر وقت گوشیم با شارژر فندکی تو شارژ بود چون دائم از جی پی اس و پخش موسیقیش استفاده می کردم. اما هنوز چیز مناسبی برای نصب گوشی جلوی موتور پیدا نکردم